» »

Boks

Boks

««
60 / 66
»»

webmaher ::

Ruiz je očitno naravni talent, ki se mu v soboto ne piše nič dobrega, razen čeka seveda :)

Vitez ::

Boks ni lepotno tekmovanje. Ne vidim razloga, zakaj bi v povratni borbi Ruiz bil underdog, Angleža je čist razbil. Joshua mogoče bolj spada v amaterski bodybuilding kot v boks.

Okapi ::

No ja, kdor premaga Klitčkota in Povetkina, tudi če sta imela slab dan, ni ravno amaterski bodibilter.;)

Vitez ::

Oprosti, ampak v prvem fajtu je Joshua zgledal kot naiven začetnik. Ko je poslal Ruiza na tla, je mislil da je že kr konec. Če Joshua v povratnem ne bo pokazal bistveno zrelejše taktike, bo slabo.

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

El Rocky bo prejel 16mio za dvoboj, Joshua sladkih 80.:D


To je brez veze. Za borbo bi morala biti nagrada in primer zmagovalec dobi recimo 80% in tisti, ki izgubi 20% ali pa 70/30 ali pa 90/10 ne pa, da je to že v naprej vse določeno kdo kaj dobi.

Vitez ::

Pri boksu je tako, da si z vsako zmago tkuješ pot vnaprej. Jaz recimo mislim, da je za Joshuo to itak retirement paycheck. Zato tudi tako visok znesek. Ruiz bo po vsej verjetnosti zmagal še enkrat in drugo elto boksal z Wilderjem ali Furyjem še za več denarja.

Pa nehajte o nekem mehiškem Rockyju bedarije kvasit, ker Ruiz ni noben Rocky, ki je prišel od nikoder.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Vazelin ::

Če Joshua zgubi je končal s par 10mio paycheki.:) Ampak boli njega. Itak gre lahko v penzijo + ni attention whore kot Mayweather, ki rabi enih 50mio letno, da sploh fura svoj lifestyle
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Skylord ::

Mene samo zanima kakšen izgovor si bo Joshua izmislil, ko premaga Ruiza, zakaj je izgubil v prvi borbi.

Anney ::

Bo kar zanimivo ja, čeprav sam mislil, domnevam, da bo Joshua zdaj zmagovalec, tudi sam sem bil mnenja že v prvi borbi, da bo Ruiz gladko padel pa me je presenetilo. Ruiz je kljub svoji podobi zelo hiter in natančen, sploh za njegovo višino proti Joshui. Pa trdoživ maček z močnim udarcem.

Ubudimo spomine: Runada 3
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Vazelin ::

Bomo vidli kako bo jutri. Lahko je bil v prvem dvoboju res lucky punch in joshua ni bil isti potem.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::

Ameriški Mehičan je tehtal 128,4 kilograma, medtem ko angleški izzivalec le 107,5.

Sladkih 130kg:D
Yoshua bo bolj droben v drugo.

Že dolgo nisem kak dvoboj tako čakal kot tale. Najraje bi vrgel 100eur za stave.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

oo7 ::

Jaz bi rad videl še Joshua : Wilder in Fury : Ruiz ali Joshua : Fury in Wilder : Ruiz :)

Vazelin ::

Še par uric do dvoboja leta:D

Legenda George Foreman je rekel, da je mehiški Rocky zamočil, ko se je še dodatno poredil. Na tehtanju je imel skoraj 130kg. Joshua slabih 108, s tem da je slednji za pol glave višji.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Ganon ::

Shortly after the weigh-in, Ruiz Jr. spoke with DAZN News to discuss why there was such a big discrepancy in weight.

"I was already the same weight as the last fight this morning," Ruiz explained. "I had to wait until almost 5 p.m. to get on the scale, so I already had my breakfast, lunch and dinner. I also weighed in with my sombrero and pants on, so that's why I came in so heavy.

"It was a psychological thing as well."

Ruiz suggested that he wanted to keep the Joshua camp guessing when it came to his weight and feels that he was successful in doing so with Friday's weigh-in. He also promised that the attributes that were there in the first fight would be present for the rematch.

Vazelin ::

Kaj je pojedel 10 kil tacosov?:P

Sem pogledal še enkrat sedmo rundo prve borbe. Tisto je bilo res demotivacijsko za Joshuo.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

I_dule ::

A se ne bi moral začet prenos na voyu ob 17. uri? Zaenkrat še nič od nič...

Vazelin ::

glavna borba bo čez par ur
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

I_dule ::

Vazelin je izjavil:

glavna borba bo čez par ur


To ja, zanimajo me tudi ostali dvoboji. White, Hrgović, Povetkin… zato sprašujem če samo meni ne dela ali je spet kakšno zamujanje

Okapi ::

Hrgovića zamudil - zmagal, KO v 3. rundi.

janezvalva ::

zakaj se boksu reče boks? ker je ring kvadrataste oblike? :|
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

oo7 ::

Ob 21:40 bo že borba ali bodo imeli še prej 1 uro ceremonij ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Ganon ::

Sanjaj. Povetkin sploh še odboksal ni.

I_dule ::

Sedaj sledi Usher-jev koncert :D

kajetan ::

kje pa gledate? kak stream?
ne bom kupoval BALKAN packa za to. :)

Anney ::

Ne bo usherja, gledam na voyo z zaspanima komentatorjema. Žal.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

kajetan ::

na jokerlivestream se najde stream, če kdo išče in nima voyo

meni je pa všeč ta muzika :) na začetku:) čist na relax

ne pa neki Wilder gangsta shit

fak mam slab stream, ko da bi špilal atari boks

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

Anney ::

https://footballstreaming.top/

Zavihek box, Andy Ruiz - Anthony Joshua
Flash 3
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

kajetan ::

pufff :D kakšen začetek

oo7 ::

A bo 12 rund ?

kajetan ::

ruiz je nevaren. ljudje podcenjujejo njegovo vsestranskost: lahko poje nacho, hamburger in kebab v dveh minutah. ta je bolj moj tip, jaz mam one pack kot Ruiz.

oo7 je izjavil:

A bo 12 rund ?

KO v 12 bi bilo najboljše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

kajetan ::

vseč mi je da je Joshua malo bolj agresiven kot je bil včasih. Paše mu in njegovi igri. Ruiz je pa ista zgodba, ampak je res raznolk, in ima dosti kilometraže. :)

Vazelin ::

Pomagajte vazelinu z enim delujočim linkom ki dela na telefonu.

Nekaj se je zapletlo in nisem doma in bi rad gledal:'(
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kajetan ::

Vazelin je izjavil:

Pomagajte vazelinu z enim delujočim linkom ki dela na telefonu.

Nekaj se je zapletlo in nisem doma in bi rad gledal:'(


https://bit.ly/389Zw2y

Anney ::

Žalostna borba.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Vazelin ::

Kajetan: thx sem že našel en nemšmi stream

Sem ujel osmo rundo in naprej. Joshua poplesaval, Ruiz ga lovil po ringu. Zelo malo boksa Upam da so bile prve runde kaj boljše.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Okapi ::

Dolgčas. Joshua ziheraško, izkoristil velikost.

oo7 ::

Slabo je bilo to danes. Upam, da se srečata Wilder in Joshua. Če se ne bo Joshua usral.

Vitez ::

Ne vem, zakaj eni gledate boks, očitno ne razumete športa. To je bila športna perfekcija s strani Joshue, že prvo borbo bi moral tako boksati. pri boksu ne gre za to, da ti nekoga na tla zbiješ, potem pa on tebe štirikrat. Pri boksu gre za zmago s čimmanj tveganja. Bravo AJ; perfektna borba, pravi šampion.

Vazelin ::

Taktično je to Joshua odlično naredil kar sem pač ujel os 8 runde dalje
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Ganon ::

oo7 je izjavil:

Slabo je bilo to danes. Upam, da se srečata Wilder in Joshua. Če se ne bo Joshua usral.


Fury februarja še enkrat premaga Wilderja in potem še Joshuo.

kajetan ::

Joshujeva taktika je bila 100\100. Spominja me na Kličkoja po disciplini, in moči. Tudi hitrost je podobna.
Taki fajterji so mi najbolj nezanimiv ampak okej - boks je igra kot vsaka druga in le strategija je važna. Joshua igra bunker s protinapadi.

Anney ::

@Vazelin
Je res, samo kaj gledalci hočemo, naredil je kar mora, čestitke, drugače pa dolgočasno. Sem nekako pričakoval tole.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

webmaher ::

Ja Joshua je poplesaval v ritmih Alija in to je bil pravzaprav edini varni način priti do zmage... zato je tudi nekoliko shujšal, da je lahko zdržal cel dvoboj... Ruiz je dokazal, da ni "vreča krompirja" s katero lahko delaš kar te je volja... bo pa sedaj to svojo vrednost moral vsaj 2-4 potrditi, da bo prišel s5 do borbe za pasove... prenos sem gledal kar na hrvaškem RTLju, kjer začuda ni bilo reklam in komentatorja sta bila čisto solidna :)

Okapi ::

Vitez je izjavil:

Ne vem, zakaj eni gledate boks, očitno ne razumete športa. To je bila športna perfekcija s strani Joshue, že prvo borbo bi moral tako boksati. pri boksu ne gre za to, da ti nekoga na tla zbiješ, potem pa on tebe štirikrat. Pri boksu gre za zmago s čimmanj tveganja. Bravo AJ; perfektna borba, pravi šampion.

:)) In to nam očita nekdo, ki se ne more odločit, a je Joshua amaterski bodibilder ali šampionski boksar.

Okapi ::

webmaher je izjavil:

Ja Joshua je poplesaval v ritmih Alija in to je bil pravzaprav edini varni način priti do zmage...
Čeprav videti je bilo rahlo nepošteno. Bi morali kategorije določiti tudi glede na višino (ali dolžino rok), ne samo težo.;)

Vitez ::

Jah navijal sem za Ruiza, ampak Joshua me je čist presenetil z videzom in pristopom.

Okapi ::

Saj je precej jasno, da je Ruiza prvič močno podcenjeval. Si je mislil, mala malica, tale debelinko, še zlasti, ko ga je v tretji rundi podrl. Potem je pa takoj dobil bombo, od katere si ni opomogel.

Zdaj je pa šel na ziher, držal ga je na razdalji, kar ni težko, če imaš deset cm daljše roke, in lepo nabiral točke.

Bomo videli, kako bo proti Wilderju ali Furyju. Skrajni čas, da tile trije odločijo, kdo je trenutno car.

Vazelin ::

Na blizu bi ga še debelejši Ruiz kot v prvo sigurno snel. To včeraj je bila edina taktika Joshue, da mu je ratalo.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vitez ::

Joshua je lep, črn, mišičast. Ruiz je mali in zavaljen. Hm, kdo je boljša reklama za zdravo življenje, šport, marketing, boks, fitnes?

Managerji si manejo roke.

Ganon ::

Vazelin je izjavil:

Na blizu bi ga še debelejši Ruiz kot v prvo sigurno snel. To včeraj je bila edina taktika Joshue, da mu je ratalo.


Ruiz je hiter kot strela. Škoda za razliko v višini in dosegu. Smo lepo videli, kaj se zgodi, ko te trešči.
««
60 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UFC - tema (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Šport
959132960 (906) oo7
»

Mayweather vs. Paul

Oddelek: Loža
162145 (1295) Ganon
»

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17033608 (27256) Jst
»

Boksarski dvoboj leta z zamudo zaradi težav s spletnim prenosom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
359446 (6342) Vazelin
»

Cro-cop jih je dubu po pic.. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15618788 (10851) jakaspaka

Več podobnih tem