» »

Itak džabest! - novo

Itak džabest! - novo

««
«
1 / 6
»»

flasha ::

*15 EUR mesečna naročnina
* 1000 minut v Mobitel
* 200 minut v vsa ostala SLO mobilna in stacionarna omrežja
* 1000 SMS
* 1 GB podatkov


Itak džabest

ivanuscha ::

Jao Simobil ga je naj***! Precej bolši paket od vseh simobilovih skupi, sploh glede na ceno... 8-O

Jan987 ::

Tole je pa zelo vredu. Edino mogoče so že malo prepozni, ker je že toliko ljudi na simobilu in njegovemu orto u nulo da se marsikomu mogoče vseeno bolj splača imeti tisti paket. Sam pa bom vseeno aktiviral, takoj ko se zadeva uradno objavi, oz. najverjetneje v začetku naslednjega meseca :)

Ted ::

Tudi jaz verjetno, le zaradi klicev v Simobil. Vseeno pa bomo kot familija migrirali na Simobil. Ker nimamo vsi možnosti tega paketa (nad 30).
Mah...

Gregor P ::

http://m.itak.si/Portal/Mp.aspx?nn=itak

... sem mislil, da gre za hec, ko sem slišal, da je neko slovensko podjetje poimenovalo njihov produkt "džabest", ampak zgleda da ni:(

... sicer pa najlepša hvala za informacijo:)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

eales ::

Men se zdi da je "samo" 100 minut v vsa ostala SLO mobilna in stacionarna omrežja.

Drugač pa ja. Tale paket ga res pocufa. Tuš mobil ma za dost podoben paket za 50€. Če bo res tako pol bo legendarno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: eales ()

OldSkul ::

jp, jst šaltam na ta paket. Sicer sem še vedno pri mobitelu, še dobr da nisem šel h konkurenci.

alessio2 ::

Neuradna informacija pravi da se naročiš z SMS-om "DZABEST" na 1918.
Sem takoj poskusil, pa nisem dobil nobenega odgovora!

Če bo res tako.... svaka čast Mobitel... JE BIL CAJT!!

kar98k ::

Neuradna informacija pravi da se naročiš z SMS-om "DZABEST" na 1918.
Sem takoj poskusil, pa nisem dobil nobenega odgovora!

Če bo res tako.... svaka čast Mobitel... JE BIL CAJT!!


od 18.11.
se pravi od jutri

Bistri007 ::

smallest
fastest
brightest
džabest

džabest = najcenejši
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

ReBi ::

Pravkar sem poslal dazbest in nato še dzabest da na 1918. Vklopljeno ibo od jutri naprej. ^^

neres ::

Zelo zanimivo. Če bi dali malo več minut namesto tistih SMSov... no ja, ne moreš met vsega.:))
Vseeno je to ugodna ponudba, če sicer porabiš več kot 15€ na mesec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neres ()

Okapi ::

Mene pa zanima, ali je sploh ustavno, da nekaj prodajajo samo za uporabnike od 15 do 30 let? Diskriminacija in te reči. Kaj če bi naredili samo paket za ženske? Ali pa samo za Rome? Kakšna je razlika? Mogoče bi kakšen tukajšen pravnik vedel kaj več o tem povedati?

O.

ReBi ::

S tem ni ničnarobe. Imajo tudi penzion paket in druge. Sicer pa verjetno nikomur nad 60 let nebi prišlo prav 1000 zastonjskih sms-ov mesečno.

ReBi ::

S tem ni nič narobe. Imajo tudi penzion paket in druge. Sicer pa verjetno nikomur nad 60 let nebi prišlo prav 1000 zastonjskih sms-ov mesečno.

Okapi ::

Samo penzionisti so nekaj drugega. Tudi če bi bilo samo za dijake in študente s statusom, bi bilo verjetno OK. Tako pa ...?

O.

mitkos ::

Samo še kakšen pameten telefon morajo dat v akcijo z tem paketom. Baje bodo sčasoma vsi tel. aparati pri mobitelu. Jst čakam na Nokio N78. Drugač pa mi je glih poteklo obdobje 2 let in sem že gledal kako bi šel na Simobil, pa zgleda da bom kr pr mobitelu ostal.

shark_nm ::

Hja glede ustavnosz bi se dalo razglabljat. Diskriminacija je res protiustavna, in pomoje, če bi se nekdo odločil dat na ustavno sodišče in utemeljil,da je prikrajšan zaradi let, bi morda stvar dobil. Ampak lahko se uprašaš, kolk je diskriminacije glede starosti vsakodnevno. Npr:iščemo delavca do 22 let, ali pa s statusom šudenta, kar je,če tako gledamo zopet diskriminacija. Sicer pa bo simobil itak dal kako kontro s kakim paketom. Jst sem osebno samo zato šel na simobil, ker mobitel nima aparatev oz po res nedostopnih cenah. In sem jim jebal mater ter pol leta plačeval obe naročnine :). Ko je pa pr mobitelu poteklo sem pa pač prekinil z njimi in ne mislim it več na zaj, pa če majo mega džabest u nulo za 3 eur mesečno neomejeno :)

neres ::

zee ::

Prejle sem vklopil zadevo, pa da vidimo. Ce se ne bo obneslo, grem januarja (ko potece aneks za lansko poletje ukraden telefon) k ta zelenim.

Mislim, da je to dober paket za mlade, ki imajo le malo ljudi na Simobilu.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

tx-z ::

Bravo, končno so dal en normaln paket. Sam kaj sm še 1 let obvezan na simobil :P
tx-z

xtrEeme ::

Jaz grem jutri ali pa še danes na Mobitel in bom vzel tole zadevo ker to se pa res splača. Končno nekaj ugodnega tudi iz Mobitelove strani.

Bistri007 ::

1000 minut je 16 ur, 40 minut
300 minut je 5 ur, 00 minut

16 ur v domačem omrežju (Mobitel, Debitel, Izi), 5 ur v druga omrežja. Mislim, da je to zadosti tudi za tistega, ki kliče v druga omrežja.

Če ti je pa premalo, lahko pa vklopiš Večerne in vikend pogovore (v M@ in stacionarna) http://www.mobitel.si/slo/Ponudba/GSMna... (za 6€) ali Večerne in vikend povore s klici v druga omrežja (M@, stacionarna in druga mobilna) http://www.mobitel.si/slo/Ponudba/GSMna... (za 12€).

15€ + 12€ = 27€
skupaj imaš tako
1000+3000=4000min (66 ur, 40 minut)
300+1000=1300min (21 ur, 40 minut)

To je skupaj tri dni in 16 ur na mesec. Mislim, da moraš imeti že vgrajen telefon v lobanjo, če se hočeš toliko pogovarjati. :)
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

šernk ::

ve kdo kako je z naročnino če se danes uklopiš? ti računajo 15€ za mesec november+ 5€ od starega razmerja + vsi stroški do danes/jutri? ali pride 15€ naročnine in brez ostalih stroškov cel mesec, ali pa 10€ naročnine + stroški do vklopa??

morda kdo karkoli ve o tem, ker ne vem ali uklopiti že danes ali z začetkom decembra, mobitel pa itak mislim da je zadal s tem hud udarec simobilu
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Bistri007 ::

Šernk, ???
Kar si do danes zapravil se ti računa po obstoječi tarifi. Če pošlješ DZABEST na 1918, ti bodo jutri vklopili ta paket. Naročnine plačaš proporcionalno po dnevih po paketih, npr. 18/30 za starega in 12/30 za novega.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

šernk ::

@bistri007: tnx to sem hotel vedeti...potem pa le gremo že danes na nov paket:P
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Voip ::

Nice

Dr_M ::

Heh, jest pa se razmisljam... :)
Prejsnji mesec sm mel poloznico 13.5€ (obicajni Itak), ta mesec mam dobre 3€ porabe.
Usec mi je edino 1GB podatkov (zdej ko imam windows mobile telefon :) )
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

whatever ::

Jst sn mel prejšnji mesec 16€ na navadnem Itak paketu
tak da sem se odločil za prehod na džabest
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Steinkauz ::

Men varira od 13 do 20,tko da bom kr vzel :D

zee ::

Pri meni se je nabralo za 25 EUR.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Jan987 ::

Tudi jaz imam porabo tam nekje, vendar bom vseeno zamenjal, ker dobim zraven še 1gb prenosa podatkov, ki skoraj vedno pride prav. Tudi lani je, ko so nekaj mesecev dali 1gb brezplačno :)

TribesMan ::

Mobitel je prav potiho "ukinil" Itak in Itak plus paketa. Od sedaj naprej ne moreš več prestaviti iz Itak na Itak Plus ali obratno pravtako ne bo možno več nazaj na katerikoli Itak paket ko si enkrat na Džabestu... To mi ni najbolj všeč, saj sem računal na opcijo da lahko preklopim na navaden Itak kadarkoli.Trenutno se pogovarjam veliko, tako da mogoče bi se mi splačalo, samo nikoli ne veš kako veter zapiha... :D
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

zee ::

Imas prav, vendar jaz racunam, da bom sel na Simobil, ce se Mobitel zdaj ne bo izkazal.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

BigWhale ::

Samo penzionisti so nekaj drugega. Tudi če bi bilo samo za dijake in študente s statusom, bi bilo verjetno OK. Tako pa ...?

O.


Hehe. Tocno to sem jaz Simobilovcem rekel, ko so mi rekli, da imajo paket za tiste do 31. leta. Pa je tista gospodicna rekla, da v bistvu ne ve kako je s tem, da mi ne more prodat paketa za mlade, ce sem prevec star. :))

Sicer pa Simobil ponuja precej podobne pakete. 1000 minut v stacionarna omrezja, 1000 v simobilova omrezja in 1000 SMSov za 18EUR.

PS: A to, da se mi ime paketa 'dzabest' zdi trapast pomeni, da sem ze star? :>

Ziga Dolhar ::

BigWhale: Men se je že "itak" zdel bebav ... well ... Mobitel zna presenetit ;-).

Sicer pa - v bisvu relativno "posrečeno", vsaj kar se ideje tiče, no :).
https://dolhar.si/

#000000 ::

Men se zdi bebavo predvsem to da je naročnina vezana na starost, pa ni važn mobitel ali simobil, oba imata glupo omejitev do 30 leta. A ni tko da treba dat vsakem uporabniku enake možnosti ?

Aja kako kej T-2 GSM telefonija dela ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Okapi ::

To je zato, ker so kot dilerji. Otroke navlečejo na poceni drogo, potem jim pa cuzajo denar;-)

O.

alessio2 ::

To je zato, ker so kot dilerji. Otroke navlečejo na poceni drogo, potem jim pa cuzajo denar;-)

O.

Hahaha, good one :D

BigWhale ::

BigWhale: Men se je že "itak" zdel bebav ... well ... Mobitel zna presenetit ;-).


Ja.. Hehe.

Stari a si kej Orto? Ma ne, jest sem Itak! A si Džabest? U nulo!

Ziga Dolhar ::

Sweetkano!!!

- AT&Veringular Wireless
https://dolhar.si/

teddy81 ::

Zdaj bi bilo fajn, da še Mobitelovci ponudijo kakšne fajn pametne telefone za 49€ in ne vse nad 150€ ali celo nad 250€...

Kakšno Nokio n85 za 49€ in 2 leti vezave... predlagam.
ali
SonyEricsson W760i za podobne pogoje.

Torej, če bere kdo to od Mobitela,... prosim ne....kar... v naslednjo ponudbo...
My vlog: http://vlog.teddy.si
My web: http://www.teddy.si
Instagram: https://instagram.com/tadeypremusic

shark_nm ::

oh od mobitela ne pričakuj dobrih telefonov za soliden denar :D. Zato sem šou jst na simobil, edini razlog. In pa seveda jebanje folka v glavo.

Keyser Soze ::

Hm, sam imam cca. 30-50€ mobitela mesečno na itak paketu. Ampak tale đabe je sranje, ker nikoli ne pošljem 1000 SMS v enem mesecu. Nej mi dajo več minut in pa večji prenos podatkov pa bomo happy.

Če že morajo omejevat prenos.

Tam cca. 2000min v lastna omrežja, 400min v druga, 100SMSov in pa 5GB podatkov. Ko dajo tak paket za zmerno ceno bodo pa carji za mene. Tam za kakšnih 20€. =)
OM, F, G!

Icematxyz ::

Saj kaj pa Mobitelu drugega ostane? Če bi še leto dni nadaljeval "po svoje" tako nebi bilo več mobitela.

ivanuscha ::

@Keyser

Upam da se zavedaš, da se eden redkih če ne celo edini ki rabi 2000 minut! Men je še 200 minut na mesec velik preveč...

Keyser Soze ::

No ja, več kot 4 ure pogovorov pa že nakvačkaš na mesec. Absolutno. Še precej več kot to lahko. Že če si 10 minut na dan na telefonu je to 300min mesečno (5 ur). V povprečju.

Bi blo pa tudi 1000 minut boljše kot nič. Pa tiste SMSe pretočit v podatke.
OM, F, G!

šernk ::

Hm, sam imam cca. 30-50€ mobitela mesečno na itak paketu. Ampak tale đabe je sranje, ker nikoli ne pošljem 1000 SMS v enem mesecu. Nej mi dajo več minut in pa večji prenos podatkov pa bomo happy.

Če že morajo omejevat prenos.

Tam cca. 2000min v lastna omrežja, 400min v druga, 100SMSov in pa 5GB podatkov. Ko dajo tak paket za zmerno ceno bodo pa carji za mene. Tam za kakšnih 20€. =)



meni pride pa bolj prav 200min pogovorov v mobitel 200 v ostala omrežja in 2000 smsov. no poglej kako sva si že midva različna. pač komunikacija z smsi je precej enostavnejša, saj ti drugi odpiše ko ima čas itd... (1000 smsov pomeni dobrih 30 na dan, in to ni tako težko vsaj meni doseči)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Jan987 ::

Če pošlješ 30 sms-ov gre po vsej verjetnosti za debato in ne odpisovanje ko ima pač nekdo čas, tako da je dosti lažje nekoga poklicat :)

Sicer pa takega paketa, da bo sem všeč, verjetno ne bo nikoli.

mitkos ::

Kaj da ne, Vsem bi bilo všeč naslednji paket: đabe paket. Vse zastonj: kuča časti.

Meni se dopade, samo telefoni v akciji pa so katastrofa.
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobilni paket (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5016395 (11492) ...:TOMI:...
»

Mobitel - paket 2013 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7424834 (16618) menjalnik
»

Simobil vrača udarec

Oddelek: Mobilne tehnologije
455667 (3637) RockyS
»

Mobitel bo podražil in spremenil naročniške pakete (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22461053 (53180) nekikr

Itak Džabest - podražitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5211055 (8874) Gandalfar

Več podobnih tem