» »

UFC - tema

UFC - tema

««
4 / 20
»»

oo7 ::

Od Khabiba Nurmagomedov oče pravi še 2 borbi in konec. Pravi 30-0 bo dovolj. Zadnja njegova borba naj bi bila v Moskvi.

Conor Mcgregor se že ponuja za Moskvo ampak Khabib ni več zainteresiran za Mcgregorja.

Mendežer od Khabiba ni preveč zainteresiran za borbo z Tonijem Fergusonom in bi raje z pokoja za veliko borbo pripeljal Georga St Pierra.

49106 ::

Škoda, če se upokoji že pri 30. Fergie na primer jih šteje že 34.

Sem mislil, da boš kaj povedal o UFC Fight Night 158, ki je ravno na sporedu.

oo7 ::

Gatje je hitro ustavil kavboja.

49106 ::

Rezultat sem videl, dvoboja pa še nisem pogledal. Gre za izjemnega pretepača(brawler) z dinamitom v rokah in rokoborskim pedigrejem. Nisem zastonj rekel, da je mož, ki ima največ možnosti, da premaga Khabiba.

Mater so nekateri Mehičani žilavi. Dvakrat je zgubil, IMO zaradi slabe taktike, a še vsakič je poskrbel za ognjemet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

49106 ::

Kapo dol, da se je kar 2x ustavil in zadrl na sodnika, češ kaj ne prekine, medtem ko bi se ostali kot furija lotili nemočnega nasprotnika.

arnecan1 ::

49106 je izjavil:

Rezultat sem videl, dvoboja pa še nisem pogledal. Gre za izjemnega pretepača(brawler) z dinamitom v rokah in rokoborskim pedigrejem. Nisem zastonj rekel, da je mož, ki ima največ možnosti, da premaga Khabiba.

Mater so nekateri Mehičani žilavi. Dvakrat je zgubil, IMO zaradi slabe taktike, a še vsakič je poskrbel za ognjemet.

Je samo pol Mehičan, po mami. Pa še ta stran misli da že dolgo živi v ZDA. Zame je bolj produkt kavboja iz malega mesta.

No, malo sem pogledal njegovo kariero bolj podrobno. Na začetku je bil klasični rokoborec, sedaj se je razvil v izrednega udarjalca. Nekateri ga imajo za kriptonit Khabibu.

https://www.mmafighting.com/2014/1/17/5...

Maybe that’s why Wittman calls him a "bread and butter" fighter…which, like Shane Carwin, means is a moldable wrestler that he can help shape in the stand-up game.

"Justin’s finding his own style, and I mean, he’s still so green," Wittman says, still smiling. "It’s one of those things. I mean, his creativity? You watched him spar. His creativity level is just through the roof, and in such a short period of time. It’s crazy. And now he’s fighting for the title, and he’s not even touched his abilities yet.

"Putting guys in with him, we go through one sparring partner after another after another. And these are guys who have experience. To get him tired we have to put him through the gauntlet. For me as a coach, to see someone so passionate, who honestly doesn’t fear losing? A guy like that, I can’t wait to see him in five years."

oo7 ::

Je McGregor na Twitterju napovedal svojo vrnitev? 'Dublin, 14. december'

https://www.24ur.com/sport/borilni-spor...

Superboyy ::

49106 je izjavil:

Kapo dol, da se je kar 2x ustavil in zadrl na sodnika, češ kaj ne prekine, medtem ko bi se ostali kot furija lotili nemočnega nasprotnika.



Tole bi lahko bil plakat - Cowboy se ne preda:


Je McGregor na Twitterju napovedal svojo vrnitev? 'Dublin, 14. december'


Verjetno samo pomeni, da bo spet v publiki razgrajal, mogoče spet kaj vrgel v avtobus.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::



Bo kdo gledal ? :)

49106 ::

Bomo, posnetek :)

arnecan1 ::

Dominacija Adesanye. Izgledalo je, kot da Whittaker ni imel nobene možnosti že od začetka.

Vsekakor pa je po moje ne bo imel Costa.

oo7 ::

Mislite, da se bo 2021 zgodila borba Jon Jones vs Israel Adesanya ?

arnecan1 je izjavil:

Dominacija Adesanye. Izgledalo je, kot da Whittaker ni imel nobene možnosti že od začetka.

Vsekakor pa je po moje ne bo imel Costa.


Alex Pereira mora priti v UFC pa bo. Je že dvakrat razbil Adesanyo :)



Ta borba je bila leta 2017.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

arnecan1 ::

oo7 je izjavil:

Mislite, da se bo 2021 zgodila borba Jon Jones vs Israel Adesanya ?

arnecan1 je izjavil:

Dominacija Adesanye. Izgledalo je, kot da Whittaker ni imel nobene možnosti že od začetka.

Vsekakor pa je po moje ne bo imel Costa.


Alex Pereira mora priti v UFC pa bo. Je že dvakrat razbil Adesanyo :)



Ta borba je bila leta 2017.

Že, že. Bilo bi fajn. Samo to sta dva različna športa. Pa še dve leti je minilo od takrat.

In zadnja borba Pereire v MMA je bila iz leta 2016. Pa še to je bila komaj tretja borba. Od takrat pa nič.

oo7 ::

Jutri UFC 244 za BMF pas (baddest mother fucker)

CleanPower ::

Obadva imata dober stand up in grapling, mislim pa da je jorge boljši wrestler, tako da če gre borba na tla, mislim da masvidal zmaga.

oo7 ::

Hype train je iztiril >:D

oo7 ::

Enkrat pomladi 2020 borba leta :)




Dana White says Khabib Nurmagomedov vs Tony Ferguson will take place in spring 2020

Ganon ::

29-0.

arnecan1 ::

oo7 je izjavil:

Hype train je iztiril >:D


Hja, Walker je že pred tem bil KO-jan, tako da to ni prvič. Ded je pač abnormalno velik in močan za to kategorijo, ampak to te pripelje samo tako daleč. Za naprej pa rabiš nekaj več.

Ganon je izjavil:

29-0.

Tudi jaz sem tega mnenja. Ampak če ima kdo trenutno največje šanse premagat Šiškebaba, potem je to ravno Ferguson, zato je ta borba še toliko bolj zanimiva.

oo7 ::

UFC 246 : Conor McGregor vs Donald 'Cowboy' Cerrone

Januar 2020

CleanPower ::

to da mcgregor prihaja nazaj pri 170 spremeni vse..

oo7 ::

Overeem lip bust into pieces ufc fight night ESPN






Overeem bo moral malo šivat :O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

arnecan1 ::

Sedaj pa Usman in Covington. Navijam za Covingtona, prednost dajem Usmanu.

Usman je fizično po moje precej močnejši. Seveda moraš nasprotniku vsiliti način borbe, kjer ta moč lahko pride do izraza, drugače mišice samo rabijo kisik. In so lepe za videt:D

Covington ima boljši cardio. Je pa res, da je tudi Usmanova kondicija neverjetna. In z pametnim načinom borbe jo bo imel dovolj do konca.

Covington je fenomenalen rokoborec. Usmanova rokoborba je za UFC celo boljša. Tukaj dam prednost Usmanu.

Na nogah je Covington za malenkost boljši. Ampak Usman udari močneje. Ima pa Covington neverjetno frekvenco udarcev. In tukaj je po moje tudi njegova največja prednost. In ključ do zmage.

Nekako 60-40 za Usmana.

oo7 ::

Tudi jaz bom navijal za Covingtona :)

49106 ::

Pred dvobojem sem bil trdno prepričan v zmago Usmana. Zmagal je zato, ker je imel colby kar recej smole.



Marc Goddard, hvala za nezaslužene evre.

arnecan1 ::

Usman in Covington sta izgledala kakor da sta iz različne kategorije (mogoče celo dve kategoriji8-O). Usmanovi udarci, kateri so zadeli, so bili neprimerno močnejši. Colvington je zadel več čistih udarcev, ampak so bili ti enostavno prešibki. Bil je sicer trenutek ali dva, ko je izgledalo, da bi Colvington lahko zaključil, ampak končalo se je pač čisto drugače. Colby si je zaslužil, da bi še preživel tisto minuto v peti rundi, ampak kaj hočemo.

Mislim, da bi prime GSP Usmana dominiral vseh pet rund. Usman je na nogah precej slab, do sedaj ga je reševala rokoborba. Proti Covingtonu je zmagal na surovo moč, ne na tehniko.

Masvidal proti Usmanu po moje nima dosti možnosti, borba bo prej ali slej končala na tleh in potem mučenje do konca runde. In tako vseh pet rund. Če bomo videli konec seveda.

Če pogledamo statistiko borbe, razlika v udarcih razen v 3 in 5 minuti ni bila velika. Seveda je potrebno zraven prišteti še kontrolo ringa, moč udarcev... ampak vse skupaj, je Usman dominiral tretjo in peto rundo, Colby pa je odnesel sigurno prvo ter verjetno drugo rundo. Četrt je bila izenačena + zlomljena čeljust (vsa čast Covingtonu, da ni odnehal ali vsaj poskusil z rokoborbo)
Round 1
Usman: 34 of 91
Covington: 39 of 111

Round 2
Usman: 40 of 79
Covington: 41 of 97

Round 3
Usman: 29 of 50
Covington: 8 of 51

Round 4
Usman: 35 of 68
Covington: 36 of 76

Round 5
Usman: 37 of 72
Covington: 19 of 60

Covington je nedvomno zmagal prvo rundo, Usman tretjo. Druga bi morala biti Covingtonova, četrta je na vagi, ampak recimo, da je bil Usman tisti, kateri je v četrti naredil več škode, čeprav bi osebno lahko dal to rundo tudi Covingtonu ali vsaj izenačeno. Tako nekako so sodili tudi sodniki.

Je pa zlomljena čeljust nedvomno vplivala na potek borbe, ampak to je pač del borbe.

Superboyy ::

Colby je eden boljših karakterjev.

Pokazal je tudi, da je zmožen konkurirat na najvišjem nivoju.

Taprav comic book villain, samo še mal bolj umazano se more fajtat :)

oo7 ::

Conor McGregor talks Donald Cerrone, fighting at 170-pounds, and future opponents

oo7 ::

UFC 246: McGregor vs Cowboy Pre-fight Press Conference

drvo ::

Conor se je vrnil s stilom.

oo7 ::

Zdaj je na Planet Tv-ju prenos Borilni spektakel WFC 24, 2020

drvo je izjavil:

Conor se je vrnil s stilom.


Res je.

arnecan1 ::

drvo je izjavil:

Conor se je vrnil s stilom.

Impresivno. Ampak roko na srce, kavboj je daleč od stare forme. Bo potrebno še koga drugega tako impresivno premagati, da bo postal title contender v tej kategoriji.

Fizično se mi zdi malo šibak za to kategorijo, to se bo poznalo predvsem, ko bo naletel na rokoborce (ali pa tudi borce, ki niso tako tehnični, ampak borbo spremenijo v fizično grindanje, lomljenje volje, odvzem kondicije, bolečino...).

Samo nabiti mišično maso ni isto, kakor pa imeti naravno konstitucijo za določeno kategorijo. Conor je zame naravni lightweight. Seveda pa to ne pomeni, da ne bo konkurenčen, bo pa imel probleme, ko bo borba prešaltala iz udarcev v dirty boxing, prerivanje ob mreži, rokoborbo ali parter. Prav tako to pomeni, da bo težje branil takedowne, težje se bo pobral s tal, težje bo koga spravil na tla(kar sicer ni njegov slog borbe) .... predvsem pa to pomeni, da bo v takem načinu borbe izgubljal več moči in kondicije kakor nasprotnik.

mr_chai ::

Upam, da bom vidu Khabib vs Ferguson fight končno, ampak po tem kar se mslišu dons Dano govort, mam vedno manj upanja.

live7x ::

Ne vem zakaj PPV ne ponujajo v Evropi, to mi nikdar ni bilo jasno. Vse boksarske mece lahko pogledam kjerkoli se organizirajo, UFC pa ne morem...

Live stream football and more...
https://live7x.com/

oo7 ::



8 februar

CleanPower ::

im gonna get ya, Dominick!

oo7 ::

Upam, da Valentina zmaga :)

arnecan1 ::

To bi morala biti Jonesova zmaga, čeprav zadnje čase mi Jones ni več tako prepričljiv kakor prej. Ali so to leta ali pomanjkanje motivacije zaradi slabih nasprotnikov ali strah pred tem, da ga zopet dobijo na poživilih... ne vem, samo imam takšen občutek, ko gledam njegove zadnje borbe.

Bomo videli. Dominica ne vidim kot grožnjo celo proti nemotiviranemu Jonesu. Čeprav so to veliki fantje in Dominick udari nadpovprečno močno, Jones lahko vzdrži zelo močne udarce. Mislim, da bi moral pasti zelo čisti udarec točno na brado, da bi bil Jones KO-jan, kar pa Jones s svojimi izkušnjami ne bo kar tako dopustil. Da pa bi Dominic dominiral in lomil Jonesa, pa res ne vidim. Bi bil zelo zelo presenečen. Je pa vedno možen kakšen overhand za uho pa ground in pound, kar je storil Junior dos Santos npr. Cainu (nato pa je Cain v povratnih dvobojih mrcvaril Juniorja 10 rund in mu praktično uničil kariero). Živi bili pa videli, v MMA je možno vse, tako kakor v nogometu, upanje umre zadnje.:D

Če Jones zmaga, bi moral iti v težko kategorijo, v tej potem praktično nima več dostojnega nasprotnika. https://www.sherdog.com/news/rankings/3...

oo7 ::

arnecan1 je izjavil:

To bi morala biti Jonesova zmaga, čeprav zadnje čase mi Jones ni več tako prepričljiv kakor prej. Ali so to leta ali pomanjkanje motivacije zaradi slabih nasprotnikov ali strah pred tem, da ga zopet dobijo na poživilih... ne vem, samo imam takšen občutek, ko gledam njegove zadnje borbe.

Bomo videli. Dominica ne vidim kot grožnjo celo proti nemotiviranemu Jonesu. Čeprav so to veliki fantje in Dominick udari nadpovprečno močno, Jones lahko vzdrži zelo močne udarce. Mislim, da bi moral pasti zelo čisti udarec točno na brado, da bi bil Jones KO-jan, kar pa Jones s svojimi izkušnjami ne bo kar tako dopustil. Da pa bi Dominic dominiral in lomil Jonesa, pa res ne vidim. Bi bil zelo zelo presenečen. Je pa vedno možen kakšen overhand za uho pa ground in pound, kar je storil Junior dos Santos npr. Cainu (nato pa je Cain v povratnih dvobojih mrcvaril Juniorja 10 rund in mu praktično uničil kariero). Živi bili pa videli, v MMA je možno vse, tako kakor v nogometu, upanje umre zadnje.:D

Če Jones zmaga, bi moral iti v težko kategorijo, v tej potem praktično nima več dostojnega nasprotnika. https://www.sherdog.com/news/rankings/3...



Jon Jones vs Francis Ngannou bi bila zanimiva borba.

arnecan1 ::

oo7 je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

To bi morala biti Jonesova zmaga, čeprav zadnje čase mi Jones ni več tako prepričljiv kakor prej. Ali so to leta ali pomanjkanje motivacije zaradi slabih nasprotnikov ali strah pred tem, da ga zopet dobijo na poživilih... ne vem, samo imam takšen občutek, ko gledam njegove zadnje borbe.

Bomo videli. Dominica ne vidim kot grožnjo celo proti nemotiviranemu Jonesu. Čeprav so to veliki fantje in Dominick udari nadpovprečno močno, Jones lahko vzdrži zelo močne udarce. Mislim, da bi moral pasti zelo čisti udarec točno na brado, da bi bil Jones KO-jan, kar pa Jones s svojimi izkušnjami ne bo kar tako dopustil. Da pa bi Dominic dominiral in lomil Jonesa, pa res ne vidim. Bi bil zelo zelo presenečen. Je pa vedno možen kakšen overhand za uho pa ground in pound, kar je storil Junior dos Santos npr. Cainu (nato pa je Cain v povratnih dvobojih mrcvaril Juniorja 10 rund in mu praktično uničil kariero). Živi bili pa videli, v MMA je možno vse, tako kakor v nogometu, upanje umre zadnje.:D

Če Jones zmaga, bi moral iti v težko kategorijo, v tej potem praktično nima več dostojnega nasprotnika. https://www.sherdog.com/news/rankings/3...



Jon Jones vs Francis Ngannou bi bila zanimiva borba.

Se strinjam. Pa tudi proti Stipetu. Ali tudi proti DC-ju.

To so poslastice, ne pa to kar sedaj gledamo v poltežki kategoriji, ko nima vznemirljivega nasprotnika :8)

Scaramouche ::

Francis ima čez 20 kg mišične mase več kot Jones, Jon rabi kake dve leti plus steroide da nabije več kot samo kile!

oo7 ::

arnecan1 je izjavil:



Se strinjam. Pa tudi proti Stipetu. Ali tudi proti DC-ju.

To so poslastice, ne pa to kar sedaj gledamo v poltežki kategoriji, ko nima vznemirljivega nasprotnika :8)



DC bo šel po triologiji z Stipetom v pokoj če se bo zgodila ta borba.

Tudi Stipe Jon Jones ampak ne verjamem, da bi ga dali takoj prvo borbo proti prvaku v težki ali pač seveda če bo takrat še Stipe prvak. Upam, da bo :)

Scaramouche je izjavil:

Francis ima čez 20 kg mišične mase več kot Jones, Jon rabi kake dve leti plus steroide da nabije več kot samo kile!


Tako nekako mislim, da je 120 kg za težko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

arnecan1 ::

Scaramouche je izjavil:

Francis ima čez 20 kg mišične mase več kot Jones, Jon rabi kake dve leti plus steroide da nabije več kot samo kile!

No, jaz si želim, da nekdo razbije lape Jonesu, zato ga želim videti v težki >:D

Stipe Miočić ima na vagi 105 kil, torej ni nekak hrust, pa je premagal Francisa.

Jones ima na vagi 93 kg, izven borb pa najverjetneje okoli 100 kg. Torej mu ne manjka toliko, nekaj mišic, nekaj maščobe in je že na vsaj 105-108 kg, kar je popolnoma dovolj za težkaše.

Seveda s tem izgubi faktor ogromnega poltežkaša in pridobi status kvečjemu povprečnega težkaša, verjetneje lahkega težkaša.

Francis je imel v borbi proti Stipetu 119,2 kg, sedaj hodi v ring lažji za par kilogramov. Seveda je razlika 105 proti 120 kg, ampak občutno manjša kakor npr. 60 proti 75 kg. Zato pa ima težka kategorija razpon od 93 kg do 120 kg, oz. največjo razliko:

-bantam (57kg-61kg)

-perolaka (do 66kg)

-laka (do 70kg)

-velter (do 77kg)

-srednja (do 84kg)

-poluteška (do 93kg)

-teška (do 120kg)

Zato pa naraščajo kg prvo po 4 kg, nato 7, od srednje do poltežke pa že 9 kg. Z naraščanjem teže pada tudi vpliv teže na izid borbe.

Tudi Cain in Fedor sta bila majhna težkaša, pa tudi Cormier medtem ko je npr. Brock Lesnar baje hujšal iz 130 kg. Tudi Antonio Silva je hujšal kar konkretno za 120 kg.

Torej 105 do 108 kg je kar primerna teža za Jonesa, kar ne bi smel biti prevelik problem, da Jones nabije. Na koncu je velik možakar, za glavo večji kakor Cormier, mislim da je enako visok kakor Stipe in široke postave. Edino ima piščančje noge:))

oo7 ::

Sem mnenja, da bi moral Reyes zmagati proti Jonsu. Prve tri runde so bile njegove.

Assassin Valentina pa zanesljivo :)

arnecan1 ::

oo7 je izjavil:

Sem mnenja, da bi moral Reyes zmagati proti Jonsu. Prve tri runde so bile njegove.

Assassin Valentina pa zanesljivo :)

Navijal sem za Reyesa, sam pa bi rekel takole:
R1 - Reyes
R2 - met kovanca
R3 - Reyes
R4 - Jones
R5 - Jones

Vsekakor je Reyes presenetil, nisem pričakoval tako tesne borbe.

drvo ::

Če bi bila to dva "no name" borca bi Reyes verjetno zmagal.
Valentina pa je zver.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

Ganon ::

Ne glede na sam potek borbe, se je na koncu vedelo, komu bo sodnik dvignil roko. V interesu jim je, da Jones ostane prvak.

Ganon ::

Joe Rogan izpostavi, da sodniki sploh ne gledajo dvoboja. In potem se čudimo ...

https://twitter.com/ScottyStyles29/stat...

oo7 ::

drvo je izjavil:

Če bi bila to dva "no name" borca bi Reyes verjetno zmagal.
Valentina pa je zver.


Tudi Valentino so že goljufali proti Amandi Nunes. Mislim, da v tej kategoriji je ni, ki bi lahko premagala Valentino.

oo7 ::

22 februar - UFC Fight Night: Felder vs. Hooker




29 februar - UFC Fight Night: Benavidez vs. Figueiredo





7 marec - UFC 248: Adesanya vs. Romero





14 marec - UFC Fight Night: Lee vs. Oliveira





21 marec - UFC Fight Night: Woodley vs. Edwards





28 marec - UFC on ESPN: Ngannou vs. Rozenstruik





11 april - UFC Fight Night: Overeem vs. Harris






18 april - UFC 249: Khabib vs. Ferguson (Borba leta ????? ) 8-)





25 april - UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
4 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Boks (strani: 1 2 3 463 64 65 66 )

Oddelek: Šport
3286394104 (1463) Ganon
»

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17033610 (27258) Jst
»

Boksarski dvoboj leta z zamudo zaradi težav s spletnim prenosom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
359446 (6342) Vazelin
»

UFC 200

Oddelek: Šport
142598 (2012) leiito
»

Profesionalni borec v striptiz klubu brutalno pretepel štiri moške (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15431595 (25589) Avenger

Več podobnih tem