» »

Boks

Boks

««
59 / 66
»»

Vitez ::

Nekaj podobnega se je zgodilo Pulevu z Romunom Dinujem. pri teškaškem boksu je dejansko lahko vsak nevaren, ker en udarec spremeni vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

oo7 ::

Dobro je Wallin namučil Furija.

Vitez ::

Porter -Spence je bil pravi dogfight, zmago so prisodili Spencu, en sodnik je bil za Porterja. Po moje fight leta. velterska je res vroča, en kup dobrih fajterjev.

Anney ::

Res je bil dober boks, skoz na polno. Samo Spence je imel kar veliko prenizkih udarcev, vsaj meni se je tako zdelo.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Okapi ::

7. decembra bo revanša Ruiz - Joshua. Šejki odvezali mošnjiček, dvoboj bo v Savdski Arabiji;)

oo7 ::

Dobro potem bo vsaj normalna ura za gledat :)

Vitez ::

Niso se mogli zmeniti, Ruiz ni hotel v Uk, Joshua pa ne v Ameriko, zato Arabija. Niso Šejki kaj dost plačali, denar za fajt gre od angleških in ameriških promotorjev.

Okapi ::

Brez skrbi, da so šejki odvezali mošnjiček. Ker sicer bi bil dvoboj v kakšnem veliko bolj privlačnem kraju. Recimo Macao, Moskva, Manila.. kjer bi lahko prodali 20.000+ kart ljubiteljem boksa.

Vitez ::

Btw, Joshua bo dobil baje čist bolano vsoto denarja, tako da, če zmaga ali izgubi, lahko gre mirno v penzijo in filme snemat.

I_dule ::

Bo kdo spremljal Usykov debi v heavyweightu?

Okapi ::

Če ne bom zaspal.:) Škoda, ker bo na drugi strani en tretjerazrednež.

I_dule ::

Okapi je izjavil:

Če ne bom zaspal.:) Škoda, ker bo na drugi strani en tretjerazrednež.


Ja, res nima sreče. Res mu privoščim, da bi pošteno mešal štrene v težki kategoriji;). Če nisi zaspal...kje gledaš?

Okapi ::

No po pričakovanju. Američan je pokasiral $$$ in predal borbo, preden bi ga Usyk nokautiral.

Gledal na travniku, moderatorji ne vidijo radi piratskih linkov.;)

Vitez ::

Witherspoon je 38-letni hlod, ki je ta fajt sprejel pred 4 dnevi, ker so Sponga ujeli na dopingu, čeprav je potem tretji test baje bil negativen. Tako da ta fajt nima sedaj glih neke relevance okoli Usykovih možnosti v kategoriji, pa tudi ta nasprotnik ni ravno ogromen teškaš.

Massacra ::

Ne glede na to, je Usyk prvi v "zgodovini!
(vse 4 pasove ma, PO WBA (Super), WBC, IBF and WBO...

STRAŠEN JE!

Vitez ::

Tyson Fury se medtem zabava pri wrestlingu haha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Okapi ::

Ko si ravno omenil rokoborbo, ena boksarska zanimivost (ki sem jo menda pred leti že omenjal). V poklicni rokoborbi je bil po koncu boksarske kariere zelo uspešen Italijan Primo Carnera, svetovni boksarski prvak v težki kategoriji 1933/34. Možakar ima še sedaj rekord po številu nokautov - 72. Z 89 zmagami je drugi na večni lestvici. Je pa seveda res, da so v tistih časih večkrat boksali, Carnera 103-krat. Je tudi še vedno drugi najtežji svetovni prvak - samo Valuev je pred njim.

Rojen je bil blizu Slovenije, v furlanskem mestecu Sequals. Zadnji boksarski dvoboj je imel leta 1946 v Gorici. In poročen je bil s Slovenko, Pino Kovačič, ki jo je spoznal v Gorici. No, ta Pina je pa bila iz iste vasi kot moj fotr, iz Mosta na Soči. In fotr mi je pravil, da je nekoč, ko je bil star kakšnih deset let, pri Kovačičih oblekel Carnerove boksarske hlače. Pravzaprav sta s sošolcem oba stala v eni hlačnici.:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Vitez ::

Vem zanj. Sem gledal film o njem, kjer je oče njegove žene prikazan kot velik jugoslovanski nacionalist, ki hčeri očita, zakaj je vzela Italijana ha ha.

Carnera je izgubil naslov proti Baerju, če se ne motim, zelo znanemu imenu tistega časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Okapi ::

Tudi z Joe Louisom je boksal, 1935, ko je bil ta še bolj na začetku kariere. Louis ga je nokautiral v 6. rundi.

Vitez ::

Zdaj, ko si rekel, ta fajt z Luisom je celo na youtube, samo shitty kvaliteta zaradi starosti, lol.

Okapi ::

Zanimivo, prej nisem šel nikoli gledati, kaj od njega je na youtubu. In je presenetljivo veliko.
Recimo dvoboj, v katerem je nokautiral Ernsta Schaafa, ki se ni več zbudil in je nekaj dni kasneje umrl.
Pa s Sharkeyem, ko je osvojil pas, in z Baerom, ko ga je izgubil.
Je tudi najmanj en rokoborski boj, z Jimom Londosom, kjer je sodnik v ringu prav ta Max Baer.
Pa ena cirkuška točka, kjer boksa s kengurujem.
In en prisrčen domači video, s svojo slovensko ženo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Mariner ::

Kar se mene tiče, Usykovih ni pokazal nič nenavadnega, že vemo, da je hiter boksar, moje mnenje pa je, da bi lahko boj končal pred rokom.

Okapi ::

Naslednji naj bi bil na vrsti boj z zmagovalcem Rios-Joshua, ker je Usyk obvezni izzivalec pri WBO. Če bo res, bo takrat pokazal, koliko je res vreden v težki kategoriji.

Vitez ::

Je pa tu zagata, ker Pulev pa je obvezni izzivalec po IBF, tako da, lahko se zgodi, da bo spet prišlo do delitve oz. se bodo pasovi ločili in bo recimo Usyk boksal za WBO prost pas proti Parkerju ali komu drugemu.

Okapi ::

Ja, že spet bo zmeda. Najbol elegantno bi bilo, če bi se uspeli zmeniti za dvoboj Usyk -Pulev, za enotnega izzivalca. Ampak računice managerjev in gospodov iz teh boksarskih zvez so seveda drugačne.

Vitez ::

Bakovič je trenutno 10-0, star je 29. Navijam, da mu uspe vsaj približek Zavčeve zgodbe. Čeprav mi je malo čudno, da trenira kr v Ljubljani in ni član nobenega profesionalnega kluba v tujini. Po idealnem scenariju se bo mogoče čez 4 leta boril za naslov svetovnega prvaka in carsko bi bilo spet za vikend ponoči vstajati za našega boksarja. Ampak do tam je še dolga pot.

Okapi ::

Ampak a je že dobil kakšnega spodobnega tekmeca? Ker tale Srb zadnjič je bil bolj "kanon futr" - od 12 bojev jih je 9 izgubil, vse predčasno.

oo7 ::

Umrl je ameriški boksar Patrick Day, ki je v sobotni borbi v Chicagu proti Charlesu Conwellu utrpel hujše poškodbe glave. 27-letnika so po nokavtu iz ringa odnesli na nosilih, vse od prihoda v bolnišnico pa je bil v komi.

https://www.24ur.com/sport/borilni-spor...

Vitez ::

Žalostno, ampak to je pač tak šport, brutalen. Letos 3 mrtvi, če ne več.

Vitez ::

Beterbiev - Gvozdyk čist bolan fajt za združitev pasov v jr. heavyweight. Začel je bolje Gvozdyk, potem ga je beterbiev premetaval po tleh, na koncu pa čist sesul. To je pravi boks stare vzhodne šole.

jype ::

Vitez je izjavil:

Žalostno, ampak to je pač tak šport, brutalen.
Čudi me, da zabijanje z glavo v betonski zid še ni olimpijska disciplina, čeprav je približno enako škodljivo.

Vitez ::

Pišeš bedarije, prišel si trolat sem, ker si pač slišal za smrt enega boksarja. Ljudje umirajo tudi pri nogometu, dirkah z motornimi kolesi, kolesarjenju, pa ne bomo prepovedali vseh teh športov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

jype ::

Vitez je izjavil:

Pišeš bedarije, prišel si trolat sem, ker si pač slišal za smrt enega boksarja. Ljudje umirajo tudi pri nogometu, dirkah z motornimi kolesi, kolesarjenju, pa ne bomo prepovedali vseh teh športov.
Možganske poškodbe niso ključni del nobenega od teh športov. Za boks to ne velja - tam je to obvezno.

Ganon ::

Možganske poškodbe so tudi del lige NFL.

jype ::

Ganon je izjavil:

Možganske poškodbe so tudi del lige NFL.
Ja, saj ne pravim, da je boks edina dejavnost, ki ji ne bi smeli reči šport, ker je preveč škodljiva za udeležence in se strinjam, da se v splošnem vedno več športov spreminja v ekstreme, ki so absurdni, nečloveški in namenjeni izključno temu, da prodajajo izdelke sponzorjev, skratka, gladiatorska prostitucija.

Vitez ::

Lol, Wilder spet rešil fajt z enim udarcem.

Ganon ::

Na kozlanje mi gre njegov način boksanja. Samo čaka, da bo sprožil desnico. Še zdaj mi je žal, da ga je v prejšnjem obračunu rešil zvonec, Ortiz bi lahko zmagal. Tudi tokrat mu je dobro kazalo.

Anney ::

Res je, to ni box, nič od nič od njega do desnice. Upam, da ga ta desnica pokoplje enkrat. Samo čaka na priložnost. Meni gre na K..., škoda da se je Ortiz tako odprl. Sicer pa je to njegova taktika.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Okapi ::

Hebiga, umetniški vtis se ne ocenjuje pri boksu.;)

Mogoče nas bo pa Ruiz vse presenetil. Čez dva tedna najprej še enkrat premaga Joshuo in potem enkrat naslednje leto še Wilderja.;)

Vitez ::

Lol, to ni boks, tip pa nepremagan. Pa skor vsakega nokautira. Pa pri Kličku so vsi jokali to ni boks, ker niti Vitali niti Vladimir nista tiščala glave naprej po nepotrebnem.

Wilder ima idealno taktiko za svoje sposobnosti. On točno ve, da ni tehničar, lepo čaka kot snajper, kdaj bo sprožil desnico.

Vazelin ::

Še teden dni do borbe med mehiškim Rockyem in Joshuo:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

webmaher ::

usmili se me in napiši točno uro začetka... tega mohikanca sem včeraj slučajno videl na POPu pri športu... pravi gurMAN, ni kej kva :D

oo7 ::

Imam občutek, da bo tamal še v drugič premagal Joshuo.

21:40 na Hrvaškem RTL programu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

webmaher ::

odlično, to bo za rezervo...ako se bo dal bom gledal na kakem Skyu ali ameriškem kanalu...
Mali debelinko bi z zmago šel med legende in ček za naslednji dvoboj bi bil najmanj x 3 :D

Vazelin ::


:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

webmaher ::

če bodo kdaj snemali serijo Zagor te nej duh sa sekirom bo Čika igral nedvomno Ruiz, karamba i karambita :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: webmaher ()

Vazelin ::

Ajde da zmaga mali debeli, da dokaže da tacosi > zdrava športna prehrana:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Ganon ::

Kje imajo najvišjo kvoto za zmago Ruiza? Bi stavil. :P

Vazelin ::

El Rocky bo prejel 16mio za dvoboj, Joshua sladkih 80.:D
Za nas bo res zakon, ker je dvoboj v Savdski Arabiji in dober časovni pas. Bo tudi na Voyo prenos kakor sem bral in kdor ga ima (ajde morda dober timing za trial obdobje).

Čeprav ima ga zna Joshua razbiti v drugo. Sem bral da se je Rocky nekaj začel preseravati z Rolls Roycem in vilo ... in kot je rekel en bivši boksar al promotor ... rataš pač soft.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Vazelin ::


Tako izgleda pravi moški. Mal maščobnih oblog od tacosov. :D Mi je pa hecno vedno, ko vim Ruiza in Joshua. Na eni strani en tak fatty, na drugi strani dvo metrski nabildan črnec, za katerega bi mislili, da bo debelinkota snel v eni rundi :))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
««
59 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UFC - tema (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Šport
975136554 (512) BaTeMaN
»

Mayweather vs. Paul

Oddelek: Loža
162168 (1318) Ganon
»

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17033981 (27629) Jst
»

Boksarski dvoboj leta z zamudo zaradi težav s spletnim prenosom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
359512 (6408) Vazelin
»

Cro-cop jih je dubu po pic.. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15618874 (10937) jakaspaka

Več podobnih tem