» »

Outlook incoming mail

Outlook incoming mail

koli99 ::

Imam en problemček in ne vem kako naj bi se ga rešil... Skratka, nekdo mi je poslal na mail datoteko veliko okoli 50 MB, vendar mi outlook tega maila sploh odpreti ne more. Ko naloži skoraj do konca (send/receive) napiše error, ter začne mail še enkrat vleči od začetka. Problem je, ker za tem mailom čakajo drugi maili, ki jih ne dobim, dokler tega ne odpre. Kako bi se znebil tega maila, oziroma Outlooku povedal naj ga preskoči?
Hvala!

psychoshorty ::

Simple.

Prijavi se na webmail tvojega ponudnika maila in ga tam pobrisi.

jini ::

telnetaj se na pop3 strežnik in na roke pobriši mail.

izi12 ::

lep pozdrav !

Bi si kar sposodil temo za vprasanje: Instaliral sem windowse 7 in office 2007. Zanima me kako se prijavim v Outlook z ze obstojecim racunom.

Hvala in lp!

JayKay ::

v Outlook se ni potrebno prijavljat. potrebno je ustavriti account or račun. Podatke za to pa itaq maš od prej, npr gmail ali pa domena.

izi12 ::

Hvala za odgovor, vendar ker se ne spoznam ravno na tem podrocju me zanima kako ustvarim ta account?..hvala in lp.

JayKay ::

če še nisi nič delal delal v outloku, se ti ob zagonu le-tega pojavi čarovnik. Grep povrsti in vpisuješ potrebne podatke: naziv, email naslov, pop in smtp strećnika, uporabniško ime in geslo na dostop do predala. Če pa tega čarovnika ni pa greš v tools/orodja in accounts/ ter daš new account. postopek je potem isti.

izi12 ::

Kaj pa naj vpisem pod incoming in outgoing mail server. Ostalo pa sem ze izpolnil. Hvala za hiter odgovor. LP

JayKay ::

če imaš že obstoječ poštni predal nekje pol tiste, recim od gmaila ali pa če maš registrirano domeno kje in zraven email račun.

izi12 ::

Uporabljam siol.net...torej kaj moram v tem primeru vpisat? hvala in lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: izi12 ()

JayKay ::

Poštni strežnik za prihajajočo pošto se glasi pop.siol.net, za odhajajočo pošto pa mail.siol.net. Enake nastavitve veljajo tako za protokol POP3, kakor tudi za protokol IMAP.

izi12 ::

Najlepsa hvala za vso pomoc, upam da nisem prevec zatezil. Lep pozdrav


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375273733 (18664) Matko
»

Prenos pošte iz Outlook Express v poštni nabiralnik Siol

Oddelek: Omrežja in internet
112494 (2387) 111111111111
»

Prehod na Google apps

Oddelek: Omrežja in internet
202553 (1893) bastadu
»

Po menjavi ponudnika problem s pošiljanjem pošte

Oddelek: Omrežja in internet
425393 (4782) Matko
»

Email.si problemi ?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
14217685 (14367) the_unborn

Več podobnih tem