» »

Tušmobil paketi vs. Mobitel

Tušmobil paketi vs. Mobitel

1
2
»

Jazzie ::

Ja, tudi moja prva asociacija je bil paket 2012. :)

Izaso ::

Novi paketi na Tušmobilu za mlade < 30let
Mingl 12; neomejeno klicanje v TMB omrežju, neomejeno sms, 300 enot za klice v druga omrežja ali prenos podatkov.
Mingl 17; neomejeno klicanje v TMB omrežju, neomejeno sms, neomejen prenos podatkov, 400 minut za klice v druga omrežja.

Na voljo po 1.3.2012.

Blisk ::

Tilen je izjavil:

Povezani 2000 je bil pred kratkim še pod drugim imenom in le 20 EUR.

Glede na naval so ga ponovno ponudili za 5€ dražje.
Zdaj je že vprašanje, če se splača. Že za 20€ se splača samo če porabiš zakupljeno vsaj nad 50%.
Jaz jih ne, vendar me pride kljub temu ceneje, saj sem prej plačeval 35€ za vse skupaj!

TUŠ pa nikoli več, nategatorji na kubik!

GeForce ::

@Blisk:
In te probleme s Tušmobilom si imel kdaj? Ker sedaj lahko minute za klice uporabljaš iz Mobitelovega omrežja tako na Free paketih, kakor tudi na Brezmejnih paketih. Je pa res da je bilo včasih tako, a so se ti za eno minuto klica odštele 3 enote, če si klical iz Mobitelovega omrežja, ampak tega že vsaj pol leta ni več.
Tako da ne takoj obtoževati da so na Tušmobilu nateguni,... ampak preden karkoli podpišeš preberi pogoje in pa cenike.

OmegaM ::

No, mene najbolj pri tusmobilu proti prekinjanje na nek interneval. Vecinoma ko se pogovarjam kaksno minuto prekine kar iz lepega.
Signal pa mi kaze zelo soliden.
moznosti da se to zgodi je 50 %.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Lonsarg ::

Evo pa so le uvedli te pakete za mlade, pa govorice z istimi cenami sem slišal 2 meseca nazaj:)

Zgleda je blo treba počakati, da sta se Simobil in Mobitel malo iztrošla z akcijami, zdaj je pa nastopil čas, fajn dela konkurenca, mal dolgo je Tuš bil brez paketa za mlade, mogoče je upal, da bo konkurenca ne hala z diskriminacijo po starosti pa ni dočakal, pa se je moral pridružit trendu.

jusv ::

Oba paketa po moje sta kar dobra, za tiste k malo manj kličejo je Mingl 12 čist super, za tiste ki malo več pa je Mingl 17 vrh glave za vse klice, pošiljanje sporočil in tudi srfanje po netu. Če pa primerjaš najboljše pakete pri vseh operaterjih za malde pa je Mingl 17 pred paketom Orto Smart pri Simobilu in Itak Džabest pri Mobitelu. Bomo videli kako se bodo odzvali kaj mladi, jaz na žalost ne sodim v to kategorijo :(

OmegaM ::

Problem oz. tezava pri surifanju je, da ko ce hoces surfati tam kjer je Tusmobil super signal, kar naenkrat preide v roaming.
To mi tudi ni vsec. Ampak sem se nekako navadil da sem ful previden.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Lonsarg ::

Roaming prenos podatkov je pač treba nujno izklopit, če nis izklopu morš bit pa previden ja, uštimal bi si.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tušmobil - nov paket najbližji 1500 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6319832 (13547) Filipko
»

tušmobil neomejeni mingl (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13635805 (30656) Bobr123
»

Tušmobil DA/NE? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16527521 (17136) Reycis
»

Nov paket pri Tušmobilu

Oddelek: Mobilne tehnologije
151757 (1231) MacGyver141
»

TUŠMOBIL - paketi FREE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18544069 (32799) OChack

Več podobnih tem