» »

Itak džabest! - novo

Itak džabest! - novo

bibip ::

Roky, mobitelova stran je narejena tako, da čisto nič ne najdeš (poneumljanje 1A). Seveda so potem na vrsti presenečenja. Ponavadi negativna.

@d0rk... treba ga je srat. Zakaj razlike za brez veze? Aja, tisti, ki delajo, naj delajo še več! Banda sakramenska!! Saj ne rečem, da bi moral nekaj mlajšim dvigovat. Že vse to je oderuštvo,kar počnejo.

Simobil je šel iz privat, pa je kmalu imel dosti nižje cene kot ta mobitele. Pri firmi, ki je bila dvignjena z nacionalnim denarjem, pa da je treba tako drago plačevat, je pa seveda samo na uporabnikih mobitela. Vi jim to omogočate. "Fino, fino!", govorijo pri mobitelu.

Kar tako naprej.

šernk ::

Simobil je šel iz privat, pa je kmalu imel dosti nižje cene kot ta mobitele.


če se ne motim je dobil nižje cene ko je začel sodelovati z vodafone. vodafone pa vemo kakšna firma je v svetu in le zaradi tega si lahko privoščijo cene mobitelov kot jih imajo
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

djordjevic ::

In sploh ne vem kaj bi bilo narobe ce bi bilo strizenje na pol plesaste osebe cenejse.
Morebiti bi bilo celo dražje - saj veš, tiste redke lase, ki so še na glavi, je treba tudi najti. :D
No grave is deep enough to keep us in chains.

djordjevic ::

če se ne motim je dobil nižje cene ko je začel sodelovati z vodafone.
Ja, motiš se. Simobil je imel že kar lep čas prej poceni telefone. Pravzaprav kar od samega začetka - se spomnim, kako so kolegi množični jemali telefone pri simobilu in noter tlačili kartice od mobitela.
No grave is deep enough to keep us in chains.

#000000 ::

Ewo po težki muki uspem najt "predvsem" nekoga primerne starosti, se vsedeva v avto in hajd na mobitel, tam pa me pričaka tole prijazno obvestilce.

strictom ::

Kater mobitel je pa še odprt v nedeljo? :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

#000000 ::

Bilo je včeraj.

Bistri007 ::

Kater mobitel je pa še odprt v nedeljo? :)

BTC Ljubljana in MC Maribor:

Mobitelov MMC v Cityparku in MC Maribor v Europarku sta odprta:
delavniki 9.00 - 21.00, sobota 8.00 - 21.00, nedelja 9.00 - 15.00.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Zgodovina sprememb…

Bistri007 ::

Mobitelov MMC v Cityparku in MC Maribor v Europarku sta odprta:
delavniki 9.00 - 21.00, sobota 8.00 - 21.00, nedelja 9.00 - 15.00.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

strictom ::

Zdaj je že too late. Grem jutri po LG KS3600 ETNA.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

eales ::

A je že kdo dubu položnco? Ker pr men je položnca 18€ in mislm da so nas gladko nategnili za 3€. Povsod oglašujejo da je 15€, položnca je pa 15€ brez DDV + ddv 3€. Sam na prospektih pa piše, da vse cene vsebujejo ddv, tko da bi mogla bit po vsej logiki položnca 15€.

Keyser Soze ::

Pa ni bil že novembra džabest? Ker trenutno imaš IMO v rokah položnico za mesec november?
OM, F, G!

strictom ::

Ni bilo etne na zalogi sm pa vzel Samsunga M3510 BEAT. Luštna zadevca, tanek, lahek, zmogljiv, Bang&Olufsen audio procesor, 3,5mm audio izhod za navadne slušalke, ...

Niso pa za paket povedli še:
v mobitel omrežju si izbereš eno številko katero lahko, potem ko prekoračiš teh 1000 minut, kličeš 70% ceneje;
v drugem omrežju (simobil, tušmobil, ...) eno, ki jo kličeš 30% ceneje;
in eno stacionarno številko, ki jo po prekoračitvi 200ih minut kličeš takisto 30% ceneje.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Dr_M ::

Sej to so mel ze prej. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Ziga Dolhar ::

stran na www.itak.si

Itak Džabest
Priključna taksa 0 €
Mesečna naročnina 15,00 € z DDV
https://dolhar.si/

DarkDemon ::

A je že kdo dubu položnco? Ker pr men je položnca 18€ in mislm da so nas gladko nategnili za 3€. Povsod oglašujejo da je 15€, položnca je pa 15€ brez DDV + ddv 3€. Sam na prospektih pa piše, da vse cene vsebujejo ddv, tko da bi mogla bit po vsej logiki položnca 15€.

Tut jst sm biu dans mal presenečen ko sm dobiu domov položnico katira je bila 19,50€ tak da nevem.

Keyser Soze ::

OK, teh 15EUR se šteje kot naročnina, kar pomeni, da ti jo zaračunajo en mesec v naprej, tisti preostali EUR pa verjetno predstavljajo poračun "džabest naročnine" za mesec november.

A bo držal?
OM, F, G!

TribesMan ::

Poglej razčlenitev računa?

Verjetno si moral doplačat naročnino za prejšnji mesec ko si imel džabest šele v drugi polovici meseca. Naročnina se plačuje za naprej...
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Steinkauz ::

Jst sm dubu kr 25 eur, pomoje so mi računal kr 15 eur pol pa še tisto kar sm prej v pol mesca skuru...
Seveda sledi pritožba, mamicu jim jebem

dejanslo ::

Pritožba na kaj? A ni fer tako? Tistih 20 dni porabe je pač treba plačati..
There`s More Than One Way To Do It

___ ::

nimaš se kaj za pritoževat!!!!!!!

bi pa prej prašal ane..od kdaj naprej se ti šteje nov račun


sicer je pa vsem kristalno jasno da naročnino plačaš za tekoči mesec in NE za prejšni mesec.primer:

1.
novembra si dobil račun za mobitel.....plačal si impulze ki si jih pokuril v mesecu oktobru in naročnuno za mesec november

2.
decembra si dobil račun za mobitel.....plačal si impulze do datuma, ko si zamenjal naročnino tolikšen delež naročnine za džabest pakek, kolikor je še ostalo mesca...če si menjal 20. novembra si torej plačal tretjino naročnine za dđabest paket...
PREVOD:
novembra si porabil recimo 5 eur za klice....če si 20. novembra zamenjal naročnino na dđabest paket, si plačal še 5 eur naročnine za mesec november + 15 eur za tekoči mesec(TOREJ DECEMBER SAJ SI DECEMBRA DOBIL RAČUN ZA NOVEMBER).torej mesec november....seštevek je 25 eur.


če se boš pritožil boš izpadel zabit kreten ki ne zna prebrat...
RAZLAGA:

Naročniki Itak in Itak plus: kako spremenite paket?

Za spremembo naročniškega paketa Itak in Itak plus v Itak Džabest pošljete SMS s ključno besedo DZABEST na številko 1918.

Nov naročniški paket prične veljati z naslednjim dnem od prejema pravilne zahteve SMS. O spremembi ste obveščeni prek SMS-a.

Mesečna naročnina se obračunava za tekoče obračunsko obdobje. Pri sklenitvi naročniškega razmerja se obračuna od dneva vklopa v omrežje do obračunskega dne v naslednjem mesecu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ___ ()

moowy123 ::

Jaz sem se priklopil 18.11 na džabest ( prej me ni bilo na mobitelu ) pa so mi zaračunali polno naročnino za november + neko naročninsko izravnavo 3 evre. Mi lahko kdo kaj več pove o tej izravnavi ?

Sc0ut ::

Tebi so verjetno zaračunali polno naročnino za december in 12 dni za november. Ali pa tudi ne, glede na to, da so samo 3 evri.

Nisem ziher.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

___ ::

moowy123 to je pa čisto drugačna zgodba kot priSteinkauzu....pozanimaj se

blackmack ::

Jaz tud mam neko naročninsko izravnavo.

tlozej ::

Jaz sem se priklopil 18.11 na džabest ( prej me ni bilo na mobitelu ) pa so mi zaračunali polno naročnino za november + neko naročninsko izravnavo 3 evre. Mi lahko kdo kaj več pove o tej izravnavi ?


So te priklopili 18.11. ali si sklenil pogodbo takrat? Obračuna se od dneva priklopa, kolikor vem. Torej, če si 18. sklenil pogodbo in so te priklopili 24. bo kar ok tiste 3€ naročnine... Drugače se pa pozanimaj - 041 700 700
LP

jk ::

A je že kdo dubu položnco? Ker pr men je položnca 18€ in mislm da so nas gladko nategnili za 3€. Povsod oglašujejo da je 15€, položnca je pa 15€ brez DDV + ddv 3€. Sam na prospektih pa piše, da vse cene vsebujejo ddv, tko da bi mogla bit po vsej logiki položnca 15€.


Sem se že ustrašil, da so nas nategnili pa sem po podrobnem preučevanju računa opazil naslednje:

- naročnina za mesec DECEMBER je 12,5€ + ddv (2,5€) kar skupaj znese 15€. Torej z tem ni nič narobe. Kot je bilo oglaševano.

Naročnina za november je že bila plačana za tisti paket na katerem si bil tisti pred džabestom. Izravnava je del naročnine za paket džabest saj si ga koristil nekaj časa a ne? Znesek bi bil višji vendar se zmanjša tudi naročnina (že plačana v novembru) za stari paket in se to nekako skompenzira. Moja izravnava je bila 2,25€ vaša ne more biti kaj dosti drugačna.

Torej...z računom ni nič narobe. Račun, ki bo prišel januarja pa bi moral biti 15€ ob predpostavki, da ne prekoračiš zakupljenih minut.

MC_Tom ::

ime je res fuknjeno (oprostite izrazu). sicer pa....oni dajo nekaj poceni, simobil da nekaj poceni. je pa simobil še zmeraj bolj slovenski (glede na imena akcij in nwem, česa še).



še tole: jaz sem včasih pošiljal tudi po 50 SMSou na dan, pa si nisem vzel 3 minute za en sms. tipkam zelo hitro in mi tehle 50 sms ni problem napisat. se mi pa še zmeraj zdi predrag paket (15), pa še telefoni so dragi. zračunite, koliko vas pride v dveh letih... 15€ x 24 mesecev = 360€ . za telefon (vzamemo tistega, ki je malo bolj kvaliteten in bo zdržal vsaj do konca naročnine) odštejemo okoli 200-300€. skupaj odštejemo 569-660€ za to, kar njih stane recimo 200€. jaz že vem, da ne bom šel na ''džabest'', ker ne zapravimo toliko (ne več xD), pa tudi previsoke cene so. še nekaj časa bom počakal, pa bomo videli, kaj bo =D
People say that I'm a bad influence
I say the world's already fucked, I'm just addin to it

d0rK ::

Ja Simobil katerga lastnik je avstrijska firma je definitvno bolj slovenski.


Sicer sploh ni vazn ampak just to get the facts straight.

Bramac ^^ ::

U nulo je u nulo slovensko. :)

Ziga Dolhar ::

Sej ima 'si' v imenu!
https://dolhar.si/

šernk ::

zračunite, koliko vas pride v dveh letih... 15€ x 24 mesecev = 360€ . za telefon (vzamemo tistega, ki je malo bolj kvaliteten in bo zdržal vsaj do konca naročnine) odštejemo okoli 200-300€.


heh minimalno 18€ x 24 mesecev je pa bolj poceni ja kot sem prej plačeval. sicer pa za telefon ki bo zdržal 2 leti dati 200-300€, ne me hecat no za prejšnjega sem dal 32k SIT (v evre si preračunajte sami) v prvih štirih mesecih je bil več časa na servisih kot pri meni v uporabi, za zdajšnjega sem dal 55€ in ga imam že več kot leto dni. zanimivo da dela precej bolje kot 3x dažji predhodnik (aja še zanimivost, pred tremi meseci sem pri mobitelu kupil mobitel za 5€ in še ni bilo težav z njim). torej cena ni pogoj za kvaliteto. aja saj res nokio 3330 sem tudi kupil v prosti prodaji za dobrih 30k SIT in kot po čudežu dela še danes bolje kot vsi najdražji telefoni ki so trenutno na svetu. zgleda da moram imeti po tvojem postu res srečo z poceni robo :O

sicer pa vsi so se mi smejali ko so bili na simobilu...imam smse in pogovore v simobil zastonj...sedaj pa se mi zdi da ste simobilovci kar nekako nevoščljivi zaradi tega paketa.

kakorkoli sam dam raje nekoliko več za mobitel in telefoniram s postelje, kakor pa da visim pol metra skozi okno da dobim signal od simobila
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Bistri007 ::

Itak orto u džabe!

Ampak 15€ na mesec za 15h klicev v Mobitel, Debitel in Izi ter dobre tri ure v ostala slovenska omrežja. Plus seveda 1GB podatkov. V časih dial-up si prenesel 200MB preko Arnesa, če si kar veliko visel na netu.

Seveda vsi ne bodo navdušeni nad tem. Jaz imam še Orto Smart, ampak ga ne uporabljam skoraj za nič drugega kot za nakup telefona preko aneksa. Bom še zdaj opcijo mobilni & stacionarni najbrž kar izklopil. Simobil ima res od časa do časa kake ugodne akcije, npr. K810i za 60€, N95 8GB za 200€.

Drugače pa je Simobil kot operater veliko dražji in slabši od Mobitela. 10MB brezplačnega GPRS imam že od 2004, še do nedavnega je Simobil hotel za to 1900SIT, nato so uvedli naročnino za 4€. Zdaj je "samo" 2€.
Simobil piska, šumi, MMSov noče vedno pošiljati. Aja, spam MMSe ti pošiljajo, tudi če si v tujini. Papa 2 evrčka. Se večkrat zgodi, da kaj narobe zaračunajo. Za Live! moraš plačevati vstopnino... Live! tipka je še posebej koristna v roamingu... Nimaš Namiznika za hitro pošiljanje SMS s compa.

Simobil je v redu za poceni telefon, ampak za ITK storitve je pa premalo zanesljiv in predrag. Itak orto u džabe, all the way.

EDIT: Sem pozabil, pri zelenih ponoči nekajkrat na leto za par ur izklopijo lokalni oddajnik ali pa celo občino. Kaj pa če bi ravno takrat hotel poklicati za kak prevoz, taksi ali pa kolega!
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bistri007 ()

Alfonzo ::

Itak orto u džabe!

Ampak 15€ na mesec za 15h klicev v Mobitel, Debitel in Izi ter dobre tri ure v ostala slovenska omrežja. Plus seveda 1GB podatkov. V časih dial-up si prenesel 200MB preko Arnesa, če si kar veliko visel na netu.

Seveda vsi ne bodo navdušeni nad tem. Jaz imam še Orto Smart, ampak ga ne uporabljam skoraj za nič drugega kot za nakup telefona preko aneksa. Bom še zdaj opcijo mobilni & stacionarni najbrž kar izklopil. Simobil ima res od časa do časa kake ugodne akcije, npr. K810i za 60€, N95 8GB za 200€.

Drugače pa je Simobil kot operater veliko dražji in slabši od Mobitela. 10MB brezplačnega GPRS imam že od 2004, še do nedavnega je Simobil hotel za to 1900SIT, nato so uvedli naročnino za 4€. Zdaj je "samo" 2€.
Simobil piska, šumi, MMSov noče vedno pošiljati. Aja, spam MMSe ti pošiljajo, tudi če si v tujini. Papa 2 evrčka. Se večkrat zgodi, da kaj narobe zaračunajo. Za Live! moraš plačevati vstopnino... Live! tipka je še posebej koristna v roamingu... Nimaš Namiznika za hitro pošiljanje SMS s compa.

Simobil je v redu za poceni telefon, ampak za ITK storitve je pa premalo zanesljiv in predrag. Itak orto u džabe, all the way.

EDIT: Sem pozabil, pri zelenih ponoči nekajkrat na leto za par ur izklopijo lokalni oddajnik ali pa celo občino. Kaj pa če bi ravno takrat hotel poklicati za kak prevoz, taksi ali pa kolega!


Bistri007 zgleda da si res nek začetnik pri nekih operaterjih. Za MMS spam drugače lahko vse lepo sklopiš. Ampak pač če ne znaš .....

Bistri007 ::

???
Začetnik???

Med opcijami tega v Simobil asistentu nisem našel, da bi se lahko naročil oziroma izpisal od MMS sporočil operaterja.

Aja, Moneta je super za nakup kake malenkosti preko interneta, npr. zemljiškoknjižnega izpiska. S! nakup se lahko skrije pred Moneto glede na število prodajnih mest.

Simobil preprosto ni "value for money".
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Alfonzo ::

Drugače pa lahko odkorakaš na simobilov center in tam pač poveš da te odklopijo od teh sporočil in vse bo rešeno.

Mirabella ::

Tukaj piše (če se priklopiš sredi meseca):
http://www.itak.si/itak_ponudba/itak_dz...

Pa potem oni upoštevajo, ti pa spremljaš porabo na 1919.
who cares?

strictom ::

Kje se da videt koliko minut in prenosa ti je še ostalo? Če pošljem poraba na 1919 mi vrne samo 0.00€ :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Mirabella ::

a res? Še nisi nič porabil?;)
who cares?

Dr_M ::

Na planetu pod zakupljene kolicine ti pise.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Mirabella ::

ja to je še boljš varianta
who cares?

Hardstyle ::

Mene zanima, če kličem v omrežje izimobila ali se to smatra kot klic v tuje omrežje ali v domače?

black ice ::

Šteje se ti pod ostala omrežja (v tem paketu mislim, da imaš na voljo 200 minut).

ZaLoMaT ::

Bo morda v kratkem prišel kak nov paket?

Alencica ::

Bo morda v kratkem prišel kak nov paket?


Ne.

Se pa šušlja o iPhonu za poletje 2010.

AaBoy ::

Pozdravljeni,

mene zanima kako papirovje vse potrebujem, če bi rad iz simobila prestopil k mobitelu (paket itak džabetst). Sem študent.

Hvala za dogovor, lep dan naprej, AaBoy

urosh ::

Greš na mobitel in rečeš, da bi ful ful rad šel k njim :)
Oni pa ti potem uredijo vse okrog prenosa številke itd. Seveda prej preveri, da simobilu nisi nič dolžan aka nimaš veljavne pogodbe. Če pa jo imaš, pa na simobilu zahtevaj drugo številko in plačuj naročnino do konca pogodbe - je ceneje kot plačati penale...

T_F_7 ::

katere telefone se pa da dobit pri džabestu?

martincek1 ::

katere telefone se pa da dobit pri džabestu?


Pa kaj je z vami, malo pa lahko storite tudi sami ...

http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra...

Obkljukaš Itak Đabest in gledaš :)

T_F_7 ::

tnx! če mi verjameš ali pa ne nisem videl da je možno obkljukati opcijo džabest, pa zajebaval sem se sem pa tja. torej nokia 5800 pride 210-230EUR, bistveno dražje kot pri simobilu 8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobilni paket (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5016405 (11502) ...:TOMI:...
»

Mobitel - paket 2013 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7424852 (16636) menjalnik
»

Simobil vrača udarec

Oddelek: Mobilne tehnologije
455674 (3644) RockyS
»

Mobitel bo podražil in spremenil naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22461151 (53278) nekikr

Itak Džabest - podražitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5211074 (8893) Gandalfar

Več podobnih tem