» »

Cro-cop jih je dubu po pic..

Cro-cop jih je dubu po pic..

1 2
3
4

kraljo ::

Ni še 100% zanesljivo kje se bo dogodek odvijal. Ko bo dokončno dogovorjeno, vas bom obvestil o točni lokaciji in času dogajanja.

Kok vas pa kej spremlja PRIDE pa UFC?

sketch ::

sicer je tema stara, ampak nekaj malega sem počistil in kot je rekel zile - če bi radi ventilirali odvečni testosteron, počnite to po ZS.

lp
s.
Adapt and overcome.

Bob Rock ::

Cro Cop bo verjetno podpisal za Cibalio, hrvaski nogometni drugoligas, ker bi radi s tem privabili sponzorje, se posebej Japonske, kjer je ful popularn.

"Ne kužim još sve fore oko zaleđa, imam i nekih problema sa štopanjem lopte, ali sve je to stvar tehnike, a ona se usavršava treningom", rekao je Filipović. :D :D :D :D :D :D :D :D

Matek ::

:D

Huda. A je res to reku al kaj?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Mercier ::

multitalent :)

Loki ::

Komentator na TV3 odlicno obvlada borilne vescine. Poznam. Pac ni komentator po poklicu kar se pozna ampak saj zato pa dajo komentatorja in pa pac njega, da sta predstavljena oba pogleda Ja sej je trener pa tut sam tekmuje (sam ne za slo kokr js vem) .. kr neki časa nazaj k sm še treniru pri njemu v tivoliju mislm da je tomahavk klub. Pa ful zmagujejo na državnih prvenstvih. Glede njega sm pa že reku par postov nazaj da res obvlada in pomojm nima para v sloveniji (v svoji kategoriji).


kaj pa trenira ta v tivoliju?
boks ali kickboks?

Brane2 ::

Kot vidim, je po novem CroCop namlatu Randlemana. Je kje na net posnetek fajta ? :\
On the journey of life, I chose the psycho path.

zerox ::

Pride.FC.Shockwave.2005.PPV....

Fedor Emelianenko (Russia) vs. Antonio Rodrigo Nogueira (Brazil)
Hidehiko Yoshida (Japan) vs. Rulon Gardner (USA)
Wanderlei Silva (Brazil) vs. Kazushi Sakuraba (Japan)
Dan Henderson (USA) vs. Yuki Kondo (Japan)
Takanori Gomi (Japan) vs. Jens Pulver (USA)
Mirko "Cro Cop" Filipovic vs. Kevin Randleman
Makoto Takimoto (Japan) vs. Henry Miller (USA)
Stefan Leko (Germany) vs. Ikuhisa Minowa (Japan)
Paolo Giant Silva (Brazil) vs. Choi Mu Bae (Korea)
Yoji Anjo (Japan) vs. Ryan Gracie (Brazil)
Ryo Chonan (Japan) vs. Anderson Silva (Brazil)

najdeš na kakšni torrent strani. npr "seznam filejev pika org" ;)

zerox ::

Aja btw če te zanima samo Cro Cop vs Randleman ti lahko povem da je v cca 30 sec vsega konec :D . Randelman poizkusi takoj z eksplozivnim napadom Filipoviča na tla spravit... samo ga le-ta prime okrog vratu ... malo zategne ... in konec 8-) . (samo za ta fight se ti tistih 1.3Gb ne splača downloadat)

CroCop ::

Res da je tema že stara, ampak vam moram povedat DA VI NIMATE POJMA O POJMU!!!!!!
CC(mirko) je zgubu u 1meču, zarad tega ker je preveč podceniu nasprotnika ''črnca'' (Kevin ''monster'' Randleman)
k ga je Kevin spravu u kot bi ga CC lahk udaru, ampak ga je pustu k je mislu da ga bo pol dobu( sam ga ni)
Kevin ga je KO, zarad tega k je naredu ''fake'' takedown(če vi otroci veste kaj to pomen) in potegnu levi kroše. Sam je reku da je ta udarc ponovu 10000000000000 in splačal se je! Mirko je u tem trenutku k je Kevin naredu ''fake'' takedown, hotu narest sprawl(če veste kaj to pomen) in spustu roke, in takoj BUM! pol k je padu na tla še zdaleč ni biu u nezavesti, in tisti udarci na tleh niso nč posebnga, sam pika na i....in za 2meč je biu CC 100% pripravljen in kaj se je zgoil, ''močnejši'' monster, ga je hotu dobit na tla ampak mu ni uspel, k je CC dobr sprawl naredu, pol ga je s kolenom udaru u faco(razbou mu je arkado-sam taki udarci niso nč posebnga) pl ga je pa dobu v Giljotino(BJJ fora-če veste kaj to pomen)....
in Brane2 ne neki pametovt da ma CC ''deformirane noge'' al kar kol že, on ni u nč trdega nabiju al pa kj podobnga....če bi blo tko pol jih on nebi čutu-ane, zakaj je pa pol zgubu proti Mikeu Bernardu(že pred borbo je biu poškodovan-sfukana noga) in on ga je enkrat udaru u ta deu in CC je predou k je bolečina prevelka, in tut noče da bi mu kdo sfuku nogo....k niso borci tok neumni, veš eni majo dobre šole končane in so (odvetniki, poslovneži.....)
Pa če ne veste CC je nabou Bonjaskyia (TKO 2R) Remy ni meu za čevape!!!!! pa nabou je tut trenerja od Kevina, to je Mark Coleman(bivši svetvni prvak u Prideu in UFCju, KO 1R)
Pa udarc z roko je šibkejši od udarca z nogo! In Mike Tyson(sm njegov fan) nebi zmagu u K-1 niti u Prideu, edino če bi dobu kkšne bedne borce(Sapp, Mushashi, ......) Če pi pa pršu u ring z CCom, Fedorom(svetovni prvak u PRIDEu) ,Bonjaskijem, Minotaurom, Arlovskijem,.........in še in še........ nebi zdržu niti prvo rundo( u K-1 bi zdržu, k so krajše runde, pa ni borbe na tleh) poglejte na primer Botho''the withe buffalo'' ex-boxer, zgubu je od Tysona(KO) sam ga je vodu po točkah, no on nima niti ene čiste zmage u K-1.....tko da boxarji nimajo kj iskat tm!!!!!!
No komi čakam vaše odgovore(brane2)
sztrthgsfdgh

Mirč ::

ja res je daleč od tega že ko je mirko CROCOP 2 le premagal Randlemana.''Malo'' je manjkalo pa bi mu zlomo vrat.
lp
mirč

Slowenc ::

uf CroCop, kakšna čast nas je doletela, da si se ravno zaradi tega komentarja registriral na slo-techu (če veš kaj to pomeni >:D ) In pa kakšen car si ker pišeš kot govoriš :) Če pa še nisi opazil, si prišel na tehnično usmerjen forum, zato je malo bolj težko pričakovat, da bodo vsi vedeli točne izraze o fajtanju. Klanjam se.
Skiny gate.

Brane2 ::


Res da je tema že stara, ampak vam moram povedat DA VI NIMATE POJMA O POJMU!!!!!!


Še čestitka z moje strani. Najprej poveš, da nimamo pojma, potem pa zelo dolgovezno razlago poveš isto: "Dobu jih je po i*ki" :D
On the journey of life, I chose the psycho path.

CroCop ::

ja res je daleč od tega že ko je mirko CROCOP 2 le premagal Randlemana.''Malo'' je manjkalo pa bi mu zlomo vrat.
Mah s tem prijemom mu nemorš zlomt vrata, smk prekineš mu dotok krvi u možgane, tko da lahk pade u nezavest, al pa tut umre če ga ne spustiš kkšnih 20sekund.


uf CroCop, kakšna čast nas je doletela, da si se ravno zaradi tega komentarja registriral na slo-techu (če veš kaj to pomeni >:D ) In pa kakšen car si ker pišeš kot govoriš :) Če pa še nisi opazil, si prišel na tehnično usmerjen forum, zato je malo bolj težko pričakovat, da bodo vsi vedeli točne izraze o fajtanju. Klanjam se.


vem da je to tehnično usmerjen forum, sam nism mogu kr tko gledat kaj use pišete.....od tega da je dovoljen da se u ringu ubijejo( nikol ni bilo nobene smrtne žrtve) da ma Mirko ''deformirane'' noge zato da lahk uspe u tem športu, itd. Jst ponavad ne razpravljam o temi o kateri nimam blage veze.


Še čestitka z moje strani. Najprej poveš, da nimamo pojma, potem pa zelo dolgovezno razlago poveš isto: "Dobu jih je po i*ki" :D


Sm velk fan CCja, in jst povem da je dobu po pički in to pošteno(osebno mislm da je s tem porazom postau nepremagljiv) ampak to da ma ''deformirane'' noge, pa da se ubijajo u ringu, pa da bi ga Bonjasky ubou......no to je pa definicija : NIMAŠ POJMA O POJMU

Sam sm opazu da pljuvate po CCju sam zarad tega k je Hrvat....mogoče sm se pa zmotu
sztrthgsfdgh

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CroCop ()

Brane2 ::

Jaz nikoli nisem ppljuval na CC, sploh pa ne zaradi tega, ker je Hrvat.

Res pa je, da sem udaril kontro folku, ki je pravu, da pa "saj ni blo tok hudo". Če ti glava odskakuje 5 cm od podlage medtem ko nekdo sedi na tebi in nabija vanjo, to zame pomeni, da si jih dobil po pi*ki. Če ima kdo drugo definicijo, bi jo rad slišal.

Res je tudi, da se mi zdi ta "šport" beden. Če ti je do tega, da ubiješ nekoga, ga pač ubij ali pa ne ubij. Saj za to obstajajo povsem uporabna orodja. Zakaj vse to s*anje ?

Tudi če ga gledamo iz zornega kota borilnega športa , ta stvar poskuša publiko zapaliti na krutost zadeve. Jasno je, da kakega normalnega atleta, ki je dolga leta težko treniral, ne bodo dobili v to (ne za ta denar anyway) in da je tudi to razlog, zakaj imajo v ringu propadle gostilniške fajterje.

Boxa sploh ne zagovarjam, še posebej ne profi boxinga. STvar je v današnjem času trapasta, kar je jasno videti po novih generacijah boxarjev. Komu se še da razbijat folk v fer borbi za majhen denar ali pa sploh brez denarja ?

Kar se primerjave s Tysonom tiče , tu sploh nisem mislil današnjega Tysona (zadrogirane ostarele neumne razvaline), čeprav tudi ta na žalost ne bi bil brez šans, ampak Tysona, kot je bil nekoč, ali pa temu ustreznega boxerja težke ali supertežke kategorije.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

CroCop ::

Res pa je, da sem udaril kontro folku, ki je pravu, da pa "saj ni blo tok hudo". Če ti glava odskakuje 5 cm od podlage medtem ko nekdo sedi na tebi in nabija vanjo, to zame pomeni, da si jih dobil po pi*ki. Če ima kdo drugo definicijo, bi jo rad slišal.
jz ne pravm da ni blo hudo...blo je brutalno!, ampah so še hujši KO, če si slučajno vidu meč CC vs Alexander Emelianenko, CC vs Igor Vovchanchyn, .....al pa Ernesto Hoost vs. Branko Cikatic(K-1 :1 in 2 meč) in še in še........
Res je tudi, da se mi zdi ta "šport" beden. Če ti je do tega, da ubiješ nekoga, ga pač ubij ali pa ne ubij. Saj za to obstajajo povsem uporabna orodja. Zakaj vse to s*anje ?

V tem ŠPORTU je cilj da onesposobiš nasprotnika s tehnikami in udarci ki so dovoljeni. No povej mi kaj je potem kraljica športa(atletika): npr. zakaj bi ljudje tekl na 100m al pa 10 000m če bi lahko šli z avtom, motorjem....al pa zakaj bi skakal u višino, če si lahko pomagajo z kanvasom, al pa lojtro..... zakaj ljudje tekmujejo u kolesarstvu če bi z motorjem brez problema zmagu, zakaj.....zakaj....zakaj....
Če te zanima je več smrtnih žrtev v nogometu kot pa v borilnih veščinah!!!!

Tudi če ga gledamo iz zornega kota borilnega športa , ta stvar poskuša publiko zapaliti na krutost zadeve. Jasno je, da kakega normalnega atleta, ki je dolga leta težko treniral, ne bodo dobili v to (ne za ta denar anyway) in da je tudi to razlog, zakaj imajo v ringu propadle gostilniške fajterje.


To je res da publika ''pada'' na krute zadeve in take fore....Borilne veščine so samo merjenje moči , iznajdljivosti, tehnike, znanja, use u enem! Pa ne bit tok prepričan da nebi dobil atleta k bi se šou borit u K-1 al pa MMA.....
No naštej mi enga ''gostilniškega fajterja'' , najbolj znan od teh je David ''Tank'' Abott pa tut on ma več porazou kt zmag-tko da......ne govor neki o čemer nimaš blage veze.

p.s. pa use borilne veščine majo določena pravila, tud UFC k nekateri govorijo da je to ''čist brez pravil''-ja valda
sztrthgsfdgh

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CroCop ()

Super Sonic ::

Ti si predvidevam s Fužin.

Pa čisto tako; če me spomin ne vara je Brane govoril o tem, da ima CC deformirane kosti (beri _močnejše_ kosti) v nogah in ne same noge, kot si verjetno to tvoj pisker predstavlja.


Vse kar si dans povedal je to, da veliko gledaš tv, kar pa zna, roko na srce, vsak.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Zal mi je, da sem zasel v to temo,...

tintorel ::

Zelo rad gledam borbe.
Eden od razlogov je, da borci igrajo na svoj račun, ne pa kot generali, ki pošiljajo druge v ogenj.
Sicer je pa lepota borilnih športov v istem, kot v ostalih športih. Naj zmaga boljši. In kaj človeško telo zmore.
Crocop je zdaj boljši kot kdaj prej. Natreniral je jujitsu in rokoborbo. Fedor Emalianenko se ga očitno boji, ker taktizira z odlašanjem že dolgopričakovane borbe. Upravičeno.
Edino kar mi ni všeč pri Crocop-u je vstop v politični bleferaj...

Tear_DR0P ::

hmm drgač se sploh ne oglašam v tej temi, ker nimam pojma o teh športih - tak da CC ostali ki govorijo vsaj neki vejo.

Ampak mene tile tipi spominjajo na kurbice. Prihajajo iz istih dežel, svoje telo pa prodajajo za enako količino keša.
Aja pa res je v borilnih športih je manj smrtnih žrtev kot pr fuzbalu, sam vpraši tu Muhameda Alija če se mu zdej zdi življenje vredno - mogoče ti bo prikimal.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Brane2 ::


Ampak mene tile tipi spominjajo na kurbice. Prihajajo iz istih dežel, svoje telo pa prodajajo za enako količino keša.


IMHO tako nekako. Kosi mesa ki se v ringu nabijajo za denar.


Aja pa res je v borilnih športih je manj smrtnih žrtev kot pr fuzbalu, sam vpraši tu Muhameda Alija če se mu zdej zdi življenje vredno - mogoče ti bo prikimal.


IMHO to i ravno dober primer. Ali ima parkinsonovo bolezen, ta pa ni ravno odvisna od nabijanja v glavo. Tudi če bi bila, jih Ali ni ravno veliko fasal, saj po tem je bil znan- neujemljiv plesalec.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Brane2 ::


tem ŠPORTU je cilj da onesposobiš nasprotnika s tehnikami in udarci ki so dovoljeni.


Dovoljenost je stvar dogovora. Lahko ti je dovoljen tudi top, če je dogovor tak.


No povej mi kaj je potem kraljica športa(atletika): npr. zakaj bi ljudje tekl na 100m al pa 10 000m če bi lahko šli z avtom, motorjem....al pa zakaj bi skakal u višino, če si lahko pomagajo z kanvasom, al pa lojtro..... zakaj ljudje tekmujejo u kolesarstvu če bi z motorjem brez problema zmagu, zakaj.....zakaj....zakaj....


Ker so krelci ali pa zato ker jih opazujejo krelci (TV prenosi itd).
Šport ima zame smisel samo kot sredstvo, ki te zabava (v zdravilnem smislu z aktivno udeležbo) in drži zdravega.
"Profesionalni šport" je zame logična napaka v razmišljanju, vsaj v 99% primerih športov,


Če te zanima je več smrtnih žrtev v nogometu kot pa v borilnih veščinah!!!!


Tudi profi nogomet v današnji obliki je IMHO kretenizem. Čim se stvar sprevrže v tako neumnost, da ljudje umirajo od toplotnega udara itd na terenu, bi se nad njo kazalo RESNO zamisliti. Pa ne zaradi tipov, ki se podijo za žogo in debilov, ki so to pripravljeni gledati ampak zaradi smiselnosti vlaganja energije družbe v take stvari, končnega iztržka itd.

Pa nimam nič proti nogometu, pravzaprav sem odrasel ob njem. Ne vidim pa, kaj imajo navijači, klubi, reklamne kampanje, TV licence za prenos tekme skupnega z osnovno veščino - žogobrcom.
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

globoko grlo ::

mene pa sam zanima kdaj bojo kkšni K-1 fajti po TVju, če kdo ve

Pujcek ::

kruha in iger... se clovek vprasa kaj se je spremenilo v zadnjih 1000 letih. prav nic????
:)

baro2000 ::

@globokoGrlo

Par dni nazaj je na eurosportu bil K-1 World GP 2005 in Seoul (fight se je dejansko dogajal 19.3.2005). Od naslednjih: HERO`S, Battle of the Anzacs II in Battle at Bellagio IV bo verjetno prikazan le zadnji, pa še to ni 100%. Tako, da najverjetneje bodo kazali šele World MAX 2005 (Tokyo), ki pa bo ob enakem zamiku kot World GP 2005 in Seoul, na sporedu šele v juliju.

Kar se Prida tiče pa tudi vprašanje. Tudi ti, ki so se nazadnje dogajali (ne verjamem da so že bili na evrosportu ali kakšnem nam dostopnem kanalu) niso nič kaj posebnega. V Total Elimination 2005 so nastopili: Nogueira, Vovchanchyn, Sakuraba, Silva ter nekaterim tukaj tako priljublen Randleman. V Bushido 6 sta nastopila brata Emelianenko in če gremo še malo nazaj v Fists Of Fire, kjer je Coleman klonil pred Mirkom (kateremu je to že 6 zaporedna zmaga), sta ponovno nastopila Nogueira in Vovchanchyn. V bližnji prihodnosti bo tako najbolj pričakovan Critical Countdown 2005, kjer pa še niso objavljeni dvoboji in nastopajoči. Osebno upam da se bo takrat zgodil dvoboj CC vs. Fedor. Če bo Mirko zmagal bodo predvajali celo na HTV. :)

CroCop ::

Ti si predvidevam s Fužin.
to pa nebo držal!

Pa čisto tako; če me spomin ne vara je Brane govoril o tem, da ima CC deformirane kosti (beri _močnejše_ kosti) v nogah in ne same noge, kot si verjetno to tvoj pisker predstavlja.
zakaj bi pa meu močnejše kosti??? a zato k KO usazga z HK- se Aerts tut to zna pa Bonjaski, pa usi ostali borci, sam _HK je pa njegova specialiteta(ima zlo hitr HK, in pa močn in precizen)

Aja pa res je v borilnih športih je manj smrtnih žrtev kot pr fuzbalu, sam vpraši tu Muhameda Alija če se mu zdej zdi življenje vredno - mogoče ti bo prikimal.IMHO to i ravno dober primer. Ali ima parkinsonovo bolezen, ta pa ni ravno odvisna od nabijanja v glavo. Tudi če bi bila, jih Ali ni ravno veliko fasal, saj po tem je bil znan- neujemljiv plesalec.
no naštej mi še enega borca k ma to bolezen.....pa Ali jih je kr dos dobivu(v tistih časih so boksal na 15R), pa rokavice so ble tanjše) njegova taktika je v veliko mečih bila taka da je sprejemau udarce(jih odlično poje) pol pa tm nekje k se nasprotnik zmatra udar in KO!!!

Kar se Prida tiče pa tudi vprašanje. Tudi ti, ki so se nazadnje dogajali (ne verjamem da so že bili na evrosportu ali kakšnem nam dostopnem kanalu) niso nič kaj posebnega. V Total Elimination 2005 so nastopili: Nogueira, Vovchanchyn, Sakuraba, Silva ter nekaterim tukaj tako priljublen Randleman. V Bushido 6 sta nastopila brata Emelianenko in če gremo še malo nazaj v Fists Of Fire, kjer je Coleman klonil pred Mirkom (kateremu je to že 6 zaporedna zmaga), sta ponovno nastopila Nogueira in Vovchanchyn. V bližnji prihodnosti bo tako najbolj pričakovan Critical Countdown 2005, kjer pa še niso objavljeni dvoboji in nastopajoči. Osebno upam da se bo takrat zgodil dvoboj CC vs. Fedor. Če bo Mirko zmagal bodo predvajali celo na HTV. :)
Pride lahko gledaš samo če plačaš(PPV)....tko da zaenkrat nebo nobenih prenosov.
če smo natančni je to biu Total Elimination 2005(MW-do 93kg) nastopali pa so: lil' Nogueira (brat dvojček, od ex- svetovnega HW prvaka u PRIDEu) pa nastopal so tut Rampage,Overeem ,Arona ,Sakuraba in pa Mauricio “Shogun” Rua (po mojem mnenju največji favorit za zmago), pa če vas zanima je Randleman zgubu.
Borba med CC in Fedorom je pa že zdavnaj bla preklicana, tko da nebo nč od fajta k bi mogu bit 26.6........jebiga! Pa Mirko nima več pogodbe z HTV(že več kot 1 leto) ma pa pogodmo z hrvaško TV: Nova(v živo so prenašal borbo med CC in Colemanom(mirko ga je KO, im če vas zanima je Mark Coleman trener od Kevina))
sztrthgsfdgh

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CroCop ()

Bob Rock ::

zakaj bi pa meu močnejše kosti??? a zato k KO usazga z HK- se Aerts tut to zna pa Bonjaski, pa usi ostali borci, sam _HK je pa njegova specialiteta(ima zlo hitr HK, in pa močn in precizen)


enkrat sem bral, se ne spomnim vec kje, ker je ze kar nekaj casa nazaj o tem. In kot primer je bil ravno Filipović. Napisano je pa bilo v tem stilu, da zaradi nenehnih obremenitev in manjsih poskodb kosti, se zacnejo kopiciti v kosti prekomerne kolicine kalcija(upam, da sem si prav zapolnil) in s tem pride do deformacije kosti.
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

PersonaRudis ::

to bo to

Zgodovina sprememb…

mungo ::

CRO COP = CAR !

Ko berem tele vaše predloge in odgovore, ugotavljam da eni res nimate niti p od pojma kar se tiče cro copa. Ja definitivno navijam za njega! Zakaj? Ker je car!!!!!!!!!!!!!

Potrdilo dobite 26.6.2005 ko mu bo ruska mašina g. Fedor mogu dat pas!

Zdaj pa okrog parih dejstev iz prve roke. Eni kvasite bedarije, tud jaz se nebom delal pametnega, ampak bom napisal kaj sem videl in slišal. Pa ne za šankom! Od mojega sodelavca iz Splita kolega je sparing partner cro copu.

DAJTE SE VPRAŠAT KOLK CAJTA JE CARE RABU, DA JE DOBIL PRAVICO IZVAT FEDORJA?

POGLEJTE SI FIZIČNE PREDISPOZICIJE CRO COPA! men se zdi da je eden "najmanjših" in "najlažjih" med prvih 10

KAR SE TIČE GOSTILNIŠKEGA PRETEPAČA? Pa kaj ste vi z lune padli idioti, Care je inštruktor hrvaških policijskih specialcev ( nadimek cro cop ), dokončal je vojno akademijo, na West pointu fuknu dol vse ameriške tjulne v nekem njihovem "preživetju" ( ne vem točno kerega leta),........

KAR SE TIČE NJEGOVE BOKS TEHNIKE? Pa dajte no, začel je z boksom, pa da okrog sprožene sile pri njegovem direktu sploh nebi....

NOGE? Ja res vse reče samo z levico, samo če pogledate, kaj se dogaja z njegovim bokom pri visokih udarcih, boste vedeli kaj mislim. No vsaj tisti, ki ste vsaj enkrat v življenju komu spustili kaki doljo čagi v glavo.

BORBA NA TLEH? Ja tu bo pa še rabu nekaj časa, čeprav ko sem ga gledal v Zagrebu, pred borbo z Minotavrom ( TAKRAT JE ZGUBIL ZARADI KLJUČA NA ROKI ), si nisem mogel predstavljat da bo zgubu. Plačal je dva rusa od 130 kil, da sta delala samo parter z njim. Care se je eno uro rezal na podu, ona dva pa na izmene po 5 min. Rabi točno sedem globokih vtihov da se "regenerira", okrog tega je res nenormalen, kak malo časa rabi da je " nazaj noter"

PA ŠE, PA ŠE, PA ŠE,...........

ČE PA MA KDO POMISLEKE, AL PA KAKEGA BOLJŠEGA BORCA, OD NJEGA PA NI PANIKE!

V Zagrebu so vedno odprta vrata za vsakogar, ki bi si želel sparirat z njim ( mogoče se boste mogli samo najavit prej ). Sploh ni panike pa še 100 $ plača na sparing.

ZDAJ PA ČAKAJTE NA 26.6. PA GLEJTE IN SE UČITE, DA NE BOSTE POTEM SPET PO NEPOTREBNEM PAMETNI.
mungo

d0rK ::

Dej ti mungo en, umir se.

zile ::

A mungo se je registriral samo zato, da tole izpljune na forum...pohvalno...
Taprav fan...:D

Dr_M ::

ja, sam branje njegovega posta je pa res tezko. :\
ko bi vsaj en stavek pravilno napisu...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

d20 ::

hehe tjulni na west pointu, boh ve, ce so tud ostala "dejstva iz prve roke" tako, ... mah sej ne vem kako bi se kolickaj fino izrazu ...
http://www.worldjumpday.org

mungo ::

CRO COP = CAR

Spet, ali ne, je care dokazal, da je No 1.!

1. runda, leva noga, rebra, K.O.8-O

Danes sem se potrudil pisat, tak da boste znali vsi prebrat.

Ja, zdaj pa še počakamo na 28.8.2005 na sanjski dvoboj FEDOR vs. CRO COP!>:D
mungo

korenje_ver2 ::

28.8. bo fajt? kva so ze dolocil al kva? pismu ka nism gledu. upam da bo kmal za posnetek za dljat...

ping ::

1. runda, leva noga, rebra, K.O
Hja, že pred dvobojem je bilo jasno, da bo Magomedov "mala malca", tako da to ni neka velika zmaga.
Fedor bo druga zgodba, mislim pa, da CC-ju ta meč bolj odgovarja, kot če bi se npr moral boriti še enkrat z Nogueiro.
Upam pa, da bom tudi njun povratni dvoboj kdaj dočakal

ganzi ::

Btw nekdo je praševal kaj trenira ta komentator s tv3, če to sploh še prenašajo.
Trenira kickbox in tip obvlada totalno.
LP

strictom ::

A lahko da kdo link do fajta ker tist v prvem postu ne dela več.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

zile ::

Mirko ga je ornk prebutu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

PersonaRudis ::

Ej fajterfani! :)

A spremlja kdo (pro)box? Če da, bi lahko nardili topic malo o njem...:D

mungo ::

Ej starina PING s tem se nebi glih strinjal, da se je Magomedov že pred borbo posral. Konec koncev je pa le Fedorjev sparing partner. Pa itak ni pomembno glavno da ga je razbil. Ja, pa jaz sem malo zajebal ker menda niso bla rebra ampak ledvice. Ne vem.

Kar pa se tiče povratne borbe z Nogueiro pa mislim, da je že bla malo potem ko je cro cop prvič zgubu od njega. nisem siguren ampak mislim da ja. Kolk se spomnim je potem ded padel na K.O. Ne bom trdil, preveri če se ti bo dalo.

Ja za 28.8. je pa menda potrjeno! To je pa ziher!

Mislim da so ta rumeni celo rekli da bo to kao DREAM FIGHT dveh največjih carjev v tem trenutku.
mungo

korenje_ver2 ::

na www.sherdog.com pise vse.

tintorel ::

Danes je dan D za Crocopa....

Borba s Fjodorom Jemjeljanjenkom:
http://www.vecernji-list.hr/newsroom/sports/more/357322/index.do


Držim pesti zanj...

Mirč ::

bo na htv prenos ali kje drugje ali vsaj posnetek borbe
lp

tintorel ::

V Slo ne. Na netu se bo kakšen clip najdu...
TV Nova bo prenašala.

tintorel ::

Mirko je izgubil borbo :(

korenje_ver2 ::

Slowenc ::

Je mogoče kdo posnel?
Skiny gate.

tengo ::

Kaj a bo match od Mirkota zdej z Fedrom al ne?? Kdo ve?? Pa kje se da videt rematch Crocop vs Kevin Randleman?
McLaren Mercedes se ve...

Spasky77 ::

@tengo je že končana borba klik
Svaka čast obema ni kej
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Boks (strani: 1 2 3 463 64 65 66 )

Oddelek: Šport
3286394118 (1477) Ganon
»

Katero borilno veščino izbrati (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8021606 (17828) solatko
»

Kali - filipinska borilna veščina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11516388 (11331) imagodei
»

Samoobramba (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
839696 (7192) Daliborg
»

Tyson vs. Williams

Oddelek: Loža
121606 (1237) OrlyTM

Več podobnih tem