» »

Lcd sony ali plasma panasonic

Lcd sony ali plasma panasonic

1 2 3
4
»

gregor ::

philipsa ne poznam ampak kolkor vem je g20 eden izmed bolj priljubljenih (kvalitetnih) tv-jev v letošnjem letu

tukaj imaš še test v nemški reviji
http://www.magnus.de/e-paper/vhv/

PaJo ::

No v petek končno dobil g20 Panasonic plazmo, natančno model TX-P42GN23, ki identičen TX-P42GW20, le da je v srebrni barvi, ima večji buffer za ttx in podpira PIP. V glavnem dober nakup, ugotovil sem le en minus in sicer prikaz šumnikov pri podnapisih, š in č včasih delujeta ž pa nikakor ne. No to bo treba verjetno še kaj na podporo zatežit. PVR še nisem uspel probat, DLNA preko mreže še tudi ne, delujejo pa lepo web servisi.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

neres ::

A te G20 plazme so s stojalom fiksno visoke dobrih 69cm ali se jih da kaj znižat?

ABX ::

Stojalo je visoko 5 cm.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Twix ::

kar se tiče plazma ali lcd definitivno lcd


glede kontrasti nevem točno keri je bolši ?


Lp

neres ::

ABX je izjavil:

Stojalo je visoko 5 cm.

Se ne da nič nastavljat višine?

Mene zanima najmanjša skupna višina postavljenega TVja. Ker če je 69cm je to preveč, zaradi prostorske stiske. 3cm manj pa bi bilo ok.

ABX ::

Ne je fiksno.

Sicer to velja za S model, vendar dvomim da je kakšna razlika.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Cveto ::

Tudi pri G modelu je fiksno. Kupi si kakega philipsa ki ima zelo tanek rob, ali pa daj tv na stenski nosilec. Upoštevaj tudi da mora biti nad tv-jem še nekaj prostora ker ima na vrhu reže skozi katere se odvaja vroč zrak. Tudi glede tega bi bil LCD boljša izbira.

rezator ::

TX-P50G20 in TX-P50S20 panasonic. a je rezlika ful očitna? v ceni je kar :D

Cveto ::

Odvisno če rabiš četrti HDMI (jaz ga), mrežni prilkjuček (uporabno za streamanje iz compa) in če nimaš preveč osvetljene dnevne sobe. Manjka š eTHX način in kakšna malenkost, a če ti zgoraj napisane zadeve ne pomenijo dosti potem vzemi S20.

rezator ::

kaj je pa THX način?

roCkY ::

Yoni ::

Twix je izjavil:

kar se tiče plazma ali lcd definitivno lcd


glede kontrasti nevem točno keri je bolši ?


Lp


Plazma pri kontrastu(in še kje) poseka LCD na celi črti...

rezator ::

a ma ker izkušnje z plasmo lg ps6000? narbrž jo bom kupu:D

rezator ::

n pa še PANASONIC PLAZMA TV TX-P46S20E, lg 47lh7000 in LG PLAZMA 50PK750 DVB-T/C THX DISPLAY, ps6000 lg so prišle v ožji krog. please help:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rezator ()

Cveto ::

Panasonic, ker je trenutno v svojem razredu najboljši.

Berosh ::

Pozdravljeni,
Kako pa kaže s zalogami Panasonicovih plazem? TX-P42G20E? So že pošle in je potrebno čakati na nove serije?
Hvala za odgovor.

Biagi ::

mamomu je izjavil:

ja, divx predvaja. Doma imam TX-P42G20E in lahko rečem le - aleluja!! Po LCD-ju, LED-u je sedaj končno doma pravi TV.


hja jaz sem jo tudi kupu pa brni kot kakšen pokvarjen hladilnik. Na servisu pravijo da je vse v mejah normale jaz pa slišim brnenje adapterja 3-4m daleč (če izklopim zvok). Se kesam ker jo takoj nisem nazaj nesu in zahteval denar nazaj. Lahko da mam samo smolo samo jaz Panasonica TX-P42G20E že ne bi več kupu razen če nisi napol gluh.

ABX ::

Definitivno je nekaj narobe s tvojim modelom.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

mamomu ::

Reklamacija!!
mamomu j....!
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma ali LCD televizor? (strani: 1 2 3 4151 152 153 154 )

Oddelek: Kaj kupiti
76961177077 (401448) antonija
»

Kateri TV omogoča snemanje na USB ključek?

Oddelek: Zvok in slika
218454 (3879) OmegaBlue
»

HD TV za SD IP TV?

Oddelek: Kaj kupiti
293406 (2851) gregor
»

LCD ali plazma? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7733440 (30890) jajcar
»

Nakup novega televizorja

Oddelek: Kaj kupiti
142879 (2328) smarty

Več podobnih tem