» »

group buyi so neslovenski

group buyi so neslovenski

1
2
3 4

Brane2 ::

Za vsako rit se palica najde...
On the journey of life, I chose the psycho path.

commissar ::

Tole je pomoje tud njegovo: http://www.facebook.com/people/Ziga-Hor...
bomo vidl če bo še to spremenu (vsaj sliko :))

blaz87 ::

"Furbo", se mi zdi da ne razumeš zadeve. Saj jaz imam 2 urici časa. Vendar je vse odvisno od ERGOLESA, če si boda ga oni vzeli. (kitajčki namreč prodajo samo njim)

Pa prosim te, "OSVETLI" me s poznavanjem ekonomije, na tem primeru.

vorantz ::

dej ugotovi še številko noge :))

lambda ::

Šlo se je na osebni nivo, predaleč - začeli so se osebni podatki, slike, videi itd. Dokazali ste svoje, tip očitno je iz ergolesa, nehajte s tem pa pobrišite tiste linke s fotkami ipd.

Je pa tudi on šel predaleč, v štartu bi priznal da je z ergolesa, pa bi bil mir ... ne pa da se gre tukaj kameleona.

commissar ::

sej ne igra samo tukej kameleona, ampak tud na drugih forumih pametuje kako je bil v ergolesu in so uni najbolj fajn.

btw tisto so javno dostopni podatki, tako kot njegov mail v profilu.
Naj bi takoj povedal da je iz ergolesa, ne pa da je pod prezvezo dobil okapijev kontakt

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

ampak tud na drugih forumih pametuje kako je bil v ergolesu in so uni najbolj fajn
Ko smo že ravno pri tem, ni edini. Kar nekaj firm plačuje ljudem, da v blogih in po forumih na takšne načine hvalijo njihove izdelke.

O.

commissar ::

verjetno res, in ko še kakšnega odkrijemo ga razkrinkamo do konca, kakor gre

Keyser Soze ::

vorantz je izjavil:

dej ugotovi še številko noge :))

Hm, tole je že skoraj tema za Matthaia.

Vpliv interneta in njega socialnih omrežij na javno podobo posameznika.:)
OM, F, G!

Okapi ::

OK, pretiravati ni treba. Naj raje Žiga poskuša popraviti vtis in sporoči najnižjo ceno, po kateri bi Ergoles slotechovcem prodal Obsession.

O.

Furbo ::

blaz87 je izjavil:

"Furbo", se mi zdi da ne razumeš zadeve. Saj jaz imam 2 urici časa. Vendar je vse odvisno od ERGOLESA, če si boda ga oni vzeli. (kitajčki namreč prodajo samo njim)

Pa prosim te, "OSVETLI" me s poznavanjem ekonomije, na tem primeru.


Kot prvo ne znaš biti diskreten, če bi lepo naročil pri Kitajcih, bi bil danes kontejner že tu. Ampak ne, šel si direkt obveščati uvoznika, kateri se je seveda zaščitil. Kako je to pametno poslovanje s tvoje strani ? Ali pa tudi, zdaj imaš namreč izgovor, da prodajo samo njim in lahko tožiš čez podjetje, ki ni pripravljeno delati zastonj.

Lahko je reči: 'To jim bo vzelo 2 uri' obenem pa spregledati, vse znanje, izkušnje in poslovne stike firme, da to znajo narediti. To ne pride čez noč, še manj pa brezplačno.

Seveda lahko tukaj razlagam ekonomijo do nezavesti, ampak ne bo nič zaleglo, ker te zanima zgolj tvoj prihranek.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, DELL U3014

commissar ::

Me prav zanima če človeka kaj psihira ko takole bere vse svoje podatke na forumu medtem ko ga mi lupimo kot čebulo. Vem da tole bere ker v nejgovem profilu je čas zadnje prijave :D

Furbo ::

Toliko energije, pa je vsa vložena v to, da bi človeka užalili.
Škoda da je ne znate usmeriti v kaj koristnega, morda vam potem nakup enega ubogega stola ne bi predstavljal tako težavo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, DELL U3014

commissar ::

žalimo? kje?

particle ::

Okapi je izjavil:

OK, pretiravati ni treba. Naj raje Žiga poskuša popraviti vtis in sporoči najnižjo ceno, po kateri bi Ergoles slotechovcem prodal Obsession.

O.


+1

Resno Žiga, zdaj se pa nehaj norca delati, ker razkrinkan si že. Probaj nam sedaj prodati vaše stole po neki kulturni ceni, pa je.

lambda ::

Okapi ima kar prav, je kar je in s tem obmetavanjem tu po forumu se ne bo nič rešilo, pa nihče ne bo nič na boljšem. Kar je tip počel, ni ravno lepo (hotel je potunkat ta projekt, namesto da bi naredil dobro reklamo za firmo in hkrati razveselil precej ljudi), ravno tako kot ni lepo nekoga javno linčat - navsezadnje ni storil nobenega kaznivega dejanja ali bil zanj osumljen.

Njegova edina šansa, da popravi storjeno, je to, da zrihta neko pametno ponudbo ali umakne ekskluzivo (če se to da).

Brane2 ::

Saj ga ni nihče linčal. Le ne pustijo mu pozabiti svinjarije, ki jo je uprizoril in najbrž bo šel glas o tem še na druge forume.

To pa zagotovo ni linč.
On the journey of life, I chose the psycho path.

kopriwa ::

Kar dobro nas je človek pretental, dvomim, da bojo ljudje dali sedaj 50EUR+ več za drug model, pa še to je vprašanje, če si ne bo to podjetje spet zagotovilo ekskluzivo za prodajo še tega modela. Sam se sicer še vedno držim nakupa, se mi pa zdi svinjsko, s strani soustanovitelja, da je na tak način ogoljufal uporabnike foruma. Če bi bilo po moje, bi naredili takole ali Ergoles ponudi zelo dobro ceno za nas (beri max 280EUR/kom) ali pa se spiše en članek, kako slovensko podjetje in njegovi ustanovitelji ravnajo ob nakupu izdelkov, ki jih prodajajo.

kuglvinkl ::

Kateri točno je tisti trenutek v življenju, ko se "zaveš", da lahko pelješ vse po spisku scat? A? Je to številka na TRR? Še tristota diploma?

Kot rečeno, sam sem zraven ne zaradi tega, ker bi urgentno rabu stol, ampak ker hočem bit zraven pri prvem tako velikem experimentu odpravljanja čim večjega števila midlemanov.Vsaj meni znanega in da lahko časovno nepotratno sodelujem.
Your focus determines your reallity

Wox ::

kuglvinkl je izjavil:

Kateri točno je tisti trenutek v življenju, ko se "zaveš", da lahko pelješ vse po spisku scat? A? Je to številka na TRR? Še tristota diploma?

Ko se znajdeš v avtobusu, polnem upokojencev na turističnem potovanju na Balaton. Ti pa si turistični vodič.

kuglvinkl ::

Ne, nisem mislil na ta trenutek.
Your focus determines your reallity

ssever ::

Katarina je na facebooku precej bolj zaščitena kot Žiga. :)

Tudi tukaj se lahko česa naučimo. :)

commissar ::

gremo jutri flashmobat pred ergoles

ziga80 ::

Res ste neverjetni! Ko se mi ze, ne da vec vi zopet hocete odgovor od mene.
Res ste manipulantje!! Fantje upam da kdo od ergolesa tega ne bere, ker drugače ne bo dobro.

Okapi ne lazi in ne manipuliraj!!!!!!!!!!!!!
Napisal sem:
Gledam jekoplan stole in moram reči, da imajo zelo visoke cene! Sam sem bil v Ergolesu in nasel svoj stol. Ima vse funkcije kot jih ima danes dober stol. Cena je bila okoli 270 eur z ddv. http://www.ergoles.si/index.php?S=4&Art...
Imajo tudi se veliko drugih stolov, katere lahko sprobas v salonu.

se link: http://www.podsvojostreho.net/forum/vie...

Bil sem veckrat pri njih v salonu ker imam vec njihovih stolov! Z leti sedenja in narascanju stevila zaposlenih sem potreboval več stolov. Sam sedim vecino casa in dam nekaj na to! Je tukaj kaj narobe??

lp

commissar ::

ne. kolk hitr gre follow me jadrnica?

kopriwa ::

Vse kar rabm(o), je dokaz, da nisi soustanovitelj (oz. solastnik or whatever) podjetja. Težko verjamem, da je vse samo tako veliko naključje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

kogledom ::

@ziga90
Prijazen nasvet. Ne meči si peska v oči, nismo po župi priplavali. Razumem tvojo stisko, samo s tem jih (nas) samo še podžigavaš.
PS: Molk zna bit včasih več od besed ;)

kihc ::

Nevem kdo tukaj laže ali manipulira ampak vsa dejstva kažejo da ti.

Če samo pogledam tvoje prispevke na ST, so vsi povezani s stoli. Leto in pol si član in napisal si 10 postov poveznih s stoli, in 0 nepovezanih. Ti si edini, ki se tukaj odkrito razburja zaradi tega nakupa itd ...
x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kihc ()

M-XXXX ::

Sicer sem do sedaj to temo samo spremljal, vendar takele bedarije mi gredo pa pošteno v nos, se strinjaš Živa Horvat?

Okapi ::

Okapi ne lazi in ne manipulira
Kaj sem lagal? Napisal si:

september 08, PodSvojoStreho:
Sam sem bil nekaj časa nazaj pri ERGOLES-u in moram reci, da imajo zelo veliko ponudbo. Določene stole si lahko naredis po svojem okusu. Izberes blago ali usnje, ročke, podnozje,.. Sam sem se odločil za stol Obsession! http://www.ergoles.si/index.php?S=4&Art... ...

oktober 08, ST:
Poklici in vprasaj pa bos vedel. Drugace pa sam sedim na ERGOLES-ovem stolu http://www.ergoles.si/index.php?S=4&Art... in slisi na ime Stanly :).

november 08, PodSvojoStreho:
Sam sem bil v Ergolesu in nasel svoj stol. Ima vse funkcije kot jih ima danes dober stol. Cena je bila okoli 270 eur z ddv. http://www.ergoles.si/index.php?S=4&Art...

Očitno si velik fan Ergolesovih stolov, vsak mesec hvališ drugega. Zakaj nisi novembra napisal, da imaš tudi ona dva stola iz septembra in oktobra?

A resni misliš, da ti kdo verjame?

Fantje upam da kdo od ergolesa tega ne bere, ker drugače ne bo dobro.
In a resno misliš, da boš z grožnjo kaj dosegel?

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

particle ::

Namesto da bi čas, ki si ga imel na voljo do sedaj, uporabil za sestavljanje ponudbe za 80 stolov!!! Se greš še naprej take igre, in goniš naprej svoje. te ni sram sploh napisati tak komentar?? Lažnivec si pa ti.

Clipe si pa hitro pobrisal na youtube, pa ravno sedaj, ko bi se ti gledanost dvignila... Brihten si.

kuglvinkl ::

ziga80 je izjavil:

Fantje upam da kdo od ergolesa tega ne bere, ker drugače ne bo dobro.


Ne mej nas za mulce. Ker drugače ne bo dobro :)
Your focus determines your reallity

ssever ::

Na facebooku si registriran z istim naslovom, kot ga uporabljaš tukaj (ziga_horvat@yahoo.com). Ta naslov linka na profil, ki ga je zgoraj že prilepil commissar.

Mogoče pa bo kdo povprašal tvoje "prijatelje" (seznam javno dostopen), če si pravi Žiga. :)

Mehmed ::

Jst pa verjamem tipu. Cisto mozno da mu je nekdo podtaknil.

Mozno zato, ker ne mores biti tak bedak, da gres tako ocitno reklamo delat trgovini, se prikljucit akciji, malce poizvedovat, mogoce sabotirat, potem pa pridigo o moralnosti naredit. Vse to s svojim pravim imenom zraven.

Dragi ::

Mehmed je izjavil:

Jst pa verjamem tipu. Cisto mozno da mu je nekdo podtaknil.

Mozno zato, ker ne mores biti tak bedak, da gres tako ocitno reklamo delat trgovini, se prikljucit akciji, malce poizvedovat, mogoce sabotirat, potem pa pridigo o moralnosti naredit. Vse to s svojim pravim imenom zraven.


Bi bil presenečen kako naiven je včasih folk.

Tipo se zajebal pošteno. Če bi zvovil ta projekt, bi si pridobil težko reklamo.

Po uspešno izpeljanem S-t projektu, bi z lahkoto začeli novega na njihovo pobudo in dam glavo stran, da bi ljudje padli na to kot limanice.
Sam jah, lažje bit slovencelj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dragi ()

Okapi ::

Clipe si pa hitro pobrisal na youtube
Ni jih pobrisal, samo preselil se je na http://www.youtube.com/user/Ziggymania1

O.

commissar ::

Mehmed je izjavil:

Jst pa verjamem tipu. Cisto mozno da mu je nekdo podtaknil.

Mozno zato, ker ne mores biti tak bedak, da gres tako ocitno reklamo delat trgovini, se prikljucit akciji, malce poizvedovat, mogoce sabotirat, potem pa pridigo o moralnosti naredit. Vse to s svojim pravim imenom zraven.


Dvomim. Ma že preveč zgodovine amaterskega usmerjanja uporabnikov v svoj hlev. Sem pa ziher da ostali ne vedo kako ga biksa. Mogoče jim sporočimo preko lepega obrazca na njihovi strani

Okapi je izjavil:

Clipe si pa hitro pobrisal na youtube
Ni jih pobrisal, samo preselil se je na http://www.youtube.com/user/Ziggymania1

O.


wow tale je pa uber amaterska

Zgodovina sprememb…

vorantz ::

ssever je izjavil:

Na facebooku si registriran z istim naslovom, kot ga uporabljaš tukaj (ziga_horvat@yahoo.com). Ta naslov linka na profil, ki ga je zgoraj že prilepil commissar.

Mogoče pa bo kdo povprašal tvoje "prijatelje" (seznam javno dostopen), če si pravi Žiga. :)



ce pogledas seznam prijateljev opazis na njem ergoles doo :D

kogledom ::

Ne pozabimo da ima žiga še vedno možnost, da bomo na koncu vsi srečni. Samo napako mora priznati in pokazati voljo.
Česa se sloh Ergoles boji? Da bi takšne skupinske ponudbe postala stalnica, in da bi jih izsiljevali za nižje cene?
Dajte no Žiga in ostali Horvati še enkrat premislit zadevo - če to postane stalnica vam je to lahko nova zlata jama!
Res pa je, da potem ni nekega internega/osebnega zadovoljstva/ponosa, ko imaš sub 100% marže...

ssever ::

Fantje, če zadeva postane viralna, maste možnost naročila več kot enega kitajskega kontejnerja. :)

Nekdo sestavi jedernati FAIL case, ga raz-twitta, -facebooka, -maila, pa ste na konju. :)

Manu ::

Zanimivo je, kako v kapitalizmu prodajalci postanejo moralni, kadar se gre za njihov dobiček. Potem se potegnejo kao za "družine" itd...

Trg sestoji iz dveh polov: ponudba in povpraševanje. Torej prodajalec in kupec. Namen prodajalca je čim večji dobiček, namen kupca, da pride čim ceneje skozi. Obema je v interesu čim več denarja zase (dobiti ali ohraniti).

Ko gre kupec mimo prodajalca in hoče priti čim ceneje pri drugem prodajalcu, se gre prvi prodajalec moralo in socialo, da ga "moramo vzdrževati". Udarja na čustva kupca.

Pa igrajmo kupci tudi na to karto: "prodajalci, bodite moralni. Veliko kupcev ima doma družine, otroke, položnice za plačat... dajte znižat ceno. Ne uničujte slovenskih družin!"

ikeman ::

Tudi ce bi lahko je sedaj prepozno za boljso ponudbo s strani Ergolesa. Vsaj zame - se takoj zbrisem s seznama v tem primeru.
Ziga mogoce rabis mal oddiha.. pojdi raje surfat v zivo za nekaj casa ;)

Dragi ::

Sam tok me zanima, kako bi se tole lahko spravilo na TV?
Saj veste, preverjeno in to. Grem stavit da bi folk zanimalo.

commissar ::

na 24ur ni problema. dobimo enga novinarja ki ni napisal še dnevne kvote 'novic' in smo na stolih

koyotee ::

heheheh, človek si je naredil pošteno blamažo. upam, da vam rata speljat tole mimo ergolesa, kjer so očitno vsi vodstveni delavci leseni ;((
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Okapi ::

Sam tok me zanima, kako bi se tole lahko spravilo na TV?
Ne bi bil noben problem. Samo to ni naš namen. Naš namen je, da lepo v miru in po ugodni ceni pridemo do dobrih stolov. Je pa dobra zgodbica za pripovedovati kolegom ob piru:)

O.

Double_J ::

Kako so oni kao ekskluziva, tega modela sploh nisem videl v katalogu. Tudi ne vem, kako si lahko ekskluziva zgolj za en stol.
Dve šivanki...

Okapi ::

Kako so oni kao ekskluziva, tega modela sploh nisem videl v katalogu. Tudi ne vem, kako si lahko ekskluziva zgolj za en stol.
Ergohuman so pri Ergolesu preimenovali v Obsession. Kako si lahko ekskluziva za posamezen model pa ne vem, tako so mi povedali Kitajci.
Factory has been looking for good wholesalers as distributors in many countries, before finding the one, we sell chairs to any wholesaler. Once found, we wont sell chairs to other buyers from those countries. Thus, ergohuman series, enjoy serise are not available.
Oni imajo ekskluzivo za ergohuman in enjoy, mi pa, zaenkrat, še vedno lahko kupimo ergohuman plus, ki ga Ergoles ne prodaja.

O.

blaz87 ::

Furbo je izjavil:



Kot prvo ne znaš biti diskreten, če bi lepo naročil pri Kitajcih, bi bil danes kontejner že tu. Ampak ne, šel si direkt obveščati uvoznika, kateri se je seveda zaščitil. Kako je to pametno poslovanje s tvoje strani ? Ali pa tudi, zdaj imaš namreč izgovor, da prodajo samo njim in lahko tožiš čez podjetje, ki ni pripravljeno delati zastonj.

Lahko je reči: 'To jim bo vzelo 2 uri' obenem pa spregledati, vse znanje, izkušnje in poslovne stike firme, da to znajo narediti. To ne pride čez noč, še manj pa brezplačno.

Seveda lahko tukaj razlagam ekonomijo do nezavesti, ampak ne bo nič zaleglo, ker te zanima zgolj tvoj prihranek.


Najprej si preštej vse skupaj ter nato piši. Ker bi se naročilo direkt pri njih. Nepoštenost se drži ERGOLESA oz. celo ŽIGE, ki je bil konec koncev na papirju za nabavo stola. Ko so bila pogajaja skoraj pri koncu, javijo kitajčki, da to kar naenkrat ne gre.

In po tvojem, koliko bi ti vzelo za naročilo 1 kontejnerja stolov, pri že dobro poznanem partnerju? Ali si nesposoben ali pa se delaš samo takega.

Ekonomijo mi ni treba razlagat, sem je že dosti preposlušal. Je pa dejstvo ko delaš v komerciali ali pa predvidevam v tvojem primeru samo predavaš.(Naj ti še enkrat povdarim, tudi 80€ po stolu ni mali dobiček)

lambda ::

@ziga80

Par ur nazaj sem še trobil, da ni lepo, da se tole tako dela, linč pa te zadeve ... Pa sem si glede na tvoj zadnji odziv premislil. A je tako težko enkrat priznati svojo napako in grdo ravnanje namesto da druge obtožuješ laganja - ali pa podat nek dokaz o tem, da se drugi motijo? Povzetek:

-ziga_horvat@yahoo.com je naslov, ki ga imaš vpisanega na slo-tech
-ko so omenili tvoj youtube video pod userjem 'ziggymanija', je bil v nekaj minutah odstranjen, takoj ko je to tukaj nekdo omenil (opis tega podviga z linkom na video je tudi tukaj
-video pa si sedaj preselil sem, kot je omenil Okapi
-tukaj si že pred leti omenil svoj mail naslov pod nickom Ziggy in vsekakor zanimanje za jadrnice
-podmojostreho:
 Forum: Pohištvo    Tema: Pisarniški stoli
ziggy 	
[ Skoči na vnos ]
Objavljeno: 16 nov 2008 21:55 
	
Pozdravljeni, Gledam jekoplan stole in moram reči, da imajo zelo visoke cene! Sam sem bil v Ergolesu in nasel svoj stol. 
Ima vse funkcije kot jih ima danes dober stol. Cena je bila okoli 270 eur z ddv. 
http://www.ergoles.si/index.php?S=4&Article=710 Imajo tudi se veliko drugih stolov, katere...

 Forum: Pohištvo   Tema: Pisarniški "direktorski" stol
ziggy 	
[ Skoči na vnos ]
Objavljeno: 18 sep 2008 19:40 

Pozdravljeni. Sam sem bil nekaj časa nazaj pri ERGOLES-u in moram reci, da imajo zelo veliko ponudbo. 
Določene stole si lahko naredis po svojem okusu. Izberes blago ali usnje, ročke, podnozje,..
Sam sem se odločil za stol Obsession! http://www.ergoles.si/index.php?S=4&Article=431 Ima sedež...

V razmaku dveh mesecev si bil 2x tam in našel svoj idealni stol, čeprav različen. Ja super ane. Aja, vmes si še na slo-techu omenil, da si našel tudi bil tam in našel spet nekaj tretjega zase, kot je že omenil Okapi.

če vpišemo v google: follow me sailing team, dobimo:
YouTube - Barcolana 2005
Follow me siling team Barcolana 2005. Follow me siling team Barcolana 2005. Category: Sports. Tags: barcolana follow me sailing team ziggymanija ...
www.youtube.com/watch?v=EmdPRGxRJW8

Aja, video odstranjen :) je pa to očitno isto, kot tukaj: video "NI VREDNO OGLEDA", le da je ta dokaj slabe kvalitete in bo verjnetno tudi kmalu odstranjen ...

In pokrovitelj te jadrnice je ergoles, relacija tvojega imena pa je z ergolesom taka.

Vse to so dejstva dostopna na internetu, sedaj naj pa vsak sam presodi, kdo tukaj govori resnico.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Udoben stol za večurno delo

Oddelek: Pomoč in nasveti
315450 (2005) U2ros
»

Pisarniški stol (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12230909 (15439) Unknown_001
»

Nabava stolov - zelo poceni do le teh za st uporabnike! ;) (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
841109672 (43117) zcetrt
»

Kateri računalniški stol? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6120768 (13854) dmk

Več podobnih tem