» »

Cro-cop jih je dubu po pic..

Cro-cop jih je dubu po pic..

1 2 3
4
»

korenje_ver2 ::

kdaj bodo predvajal to na htv ?

Spasky77 ::

Sej so predvajal na Nova tv, zakaj bi potem še na Htv, itak pa ne prenašajo več Ultimate fights na HTV

Mati ::

Gledal sem tekmo na satelitu. Vsa čast obema borcema, samo se vidi, da Filipovič ni dorasel nasprotnik Fjodoru. Po moje se je Filipovič tudi preveč ustrašil rusa, saj se mu je več ali manj umikal vso borbo. Fjodor, bi ga po moje lahko v tretji rundi na tleh zmlel, vendar ga je rutinirano držal na tleh, vedno ko je Filipovič kaj probal mu je pa prisolil par okoli ušes.
V prvi rundi je Mirko Fjodora parkrat zadel z direktom, tako da je Fjodor tudi nekoliko krvavel iz nosu, vendar ga vseeno ni mogel resneje ogrozit. Tisti, ki se bo zdaj izgovarjal na sodnika je pa bolan!

Po moje je zdaj končana kariera Filipoviča.

Saladin ::

V prvi rundi ga je FIlipovič načel, pa se je rus odločil, da se ga bo lotil na podu. Druga in tretja runda so bile v glavnem v pat poziciji na podu, kjer je Fjodor počasi dobival točke kljub dobri obrambi Filipoviča. AMpak taka borba zavzame ogromno moči in že v drugi rundi sta bila oba zelo potrošena. V tretji pa se je videlo, da gre Fjodor na tehnični knockout in ker je imel malo več rezerve kot Filipovič, je lahko držal pritisk nanj.
Fjodor je bil izdržljivejši in zato je izpadlo, kot je.

In zakaj bi to ustavilo kariero FIlipoviča?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()

Mati ::

In zakaj bi to ustavilo kariero FIlipoviča?


Zato ker je že pred dvobojem govoril, da sicer spoštuje Fjodora, da pa nikakor ne bo izgubil! Ko so ga vprašali kaj pa če bo, je omenil, da bo to verjetno konec njegove kariere saj dvomi, da se mu bo še ponudila kdaj priložnost za pas!

Super Sonic ::

Seveda Cro Cop, četudi ste ga nekateri vztrajno tlačili v pokoj, (še) ni končal kariere.

In spet jih je dobil po "luli". Tokrat zares močno (kot vedno).

Tle.

p.s.
Vrnil se bo!

:D >:D
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

jakaspaka ::

Budale, to ni šport, to je kr neki. Kaj je lepga v tem, da se šutirajo u glavo s koleni, ritnicami (Borat že ve) in kaj jaz vem še čim. Kje jim motivacija? Denar, naslov prvaka? Itak, dejmo gledat kdo se boljš fajta, sej ni važno zakaj se tepemo, sm da je high kick in KO. Budale, ni druge. Pejte rožce sadit pa starim mamam vrečke iz trgovine nosit. Sej to itak delate, ko vam gleda pod prste, ko se obrne ste pa trenirkarji, ki fajtajo vsazga k pride po vašem pločniku. Ali-G je že vedel, zakaj je kupil zlate hlačke tenisačke :P.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Boks (strani: 1 2 3 463 64 65 66 )

Oddelek: Šport
3286395693 (3052) Ganon
»

Katero borilno veščino izbrati (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8021718 (17940) solatko
»

Kali - filipinska borilna veščina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11516451 (11394) imagodei
»

Samoobramba (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
839738 (7234) Daliborg
»

Tyson vs. Williams

Oddelek: Loža
121609 (1240) OrlyTM

Več podobnih tem