» »

Nabava stolov - zelo poceni do le teh za st uporabnike! ;)

Nabava stolov - zelo poceni do le teh za st uporabnike! ;)

««
15 / 17
»»

destiny ::

Ni prepozno, samo če bi rad še v tem stoletju sedel na njem, se priporoči raje kje drugje :D

PARTyZAN ::

Mimogrede: Spar ima v akciji en dost kul stol za mislim da 80EUR. Jaz sem nabavil enega in sem zadovoljen.

root987 ::

Maš kakšno slikco/link?
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

PARTyZAN ::

http://spar.si.spar.at/rsync_spar_si/Ak...

Stran 16. V Ljubljanskem sparu je en razstavljen tako, da ga lahko sprobaš.

Pyr0Beast ::

Meni se zdi ta stol kar precej slab, če gledam na pretekle izkušnje s podobnimi kitajskimi stoli.
Pri enemu je lepo počila noga.
Drugemu se trga tkanina.

Za sprobat, drugače je to metanje keša stran.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

PARTyZAN ::

Čas bo pokazal. Zaenkrat se mi zdi udoben kar je tudi tisto, kar sem iskal. Če mi zdrži 10 let tako kot zadnji cheap stol mi niti na misel ne bo več padlo, da bi še kdaj zadevo kupil za več kot 100EUR.

kmetek ::

Kaj pa un za 30EUR v Šparovem katalogu, zgleda kewl?

PARTyZAN ::

Ne.

kmetek ::

Za trgovino bo :))

Pyr0Beast ::

PARTyZAN je izjavil:

Čas bo pokazal. Zaenkrat se mi zdi udoben kar je tudi tisto, kar sem iskal. Če mi zdrži 10 let tako kot zadnji cheap stol mi niti na misel ne bo več padlo, da bi še kdaj zadevo kupil za več kot 100EUR.

Meni so taki stoli 'pocrkali' po enem letu.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

PINki ::

Jaz sem od tega kupil stol http://diler.si/auction_details.php?nam...

Za te pare je majka pa še na dom mi ga je sestavljenega pripeljal. Je pa kitajski, men je dober, udoben in zakon ker ma naslonjalo do glave in se komot nazaj nasloniš tudi z glavo.

mblazi22 ::

Jst tud razmišljam o nakupu stola. Tako da če je zadeva še aktualna sm jst tud za.

mblazi22 ::

Sm zdej prebiral temo, pa sm malo zmeden. A se zbira naročila za stol Obsession, ali kakšen drug model? A lahko kdo ki "organizira", še malo opiše situacijo da bodo stvari bolj jasne? Drgač pa sm zainteresiran za tak nakup.

nurmaln ::

v resnici je tole bolj ali manj opuščen projekt, če nucaš stol bo bolje da greš v štacuno
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Okapi ::

Če nujno nucaš stol, je bolje iti v trgovino, če se ti pa ne mudi hudo, je zadeva še vedno živa. Stol, ki ga bomo kupovali, je izboljšana različica Obsessiona (Ergohuman plus).

O.

mblazi22 ::

Mudi se mi ne. Enkrat do oktobra, novembra pa bi blo fajn. Kakšni so plani? Kakšna bi pa bila okvirna cena, za stol sm pripravljen dat tam do 300EUR.

Okapi ::

Če stvar septembra ne bo stekla s pobiranjem denarja, potem res ne bo nič z njo.

O.

mblazi22 ::

Če bo septembra potem super. Kolko bi bla pa cena in ali je ljudi dovolj?

mblazi22 ::

No odkar sm prvič vidu to temo sm se sam malo pobrskal, pa sm dobu eno ponudbo, ki se mi zdi kar v redu, pa tudi podjetje-kontakt je v redu. Vse kar bom napisal je samo predlog, mnenje, s temi stvarmi nimam izkušenj.

Stol je ta ergohuman, ima 5 let garancije, pa se en kup teh certifikatov(BIMFA, SGS...). Nabavna cena je 400$-310EUR. Če napolnimo kontejner(20GP) mislim da so stroški prevoza 20EUR po stolu, samo ne me vzet za besedo. Je pa ta stol bistveno kvalitetnejši kot pa tisti ki ga prodajajo pri ERGOLESU, ker tisti ma samo 1 leto garancije,(brez kakrsnega koli certifikata kot dokazilo kakovosti) in ga verjetno kupujejo od najcenejšega dobavitelja. Ta stol naj bi bil v glavnem namenjen za ameriski trg.

Je pa res da ne vem kako bi to garancijo uveljavu, mislim pa da 5 let garancije ne dajo kar tako.

Tu je ponudba: http://rapidshare.com/files/414080765/T...

Kaj menite?
A drgač je še interes za nakup?

root987 ::

Ja - vsaj jaz bi še enega za doma.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

ender ::

Mene bi zanimal Ergohuman Plus, ker Ergohuman že imam, pa mi naslonjalo za glavo ni preveč všeč.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

ikeman ::

Torej s tem ne bo nič :(
Ker imam možnost naročila prek podjetja (s.p.) bom v kratkem naročil svojega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ikeman ()

Double_J ::

Okapi vas je potegnil za nos, to sem rekel že pred pol leta.
Dve šivanki...

Okapi ::

Nikogar nisem potegnil za nos, ker sem že od vsega začetka jasno povedal, da zadeva ni sigurna, in nihče ni vnaprej plačal niti centa - za tvoj stol bo pa v kontejnerju, ko jih bomo nabavili, zmanjkalo prostora:P

O.

Double_J ::

Nikogar nisem potegnil za nos, ker sem že od vsega začetka jasno povedal, da zadeva ni sigurna, in nihče ni vnaprej plačal niti centa - za tvoj stol bo pa v kontejnerju, ko jih bomo nabavili, zmanjkalo prostora


Ti tega nebi pripeljal niti, če bi ti jih hoteli prodati. Jaz pa bi v tem primeru jih. Samo jih niti prodati nočejo.
Dve šivanki...

neki4 ::

Sploh ne vem zakaj bi nekdo bil tako angažiran, da bi se zanimal za nabavo stolov za nek forum.

Okapi ::

Ker ne moreš poceni uvozit samo enega stola zase, recimo.;) Pa da se, brez tveganja, ker je vsa roba vnaprej prodana in plačana, vidi, kako je videti takšen uvoz iz Kitajske v praksi. Da se testira tržišče. In še kakšen razlog bi se našel verjetno.

O.

Double_J ::

A ma tisti tip iz ergolesa kakšno razprodajo, glede da je bilo tm vse pod vodo nedavno?:))
Dve šivanki...

LordTado ::

Kak stol z masažo hrbta in vratu bi biu fajn:)

neki4 ::

Brez tveganj ni nikoli. Razen če zavaruješ nabavo. Kar pa stane. Bilanca na koncu bi bila, da bi bilo nekaj uporabnikov nezadovoljnih.

roCkY ::

Tisti, ki nek soliden stol rabimo ga bomo zgleda prej nabavili drugje.

V izvedbo tele variante sem vseskozi verjel nekako na pol. Ko se je začelo odkladat še manj. 2 enoti za eno je pač račun, ki se izide vkolker je realiziran. Glede namena same teme pa sem razmišljal nekako tako kot je Okapi včeraj napisl. A, ko se gre nekaj na "prostovolni bazi" se vedno dopusti možnost, da se zadeva realizira (v nekem še sprejemljivem času).

Sedaj pa en stol rabim. Zgleda, da bo treba iz severa dobiti. Kdo ima z dostavo v SLO najnižjo ceno. Zagrel pa sem se za Ergohuman plus z usnjenim sedežem in mrežastim naslonjalom. Nemški iskalci vržejo ven Amazon in še eno firmo (629EUR) z enako osnovno ceno. Nisem pa še pregledal stroške dostave.

Gandalfar ::

kupis pri nas na firmo in imas 20% manj

roCkY ::

Manj od česa? Kolk pa je cena pri nas? Na netu ni nič najti. Saj iz EU tudi vzamem na firmo.
Načeloma so zadeve iz tujih spletnih trgovin konkretno cenejše kot pri nas kadar kupuješ eno enoto. Glede rabata se pa da kaj zmenit le pri bistveno večji količini.

mblazi22 ::

Double_J je izjavil:

Nikogar nisem potegnil za nos, ker sem že od vsega začetka jasno povedal, da zadeva ni sigurna, in nihče ni vnaprej plačal niti centa - za tvoj stol bo pa v kontejnerju, ko jih bomo nabavili, zmanjkalo prostora


Ti tega nebi pripeljal niti, če bi ti jih hoteli prodati. Jaz pa bi v tem primeru jih. Samo jih niti prodati nočejo.


Jaz ne vidim problema v tem, da se jih ne da kupiti. Je vsaj enih 5 ali več podjetij ki delajo te stole, v cenovnem razponu 160$-300$, odvisno od kvalitete in certifikatov ki jih imajo.

Verjetno je problem v organizaciji in mogoče času, ki je za to potreben. Sploh pa mislim da ne bi bilo problema da bi vsak še nekaj dodatno plačal za to.

Double_J ::

Sej lahko predlagaš konkretno, če se dovolj spoznaš.

Sej jaz bi kupil tudi nekaj takega kot je ergohuman enjoy stol, za kake pol cene. Je že kdo našel da kje kaj takega prodajajo v SLO?
Dve šivanki...

mblazi22 ::

Shanghai J&M Furniture Co.,Ltd
TOPCHINA GROUP LIMTED
Chongqing Gaotian Office Furniture Co., Ltd - Podobni stoli kot Ergohuman ~200$

Prvi dve podjetji imata v ponudbi te Ergohuman stole in tudi druge. Za stole imata neke certifikate, kot dokazilo o kakovosti, so pa malo dražji (~300$)-za Ergohuman.

Drugi stoli kot so enyoj, pa so tam okoli 200$. Sam sm dobu neke ponudbe, samo povejte kam naj jih nalozim. Na rapidshare je omejeno prenosov.

Najboljs da pogledate na njihovo domaco stran.

mblazi22 ::

Drgač pa mislim da vse kar prodajajo tu v Sloveniji je najcenejša roba, ki jo dobijo na kitajskem. Sej se vidi že po tem ko ti dajo eno leto garancije za stol vreden 550EUR. Potem pa nam prodajajo to kot neko super kvalitetno blago.

Drgač pa jaz nimam izkušenj ali podjetja da bi uvozu te stole, blo bi pa fajn če bi se najdu kdo ki je malo bol resen in to izpeljal.

Double_J ::

Sej za ergohuman sem se menil s Slovencem, ki živi na Kitajskem in posrkbi za celotno dostavo. Samo mu žal niso hoteli prodati stolov, ker prodajajo samo zastopnikom za državo.

Še enkrat ga pa ne bom moril, ker se mi itak zdi da je stvar že dokaj propadla.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

mblazi22 ::

V primeru, da se stvar izpelje, lahko poiščeš novo firmo, se predstavis kot potencialni zastopnik in dobis ugodno ponudbo. Vsaj jaz bi tako naredu.

Double_J ::

Ti si dobil ponudbo, da ti ergohuman prodajo za Slovenijo?

Dej gor potem ceno tega zabojnika.

Uglavnem vse ponudbe daj kar tja gor...
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

mblazi22 ::

Dobil sem le FOB price 80 stolov. To je cena, v katero je se vključen prevoz do nijihovega najblizjega pristanišča. Potem naprej moras rihtat sam.

Shanghai J&M Furniture Co.,Ltd: Njegova prva ponudba, pred 1 mescem
To be frank ,your order is really small ,according to our international department rule ,I can not offer you the best price ,but for long term cooperation ,base on you will place bigger order ,I work out the best price for you ,that is 205USD per pcs FOB Foshan .
The certificates:
43
44 1 ISO 9000
45 2 ISO 14000
46 3 Business License
47 4 SGS Certificate

Kam lahko nalozim excelove dokumente?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mblazi22 ()

Okapi ::

Kateri stol pa je to? Daj raje link do slike in podatkov o stolu.

O.

Daren ::

Rar pa mediafire.

mblazi22 ::

mblazi22 ::

Malo je trajalo, mam super internet povezavo:)
Tu je se nekaj dokumentov:

http://www.mediafire.com/?oxs61z84z1c4a...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mblazi22 ()

mblazi22 ::

Double_J ::

Kateri so tej za 200$, meni izgleda to običajen ergohuman. Kako je lahko 200$?
Dve šivanki...

mblazi22 ::

Prva ponudba podjetja
Shanghai J&M Furniture Co.,Ltd- Mr. Hansen Chang
običajen ERGOHUMAN-80pcs
To be frank ,your order is really small ,according to our international department rule ,I can not offer you the best price ,but for long term cooperation ,base on you will place bigger order ,I work out the best price for you ,that is 205USD per pcs FOB Foshan .

pred nekaj dnevi mi je spet pisal:
ERGOHUMAN-300pcs =198$/pc
Ta ponudba je v Excelu, en post zgoraj.

mblazi22 ::

Drazji so pa pri podjetju Topchina furniture, ampak v večjih količinah >300, imajo tudi oni ceno precej nizjo, ampak so vseeno dražji kot J&M, ker naj bi bil njihov stol patentiran al nevem kaj.
Itak vemo da so vsi skopirani. Mogoče pa je razlika v kvaliteti. Ampak ta od J&M ima tudi nekaj certifikatov, tako da po moje bi mogu bit v redu.
Tisti od Žigata(njihovega dobavitelja) pa mislim da ni imel nič.

Še nekaj slik od Hansena





Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mblazi22 ()

Double_J ::

Misliš comfort furniture? Ja tej nočejo prodati v SLO...

Edino ni mi jasno kako gre lahko 300stolov v tavelik kontejner? To ni možno...
Dve šivanki...
««
15 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spinalis stoli (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15442759 (8490) SeMiNeSanja
»

Udoben stol za večurno delo

Oddelek: Pomoč in nasveti
315323 (1878) U2ros
»

Pisarniški stol (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12230675 (15205) Unknown_001

group buyi so neslovenski (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16127652 (22458) Gandalfar

Več podobnih tem