» »

Email.si problemi ?!

Email.si problemi ?!

1 2
3
»

Jaffa ::

Pravi so ja... 8-O ;(( Samo da skinem tiste maile, ko so mi jih poslali na email, pol pa čist zbrišem account. GMX pa laufa ful vredu. 8-)
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

rap3r ::

a ta GMX se da tud v angleščino?
Nemščino sovražm!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Trubadur ::

;(( ;(( zdej že kr v tork zvećer;(( ;((
Berite Thomasa!

nintakiu ::

adijo email.si!
Gremo drugam.

Gandalfar ::

a mislite, da bodo jokali za vami? :)

Cokolesnik ::

Marsikdo očitno ni zadovoljen z email.si (ali pa kakšnim drugim podobnim servisom) in razmišlja, da bo šel drugam. Je kdo razmišljal, da bi se odločil za kakšnega od slovenskih ponudnikov interneta, ki ponuja t.i. URNI dostop do interneta (paket, kjer ni naročnine, ima pa vključen e-naslov, plačujejo se le porabljene ure na internetu - torej uporabnik nima stroškov, če ta paket uporablja le za e-pošto). Za nameček bi imeli tudi solidno tehnično podporo, če se denimo odločite za to rešitev saj ste njihov naročnik.

Konkretno... Osebno mi je Amis kul - tudi v urnem paketu imajo neomejeno kapaciteto e-predala, uporabljate lahko tako pop3 protokol kot tudi imap (brskanje po e-predalu prek spletne strani).

In še to za nekoliko manj poučene: ne bojte se, pri urnih paketih vam ponudniki ne zaračunavajo časa, ki ga porabite za sprejemanje / pošiljanje e-pošte -- obračunajo le čas, ko bi bili priklopljeni z modemom na njihovo vstopno točko.

Torej? :\
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

tha_man ::

Heh, zanimiva ideja Cokolesnik. Kaj pa smtp tud dela, al moraš biti zanj priklopljen preko njih?
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Gandalfar ::

uporabis smtp tvojega ISPja

Cokolesnik ::

Če uporabljaš za dostop do interneta naprimer:

ARNES, potem je izhodni poštni strežnik (smtp) - tega poštni program potrebuje pri pošiljanju e-pošte naprimer takle: mail.arnes.si
SIOL - mail.siol.net
AMIS - smtp.amis.net
VOLJA - smtp.volja.net
MOBITEL - smtp.pinkponk.com

in tako dalje (kot pravi Gandalfar, to informacijo dobiš pri svojem ponudniku dostopa do interneta). Izhodni strežnik je vedno enak, četudi imaš veš poštnih predalov.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

sash ::

ja to foro ki jo je Cokolesnik napisal jaz uporabljam že kr neke časa in zaenkrat še od stricev z amisa nisem dobo nobenega računa. Kar se pa tiče nastavitve strežnikov pa se kot dohodni server napiše strežnik ponudnika (v mojem primeru amis: pop3.amis.net) kot odhajajoč strežnik pa strežnik ponudnika interneta (v mojem primesu Siol ADSL: mail.siol.net) in zadeva dela super :D razen včeraj ko jim je raid kontroler crkno :'(
--------------------
Think different...
TOROiD Group

tha_man ::

Ja, sm kaj pa če uporabljaš več različnih ISPjev? Jaz sem trenutno na kiss-u, ampak se dostkrat tud preko Volje konektam, če je kiss zaseden. Zato bi rad mel SMTP strežnik ki deluje ne glede na to od kod dostopaš na net. Email.si je tako delal, volja in kiss pa ne.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Cuoresportivo ::

cokolesnik: jaz sem ze na volji od vceraj. :D edini ponudnik , ki se mi je zdel nekako podoben glede storitev kar se pošte tiče.:D
lep pozdrav(best regards)

Neandertalec ::

Pravkar je email.si spet zacel delat, vsaj prek popa. Ahhhh!!!

Ena po?ta, datirana z dnevi nedelovanja, me je sicer ?akala, ampak vseeno, se komu zdi, da se mu je nekaj, kar bi ga moralo cakati, izgubilo?

BTW, koliko pa stane ura urnega (ali uren pomeni tudi hiter? :D ) na Amisu?

Jaffa ::

Nič nea dela še vredi. Pa pošta se je izgubila tud ja. Tud tista ko sm jo jaz poslal ni vsa prišla. Vsaj zadnjič je bilo tako...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Maximus ::

Ziu!

No sedaj, pa mislm, da naj bi delal.

LP!

BC3 ::

dela ja. inbox, v katerem je bilo prej za dve strani sporočil, je pa prazen...;((
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

Maximus ::

Ziu!

Pisi jim, da bi rad mel vse maile nazaj v inboxu, pa ti bojo po vsej verjetnosti poslal. Kolegici so.

LP!

Jaffa ::

Men prek POP še vedno šteka. Na strani se nekak lahk logiram, drugač je pa INBOX res prazn. Kaj ni to samo po sebi omevno, da bi mogla bit pošta not ? Kaj bom te zaj še proso, če bi lahko pošto dobil, kaj ni to v bistvu namen email providerja ? 8-O
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Fury ::

podarjenemu konju se ne gleda v zobe ;)

Slowenc ::

Dela, pa spet ne dela.

Napol spi.
Skiny gate.

Slowenc ::

Evo. Njihova stran spet dela, Ampak zelo počasi, počasi.
Imajo pa obvestilo:V petek smo doživeli večjo okvaro na diskovnem sistemu, ki nam jo je uspelo odpraviti. Posledice še odpravljamo. Za vse nevšečnosti se opravičujemo in se vam zahvaljujemo za potrpljenje.

Naj jih kokla brcne.
Skiny gate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slowenc ()

Gandalfar ::

zakaj? Ker imajo smolo in jim hw odpoveduje a se vseeno trudijo nudit storitev nehvaleznim uporabnikom?

Koliko pa mislis, da je admin spal ta vikend zaradi tega?

Zgodovina sprememb…

BC3 ::

Koliko pa mislis, da je admin spal ta vikend zaradi tega?

cel vikend, pa še cel ponedeljek, da je lahko pol v torek zrihtu. pa še to samo za slaba dva dni, ker zdaj spet ne dela.:(
-:| athlon x2 5000->phenom fx-5000@3G, vapor-x 4890, aeneon xtune |:-

BaRtMaN ::

Tvoji možgani ne delajo. Dela kot grom. In vse zaostale emaile sem dobil, na srečo.
Glede na zadnje izpade se mi pa zdi rubrika
email.si nudi:
brezplačen email
stalno dosegljivost
zanesljivost
varnost

rahlo smešna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

the_unborn ::

sad radi, sad ne radi>:D

Jaffa ::

Bartman: Tvoje obtožbe niso na mestu (razen tistega slogana). Če ti je slučajno delalo, še ne pomeni da dela vredu. Meni je danes samo enkrat pošto vredu prebral, probal pa sem kr nekaj krat. Torej še ne dela vredu.
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

BaRtMaN ::

Vsak ima svoje popolnoma subjektivno mnenje.

Jaffa ::

Ne moreš rečt, če si enkrat probal, da dela OK. Kaj bi bilo če bi probal takrat, ko NI delalo ? Pa sej nima veze...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

rap3r ::

Evo postavu sm svoj mail server
zainteresirani se nej javjo na privat.
Bomo vidl kako bo to delovalo zaenkrat je še testno.
Je pa začetek
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Gandalfar ::

Pomojem je email.si se zmeraj 10x bolj zanesljiv od domacega email streznika ^_^

rap3r ::

trenutno bol ni 10x bol zanesliv!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Gandalfar ::

Hehe :)

Kako pa mislis ti skrbet za zanesljivost? Backupe bos seveda delal vsako uro in internet povezava ti bo seveda delala 24/7 :)

rap3r ::

Moj sistem je zanesliv:D
Seveda bo to za osebno rabo predusem.
Je pa res da če računalnik ugasnem mi maili počakajo in jih na served bobim pol ko se zalaufa8-)
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Slowenc ::

email.si laufa po tanovem zelo dobro. Končno so poštimal vse tako kot je treba. Spam sporočil ni začuda od nikoder. Prej sm jih dobival 10 na dan, zdaj pa nič več. Nobenga spljoh. Se splača vztrajat na email.si. Pa tut vse ostalo štima. Tko kot v dobrih starih časih, če ne še bolje.
Skiny gate.

Roadkill ::

Ja, res katastrofalno.
Vsakič ko pogledam mail sem razočaran.. sedaj dobim le 3 spam maile na dan,... prej sem jih 15... katastrofa vam rečem.

tha_man ::

Folk, ne preveč hvalit, da se spet ne pokvarijo :D
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Jaffa ::

Pa smo spet tam... Že poslušam, ja zakaj mi pa email ne dela... In že spet je menda 3. ko ne dela... GMX pa seka ko raketa, spam maila do zdaj še dobenga nism dobil...
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

FastWIND ::

Email.si končno dela !!!

the_unborn ::

heh, pa res:)

Jaffa ::

Še dobro, da sm napisal... :) Verjetno berejo forum... :))
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

FastWIND ::

Ali se samo meni zadnje dni dogaja , da deluje email.si nekoliko počasi?

tha_man ::

Nisem opazil... res pa da ob moji modemski povezavi najbrž tud ne bom :) Upam vsaj :)
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

the_unborn ::

jap, tudi jst sem opazu, da se vlece
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

spet problemi z email.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
635313 (3929) Gandalfar
»

Siol does it again (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
16316352 (16352) Bakunin
»

email.si problem s prijavo

Oddelek: Omrežja in internet
304029 (3567) bradek
»

Email.si problemi

Oddelek: Omrežja in internet
62448 (2339) W|ndKiller
»

Email.si

Oddelek: Programska oprema
96264 (6052) hanuman

Več podobnih tem