» »

Boks

Boks

««
61 / 66
»»

Vazelin ::

Ruiz si je zaslužil penzijo v vsakem primeru.:)
Promotorji lahko še naprej furajo svojo zlato gos imenovano Joshua. Če bi bila izzenačena bi po decisionu sigurno zmagal Joshua. Edina možnost za mehiškega Rockya je bila, da ga knockoutira. Je pa deloval Joshua malo prestrašeno na momente*.

Je pa res kot je rekel Foreman, da ga bodo dodatne kile stale dvoboja. Morda bi bilo drugače, če bi imel 10 kil manj.


* vejretno ima še sveže spomine na sedmo rundo izpred pol leta, ko ga je Ruiz zmasakiral
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vitez ::

Joshua in Wilder sta oba okoli dva metra, pa komaj kaj čez 100 kil, Wilder celo pod. Nora fizika, elitni atleti so to.

jype ::

Za elitnega atleta sicer potrebuješ še pozitiven IQ.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Skylord ()

Vazelin ::

včeraj je Joshua imel precej visok IQ.

Sedaj grem pa gledat borbo Foremana in Holyfielda, da si popravim okus od včeraj :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vitez ::

Vazelin je izjavil:

včeraj je Joshua imel precej visok IQ.

Sedaj grem pa gledat borbo Foremana in Holyfielda, da si popravim okus od včeraj :D


To je bila dobra borba, ampak jaz vedno bolj cenim taktičen boks Joshue, Klička, Furyja.

Hunter -Povetkin je bila odlična borba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Skylord ::

Vitez je izjavil:

Ne vem, zakaj eni gledate boks, očitno ne razumete športa. To je bila športna perfekcija s strani Joshue, že prvo borbo bi moral tako boksati. pri boksu ne gre za to, da ti nekoga na tla zbiješ, potem pa on tebe štirikrat. Pri boksu gre za zmago s čimmanj tveganja. Bravo AJ; perfektna borba, pravi šampion.

Sicer ne vem kaj si ti gledal?
"Bravo AJ". Pa dej nehi no. Taki AJ nima kaj delat proti Wilderju ali Furyu. Ker ga pojesta za malco. Nič čudnega, da se jih izogiba ker potem je pa res konec z njim. Če ima probleme z nekim Ruizom potem vemo kje je.
Pa tip ga je kr neki objemal okoli pasu in bežal pred njim. Še na koncu v 12 rundi ga je Ruiz izzival naj pride k njemu in se bori, ne pa beži. Žalostno da takle palček z 130kg dobi 8 in 9 rundo, ko bi ravno takrat moral že pasti. Če ne bi bežal pred njim in ga objemal na kolenih bi spet padel kot pokošen.
Potem pa neki, da je to pravi šampion. Pa kakšna perfekcija. Halo.
Če bi že kaj rad pogledal je, kako bi se Ruiz obnesel proti Wilderju ali Furyu potem bi videli iz kakšnega testa je.
Kot je bilo videti na koncu bi lahko boksala še 12 rund pa ga AJ ne bi mogel položit.
Pa ne mi rečt, da ni fora v tem. Vsak, če ima le šanso in je toliko dober, poskuša vsakega KO.
In to je Boks.

Vitez ::

Mislim, da si malo zaspal v času Mike Tysona. Boks že dolgo ni več samo to, da poskušaš nekoga nokautirati.

Vajenc ::

Skylord je izjavil:

Pa ne mi rečt, da ni fora v tem. Vsak, če ima le šanso in je toliko dober, poskuša vsakega KO.

Vitez je izjavil:

Mislim, da si malo zaspal v času Mike Tysona. Boks že dolgo ni več samo to, da poskušaš nekoga nokautirati.

Vse odkar se boks smatra kot šport (pa verjetno tudi prej) je tehnika in strategija pred surovo močjo, v vseh obdobjih se pa najdejo posamezni razbijači, ki uspejo predvsem zaradi fizične premoči ali agresivnosti (nikoli pa samo zaradi tega). KO je vedno bil in vedno bo del takih športov in pomeni le to, da se dvoboj predčasno odloči v posameznikovo korist.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Vitez ::

Ja. V osnovi namen boksa ni KO: V bistvu če gledaš borbe najboljših boksarjev na svetu med sabo, je KO redka stvar. Ne moreš predvidevati, da bo KO; če boksata dva elitnika med sabo. Ponavadi gre kar lepo vseh 12 rund skozi.

Skylord ::

Vitez je izjavil:

Ja. V osnovi namen boksa ni KO: V bistvu če gledaš borbe najboljših boksarjev na svetu med sabo, je KO redka stvar. Ne moreš predvidevati, da bo KO; če boksata dva elitnika med sabo. Ponavadi gre kar lepo vseh 12 rund skozi.

Ja in Ruiz je sigurno eden od elitnikov. Pa daj nehi no se brukat.
AJ je bil do Ruiza, sedaj je samo še lutka, ki služi denar sebi in še komu.
Eden takih pravih elitnikov, kot ti praviš je samo Wilder. Zna se prilagodit vsakemu, igra pa vedno na čimprejšni KO.
Vsi ostali so pa baletniki tega športa. Zato pa je boks tam kjer je. Na vrhu so 3-4je ostalo pa je samo še keš.
Kot rečeno bi AJ lahko boksal v narekovajih še 12 rund pa ne bi podrl Ruiza in to je žalost, po kolenih je plazil okoli njega in ga objemal okoli pasu samo da ni fasal udarca. In še ene par udarcev kot jih je dobil v 8 rundi pa bi bil pokojni.
Ruizu pa ja, vsaka čast. Dokazal je kje so tisti prvi trije. Pride en levak, ko vsi mislijo lako čemo tega čikota...
AJju dam še eno dve borbi potem pa je konec njegove karijere.

Okapi ::

Vitez je izjavil:

Ja. V osnovi namen boksa ni KO: V bistvu če gledaš borbe najboljših boksarjev na svetu med sabo, je KO redka stvar. Ne moreš predvidevati, da bo KO; če boksata dva elitnika med sabo. Ponavadi gre kar lepo vseh 12 rund skozi.

Ampak zmaga s KO se vedno šteje kot boljša. Zato pa tudi v vsaki osnovni statistiki povedno, koliko zmag je bilo s KO.

Vitez ::

Skylord je izjavil:

Vitez je izjavil:

Ja. V osnovi namen boksa ni KO: V bistvu če gledaš borbe najboljših boksarjev na svetu med sabo, je KO redka stvar. Ne moreš predvidevati, da bo KO; če boksata dva elitnika med sabo. Ponavadi gre kar lepo vseh 12 rund skozi.

Ja in Ruiz je sigurno eden od elitnikov. Pa daj nehi no se brukat.
AJ je bil do Ruiza, sedaj je samo še lutka, ki služi denar sebi in še komu.
Eden takih pravih elitnikov, kot ti praviš je samo Wilder. Zna se prilagodit vsakemu, igra pa vedno na čimprejšni KO.
Vsi ostali so pa baletniki tega športa. Zato pa je boks tam kjer je. Na vrhu so 3-4je ostalo pa je samo še keš.
Kot rečeno bi AJ lahko boksal v narekovajih še 12 rund pa ne bi podrl Ruiza in to je žalost, po kolenih je plazil okoli njega in ga objemal okoli pasu samo da ni fasal udarca. In še ene par udarcev kot jih je dobil v 8 rundi pa bi bil pokojni.
Ruizu pa ja, vsaka čast. Dokazal je kje so tisti prvi trije. Pride en levak, ko vsi mislijo lako čemo tega čikota...
AJju dam še eno dve borbi potem pa je konec njegove karijere.


Ti ne maraš tega športa, ne vem zakaj sploh postaš tu. Daj si poglej malo borbe Canela Alvareza, Pacquiaa, Mayweatherja in tako dalje, potem pa piši, kdo s ebruka. Ti gledam skrajšane clipe Wilderja, potem pa pametuješ tu o športu, ki ga ne poznaš in ne spremljaš.

Okapi je izjavil:

Vitez je izjavil:

Ja. V osnovi namen boksa ni KO: V bistvu če gledaš borbe najboljših boksarjev na svetu med sabo, je KO redka stvar. Ne moreš predvidevati, da bo KO; če boksata dva elitnika med sabo. Ponavadi gre kar lepo vseh 12 rund skozi.

Ampak zmaga s KO se vedno šteje kot boljša. Zato pa tudi v vsaki osnovni statistiki povedno, koliko zmag je bilo s KO.


heh, samo veš kaj je fora, Joshua je v prvi borbi zbil Ruiza na tla in to mu je dalo povod, da je že kr mislil da je zmagal, navalil je kot lačen na čevape in skasiral.

Težko je sedaj o tem, kaj bi bilo, če bi bilo, ampak po moje, če Joshua Ruiza v pšrvem ne bi zbil na tla v tretji rundi, bi zmagal v enem takem dolgočasnem fajtu kot je bil drugi.

Ti če nekoga raniš, moraš iti do konca. Drugače on tebe zbije, lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Vitez ::

LOl, pa tisto Ruizovo pozivanje na borbo zadnjih 10 sekund. ja sigurno, fajter, ki te gladko premaguje v rundah, se bo izspostavljal zadnjih 10 s. Kakšni nasveti Ruzovega cornerja so to?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Skylord ::

Vitez je izjavil:



Ti ne maraš tega športa, ne vem zakaj sploh postaš tu. Daj si poglej malo borbe Canela Alvareza, Pacquiaa, Mayweatherja in tako dalje, potem pa piši, kdo s ebruka. Ti gledam skrajšane clipe Wilderja, potem pa pametuješ tu o športu, ki ga ne poznaš in ne spremljaš.

je kot boljša. Zato pa tudi v vsaki osnovni statistiki povedno, koliko zmag je bilo s KO.

Očitno ravno ti nimaš pojma o tem športu.
Mal si še premlad, da bi pametoval o tem kdo ga spremlja, kdo ga mara in kdo ne;)
Res ne vem kaj delaš tukaj v tej temi. Pogledal si nekaj you tube posnetkov in sedaj misliš da vse veš8-O
Po temu kar govoriš sploh nisi gledal cele borbe tako da bolje, da nehaš nekaj na pamet.
To tvoje mnenje še ne pomeni, da je potem to tako, lahko je samo tvoje, ki pa ga ni treba sedaj vsiljevat vsemu vesoljnemu svetu.

Vazelin ::

Roko na srce. Za gledalce je bila sobotna borba žil dolgčas. Nek dvometraš je poplesaval po ringu in se izogibal debelemu mehičanu. Sem in tja je usekal z direktom. Ampak ja, to je taktika in je legitimna borba. Ni pa zanimiva za glavnino gledalcev. Joshua je na momente celo izpadel "pičkica".

Če sobotno borbo primerjamo z zlatimi časi heavyweighta, ko so se v ringu masakirali Foreman, Ali, ...
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vitez ::

Vazelin je izjavil:

Roko na srce. Za gledalce je bila sobotna borba žil dolgčas. Nek dvometraš je poplesaval po ringu in se izogibal debelemu mehičanu. Sem in tja je usekal z direktom. Ampak ja, to je taktika in je legitimna borba. Ni pa zanimiva za glavnino gledalcev. Joshua je na momente celo izpadel "pičkica".

Če sobotno borbo primerjamo z zlatimi časi heavyweighta, ko so se v ringu masakirali Foreman, Ali, ...


No, tako prepoznaš površne spremljevalce športa. Potem iz naftalina potegnejo neke tipe izpred 40 let nazaj, katerih posnetke so gledali na youtube v skrajšani verziji.

Fantje, večina vas ne gleda boksa, nehajte se pretvarjati, niti ga ne razumete, še manj spremljate. Izjema je Okapi in še kdo tu. Večina vas bolj gleda nogomet, boks pa enkrat letno, ko je kakšna najbolj hypana borba.

Vazelin ::

Ok, uživaj v Kličko stylu Joshue. Jaz ostajam pri Foremanu:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vitez ::

Vazelin je izjavil:

Ok, uživaj v Kličko stylu Joshue. Jaz ostajam pri Foremanu:)


Glej, sej bom. Jaz sem pač ljubitelj boksa, ne posnetkov prazgodovinskega boksa.

Zdaj mi povej, če kaj gledaš fuzbal, a ti gledaš tekme reala in barcelone, Tottenhama, ali mogoče gledaš posnetke Manchester Uniteda iz 60-ih let?

Ne vem, zakaj vam je folku težko priznati, da boksa ne spremljate, da ste ga nehali spremljati nekje v času Mike Tysona. Jaz tudi ne spremljam atletike, pa ne bom sedaj šel v teme o atletiki pametovat, lol.

perci ::

Ne vem, zakaj vam je folku težko priznati, da boksa ne spremljate, da ste ga nehali spremljati nekje v času Mike Tysona.

Argumenti so argumenti, ne glede na to, koliko kdo spremlja boks. To ni tekmovanje v tem, kdo je največ dolgočasnih bojev gledal.

Skylord ::

No ljubitelji boksa.

"Naredil je, kar je potrebno za zmago. Tekal je po ringu. To je prevzel po Vladimirju Kličku, ki ga je prav tako obiskal med treningom. Ubral je metodo direkt-zgrabi-drži, to je bilo vse, kar je počel v ringu. Želel je le preživeti borbo, tako kot je to počel Kličko," je Wilder dejal v pogovoru za The Athletic in nadaljeval: "Daj no, želiš biti dominanten?! Sam razmišljam povsem drugače. Jaz sem zver, vojščak, kralj, vladar. Morda sem prevelik sanjač za to boksarsko ero, morda svet želi tisto prijazno s*****. Moja miselnost je povsem drugačna od ostalih."

To je miselnost pravih borcev boksa.
To ni bilo v prazgodovini ampak dva dni nazaj.

perci ::

To je približno tako kot debata o različnih taktikah pri fuzbalu. Ene so bolj všečne od drugih, vse pa so legitimne.

Okapi ::

Ko igra za raju, a zanemaruje taktiku, završiće karijeru u nižerazrednom Vratniku.;)

Skylord ::

perci je izjavil:

To je približno tako kot debata o različnih taktikah pri fuzbalu. Ene so bolj všečne od drugih, vse pa so legitimne.

To je tako kot tvoje brisanje postov. Enim so všeč taki drugim drugačni. Vsi pa so legitimni. Ti pa se prilagajaš tistim, ki so ti bolj všečni.

oo7 ::

Deontay Wilder vs. Tyson Fury II


Še 1 dan :) Kdo bo koga ?

Ganon ::

Če bo Fury boksal pametno in se vmes ne bo afnal, po nepotrebnem izzival, bo lahko brez težav zmagal.

oo7 ::

Sem mislil, da bodo Hrvati kje prenašali kot ponavadi na RTL ali Nova pa ni videti nikjer nič ;((

webmaher ::

Kako nič NOva se je zagrebla ko pr norcih in je RTL zvisu :))
http://www.tvsporedi.si/spored.php?urr=...

Anney ::

Potrebuje kdo link? ZS.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Anney ::

Prihoda:





Woow.....

Wilder bo padel. bravo
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Okapi ::

Cigo FTW;)

Zdaj pa se Joshua da pade.

Anney ::

Danes je bila dobra borba s strani Furyja, Wilder je pač dobil svoje, mu pač ni sedel tisti en '' njegov'' udarec, mogoče se zdaj na revanši izboljša tudi v tehniki. Odlična borba Furyja.

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Okapi ::

Epska scena, ko je Tyson lizal Wilderjevo kri;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Anney ::

Pa tale je tudi epska.



Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Ganon ::

Izkazalo se je to, kar govorimo že od nekdaj. Wilder je v ringu povsem brez idej, vedno je samo čakal in upal, da bo desnica zadela v polno, s čim večjo močjo. Še sam se je hvalil, da mora biti v ringu dober samo dve sekundi. Ko je naletel na prvega resnega nasprotnika, je izgubil. Enako bi se moralo zgoditi že v njunem prejšnjem dvoboju.

Če se udarita z Joshuo, si bo Fury okoli pasu nadel vse pasove. Wilder je zgodovina.

oo7 ::

Sem pogledal posnetek. Fury je bil odličen :)

Ganon ::

Prestrašen je bil kot otrok. :))

IL_DIAVOLO ::

Ne gledam celih tekem, ampak highlightse pa zelo rad pogledam. In če tako na hitro pogledamo, Fury samo z gibi glave opravi večino dela v obrambi.



Magic

Anney ::

Ganon je izjavil:

Izkazalo se je to, kar govorimo že od nekdaj. Wilder je v ringu povsem brez idej, vedno je samo čakal in upal, da bo desnica zadela v polno, s čim večjo močjo. Še sam se je hvalil, da mora biti v ringu dober samo dve sekundi. Ko je naletel na prvega resnega nasprotnika, je izgubil. Enako bi se moralo zgoditi že v njunem prejšnjem dvoboju.

Če se udarita z Joshuo, si bo Fury okoli pasu nadel vse pasove. Wilder je zgodovina.


Menda naj bi se, nekje ob koncu leta, tako je Eddie napovedal, mislim pa da Furya veže se ''obveza'' za remach, nisem ziher (mislim, da je nekako tako, če bo Wilder želel)? Jushua pa že ima dva boja letos (Puleva v juniju in Usyka enkrat kasneje), tako da te napovedi so malo tako, tako razen če se kaj spremeni. Lahko pa Fury še letos pobere vse pasove, če pride do borbe in ja, prvič v zgodovini imata vse pasove britanca. To bo borba desetletja, kot je bila tale danes. Sam osebno mislim, da ima Fury več možnosti, če se zdaj ne zapusti, Joshuo jebe mišična masa in mu preveč kisika srka, je prehitro utrujen, tehniko imata pa oba, napram Wilderju.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Scaramouche ::

Danes fantje v enem dvoboju dovoboju dobijo tako veliko denarja, se nebi čudil če se Fury ne bo boril več kot dve leti...

Anney ::

Brez skrbi, se bo. Denar bo zapravljal po koncu kariere.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

WallSreet ::

Anney je izjavil:

Pa tale je tudi epska.



Damn Fury got Wilder looking like head swollen Martin

WallSreet ::

Si kdo od vas kdaj pogleda kakšen Tysonov podcast (Hotboxin' with Mike Tyson)? Nekaj dni nazaj je prišel v studio Sugar Ray Leonard in tale del mi je bil še posebej všeč.



Prime Tyson je bil nekaj posebnega in zato so se ga tudi vsi bali saj je bil pri njemu boks bolj kot ne pobeg iz problemov ki jih je imel že od samega otroštva. Bolečine čuti še danes kljub temu da se je kar precej umiril. Tyson je bil divjak in pravi ubijalec. V spodnjem posnetku zagotovo ne deluje soft ampak se vidi da je v njem še vedno pošast.

Drugače pa je njegov podcast izredno uspešen in debatirajo o vseh mogočih stvareh.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

'Gipsy King' v škripcih? UKAD začela novo preiskavo zoper boksarskega šampiona

https://www.24ur.com/sport/borilni-spor...

Vitez ::

Stara zadeva, sej pa je oddelal suspenz.

oo7 ::



Septembra 2021 se bosta v ringu pomerila Eddie Hall in Hafpor Julius Bjornsson - The mountain z TV serije Igra prestolov.


Eddie Hall je prvi človek, ki je dvignil (deadlift) 500 kg. Letos maja pa je Hafpor ta rekord podrl in dvignil 501 kg.


Eddie Hall

190cm
164 kg


Hafpor Julius Bjornsson

205 cm
205 kg

WallSreet ::

Iron Mike still got it. Še vedno te lahko ubije z enim udarcem. Stroj v pravem pomeni besede.


WallSreet ::

oo7 je izjavil:



Septembra 2021 se bosta v ringu pomerila Eddie Hall in Hafpor Julius Bjornsson - The mountain z TV serije Igra prestolov.


Po drugi rundi bosta oba zadihana in komaj na nogah. Nekaj je dvigovati uteži nekaj povsem drugega pa boks (po mojem mnenju ne bo zanimivo). Sem pa zasledil da je tip podrl rekord kar je seveda pohvale vredno.

Si morda videl tale video. Jaz sem ga zasledil nekaj dni nazaj (youtube mi ga je priporočal, naključje)? Tega človeka nisem poznal ampak tale video je pa wow, njegova zgodba je res nora. Sicer se mi zdi vse skupaj bolano ampak je video prava inspiracija. Človek je šel do skrajnosti. Obvezen ogled, glasba v ozadju popestri video. Sick stuff.

Horas ::

po moje bo eddie zmagu ker trenira na način boxarja. oni mountain niti ne.

8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

WallSreet ::

https://www.instagram.com/p/CADkryChbqW/

Govori se o nekem dobrodelnem eventu.

Ganon ::

Wilder bi se rad elegantno izognil tretjemu dvoboju in še dobro zaslužil. Zahteval naj bi 10 milijonov dolarjev, da odstopi od klavzule in zagotovilo, da se lahko kasneje bori z zmagovalcem dvoboja med Furyjem in Joshuo. Furyjev odziv? Ne bi mu plačal niti 2 milijona, raje ga še enkrat razbijem v ringu. :))

Še vedno sem mnenja, da se Wilder v nobenem primeru ne bo prikazal v ringu. Ne bo tvegal še tretjega poraza, sramota bi bila prevelika.
««
61 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UFC - tema (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Šport
959132964 (910) oo7
»

Mayweather vs. Paul

Oddelek: Loža
162145 (1295) Ganon
»

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17033609 (27257) Jst
»

Boksarski dvoboj leta z zamudo zaradi težav s spletnim prenosom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
359446 (6342) Vazelin
»

Cro-cop jih je dubu po pic.. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15618788 (10851) jakaspaka

Več podobnih tem