» »

Nabava stolov - zelo poceni do le teh za st uporabnike! ;)

Nabava stolov - zelo poceni do le teh za st uporabnike! ;)

««
14 / 17
»»

Okapi ::

Ja, imamo. S.p., če smo čisto natančni, ampak firma je firma;-)

O.

Double_J ::

Čeprav... zdej se je toliko cajta mutilo, da je evro prišel iz 1,5 na 1,2dolarja, kar ni ravno ugodno, če so stoli v dolarjih.:(
Dve šivanki...

Okapi ::

Jebiga, bomo videli, kakšna cena ven pride, in se odločili.

O.

urli ::

ender je izjavil:

Enjoy ima boljše naslonjalo za glavo, vendar je precej manj nastavljiv (pa spodnji del je usnjen).


Spodnji del je usnjen za doplačilo in jaz sem res vzel usnjenega, hehe, če je zate usnjen sedež minus še vedno lahko vzameš z mrežico ;) Drugače sem ga pa kupil tukaj http://www.ideo.si/a/pisarniski_stol_En... Sicer sem ga najprej mislil vzeti pri Ergolesu samo je bila končna cena skupaj z dostavo dražja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urli ()

ender ::

Popravek, zamešal sem Enjoy in Dynamic Evolution.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ender ()

andro421 ::

Prijavljam se za en stol (resno zainterisiran).

lp

Double_J ::

Hja, izgleda je pošten tip, stolov pa žal ne bo!

Pozdravljeni,


s podjetjem Comfort100 Furniture Co., Ltd. sem vzpostavil kontakt vendar z njihovim odnosom nisem zadovoljen.

Najvecji problem je ta, da mi ne dovolijo obiska tovarne. Se pravi, da je nemogoce opraviti kontrolo proizvodnje in produktov.
Motece je tudi to, da je podjetje registrirano v Hong Kongu, naslov je prav tako Hong Kongski, telefonska stevilka pa je Kitajska. Prosnja, da bi dobil mobitel stevilko so mi zavrnili z izgovorom, da mobitela ne uporabljajo.

Verjetno gre za trading podjetje, ki ne zeli razkriti kontakta tovarne. To lahko razumem in spostujem, ne morem pa sprejeti tega, da tovarne ne smem obiskati in izvesti kontrole.


Zal vam pri tem projektu ne morem pomagati, ker proizvajalcu ne zaupam.
Dve šivanki...

Okapi ::

Jaz bom še naprej delal po svoji liniji na nabavi. Če dobavljajo stole Ergolesu (in še marsikam po svetu), so že dovolj zanesljivi.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Double_J ::

Izgleda so nekooperativni do manjših kupcev, ne moreš kupit določenih modelov, še pregledati ne smeš robe. Sicer pa je itak še 100proizvajalcev, ki dela itak isto stvar.

http://www.office-manufacturer.com/SL-A...
Dve šivanki...

Okapi ::

Ja, samo ti Ergohumani so preverjeno dobri stoli, za druge bi pa res moral nekdo na Kitajskem pogledati, kakšni so.

O.

Double_J ::

Ja no sej vem, to kar boš ti organiziral, ne bo vsebovalo kontrole kvalitete.
Samo zmeniš se z nekom, da pripelje stvar... to je še najmanj.
Dve šivanki...

Okapi ::

Zato pa bomo imeli par stolov za rezervo, če bo s kakšnim kaj narobe. Sicer pa dajo Kitajci tudi garancijo (samo jo je malo bolj komplicirano uveljavljati:-)

O.

PARTyZAN ::

In saga se nadaljuje... :>

Double_J ::

Sej jaz jih razumem, da tipu ne pustijo jit na sprehod v tovarno(kar je hotel). Samo to je vseeno koristno, ker rahlo poškodovan stol bodo prej dali v tvoj kontejner kot v kontejner za Ergoles. Takšna je realnost...
Dve šivanki...

Okapi ::

OK, DoubleJ, dojeli smo. Pač ne boš naročil tega stola, lahko se nehaš ukvarjati s to temo.

O.

Gost ::

Ah, k vragu z vsem skupaj. Po mojem do konca leta ne bo uspelo takega posla zrihtat preko foruma. Kdo vas bo pa čakal toliko časa za 200EUR popusta.

:)

Šimpanz ::

Matr se morajo pri Ergolesu režati.

Okapi ::

Kdor se zadnji smeje, se najslajše smeje;)

O.

Furbo ::

Nekateri zdaj spoznavajo, da pri Ergolesu le nimajo vse z rožicami postlano in zaslužijo svojo premijo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BlaY0 ::

Ahh lepo te prosim. Ko enkrat pogruntaš sistem, zadeva laufa. Prvič se vedno učiš, potem postane to rutina.

In zakaj bi se nam smejali... zaradi nas so si morali zrihtati ekskluzivno pravico za uvoz ErgoHuman zica...

Furbo ::

Samo ta sistem študirate tule že pol leta, pa vam še nič ni jasno. Očitno le ni tako simpl.

Da so se pa zaščitili je pa povsem prav, ves folk je uletaval tja stole gledat in čičat na njih, potem bi pa preko neta naročili. Jaz jih razumem.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Double_J ::

Joj skoz eni gverilci iz Ergolesa... :))

Sicer pa brez pregleda stolov v tovarni kar nočejo(pomoje jim tudi Ergoles ne hodi po tovarni), se da še vseeno hitro uredit prevoz, če je interes.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Double_J ::

Skratka, če bi se odločili da je dovolj, da mu odprejo kak naključni stol ali dva preden gre stvar na ladjo, bi mu lahko rekel. Čeprav dvomim da bi sprejel... ker izgleda hoče bit 100% da je vse uredu.

Edit, sem poslal kar mejl me zanima kaj pravi, pa sporočim.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Brane2 ::

Diši po nekako predvidevanem razpletu.

Dobra šola za naprej, seveda če si se pripravljen učiti iz izkušenj.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Furbo ::

Double_J je izjavil:

Joj skoz eni gverilci iz Ergolesa... :))

Sicer pa brez pregleda stolov v tovarni kar nočejo(pomoje jim tudi Ergoles ne hodi po tovarni), se da še vseeno hitro uredit prevoz, če je interes.


Malce si poglej koliko časa sem že na forumu, potem pa sanjaj o gverili.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Avenger ::

Ej Okapi, men moj stol že razpada, zdi se mi da bo dober še za največ 30 sedenj. Kdaj se lahko dejansko računa na dobavo? Tko, okvirno, govorimo o dnevih, tednih al mescih?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Okapi ::

Se bojim, da ti bo prej stol razpadel.
Pred avgustom ni realno pričakovati, da bodo tu.

O.

kitewing ::

Okapi je izjavil:

Se bojim, da ti bo prej stol razpadel.
Pred avgustom ni realno pričakovati, da bodo tu.

O.

Na začetku si imel toliko volje in optimizma...kje je zdaj to?

Okapi ::

Problem je, ker ni vse samo od mene odvisno. Jaz se s špedicijo in uvoznimi zadevami ne ukvarjam. Potem se pa začnejo stvari komplicirati - enemu nekaj ni všeč, drug bi rad prevelik piskrček zraven pristavil ... Pa če k temu prištejemo, da se tudi jaz nimam veliko časa s tem ukvarjati, se pač stvari premikajo malo bolj počasi, kot bi si človek želel. Ampak optimizem ostaja, brez skrbi;-) Pa nakup stolov tudi ni neka strašno urgentna zadeva, vsaj za večino menda ne.

O.

TOP ::

Ne sam da ti bo stol razpadu,še model bodo prej menjali.Še en čas čakajte pa vam bodo Kitajci skensljali naročilo,ker teh stolov ne delajo več:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

šernk ::

bodo pač vsi ki imajo namen kupit stol, šli v ergoles preverit nov model :P

tisti ki stol nujno rabi, dvomim da se mu gre za teh 200EUR prihranka, sam če bi lahko prihranil na neki stvari, katero ne nujno potrebuješ, bi pač imel voljo čakat tudi pol leta in več.

ps: Še naprej upam da vam to uspe izpeljat, zame so tej stoli tako ali tako nadstandardni in za moj žep predragi v vsakem primeru.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Double_J ::

Samo v vednost... malo se bom še dogovarjal. Mogoče bomo tako naredili, da speljemo posel, njemu pa damo zgolj denar za pregled preden stoli gredo(200$), ter za organizacijo prevoza.
Dve šivanki...

Double_J ::

Pozdravljeni,
proizvajalca sem kontaktiral in psokusil kupiti stole na nacin, da drzava izvoza ne bi bila znana, zal je odgovor negativen. Stole prodajajo samo distributerjem in strankam iz drzav kjer distributerjev se nimajo.



Mah jaz sem za to, da pri kom drugem to kupimo. Ker tle moraš imeti firmo iz Zimbabweja, pa še dokazati moraš da stole izvažaš v Zimbabwe. Ta firma ni ravno najbolj prijazna za takle eksperiment.

Plus model bi bil pa drag... si kej računal Okapi koliko pride glede na vredost Eura sedaj?

Če kdo hoče lahko predlaga tudi kako drugo firmo, ki je na dobrem glasu. Enkrat bomo napolnili ta kontejner, potem bomo pa samo še tko kupovali...;)
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Double_J ::

Kar se mene tiče, lahko Okapi napišeš ceno za plus, ter če bo dovolj naročil kupiš plus model. On zrihta pregled pred pošiljko ter organizacijo prevoza(verjetno par procentov vrednosti artiklov).

Eto fertik sem.:P
Dve šivanki...

zagi123 ::

bump :|

lambda ::

dump :P

Ok, da ne bomo samo trollali. Kar smo se menda naučili iz tega, je to, da je zadevo težko izpeljat, če ni na čelu nekoga, ki bi imel en finančni interes (in to čisto razumemo). Še bolj pa, če ti lokalni trgovci podpisujejo ekskluzive. In ko še vrednost $ tako zraste, je upanja še manj ... da ne omnenjam, da je seznam interesentov že precej zastarel. Iskreno bom presenečen, če bo tale projekt komu uspelo izpeljat do konca, čeprav si močno želim, da bi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lambda ()

paradoxxx ::

Jst odstopam od nakupa, ker ne mislm čakat celo večnost. iz ebaya se dobijo že za 450.

vseeno vam želi, da vam nakup uspe.

Du5aN ::

Sej a je sploh še kdo pri stvari...? Nekaj mesecev nazaj sem še verjel, da se bo tole speljalo, sedaj pa je očitno vse dokončno padlo v vodo.

WarpedGone ::

Ne vem. Dokazali smo, da je možno zbrat dovolj potencialih interesentov v prvem krogu, kar od začetka sploh ni blo nujno da bo.
Mnogi od njih smo medtem že nabavli stole in nismo več interesenti.

Manjka le še organizator, ki bi reč res speljal. Dvomim, da bi interesenti imeli kej proti par EUR provizije/marže zanj, da je le stvar bistveno cenejša kot pri uradnih zastopnikih.

Anyone?
Zbogom in hvala za vse ribe

zagi123 ::

Okapi, boš imel v poletnem času kaj več časa za ukvarjanje z "prostočasnim hobi projektom"?

Okapi ::

Stay tuned;)

O.

Šimpanz ::

Se mi zdi da se bo ta tema vrtela še v naslednjem letu.

dbevfat ::

Meni se pa zdijo nekonstruktivni komentarji in pripombe popolnoma odveč. Seznam interesentov imamo, lahko si gor, ali pa dol, če imaš predloge, ali hočeš pomagati, se javi, drugače pa pusti ljudem, da naredijo, kar mislijo.
nvr2fat

nejc76 ::

Going on 4 way too long ...
moj 2x zbrište iz seznama ... grem kar sam v šoping ...

žal, rabim stole že nekako včeraj - držim pa pesti da bo nakup vseeno uspel ...

WarpedGone ::

Brisanje ni več smiselno ker je stvar razvodenela. Seznam ostaja kot dokaz, da se interesente da zbrat, če se hoče.
Ko bo kdo resno vzel stvar, se bo naredu nov seznam. Vsaj 3/4 ljudi na seznamu že ima stole...
Zbogom in hvala za vse ribe

Okapi ::

Saj menda imajo vsi stole, ne, samo ne tako dobrih;) Ko bo znana končna cena in se bo začel zbirati denar, bodo pa vsi s seznama dobili sporočilo in bodo imeli prednost pred tistimi, ki se bodo prijavili naknadno.

O.

ikeman ::

Kaj je zdaj s temi stoli :)

Dolar ponovno pada, a so sedaj cene kaj ugodnjese ?

koyotee ::

slabo kaže...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

zagi123 ::

Se misli tole nabavit? Če je problem dobavitelj, je itak ogromno firm ki delajo take stole - recimo sem gledal revijo CENS Furniture z firmami iz tajvana, pa imajo polno stolov ki izgledajo kot ergohuman..
Klik 1
Klik 2

Klik 3
Klik 4

odem81 ::

Če ni prepozno, bi se priporočal za enega.
««
14 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spinalis stoli (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15442762 (8493) SeMiNeSanja
»

Udoben stol za večurno delo

Oddelek: Pomoč in nasveti
315323 (1878) U2ros
»

Pisarniški stol (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12230679 (15209) Unknown_001

group buyi so neslovenski (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16127653 (22459) Gandalfar

Več podobnih tem