» »

Poštni odjemalci

Poštni odjemalci

7of3 ::

Ne Outlook Expressa. Outlook 2003 pa je super, po mojem mnenju, čeprav nimam osnove za primerjavo z drugimi, ker Outlook (ne Outlook Express, ki je čisto druga scena) uporabljam že par let - pa mi je kul.

MasterMind ::

Moj brat je tut uporabljal Outlook 2003. Pol, k je pa sprobal Thunderbird, ga pa ni več uporbljal :D. Tko, d je dobr najprej use sprobat...

bastadu ::

Mogoče ve kdo, kako v Thunderbirdu naštimat Hotmailov račun?

CaqKa ::

tak da zaženeš firefoxa in odtipkaš www.hotmail.com?

hruske ::

hehe, caqka

bastadu: http://www.boolean.ca/hotpop/

SkIDiver ::

Tale Mozilla Thunderbird je men pa totaln podn. Prov upočasnuje mi PC. Firefox pa še poleg zraven tud za surfanje.

Sanel ::

Ravno ko smo pri Mail clients imam eno vprašanje:
Ali ThunderBird podpira pod-direktorije v Address Book tako kot npr Outlook Express?
Videl sem namreč, da je možno, da imam več Address bookov ampak ne želim tega.
Imam doma TB 0.6 .

LP
Sanel

pivmik ::

SkIDiver: pol pa Opero uporabi, če se ti zdita TB in FF prepočasna.
LP, Gregor GRE^

CaqKa ::

SkIDiver ali pa maxthona.
kul zadeva.

gkovac ::

Osebno uporabljam Outlook in pa Calypso...

Outlook vsi poznate Calypso pa je super super zadeva ki laufa na windowsih. Omogoča kreiranje več uporabniških računov (za vsakega naredi posebi ikonco password in tako naprej, sam ti bekapira mailbox ... ) super zadeva!
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

simcek009 ::

js uporabljam opero, in outbook !

ahac ::

Tbird.:))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

mile ::

kmail

hruske ::

po novem kmail. precej zanimiv.
Rad imam tole državico. <3

WebPhp ::

outlook express

hruske ::

nazaj na thunderbirdu :\
Rad imam tole državico. <3

Sl4v3 ::

Thunderbird:D
Umri mlad, da bos lep okostnjak!

zee ::

WinXP: Thundrebird
Linux: Mutt

zee
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

MasterMind ::

Linux: KDE: KMail
Gnome: Evolution

:D
Gentoo, KDE uporabnik.

Maribor ::

Da ne odpiram nove teme. Mogoče ma kdo taki odjemalec, ki deluje v ozadju, pa te obvesti TAKOJ ko mas nov mail ?

madmitch ::

TheBat! Sedi desno v trayu in ko pride pošta, se ti pokaže trak na ekranu s podatki o došlem emajlu.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

HerrBaron ::

Thunderbird + extension Thundertray
Ti ob kliku na gumb za pomanjšanje thunderbirda umakne thunderbird iz opravilne vrstice, ob prejemu nove pošte se ti pa itak pojavi obvestilo.
Pa če se prav spomnim ima Outlook 2003 tudi že vgrajeno to funkcijo, da teče v ozdadju.

Srachko ::

Uporabljam Foxmail 5. Za zadevo sem zvedel, ko sem si dopisoval z nekim Nemcem. Je precej uporaben program. Podpira še kar dosti stvari. Edina stvar, ki bi jo pograjal, je ta, da ima zaenkrat še manjše težave s prikazovanjem šumnikov.
I can see clearly now, the brain has gone...

krho ::

Edina stvar, ki bi jo pograjal, je ta, da ima zaenkrat še manjše težave s prikazovanjem šumnikov.


FoxMail ima probleme s šumniki že od samega začetka.

Zato sem kar sam spisal e-mail klienta....
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Gandalfar ::

krho: ti si pravi racunalnicar :)

Sims ::

Thundebird

Matthew ::

Mene pa zanima, kje na kompu lahko človk najde svoje maiile? Recimo, da bi se ti izbrisal poštni odjemalec, kje so sedaj maili? Na serverju niso, sej si jih pobral dol. To me zanima pravzaprav za IncrediMail, kam jih shranjuje. Hvala.

Matri[X] ::

Ker uporabljam več računalnikov in ker potrebujem vedno dostop do mojih mailov, koledarja in taskov, uporabljam Outlook 2003 v kombinaciji z Kerio MailServerjem in konektorjem za Outlook.

Za browsat pa uproabljam Opero (trenutno 8), ker mi Firefox iz večih razlogov ni všeč (še vedno ga pa imam mnogo raje kot IE).

tx-z ::

a kdo pozna kakšnga poštnga odjemalca, k je v slovenskm jeziku pa ni outlook?

tist si.Mail je krneki na četrt preveden...:\
tx-z

krho ::

@zigam:
Imaš čas? Ti lahko v slovenskem jeziku napišem, kako in kaj rabiš za prevod.

Sam pač ne zmorem vsega.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

CaqKa ::

a thunderbird ni preveden?

tx-z ::

ne ni...vsaj na naši strani pa uradni ni :\
tx-z

CaqKa ::

če že outlooka ne maraš... kaj pa je z outlook express narobe? sej daš slovenski mui čez winse pa imaš slovenskega.

MasterMind ::

Outlook express je pa totalno sranje, če mene prašaš... (Thunderbird odločno boljši..). Pa a Thunderbird nima slovenskega prevoda?
Gentoo, KDE uporabnik.

CaqKa ::

vsakemu svoje. jaz že vrsto let OE uporabljam. no.. na začetku ko sem imel internet sem imel netscape... pač ker je netscape bil hype takrat. no zdaj pa imam oe, ker ni potrebe po čem več.

roli ::

Jaz uporabljam webmail.
Je najbolj prijazen,enostaven...
LP!
http://www.r00li.com

Jaka_3000@hotmail.com ::

Naloži si Incredimail! Je full zakonski (vsaj zame), je res da zgleda mal bol šminkerski, sam je pa super program za pošto!!

Jaz bi ti to najbolj priporočal!

Upam da se boš prav odločil.

8-)

[edit Cyb3r: slovnica]

Zgodovina sprememb…

dibko ::

Thunderbird
Saj vem, da sem tečen, pa tako vsaj kaj izvem.

pivmik ::

Outlook Express, enostaven, hiter, dela vse kot je treba.
Le izklopiti je treba prikazovanje HTML emailov(prikaže naj jih smo kot 'plain-text').

TheBat bi lahko bil kar dober ampak ima miljardo nastavitev in privzete nastavitve so slabe. Škoda ki bi lahko bil res dober.

Opera (M2), vmesnik je u qrcu, mail program integriran v browser, maili in seznami se ti odpirajo v tabih? Folderji ne obstajajo...Filtri? KRNEKI Če bi bil M2 ločen od Opere bi bil No.1,ampak se pač preserevajo, še ena škoda.
LP, Gregor GRE^

blackmumba ::

res škoda da ta opera mail ne deluje boljš ... vsakič posebi je treba odklukat da si mail prebral, čene ti skos piše da maš nove maile .. in še tko se neda nardit da bi ti od določenega pošiljatelja dajal maile v svoj folder ... čist bedno ampak vseen uporablam opero

Gandalfar ::

zakaj uporabljas opera mail, ce je cist bedn?

sash ::

@PicNiK, kaj konkretno te moti pri BAT-u, ker to da ti privzete nastavitve niso všeč je bolj kisla trditev. Pri marsikaterem programu so default nastavitve (meni) povsem zgrešene, ampak ko si zadevo prilagodim svojim potrebam pa je program zakon.
--------------------
Think different...
TOROiD Group

pivmik ::

Prav tako meni pri marsikaterem programu so default nastavitve (meni) povsem zgrešene, ampak ko si zadevo prilagodim svojim potrebam pa je program zakon. Problem pa je, ko je miljarda nastavitev za it skozi. To pač že odtehta uporabnost celega programa, ker spet OutlookExpress ni toliko slab, da bom šel čez miljardo nastavitev. In dvakrat sem celo šel, pa še vedno program ni bil to kar bi pričakoval (še posebej po 'custom' konfiguraciji), motilo me je, da si nekaterih stvari enostavno ni hotel zapomniti (neke poglede pa ne vem še kaj).

Pri Operi prav tako morem it čez vse nastavitve(jih ni ravno malo, jih je pa mislim da manj kot pri TheBatu), ampak potem pa je odlična. Vseeno zaenkrat me drži pri njej le njena hitrost. Če bi bla z interfaceom in prijaznostjo na nivoju FireFox-a, hitrost pa še vedno ista bi bila popolna.
Pri FireFoxu spremenim samo dve nastavitvi ob sveži inštalaciji. Ok, plus dam še dva Extensiona.
LP, Gregor GRE^

knesz ::

Outlook 2003, Evolution.

madmitch ::

Meni pa ravno vse te nastavitve pri TheBat najbolj odgovarjajo. Res, da malo traja a ko enkrat nastaviš, mu ni enakega (vsaj meni, seveda). Uporabljam ga že od verzije 1.6 in ga ne bi zamenjal.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

njok ::

GMail :D

CaqKa ::

obstaja kak projekt, ki ti pop3 nameče v gmail ui ozrioma njemu podben ui?

njok ::

Jaz sem nekaj podobnega pisal GMail teamu, ampak nisem dobil replya. Upam, da kaj delajo na temu.

brdoljub ::

Sprobal sem že sve i svašta, ampak po mojem skromnem mnenju ga ni boljšega od The Bat!. Je izredno hiter, prilagodljiv, zelo primeren za procesiranje velikih količin mailov. Nastavitvene možnosti, ki jih ponuja mu nikakor ne morejo biti v slabost, ampak v veliko prednost. Za moje pojme mu Outlook in ostali ne sežejo niti do kolen.

Podpira mass mailing, kar je super zadeva (ne zamenjevati tega z navadnim group mailingom, ki ga podpira vsak odjemalec)

Seveda pa razumem, da tistim, ki imajo en email račun in prejmejo na dan po dva maila, njegove prednosti in zmožnosti ne pridejo prav do izraza.

anddrej ::

Firefox za surf in The Bat za pošto....že dooooooolgo:)
Lp Andrej


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Namensko orodje za e-pošto?

Oddelek: Omrežja in internet
292786 (810) Invictus
»

Gmail za 15. rojstni dan dobiva štoparico (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5017006 (13394) MrStein
»

Izšel Thunderbird 3.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
699752 (7177) [BISI]
»

Kateri program za pobiranje E-mailov

Oddelek: Programska oprema
152776 (2274) opeter
»

Mozilla Thunderbird 1.5

Oddelek: Novice / Brskalniki
466776 (5016) krho

Več podobnih tem