» »

računalnik se zablokira, restarta..

računalnik se zablokira, restarta..

enadiz ::

Imam problem, računalnik se mi "zablokira" - kaže mi sliko na monitorju, normalno predvaja zvok v ozadju, ampak ne pomaga nič, ne prime niti ctr + alt+ delete, niti miške se ne premika.
To se zgodi kar naenkrat brez posebne obremenitve, navijanja, na računalniku so odprti programi: google chrome, winamp. Je to kakšen virus? To se mi je prvič pojavilo včeraj, pred dnevi pa mi je o tem pravil tudi prijatelj ki je rekel da je nesu računaknik pregledat za viruse pa se mu je to še vedno dogajalo...
Kaj naj naredim? Je mogoče kriv OS (XP Profesional)?

dvihtelic ::

pozdravljen, preveri najprej ventilatorje v ohišju in na procesorju samem če delujejo. sumim na pregrevanje.

enadiz ::

ventilatorja na ohišju in procesorju delata. A je možno, da bi se pregrevala grafična? Če je, kako naj to ugotovim, ker nima ventilatorčka?

Xserces ::

je mozno ja :) sm ze hotu prej napisat pa nism... poglej ksn everest, gpuz ki ima senzorje in povej temperature... med tem pa pocni kar ponavadi pocnes ko ti freezne... potem pa nam povej kašne temperature imas :)
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

enadiz ::

Ja,mam ATI Radeon...

Xserces ::

si mogoce dubu kdaj to? samo uprasam "display driver AMD stopped responding an has ben succefully recovered"
imam namrec problem iz tem in mi tudi freezne vcasih black screen ampak zvok pa to se use dela ;) pa preglej temperature
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

enadiz ::

Xserces, ja dobu sm: display driver AMD stopped responding an has ben succefully recovered
Kaj naj naredim? prosim kratko in jedrnato brez kompliciranja ker mi grafična skoz bol nagaja...

Xserces ::

Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj dela računalnik ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
182186 (1657) SLOarmy12
»

Problemi z grafično in SSD

Oddelek: Pomoč in nasveti
263081 (2487) Rippy
»

ATI Radeon HD 4800 Series driver

Oddelek: Pomoč in nasveti
101817 (1480) DeeCoy
»

štekanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
141354 (1171) toma168
»

"display driver AMD stopped responding an has ben succefully recovered"

Oddelek: Pomoč in nasveti
473933 (3556) Machiavelli

Več podobnih tem