» »

Nabava stolov - zelo poceni do le teh za st uporabnike! ;)

Nabava stolov - zelo poceni do le teh za st uporabnike! ;)

««
17 / 17
»
»»

Ales ::

Ugibam, ampak verjetno se je prvotna firma enostavno malo ustrašila.

Za vsako firmo, ki bi se tega uvoza lotila na tak način, obstaja precejšnje poslovno tveganje, pa tudi nekaj dejanskih stroškov (računovodstvo, administracija, plačila, itd.).

Najbolj črn scenarij je, da pride do kake težave/prevare pri izvedbi posla in posledično ostane firma kot kupec brez denarja pa tudi brez stolov za naročnike. V tem primeru bi seveda naročniki želeli denar nazaj, firma pa bi se znašla pred nalogo le-tega izterjati oz. najti goljufa in vse to znotraj oddaljenega kitajskega pravnega sistema. Precej utopično v realnem svetu.

Svetujem vam, da poiščete firmo, ki redno posluje s Kitajsko in ji ponudite provizijo za izvedbo posla. Oni imajo izkušnje z ustreznim zavarovanjem plačil in bodo verjetno celoten proces pripravljeni izpeljati za neko normalno vsoto (morda celo z vključeno špedicijo in prevozom znotraj Slo?).

Da bi pa kdo šel v tako poslovno tveganje z možnostjo enkratnega zaslužka npr. enega stola ali kaj podobnega, pa ni realno za pričakovati. IMHO. No, mogoče se motim...

Če ste že prišli tako daleč, vam vsem želim uspešno dokončanje tega podviga :)

Double_J ::

Verjetno res... sedaj sem sicer naročil ponudbo za nakup večjega števila stolov pri slovenskem prodajalcu.

Drugače pa vse s katerimi smo se dosedaj menili za nakup stolov, so v najboljšem primeru preprodajalci.

Stole dela ta firma uradno - Comfort seating.

http://www.comfort-seating.com.tw/index...
Dve šivanki...

mblazi22 ::

Kaj potem Hansenu odpovem?

denisbegood ::

Double J:
Cenik teh stolov je znan?

Double_J ::

Nisem nič dobil po pošti... to je pa slovensko podjetništvo.
Če kdo hoče nej se gre zmenit osebno.

http://www.jekoplan.si/pisarniski_stoli...
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

slydee ::

Zdravo,
Precej hecno, da sva se podobne ideje lotevala s kolegom leto in pol nazaj. Vendar pri meni ni bilo možnosti preverbe pošiljke na Kitajskem, in je bila stvar še toliko bolj nesigurna. Predvsem zato na koncu ni bilo dovolj poguma za izvedbo. Ko poslušaš izkušnje slovenskih trgovcev s Kitajci, optimizem dobrega nakupa hitro mine.

Kakorkoli v primeru, da se vam uspe kaj pametnega zmenit, sva še dva pozna kandidata.

mato92 ::

Zdravo,

če rabite pomoc pri nabavi vam lahko pomagam. Živim na Kitajskem ze vec kot 2 leti.
Moj mail: matic.kavcic@newtech-cap.com

Lp, Matic

kuglvinkl ::

Kul, kje pa delaš?
Your focus determines your reallity

mgermo ::

Sem nabavil Obssesiona tako da se mene lahko črta z seznama. Je pa stol res odličen.

mato92 ::

kuglvinkl je izjavil:

Kul, kje pa delaš?


Zdravo,

Delam v Guangdong provinci - vecina nabava in razvoj.

rok1986 ::

Pozdrav!
Zanima me kaj se je sedaj zgodilo s tem " nakupom " stolov. Kaj je to še vedno v interesu ali je padla motivacija in s tega ne bo nič? :)
Če je ponudba še vedno za nakup bi se tudi sam pridružil saj sem v fazi nakupa novega stola.
lp

WarpedGone ::

Intersenti so, ni pa junaka ki bi stvar res speljal in pripeljal te stole v SLO.
Zbogom in hvala za vse ribe

rok1986 ::

Hehe se pravi, da s tega ne bo nič sploh :/
Ja no ideja je pa bila odlična :)

kuglvinkl ::

Sej, potem smo to idejo sprobal z nakupi diskov (HDD in SSD). In se obnese.
Your focus determines your reallity

Lonsarg ::

se obnese, če gre sam za par klikov na intenetu(diski),če je treba pa še kontakte pa kaj iskat je pa druga zadeva.

kuglvinkl ::

Seveda, da je druga zgodba. Smo pa dokazal proof of concept :)
Your focus determines your reallity

koyotee ::

ste jih naročali s kitajske? bi reku da ne ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

kuglvinkl ::

Pa dobr, your point being?
Your focus determines your reallity

koyotee ::

Lonsarg je izjavil:

se obnese, če gre sam za par klikov na intenetu(diski),če je treba pa še kontakte pa kaj iskat je pa druga zadeva.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

rok1986 ::

Pozdravljeni!
Zanima me koliko ljudi je še vedno zainteresiranih za nakup stolov iz Azije? Jaz sem verjetno našel prevoznika, ki bi za nas pripeljal te stole in prevzel nakup. Sedaj pogoji so taki : stole je potrebno plačati vnaprej, dobavni rok je nekje 3mesece. Tako da bi prosil vse, ki bi bili zainteresirani, da mi javijo ali tukaj, še raje pa na zasebna sporočila. Stol, ki bi se ga kupil bi bil še vedno obsession.
Lp

Gandalfar ::

tvoja okvirna cena?

kuglvinkl ::

Eh, malo zapuanja si je treba pridobit. Povej kaj več...

rok1986 ::

Za okvirno ceno ne vem še nič sedaj sem prvo vstopil v stik s človekom, da mi je sploh povedal glede svojega posla. Pravi, da večkrat nakupuje v Aziji, kjer uvaža stole kot vzorce za nove prodajne hite. Sedaj on pravi, da bi lahko pripeljal stol iz Azije, če bi imel število vsaj za en kontejner, saj drugače bi bil nakup nesmiselen. Se bom pozanimal, da bi mi povedal okvirno ceno z vsemi stroški vred, takoj ko bom vedel več, bom sporočil tudi tukaj. Pred nekaj tedni je dobil v vzorec neki stol Picasso, ki ga prodaja za 170EUR, tukaj v ergolesu imajo podobnega : http://www.ergoles.si/s4/a1113/ugoden-n...
Človek je vreden zaupanja, saj ima več nakupov za sabo edini problem je tukaj število kandidatov, ki bi bili pripravljeni stol kupiti in seveda, da so zanesljivi, ne da si potem premislijo. Ko pa zvem kaj več kot pravim bom takoj sporočil
Lp

Ales ::

Človek je vreden zaupanja, saj ima več nakupov za sabo

Ne se hecat. Za vsaj približno zaupanje in sprejemanje predplačil boš moral sporočit točne podatke, se pravi ime firme, itd., da jo lahko vsak sam preveri in premisli o tveganju. "Več nakupov" še ne pomeni da je posel varen.

Je ta Picasso isti ali podoben? Ker če je "podoben", to še ne pomeni prav veliko... v čem točno je razlika?

jekoplan0 ::

Ko se nekdo resno predstavi in nam zaupa na kakšen način in preko katerega podjetja bo nakup opravil se seveda odzovemo resno, v kolikor pa prejmemo neresno povpraševanje pa vas tudi ne moremo resno jemati! Model za katerega se zanimate je sicer starejšega tipa, samo pri nas pa imamo tudi novejši in še kakovostnejši tip modela. Edini v Sloveniji pa bomo trgu ponudili tudi stole NEFIL, ki so po svetu že dalj časa najbolj iskani pisarniški stoli. Obiščite nas lahko na naslovu www.jekoplan.si

Zgodovina sprememb…

jekoplan0 ::

Nekdo je omenil proizvajalca iz Kitajske na http://www.comfort-seating.com.tw/ ...vse te stole lahko dobite pri nas!

Zgodovina sprememb…

nurmaln ::

Jekoplan namesto da se oglasuješ raje preberi celo temo. Pogovarjali smo se prav o tem modelu za katerega praviš da je novejši in kakovostnejši. Prav tako je bilo jasno povedano koliko ljudi bi ta stol po pravi ceni vzelo.
Če si sposoben stole pripeljati in prodati po tej ceni potem lahko kar pričneš zbirati ponudbe, sigurno jih boš prodal vsaj 50 tukaj, drugače pa se lahko tudi s ST dogovoriš za oglaševanje.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Brane2 ::

O.K. Minilo je malo več ko Leto in mesec od začetka te teme.

ker obstaja resna nevarnost, da bodo ljudje na Marsu preden pride do naročila, priporočam da relevatni začnejo brat temo od začetka in naredijo analize, ki bi jih morali že na začetku.

V glavnem so vse na liniji mojih komentarjev, po k0aterih so nekateri tako navdušeno s*ali.


Fajn bi bilo, da se te stvari začnejo dejanjsko dogajat, tudi če sam recimo ne rabim stola- čisto toliko, da omogočimo realno alternativo.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

jekoplan0 ::

 Erguhuman

Erguhuman


 Ergohuman Plus

Ergohuman Plus



Je razlika? Na prvi strani je omenjen Ergohuman in nikjer nisem zasledil, da se zanima za Ergohuman Plus! Torej?

koyotee ::

pa si prebral celotno temo?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

root987 ::

@jekoplan0, vse lepo in prav, ampak poanta te teme ni, da vi imate te stole in ali jih lahko sploh dobimo (navaden obsession stol lahko vsaj še v ergolesu), ampak te stole dobiti precej ceneje od oglaševanih 500e (za obsession) ali 600e za ta ergohuman plus pri vas.

Če hočete narediti dober posel, naredite za Slo-Tech ali enega izmed slovenskih group-on strani posebno ponudbo, pri kateri nam, če se nas najde dovolj (recimo 50, 60), prodate stole po bistveno boljši ceni - ne spomnem se točne številke, ampak nekako imamo v spominu da bi erguhuman plus stal okrog 300, 350e, če bi ga sami uvozili v zadostni količini iz kitajske (naj me prosim kdo popravi, če sem zgrešil).

Ker boste morali ponujati še garancijo morda teh 300/350e res ni cena, ki jo lahko ponudite, vsekakor pa se raje ne smešiti z 5 ali 10 odstotnim popustom, še manj pa z (ne)prikritim oglaševanjem, saj bodo v tem primeru nadaljni PR odgovori hitro pristali na smetišču.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Furbo ::

Ta tema nesposobnih samouvoznikov sodi na smetišče, teh stolov ne bomo videli, če se ne bodo ravno znašli na dealextreme.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

kuglvinkl ::

Ne bit tako strog.

Bellatrix ::

http://24ur.com/novice/slovenija/sloven...
So meli slotech stoli kej prstov vmes ? :P
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Mare3 ::

Kaj pa kakšni drugi cenejši stoli da bi se kupili in ne glih te najdražji, je kakšno zanimanje?

korenje3 ::

Zdravo. Jaz kupujem stol, pa hočem nekaj udobnega, tam do 250€. Pa me zanima če bi lahko tak stol kupil kje drugje ceneje:
http://www.jekoplan.si/pisarni%C5%A1ki_...

Lahko je tudi podoben stol, samo mora imeti debel sedežni del, da ko se usedeš gor, da se zakoplješ notri. Hočem da je sedež vsaj približno tako udoben kot v mojem mercedesu...
Pa trpežen mora biti. Všeč so mi masivni sedeži.

zcetrt ::

Spet oživljanje :)

Iskal sem kakšen primeren pisarniški stol in naletel na tole: Pisarniški stol NI41
http://www.salonpohistva.si/pisarniski-...
http://www.salonpohistva.si/pisarniski-...

Na sliki zgleda super, cena mi je pa zelo sumljiva. Ali je slučajno kdo v tej temi, kjer se je pregledalo res veliko stolov, preizkusil kaj podobnega ali ima kakšno mnenje? Lahko tudi na splošno o tej trgovini...

Hvala vnaprej in LP.
4.

SmeskoSnezak ::

Nema ništa, a? :)) Začeli smo super, kolikor vem :P
@ Pusti soncu v srce... @

Šimpanz ::

Bože mili a te teme ne bo konca.

koyotee ::

to je tak, kot printer z neskončnim papirjem ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

RockyS ::

zcetrt je izjavil:

Spet oživljanje :)

Iskal sem kakšen primeren pisarniški stol in naletel na tole: Pisarniški stol NI41
http://www.salonpohistva.si/pisarniski-...
http://www.salonpohistva.si/pisarniski-...

Na sliki zgleda super, cena mi je pa zelo sumljiva. Ali je slučajno kdo v tej temi, kjer se je pregledalo res veliko stolov, preizkusil kaj podobnega ali ima kakšno mnenje? Lahko tudi na splošno o tej trgovini...

Hvala vnaprej in LP.


Zanima me če si katerega kupil in kakšno je tvoje mnenje?

zcetrt ::

Sem kupil enega od tam in zaenkrat je v redu. Res pa je, da je razlika v kakovosti izdelave med tem in npr. Enjoy stolom, kupljenim ene 3 leta nazaj pri Ergolesu očitna.

Stol se nekoliko manj visoko dvigne, skrite stvari so izdelane dosti bolj površno, mehanizem za nagib ni tako dodelan kot pri Enjoyu.

V grobem lahko rečem, da dobiš več za svoj denar, kot bi pričakoval, ni pa ravno neverjetno huda kupčija vse skupaj. Tistim, ki varčujete, vseeno priporočam. Škoda pa je, da se teh stolov ne da pred nakupom videti. Tako bi se še najlaže vsak pri sebi odločil, ali je pripravljen sprejeti nekaj kompromisov.
4.
««
17 / 17
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spinalis stoli (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15442787 (8518) SeMiNeSanja
»

Udoben stol za večurno delo

Oddelek: Pomoč in nasveti
315330 (1885) U2ros
»

Pisarniški stol (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12230697 (15227) Unknown_001

group buyi so neslovenski (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16127695 (22501) Gandalfar

Več podobnih tem