» »

Email.si problemi ?!

Email.si problemi ?!

«
1
2 3

Jaffa ::

Kaj se dogaja z email.si ? Že več kot en teden konkretno zeza, maile dobivam za dva dni nazaj, zdaj se pa sploh logirat več ne morm ? Zgleda, da majo neke probleme...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

MadMax ::

Filtriranje mailov jim vzame preveč časa...8-)

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

~Panter~ ::

Ne vem, men je do sobote zvečer delal use brez problema, maile dobivou točno. Učerej pa čez dan nism nč gledou, zvečer se mi pa ni več hotu logirat notr, pa mi do zdele še ni ratal, pa tud z outlookam noče pobrat pošte dol.
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

Binji ::

Enako tukej. Ce se hocm prjavt pravi da racun ne obstaja. Ma kaj???
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

dizel ::

Men trenutno njihova internetna stran laufa po polžje.
Logirat se noče, čeprav zdele mi pa v Outlooku pregleda brez problema. Sem pa tud jst dobivu emaile zadnjih par dni z nekajdnevno zamudo. Sreča, da ga mam sam za backup pošiljanje emailov:P .
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

jaBo ::

Včeraj ni, danes pa že dela. Vsaj meni upam da vam tud. Čaw !

mrTwelveTrees ::

ne dela mi ze 3 dni...
www.email.si pa tudi kot page danes ne več

ps: praznik je, (sobota-ponedeljek) pa je tudi admin doma... pač,...

Jaffa ::

Kak pa mate nastavljene vrata tisti ki vam dela in imate prek outlooka ? Ker men še tud zaj ne dela...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

BuDi79 ::

ncne dela... 2x na dan dobim kup mailov.... vmes pa se sploh logira ne... admina bom skalpiru ko ga bom vidu.. joooj...

ups sej se je menda pobril na nulo

BaRtMaN ::

Meni tud ne dela. Včeraj zvečer mi je enkrat uspelo, danes pa vrne napačno geslo, zdajle mi pa sploh stran ne deluje.

Gandalfar ::

BuDi: admin se je postrigel??

tha_man ::

Ma ja, email.si ma probleme že od konca prejšnjega tedna. Vsakih par mesecev jih nekaj čist zmede :(
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

KTr1sk ::

Men tud od včeraj noče delat email.si uporasbljam pa Outlook Express, pa eden bi mi moral neki poslat (grrrrr). Kateri slovenski ponudnik je še takšen, da lahko uporabljam Outlook Express? Z Voljo sem se registriral pa mi noče zagrabit uporabniškega imena in gesla (preko Outlooka Express)

SkIDiver ::

Men ne dela že od petka ne. Zadn teden sem maile dobival za zamudo. Nekatare sem celo iste dobival po 2x ali 3x. Mam vsega skup dost in šopam na siol. Za keš bo menda delalo brezhibno.

tha_man ::

Tomaž, Outlook Express je men do sedaj delal še z vsemi ponudniki, vključno z Voljo. Tako da imaš po moje nekaj narobe nastavljeno.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

akulp ::

no danes zjutraj je delal za kratek čas, zdej pa spet nič...heh..bo treba res na siol preklopit akaj?

dizel ::

Jah, zdej pa res več nič ne dela. Ampak kakor se spomnim zadnjih par let ko ga uporabljam, ne vem, da bi kdaj kar za 3-4 dni čist crknu.
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

Jaffa ::

Pa dans pa ja ni več praznik...8-O Naj gre vse nekam... Kaj je admin dal odpoved al kaj ???
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

mrTwelveTrees ::

men je dones (torek) začel delat...
ampak še vse tok neki čudno in bogo...
zgleda da je folk navalil, ko je začel delat, pa zato dela počas...

kerga dika? ::

Men še vedno ne dela !!!! aaarggghhhhh>:D >:D >:D

še dobr da to ni moj glavni mail, ker če ne bi bla pa pi___rija.

Tolažim me samo to da smo vsi skupaj v istem šitu.

LP

Jaffa ::

Dans je en čas lepo delalo, sem celo lahko skinil maile... Zaj pa spet čista tema. No, vsaj nekaj prčkajo...8-)
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

mrTwelveTrees ::

Jaffa: enako meni, delal je, zdej pa ne več....

Phoebus ::

Sam to da tolk casa ne dela, je pa res ze mal zoprno....

koyotee ::

ej sergio sori k nism vidu!!!!!! :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Sergio ::

Ni problema :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

~Panter~ ::

Hm, na njihovo stran mi je dopoudne uspel pridt, pol pa nič več :\ mi pa lepo z outlookam pobere pošto dol, pošle tud normaln.
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

Aljo1 ::

še vedno tema, ne preko www in ne preko outlooka
grrrrrrrr,...

mrTwelveTrees ::

ma kao da napačen pass/username -vačasih pomaga če daš OK 5x, da ga ja sprejme, zdaj pa še to ne pali več, tudi www.email.si ne dela včasih...

admin je pa tudi čuden !

včasih sem mu pisal, pa sploh ne odgpvori... sploh ne napiše na strani, ki ni bila obnovlena že nekaj let, ne napiše zakaj je prišlo do napake... itd....

nekaterim se dobesedno je*e...

po drugi strani, je pa email.si FREE, zato se kao ne smemo kej preveč razbujat, ali pač ? :\

Jaffa ::

Ja, včasih je še bil zakaj (kako leto, dve nazaj), sem rabil geslo, ki sem ga pozabil in sem dobil odgovor skor takoj... Pred enim mescem sem spet nekaj rabil... ne duha, ne sluha...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

dizel ::

mrTwelveTrees: s pošiljanjem emailov adminom se ne matrat, ker sem že parkrat neki poslal pa ni noben nič odgovoril.
Je pač FREE in se ne sekirajo niti ne nosijo nobene odgovornosti. Zato jst bolj jemljem vso zadevo kot backup,,.....
A mogoče kdo ve kako je s tem email.si, kako to laufa, od česa živijo, reklame al kva, a je mogoče to kar en labav server "nekje pač" postavljen, pa če laufa laufa, al pa crkne?:|
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

˛vau ::

Včeraj ni delal dons pa tud ne. Upam da bojo kmalu popravili ker pričakujem važen email. Upam da niso zaprli.

sash ::

verjeten bo mrkno, tako kot njegov predhodnik slomail ;((
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Neandertalec ::

Verjetno je spet kakĹĄna cenzura na delu :-(.

Bi pa admin lahko vsaj kaj povedal kaksen teden vnaprej, Ĩe Şe misli ukiniti svojo storitev.

Še bolj me zanima, kaj je s poťto, ki je poťljejo na email.si v Ĩasu nedelovanja.

Cuoresportivo ::

ma nič ne dela od nedelje dalje. danes še page ne deluje več. malo je hudiš, če maš to kot glavni mail naslov oz najbolj uporabljan. upam da bojo zrihtali to zadevo, pa da res ne bojo kje crknili.


P.S. mogoče jih je samo ona zadeva z udbo zmedla.heh:D :D
lep pozdrav(best regards)

dizel ::

cuoresportivo: "afera" udba.net jim je mogoče res mal preobremenila zadevo, tiste dni je bil pretok informacij res gromozanski, ampak zdej je tega konc, zdej bi že mogl pritisnit "reboot" in ma da laufa, ampak očitno je bil namesto tega "shut down":| , no upam, da se motim...
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!

Neandertalec ::

Kaksni pa so kaj plusi/minusi poste na pinkponk.com (v primerjavi z Email.si) - kajpada za tiste, ki smo se mobilizirali pri Mobitelu? Predvsem me zanima, ce se dogajajo taksni izpadi kot pri Email.si?

kopernik ::

pinkponk v splosnem dela kar v redu...hiter in zanesljiv.
problem je, ker ne mores uporabljati mail serverja za posiljanje
mailov v mail clientu. Razen ce niso v zadnjem casu kaj spremenili.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kopernik ()

tha_man ::

Jaz mam že kaka 3 leta isti naslov na email.si, in sem bil vedno zelo zadovoljen (uporabljam ga za primarni mejl že od začetka). Všeč mi je ravno to da nisi vezan na ponudnika interneta/telefonije/česarkoli že, tud z reklamami ne težijo. Ampak v zadnjem letu so bli izpadi vedno bolj pogosti (začelo se je z enim upgradeom), tale sedaj je pa najhujši :(

Mogoče bo res treba zamenjat... ve kdo za kaj podobnega kot je email.si? Meni niti ni važen prostor za mejle (recimo kake tri mega bi blo že dovolj), glavno da dela pa da je popolnoma free (torej da tud ne težijo s kakimi reklamami in podobno).
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

AlienGT ::

Moje mnenje da al je zadeva FREE ali pa ni FREE, prav bi bilo da povejo; ljubčki takole je, do sedaj je šlo, zdaj nimamo več dobrih sponzorjev, zato ne moremo vzdrževat sistema in si žal raje poiščite naslov drugje. Tako pa nič od njih, hja sej je zastonj ne, kaj še hočte in težite jih jaz razumem. sej kle tud vidte, vsi ki smo bili lepo navajeni na ta naslov se žalibog pač pritožujemo, nihče od njih pa ne bev ne mev.

Gandalfar ::

pa je dejansko kdo poskusil poslati mail na postmaster@email.si in povprasati kako in kaj?

Jaffa ::

Da ! No responce...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Cuoresportivo ::

sem poskusil v ponedeljek. nobenega odgovora še ni bilo. ne vem kaj se grejo, da niti obrazložit ne znajo, kaj je narobe.
lep pozdrav(best regards)

mrTwelveTrees ::

Gandalfar: in ostali

sej ne boste dobil odgovora... ker je škoda besed...

matr sem razp*zden, ker ze par dni ne dela mail, tako kot bi mogu
pa dobivam mail, ki ga sploh ne dobim,... kr neki ;((

Soprano ::

Ni mi jasno, kako nekdo sploh pride do ideje, da bo FREE storitev (ne velja samo za mail) uporabljal kot primarno, še posebej, če kakšne poslovne zadeve laufa preko tega?

Kolikor denarja, toliko muzike pravijo =)

Kot privat e-mail pa je služil čist v redu.

Jaffa ::

Uporbaljam ga že ful folgo in je zelo dobro delal, brez kakršnih problemov, kljub temu da je free... Maili prihajali točno, dost prostora... Sam zgleda, da je vsega lepiga 1x konec...:( 8-O
No zdajle mi je glih skinlo maile...:O
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Robey ::

:8)
Mi lahko kdo razloži, kako si nastavim email v outlooku plz. Hotmaila sem znal tega pa ne znam.

Hvala za pomoč

:8)
Roby

KTr1sk ::

Do vašega novega elektronskega poštnega predala lahko dostopate z IMAP in POP3 odjemalci ali preko spletne strani:
POP3 strežnik: pop.email.si
IMAP strežnik: imap.email.si
SMTP strežnik: mail.email.si
WWW: http://www.email.si

AlienGT ::

Soprano:

Ni mi jasno, kako nekdo sploh pride do ideje, da bo FREE storitev (ne velja samo za mail) uporabljal kot primarno, še posebej, če kakšne poslovne zadeve laufa preko tega? Kot privat e-mail pa je služil čist v redu.

Problem je zdej v tem, da moraš komplet mejling listo obveščat o spremembi naslova, kar sicer še ni problem, samo preden vsi dejansko spremenijo tvoj nasov v svojem adresarju pa je, da ne govorimo koliko mejla se bo v času prilagoditve zgubilo v prazno.

Cuoresportivo ::

zadnje novice:

Spoštovani obiskovalec/ka email.si!
Žal vas moramo obvestiti, da je zaradi tehničnih težav dostop na www.email.si preko spletnega vmesnika trenutno onemogočen. Do svojega predala elektronske pošte lahko še vedno dostopate preko POP3 ali IMAP protokola. Dostop preko spletnega vmesnika bo navoljo v kar najhitrejšem času. Za morebitne nevšečnosti se vam opravičujemo in prosimo za razumevanje.

ekipa email.si

Edino kar ne vem je to, da zdaj mi ni javilo napake v MO, ampak maila pa nisem dobil nobenega, pa so mi vsi nekaj pošiljali. Edino če bojop kasneje prispeli, ker drugač je to ena velika pi......a!
lep pozdrav(best regards)

Robey ::

:D

Tomaž hvala in lep pozdrav

:D
Roby
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

spet problemi z email.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
635313 (3929) Gandalfar
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316352 (16352) Bakunin
»

email.si problem s prijavo

Oddelek: Omrežja in internet
304029 (3567) bradek
»

Email.si problemi

Oddelek: Omrežja in internet
62448 (2339) W|ndKiller
»

Email.si

Oddelek: Programska oprema
96264 (6052) hanuman

Več podobnih tem