» »

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor

1
2
3 4

Okapi ::

Zakaj ne? A misliš, da bodo ljudje zahtevali denar nazaj?:)

no comment ::

Okapi je izjavil:

Zakaj ne? A misliš, da bodo ljudje zahtevali denar nazaj?:)

 ne bi bilo prvič...

ne bi bilo prvič...

r00k ::

Floyd ma kvoto že 1.30 :) Bo kdo stavil?

Samael ::

Jaz ne stavim, mi je pa tale kvota zanimiva:

Koliko rund bo trajala borba?
--> Manj kot 9 rund 1.72 --> 9 rund ali več 2.00

--> Manj kot 10 rund 1.65 --> 10 rund ali več 2.10

Nekako se mi ne zdi, da bi lahko ta reč trajala več kot 9 - 10 rund.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Ganon ::

Gregex je izjavil:

Na hrvaškem RTLu prenos v nedeljo ob 03.00. Nice.


Hvala za tole, imam program! :D

oo7 ::

Turneje sta imala tudi dobre, ko sta se žalila kot norca posebej Toronto in London.

Drevesce ::

oo7 je izjavil:

Turneje sta imala tudi dobre, ko sta se žalila kot norca posebej Toronto in London.


Toronto je bil še vredu, ostalo pa bolj bogo. Mayweather je bluzil isto na vseh štirih lokacijah in tisti "yeeeeea" in "hard work" je bilo nekaj najbolj glupega, kar sem kdajkoli videl.

Nemaram Floyda, ampak vseeno upam in sem tudi močno prepričan, da bo ta dvoboj dobil. Za voljo boksa. To bi bil res hud udarec za ta šport, če bi ga premagal nek klovn iz druge discipline.

Ali je drugače dvorana sploh že razprodana? Vem, da so imeli ogromne probleme s prodajanjem vstopnic zaradi preveč navitih cen.

Ganon ::

Sportklub tudi s prenosom. Jaz sem pa mislil, da se bom spet jajcal z raznimi negledljivimi streami. Fantastično. :D

DarwiN ::

Ampak fight je nekje ob 4:30 ponoči. S tem ste računali? :S

To je tko, kot bi se sredi noči vstal, da ne bi zamudil filma Expendables 3. :)=
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

r3dkv1c4 ::

Samael je izjavil:

Okapi je izjavil:

Če Jr. ni povsem iz forme, in bo boksal zares, na polno, po bradonja ležal na tleh v prvi rundi.

Vrhunski boks je čisto drug svet od teh raznih mešanih pretepačev.


Vendar se to, navezujoč na prvo objavo v tej temi, najbrž ne bo zgodilo tako hitro. Saj veš, tisti del o zadostiti različnih delov monetarne metrike, kjer razlika v dolžini borbe in mogoče tudi udarcih, ki jih prejme tudi sam, naredi s pomočjo oglaševalcev nekaj sto milijonov dolarjev razlike na njegovem bančnem računu.
Se pa povsem strinjam, da to, da nekdo zna boksati in da nekdo boksa na vrhunski ravni ni ravno povsem enako in da Conor v tej zgodbi v osnovi najbrž nima kaj početi.

Ni čisto tako, ko dobiš 10 bomb v čelo se ti začne kratko malo jeb.. za vse in vidiš samo en cilj.....KO nasprotnika in v tem momentu ne šteje niti dolžina borbe niti prejeti udarci...verjemi

DarwiN je izjavil:

Ampak fight je nekje ob 4:30 ponoči. S tem ste računali? :S

To je tko, kot bi se sredi noči vstal, da ne bi zamudil filma Expendables 3. :)=

Lepa primerjava, tako film, kot borba je en navaden bullshit....mogoče bi rajši vstal za film.....pa čeprav bi zabijal čas;((
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Ganon ::

DarwiN je izjavil:

Ampak fight je nekje ob 4:30 ponoči. S tem ste računali? :S

To je tko, kot bi se sredi noči vstal, da ne bi zamudil filma Expendables 3. :)=


Borbo jemljem kot zabavo. Ne bo mi problem vstati tako zgodaj. V bistvu niti spat ne bom šel.

r3dkv1c4 ::

Borbo jemljem kot zabavo


absolutno ampak a ni to malo bolano vstajat zaradi take fake borbe sredi noči.....

....drugače bi bilo če bi se tepla forman vs kličko ali nekaj podobno legendarnega



ta borba je pa just media bullshit
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Samael ::

Bolano? Kaj pa vem ... najbrž nič bolj kot do jutra presedeti pred monitorjem ob igranju igrice. Ali pa ogledu cele sezone priljubljene serije v dveh - treh dneh. Pač tudi to ljudje v življenju počnemo in tudi ti nisi izvzet iz tega.
Jaz mislim da dokler drobni hobiji, kratkotrajna razvedrila in pdobno ne škodujejo okolici, ne nam samim, s tem ni nič narobe. Pač bomo na weekend ostali kdaj kaj prej. Res big deal ...

shotalick ::

Prav res, zakaj bolano? Tut jaz se bom vstal in pogledal show, sploh sedaj, ko vem, da je prenos. D best :).

oo7 ::

Mayweather vs McGregor: Final Press Conference

next3steps ::

Drevesce je izjavil:

oo7 je izjavil:

Turneje sta imala tudi dobre, ko sta se žalila kot norca posebej Toronto in London.


Toronto je bil še vredu, ostalo pa bolj bogo. Mayweather je bluzil isto na vseh štirih lokacijah in tisti "yeeeeea" in "hard work" je bilo nekaj najbolj glupega, kar sem kdajkoli videl.

Nemaram Floyda, ampak vseeno upam in sem tudi močno prepričan, da bo ta dvoboj dobil. Za voljo boksa. To bi bil res hud udarec za ta šport, če bi ga premagal nek klovn iz druge discipline.

Ali je drugače dvorana sploh že razprodana? Vem, da so imeli ogromne probleme s prodajanjem vstopnic zaradi preveč navitih cen.

Disciplina je ista :))

nyler ::

Mogoče ve kdo kje bo prenos razen na HRtl?

bambam20 ::

nyler je izjavil:

Mogoče ve kdo kje bo prenos razen na HRtl?


Zagotovo bo možno gledati preko streamov.

nyler ::

bambam20 je izjavil:

nyler je izjavil:

Mogoče ve kdo kje bo prenos razen na HRtl?


Zagotovo bo možno gledati preko streamov.

To sigurno. Ma kdo kašen dober link oz. kak thread kjer bodo linki?

oo7 ::

A to bo prenos čez par ur ali čez 1 dan in par ur ?

Dr_M ::

Heh, ce bo ta borba en navaden cirkus, so ostale boks borbe kaj drugacne? Niso, vse je enaka bedarija, podobno kot wwe, samo da je to se zabavno.
Je pa boks super za strizenje ovc, to pa, kot fuzbal.

Stavim pa na Mcgregorja (ne denarja seveda), upam, da zbije tisto lutko od floyda.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

bambam20 ::

nyler je izjavil:

bambam20 je izjavil:

nyler je izjavil:

Mogoče ve kdo kje bo prenos razen na HRtl?


Zagotovo bo možno gledati preko streamov.

To sigurno. Ma kdo kašen dober link oz. kak thread kjer bodo linki?



Sem prepričan, da se bo dalo dobiti zelo kvaliteten stream na Redditu.

Drevesce ::

oo7 je izjavil:

A to bo prenos čez par ur ali čez 1 dan in par ur ?


čez 1 dan in par ur :)

nyler ::

bambam20 je izjavil:

nyler je izjavil:

bambam20 je izjavil:

nyler je izjavil:

Mogoče ve kdo kje bo prenos razen na HRtl?


Zagotovo bo možno gledati preko streamov.

To sigurno. Ma kdo kašen dober link oz. kak thread kjer bodo linki?



Sem prepričan, da se bo dalo dobiti zelo kvaliteten stream na Redditu.

V to ne dvomim. Sam nisem našel še nobenga threada. Pa me zanima če ga je našel kdo?

Drevesce ::

Prenos bo na sportklubu. Streamov pa verjetno cel kup po internetu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

bambam20 ::

Floyd si bo s porazom uničil celotno kariero. Lepo bi ostal v pokoju. Očitno ima finančne težave.

Drevesce ::

bambam20 je izjavil:

Floyd si bo s porazom uničil celotno kariero. Lepo bi ostal v pokoju. Očitno ima finančne težave.


Stave so hudič :))

oo7 ::

Drevesce je izjavil:

oo7 je izjavil:

A to bo prenos čez par ur ali čez 1 dan in par ur ?


čez 1 dan in par ur :)



Hvala :)

bambam20 ::

Ena zanimivost, ki je niste vedeli.

On August 23, 2017, the WBC unveiled a special belt that will go to the winner of the fight, the "Money Belt"; it is made from Italian-made alligator leather and encrusted with 1.5 kg of 24-karat gold, 3,360 diamonds, 600 sapphires, and 300 emeralds.

bambam20 ::

Mayweather vs McGregor: Official Weigh-in


lisaac ::

Kam je pa McGregor skril ego v času tehtanja? Moralo bi pokazat vsaj 5x več kokr je..

Nekaj pa ne razumem, fight se odvija v Las Vegasu (torej Amerika), a ima Irec 2x-3x večjo podporo v dvorani kot pa Američan (Mayweather)

Ganon ::

bambam20 je izjavil:

Floyd si bo s porazom uničil celotno kariero. Lepo bi ostal v pokoju. Očitno ima finančne težave.


*bi si

Brez skrbi. Ne bo.

Samael ::

lisaac je izjavil:

Kam je pa McGregor skril ego v času tehtanja? Moralo bi pokazat vsaj 5x več kokr je..

Nekaj pa ne razumem, fight se odvija v Las Vegasu (torej Amerika), a ima Irec 2x-3x večjo podporo v dvorani kot pa Američan (Mayweather)


En dejavnikov je najbrž ta, da je irec je showman, medtem ko je Mayweather, resnici na ljubo, dolgočasen. Cene vstopnic se gibljejo med $1,500 - $7,500. Tisti, ki se bodo prišli pokazati v dvorano bodo plačali za show, ne za športni dogodek.

bambam20 ::

Ganon je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Floyd si bo s porazom uničil celotno kariero. Lepo bi ostal v pokoju. Očitno ima finančne težave.


*bi si

Brez skrbi. Ne bo.



Mene nič ne skrbi, ker nisem na njegovem mestu. Osebno,da bi se upokojil kot neporežen prvak, se ne bi nikoli takole vračal. NE spomnim se, da bi kakšen boskar dobesedno odšel v pokoj neporažen. vsi so na koncu kariere ostali v bosku "minuto" predolgo.

gusto ::

A se da tole kje v živo gledat?

bambam20 ::

gusto je izjavil:

A se da tole kje v živo gledat?



Zagotovo se bodo našli kvalitetni streami.

s7nf ::

Seveda bomo gledali, še za to se dobimo pri meni. Septembra pa ggg-canelo, tapravi super fight.

Ni variante da Connor zdrži več kot prvi dve rundi na konkurenčnem nivoju. To ni MMA z 5 udarci na rundo, dobil jih bo prej blizu 50 in kdor je kdaj boksal ve da bolijo ravno toliko kot tisti brez rokavic. Moja napoved: TBE z TKO v 7-9 rundi.

V boksu so nivoji. Connor je na nivoju povprečnega amaterja, Mayweather pa na nivoju TBE - the best ever.

Team Money May!

Aja, stream včasih ujamem pri rusih https://vk.com/boxing_city

s7nf ::

bambam20 je izjavil:


Mene nič ne skrbi, ker nisem na njegovem mestu. Osebno,da bi se upokojil kot neporežen prvak, se ne bi nikoli takole vračal. NE spomnim se, da bi kakšen boskar dobesedno odšel v pokoj neporažen. vsi so na koncu kariere ostali v bosku "minuto" predolgo.


Seveda so se, v bližnji zgodovini valežan in najboljši super-middleweight v zgodovini Joe Calzaghe (46-0), drugače pa legendarni težko kategornik Rocky Marciano (49-0)

lisaac ::

gusto je izjavil:

A se da tole kje v živo gledat?


Na Sport Klub 1 bo prenos v živo ob 4:30 zjutraj.

Ganon ::

Prenos na Sportklubu se začne že ob enih.

shotalick ::

Takoj je, začne se že ob 1:00 (uvodne borbe). Je pa prenos tudi na RTL Zagreb.

bambam20 ::

Gregex ::

Samael je izjavil:

lisaac je izjavil:

Kam je pa McGregor skril ego v času tehtanja? Moralo bi pokazat vsaj 5x več kokr je..

Nekaj pa ne razumem, fight se odvija v Las Vegasu (torej Amerika), a ima Irec 2x-3x večjo podporo v dvorani kot pa Američan (Mayweather)


En dejavnikov je najbrž ta, da je irec je showman, medtem ko je Mayweather, resnici na ljubo, dolgočasen. Cene vstopnic se gibljejo med $1,500 - $7,500. Tisti, ki se bodo prišli pokazati v dvorano bodo plačali za show, ne za športni dogodek.


To pa zato, ker je pol Irske trenutno v Las Vegasu. Enako je z UFC eventi. McGregor je megazvezdnik na Irskem. Sam stavim in navijam za norega Irca. En redkih, ce ne edini v UFC, ki tako dobro kot vrti gobec se tudi bori. Boksa pa sploh ne gledam, ker je prevec dolgocasen. Prvic bom videl Floyda na delu, pa da vidim ta njegov ples.

Ganon ::

Občutek imam, da se bo Conor vsake toliko spozabil in bo prišlo do prepovedanih udarcev.

Samael ::

Pravi da ne, da ima celo ekipo, ki je z njim delala na boksarskih pravilih :) Čeprav sem tudi sam na to pomislil.
Verjetno je cena ob takšni spozabi previsoka, da bi se lahko s tem igral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

bambam20 ::

Gregex je izjavil:



To pa zato, ker je pol Irske trenutno v Las Vegasu.Prvic bom videl Floyda na delu, pa da vidim ta njegov ples.


Zakaj pa je toliko Ircev ta trenutek v Vegasu? Je kakšen poseben razlog razen borbe?

Sam sem Floyda gledel prvič proti Pacmanu in bi rensično razčorana. Ta dvoboj je bil nezanimiv in dolgočasen. Oba sta se prav trudila, da bi zadala čim manj udarcev in se obnašala, kot da imata kondicije ravno za 1 minuto. Prav videlo se je, da gresta na točke. Ne vem kdo si je izmislil v boksu točkovanje. Potem pa taktizirajo.

Če bo kdo našel dober stream ga naj prilepi.

Ganon ::

Meni se ni zdelo, da bi bila utrujena. Je pa Floyd poznan kot izvrsten defenziven boksar. Z leti je to taktiko izpilil do perfekcije.

Okapi ::

Če bo Jr. boksal zares, Irec nima najmanjših šans preživeti prvo rundo. Saj si lahko vsak pogleda njegove borbe na YT. Navali na nasprotnika "ko mutav", nima nobenega pravega garda, ne zna se izmikati udarcem ... Če bo šel tako tudi sedaj, se mu bo Jr. 2x, 3x izmaknil, užgal par bomb nazaj in zabave bo konec.

r00k ::

Rupsi, sej v MMAju je tudi točkovanje, kako pa naj gre drugače ? In v nižjih kategorijah gre borba velikokrat do konca.

bambam20 ::

Gregex je izjavil:

McGregor je megazvezdnik na Irskem.


Ne samo na Irskem.

Ganon je izjavil:

Meni se ni zdelo, da bi bila utrujena. Je pa Floyd poznan kot izvrsten defenziven boksar. Z leti je to taktiko izpilil do perfekcije.


Vem po čemu je poznan in tudi vemo, da je zadnji KO zadal leta 1999 , vse ostalo pa na točke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UFC - tema (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Šport
956131824 (262) Kayzon
»

Boks (strani: 1 2 3 463 64 65 66 )

Oddelek: Šport
3286393229 (588) Ganon
»

Boksarski dvoboj leta z zamudo zaradi težav s spletnim prenosom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
359424 (6320) Vazelin
»

UFC 200

Oddelek: Šport
142588 (2002) leiito

Več podobnih tem