» »

DVB-t Težava

DVB-t Težava

tomy2401 ::

Lp..

Preiskal sem že vse forume in nisem našel pravega odgovora.
Imam sledečo težavo:
Kupil sem kartico Gigabyte p8000 za sprejem dvb-t signalov(mpeg2).
Z programsko opremo se naj bi dalo sprejeti tudi mpeg4 signale. Sprobal sem že vse od dvb dream, ARC Totalmedia, powercinema, Progdvb. Naložil sem vse po navodilih in ne dela.. Signal mi zazna samo z programom progdvb (in ta je 80% vendal qualiy je 0% programe mi zazna vendar jih nemore predvajat ker nimam PRO verzije. Drugi programi pa mi še signala ne pokažejo.
Zanima me ali je težava premalo signala ali ostali programi ne zaznajo moje kartice ali kaj drugega.

Lepo Prosim za pomoč..

pRobert ::

Če še nisi rešil, poskusi z DVBViewer in codeci CoreAVC.
moja U8000 deluje že dolgo časa takole.
Vsekakor pa moraš imet antene vredu.

jest10 ::

Ne vem no, meni P8000 čisto normalno deluje s TotalMedia na 64bit W7. Tako analogni kot digitalni sprejem.

ally12 ::

Imam prenosnik FujitsuSiemens Amilo 3710, ki sem ga želel uporabiti kot sprejemnik digitalne televizije. V BBju sem kupil dva USB DVB T sprejemnika (Tehnaxx in Gigabyte) in z nobenim od teh nisem uspel priti so sprejema digitalnega signala. Tehnaxx je sprejemnik samo za digitalni signal in s pomočjo opcije "scan" ni našle nobenega programa, medtem ko GB sprejme analogni in digitalni signal. Analogno TV sem lahko spremljal, sprejema digitalnega signala pa sploh nisem mogel izbrati. Grafična pa naj bi bila Intel GMA 4500 (pod display adapter mi najde neko drugo oznako). Računalnik je bil kupljen lani v Technomarketu. Hvala.

Karen ::

Po mojem je fora v slabem signalu - verjetno si priklopil na tisto tamalo antenco ki si jo dobil zraven. Probaj s sobno.

ally12 ::

Tri ure sem danes preživel v BB in priklopil kabel, ki ga imajo priklopljenega na svoje monitorje in predvajajo DVB T. Še pred tem sem doma priklopil na Iskrino sobno anteno z ojačevalcem. Problem je v tem, da mi sploh ne "pusti" sprejemat DVB T signala. Na drugih računalnikih sta oba delovala BP. Tudi na XP, ki jih imam sam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera programska oprema za DVB-T mpeg4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27564766 (22474) k4vz0024
»

DVB-T (mpeg4) pri nas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
26956557 (33269) Alexius Heristalski
»

DVB-T DVB-C (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10122456 (18385) Domn
»

Digitalni signal za TV v Sloveniji

Oddelek: Loža
166551 (5727) SkIDiver
»

tv tuner-gigabyte GT P8000

Oddelek: Kaj kupiti
205583 (4402) karneki

Več podobnih tem