» »

Itak džabest! - novo

Itak džabest! - novo

Bramac ^^ ::

OK, hvala ti za hiter odgovor. Sem poslal sporocilo, pa je odzivnik odpisal bom jutri ze na dzabest :)

Zgodovina sprememb…

Ziga Dolhar ::

Ime "džabest" je res orto neumno. U nulo!
https://dolhar.si/

barracuda ::

Je pa dobra reklama. :)

darkolord ::

Ime "džabest" je res orto neumno. U nulo!

Itak!

Goldee ::

Od zdej naprej bom Mobitelovcem samo še zvonil, pa naj oni kličejo nazaj, sej majo ĐABE.
Spet profitiramo simobilovci :)
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Dr_M ::

Neumen tisti, ki bo klicu nazaj.
Jest sm tiste na simobilu enostavno nehu klicat in je bla stvar resena. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Goldee ::

Neumen tisti, ki bo klicu nazaj.
Jest sm tiste na simobilu enostavno nehu klicat in je bla stvar resena. :)


Zakaj pa nebi, če ma zastonj?
Heh, sej js tud nism pristaš takih hit'n'run akcij, ubistvu so bli mobitelovci tisti, ki so zvonil (saj je blo dražje klicat mobitel-simobil, kot pa simobil-mobitel).
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

šernk ::

Neumen tisti, ki bo klicu nazaj.
Jest sm tiste na simobilu enostavno nehu klicat in je bla stvar resena. :)


Zakaj pa nebi, če ma zastonj?
Heh, sej js tud nism pristaš takih hit'n'run akcij, ubistvu so bli mobitelovci tisti, ki so zvonil (saj je blo dražje klicat mobitel-simobil, kot pa simobil-mobitel).


če nekoga rabim ga bom klical neglede na to koliko stane, če me kdo rabi me bo klical ne glede na to koliko stane. oprosti taka je moja politika vedno bila in vedno bo. pa me nikoli ni brigalo če sem dobil tudi 30€ račun. drugo pa je če je to v familiji. tu se pa kličemo tako kot je cenejše
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

strictom ::

Najbolj me rajca tist džabe 1gb prenosa.

A se pa da če imaš pri mobitelu še pol leta naročnine (poslovni paket) it na tega Džabest?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

hodor ::

džabest= džabe+(the)best...
meni je zakon...
na mobitelovi strani sem se še prijavo, tam lahko spremljaš kolko si že porabo, oz koliko ti še preostane od džabe funkcije =)
Vsako stvar lahko narediš še boljše!

d0rK ::

Kje si se to prjavu?

hodor ::

https://moj.mobitel.si/ --> tu se prijaviš
Vsako stvar lahko narediš še boljše!

Klemeen ::

Prej poslal sms DZABEST na 1918 dobil naza sporočilo, potrdil z DA in dobil odgovor, da bo nov račun začel veljati 1.12.2008. To je vsa umetnost zgleda;)

Valvoline ::

Če bi se vsi zmenil da gremo pr t-2 je to najboljša opcija.
4E naročnina in zastojn pogovori v t-2 omrežju.
Nedavni monopolist mobitel se je očitno ustrašil saj se je začela migracija.

Valvoline ::

Svaka čast T-2
Je prvi operater ki je združil fiksno in mobilno omrežje v enem,to bi se že zdavneje moralo zgoditi. Ne tak dolgo nazaj je mobitel kasiral po 300sit na minuto za klic na fiksno številko.
Kar se men tiče naj kar crknejo lopovi.
nekoč sem plačeval po 15-20ksit za telefon.
Mal se zamislite kolk so meni in vam takrat prasci pokradli.

mico28 ::

Pozdravljeni!
Danes sem preklopil na dzabest in me zanima kako si vkljucim paketni prenos podatkov,ker mi zaj ko pogledam stanje nea kaze porablenih MB,ampak samo sms in minute?
LP

Goldee ::

Svaka čast T-2
Je prvi operater ki je združil fiksno in mobilno omrežje v enem,to bi se že zdavneje moralo zgoditi. Ne tak dolgo nazaj je mobitel kasiral po 300sit na minuto za klic na fiksno številko.
Kar se men tiče naj kar crknejo lopovi.
nekoč sem plačeval po 15-20ksit za telefon.
Mal se zamislite kolk so meni in vam takrat prasci pokradli.


Ja, se strinjam s tabo. Mobitel je oderuška firma. Ta paket so lansirali zgolj zato, ker bi jim drugače šlo počasi za nohte.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

darkolord ::

Ja, T-2 ima dober namen, a je žal še precej ovir, da bi zadeva bila vsesplošno uporabna:
- visoke cene za klice v ostala mobilna omrežja
- prenos podatkov (samo na T-2 UMTS oddajnikih)
- karkoli v zvezi s tujino (SMSi, gostovanje,...)

Valvoline ::

Omrežje se pospešeno rihta
Naj omenim še mobilni internet pr t-2 10mb\s za 10e na mesec neomejeno, zdejle plačujem 1mb adsl pr Amisu 17e na mesec....
Aplauz T-2. Kar tako naprej.
Cenik klicev v tujino so vsaj 3-5x cenejši kom pr mobitelu. Za gostovanja ne vem.
Bom pa pogledal.

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Omrežje se pospešeno rihta


Iz današnjih Financ:
Gratel, ki za T-2 gradi optično omrežje, svojim podizvajalcem denarja ni nakazal že štiri mesece. Verjetno zato, ker mu T-2 dolguje okoli devet milijonov evrov, pravijo naši viri.

Pri T-2 sicer zatrjujejo, da nimajo nobenih težav;-)

O.

Valvoline ::

Ja lahko je bilo mobitelu zgraditi omrežje če smo za sim kartico in številko včasih plačal po 500e,in vsak mesec po 100e račune.
Jaz komi čakam da pride pr men T-2 optika in črtam ostale ponudnike storitev. Obljubili so priklop po novem letu. In takoj vzamem paket brezčasna optika, 2xT-2 mobi,HDTV kabelska in internet 10\10 za 30e na mesec.
Če danes ne bi bil t-2,bi plačal interneta še vedno krepko čez 30e za 1mb.
Fuck off Mobitel,le srčno upam da bojo lopovi Telekom in Mobitel enega dneva res propadli.

Keyser Soze ::

Če bi organizirali kakšne udarniške akcije, brigade, ipd. in za T-2 zgradili omrežje ali dva bi sigurno precej dobro posloval.

Telekomu (in vsem ki izhajajo iz njega) tako življenje nikoli ni bilo pretirano težko. =/
OM, F, G!

Goldee ::

Vse te firme so bile tako ali tako podprte s strani države, ko ravno govorimo o tem.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

strictom ::

Simobil že ima UMTS? Mobilni TV (meni legenda)? Free web portal (planeti.si)? Đabe SMSe? Dobro pokritost v raznih rovtah? To vse ma mobitel. Pač je rahlo dražji, zdaj s tem đabest pa niti ni več kaj dražji :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Goldee ::

Omejuješ se na džabest paket. S tem paketom je mobitel zajel uporabnike stare med 15 in 30 let, kar pa ne predstavlja celotne populacije.
Mobitel je drag in je vedno bil. Samo s to razliko, da učasih, ko je imel monopol, je bil oderuško drag, dandanes pa je samo še drag.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Dr_M ::

T2 je podn. Tuki v blizini so si nardil T2 center, ki je biu skoraj 1 leto zavit v folijo. Caku sm pol leta, ce bodo zrihtal optiko, pa je nism docaku, zato sm su k siolu, cca 2 mesca nazaj so se pa gospodje spomnili, da bi se oni optiko meni ponudil.
Ne hvala T2.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Valvoline ::

A se spomneš cajtov k si mogu za 1mb plačat 8ksit pr siolu pa še 3ksit ISDN naročnine po nepotrebnem ???
Pa kaj misliš da če ne bi bilo T-2 da bi Siol sploh razmišljal o optiki ???
Zdej so se kar naenkrat spomnal da bi začel ponujat paketnih ugodnosti....
Če ne bi biu tisti T-2 center zavit v folijo tako k praviš še Siolovo optiko neb vidu brez skrbi. Tist dnar k nam je državni monopolist pokradu (telekom in hčerinskih mobitel in siol) se zdaj uporablja da bi pospravl konkurenco ki pa rabi precej dnarja da bi čimprej postavil omrežje.

roli ::

Pri nas tudi gledamo malo tale dzabest. Bi ga vzel, ker ima tistih 1 gb podatkov. Telefoniram bolj kot ne malo ampak vseeno. Oce bi rad nov telefon jaz bi imel pa paket. A je slucajno mogoce vzet se kak drug mobitel al samo tiste cudne? Sicer lg izgleda kar ok. Tako ali pa tako bi ga za prenos podatkov povezal na dlancnik z windows mobile pa bi bilo.
http://www.r00li.com

Dr_M ::

A se spomneš cajtov k si mogu za 1mb plačat 8ksit pr siolu pa še 3ksit ISDN naročnine po nepotrebnem ???

Jest se, ampak meni tega ni blo treba. Sm biu pr telemachu, pa sm meu hitrej net, za manj denarja. Brez isdn. Ampak ocitno se je nekaterim zdelo da so kul, ce imajo adsl.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Ciklamen ::

Se spomniš časov, ko si moral plačati čez 30k SIT, ko je bila only Dial-up povezava??

Bistri007 ::

Ja, treba je bilo plačati priklop ISDN+telefon, priklop ADSL + telefon. Tj. kakšne 60kSIT priključnine, ob vezavi ISDN za dve leti. Potem pa 3k ISDN+ 8k ADSL na mesec.

Glede telefonov v paketu Džabest: vzameš lahko katerikoli GSM in UMTS aparat (lahko oba) iz Mobitelove splošne ponudbe ali iz posebne ponudbe Džabest.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

roli ::

Krasno! Kje pa bi videl to mobitelovo splošno ponudo? Ker mobitel sem že 10000x preklel zaradi njihovse spletne strani.

EDIT: Bleh našel nekje star papirnati prospektek. Vzel bi kakega SE k660i, ki košta 68EUR (ta cena verjetno velja potem tudi pri džabestu?). Drugače pa so cene mobitelov juhuhu visoke.
http://www.r00li.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roli ()

strictom ::

Med 15-30 je verjetno starih 90% folka k napiše po 1kSMSov in nabije po 1k minut. Razne bejbe pa taki.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

ivanuscha ::

Ma jst ne vem če je možno sploh tok nabit... morš skoz met telefon v roki.

Jan987 ::

30min klicev na dan in 30sms-ov ni tako veliko...

Utk ::

Če cel dan nimaš pametnejšega dela kot 30 minut nabijat in 30 smsov pisat, potem si zelo verjetno ne moreš tega privoščit. Morda si tvoji starši lahko.
Razen, če se gre za službene stvari.

Bistri007 ::

Pazi, 1000+200, tj. 1200 minut oziroma 20 ur.
Če ti nekako enako kličeš kot drugi tebe, to pomnoži z 2, tj. 40 ur.

40 ur / mesec, tj. 1h30 na dan. Dobro, če si ravno delaš na klicnem centru oziroma si tehnična podpora, potem razumem kako zlahka prideš do cifre 2h na delovni dan (40h/20dni).

Če ti je to premalo, lahko dokupiš za 11.99€:
Večerni in vikend pogovori v Mobitelovo in druga omrežja
Mobitelovi GSM/UMTS naročniki ob vklopu storitve Večerni in vikend pogovori v Mobitelovo in druga omrežja za 11,99 € doplačila na mesec kličejo do 3.000 minut v Mobitelovo omrežje in do 1.000 minut v druga omrežja (druga mobilna in stacionarna omrežja, s katerimi ima Mobitel sklenjeno pogodbo o medmrežnem povezovanju) vsak delavnik med 19:00 in 7:00 ter v soboto, nedeljo in ob praznikih ves dan.

Oziroma če še posebej čvekaš s svojo družino, potem si vzameš še družinsko vez za 6,99€ oz 8,99€, kjer se lahko do 6 številk (5 mobilnih + 1VoIP) pogovarja med sabo brezplačno.

Jaz se po telefonu nimam s kom meniti v povprečju več kot pol ure na dan. Se rajši dobim s folkom osebno. Če je pa kaj bolj delovnega, potem je pa lažje delati preko kakšnega Skype, kjer si pošiljaš med sabo dokumente ipd.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

SmeskoSnezak ::

Zdaj, jaz ne vem, če vi ne znate računat al pa res tak MALO porabite in se vam zdi to tak OGROMNO... pa gremo računat. 1200minut je 20ur. Recimo poglejmo za prejšn mesec. 24ur po 30dni je 720ur. 20ur imate na voljo v 720urah. In rezultat? 0,027% tega časa se v mesecu pogovarjate. To je zelo malo, če pogledamo s te strani. Ajde, dajmo še sms-e, ko sn že pri volji :P
Čist tak da razmišlam ko sms pišem in si vzamem čas, recimo da je to 3minute pisanja. 3minute pomnožimo z 1000sms-i. Je to 3000minut, kar je 50ur. V mesecu je še vedno 720ur. To delimo in dobimo: 0,069% časa v mesecu. Če seštejemo: 0,069% + 0,027% = 0,096% časa v mesecu. Pa pismo ej. Niti 1% svojega časa v mesecu ne porabim za pisanje sms-ov in klicanje. Bolš da niti ne začnem računat koliko časa v mesecu prespimo. >:D
@ Pusti soncu v srce... @

darkolord ::

Verjetno si mislu 2,7% in 6,9%. Skupaj 9,6%. Tut med spanjem.

SmeskoSnezak ::

Se mi zdelo, da sn neke pozabo. Množit z sto da dobim odstotke :> Ja, 9,6% pride vun... hvala za popravek. EH, pa to ni nič. Še vedno preveč časa spim. :p
@ Pusti soncu v srce... @

strictom ::

Ti ješ samo 14% svojega časa!!! Pol bi pa cenej hrano kupval? A SI NOR!?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Dr_M ::

A sm jest pol cudn, ce na mesec vn klicem po 30-60 minut??
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

strictom ::

A to kot vidim imajo lahko samo uporabniki itak paketa? Jaz ki sem na poslovnem paketu ne morem met? Imam UMTS telefon.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

SmeskoSnezak ::

Ja, probaj poslat sms pa boš videl, kaj ti bo napisalo :P
@ Pusti soncu v srce... @

TribesMan ::

Eno vprašanje če mogoče kdo ve. Kako je z klici iz Itak plus na džabest? Velja ista cena kot za vse klice in SMSe na Itaq in Itaq plus? Torej 1c vedno in povsod?
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

bibip ::

Ime "džabest" je res orto neumno. U nulo!

Itak!

A ne da... Čudni so tile tički tamle. Imajo preveč pouličnega slenga? So jim všeč počitnice čez južno mejo? Malo sramotno.

Aja, pa še to. Niso vsi stari 15-30 let. Edine "đabe" dobi mobitel. Vi še vedno vsi plačate.

Karen ::

Hmm, a ni tale diskriminacija po starosti po Ustavi RS prepovedana? To je tko kot bi naredili poseben paket za Gaye, al pa še bolje: prideš k frizerju, pa ker si star 35 let je cena 10eur, če bi bil pa 40 (manj las) pa bi plačal 8 eur?

d0rK ::

Dej ne serite vec s to "diskriminacijo".


In sploh ne vem kaj bi bilo narobe ce bi bilo strizenje na pol plesaste osebe cenejse.

mihax00 ::

DA MAL PRESEKAM k ste zašli preveč na off topic!

Kako je pa pri tem đabest z vezavo? Če si nov naročnik?
Na njihovi strani nisem nikjer našel (vem verjetno sem slep)

:D

Dr_M ::

Sej tudi v zdravstvu starejsi vec placajo.
Sicer pa lahko tudi ukinejo vse pakete za mlajse od 30 let. A bi bli vi starci potem zadovoljni?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobilni paket (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5016387 (11484) ...:TOMI:...
»

Mobitel - paket 2013 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7424831 (16615) menjalnik
»

Simobil vrača udarec

Oddelek: Mobilne tehnologije
455664 (3634) RockyS
»

Mobitel bo podražil in spremenil naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22461022 (53149) nekikr

Itak Džabest - podražitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5211051 (8870) Gandalfar

Več podobnih tem