» »

Boks

Boks

««
31 / 66
»»

WarpedGone ::

Gglede kličko:wach... To naj bi bla dobra borba?
Men je blo iz avijona očitno dan Wach nima kakega resnega namena al pa želje ta fajt dobit ampak nekak pregurat čimdlje na nogah in pobrat svoje drobtine v €€€. Prvi pogoj za zmago je, da nasprotnika vsaj probaš ornk mahnt. Enkrat v šesti je bil kličko na špagah to je pa tut vse. Tisto šlatanje nad boki ni peljalo nikamor.
Zbogom in hvala za vse ribe

Vitez ::

Zelo zanimivo, Alexander - Brook je že dogovorjeno in to že 19. januarja v ZDA. IBF spet postaja verzija zelo močnih velterskih dvovojev. In ta večer naj bi baje videli kar 6 velterskih borb.

pokler ::

Vitez je izjavil:

Zelo zanimivo, Alexander - Brook je že dogovorjeno in to že 19. januarja v ZDA. IBF spet postaja verzija zelo močnih velterskih dvovojev. In ta večer naj bi baje videli kar 6 velterskih borb.

In Zavca nikjer med temi šestimi!!!??? Kaj je znjim se je upokojil ne duha ne sluha o kakšni borbi odkar je nastal spor z Ulfom!

Tilen ::

Nemci so izračunali, da je Wach dobil za 27 ton udarcev po glavi.

Klitschko schlug ihm 27 000 Kilo ins Gesicht
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Vitez ::

Zgleda, da se z Zavcem vendarle nekaj dogaja.

Pred časom sem zasledil twitte, da se nekaj dogaja na relaciji Bailey - Zavec. Ampak nisem hotel načeti teme, preden ni bilo več jasno. Zdaj je vse skupaj potrdil tudi bailey v intervjuju.

http://ringtv.craveonline.com/blog/1757...

Če je Bailey za in Zavec seveda za, ni razloga, da se fajt ne bi zgodil. Samo še DiBella požegna in fajt lahko kar dodajo na kak event.

borinho ::

Ufffff tole zna bit nevarno za Dejana.... tu bi moral boksati res previdni, ker take KO moči kot jo ima Bailey nima nihče v diviziji.... jaz bi ful rad videl Dejana proti Brooku (ja vem da ma že zmenjen fajt z Alexandrom), Brook bi bil kot naročen zanj.... visok work rate do pete runde, potem ga pa zmanjka...
if you miss your ex reload and try again

WarpedGone ::

Raje vidm da v zadnji borbi zgubi z beylijem, kot da v zadnji borbi premaga nekega nonejma.
Zbogom in hvala za vse ribe

Okapi ::

Samo da Zavec ne boksa zate, ampak zase.>:D

O.

WarpedGone ::

?
Zbogom in hvala za vse ribe

pokler ::

WarpedGone je izjavil:

Raje vidm da v zadnji borbi zgubi z beylijem, kot da v zadnji borbi premaga nekega nonejma.

se strinjam ker boksat proti znanemu imenu ali kr eni kanti je velka razlika!!!

WarpedGone ::

To je tut tisto, kar se tako 'zamerij' raznim kličkotom in podobnim velikanom.
Ko enkrat splezajo na vrh se grejo samo še šov - izbirajo nasprotnike, ki pridejo po denar in nimajo niti 10% realnih šans za zmago.
Zbogom in hvala za vse ribe

pokler ::

WarpedGone je izjavil:

To je tut tisto, kar se tako 'zamerij' raznim kličkotom in podobnim velikanom.
Ko enkrat splezajo na vrh se grejo samo še šov - izbirajo nasprotnike, ki pridejo po denar in nimajo niti 10% realnih šans za zmago.
Se Strinjam zato je prav da dobi Zavec enakovrednega nasprotnika!!!Kdo je boljši pa naj pokažeta v borbi po moje sta si kr enakovredna. Kolikor je meni znano Zavec še nikoli v uradni borbi ni bil na tleh !!!Ima dva poraza mislim da vsem znana kako dobljena tako da stavim na Dejana

pokler ::

Dejan na tweterju omenja da bi se dvoboj le zgodil upam da res !!!

mojsterleo ::

bailey bi bil v trenutni situaciji za zavca dalec najbolj razpoznaven nasprotnik. zraven tega pa tudi povsem premagljiv - ne gre se bati za probleme s sodniki ker bailey ni ravno talent drzanja distance , ampak isce svoje sanse v napadu.
upam da se jasno fajt zgodi zmagovalec bi lahko racunal se na kak dober fajt potem.
a zavec ima se wbo ic naslov sploh?

Vitez ::

Malo verjetno. Pa tudi če, če se ti obeta dvoboj s solidnim ameriškim borcem, je ta interkontinentalni pas itak brezveze.

pokler ::

RB: Hopefully, by February. Me and Jan Zaveck have been talking about doing something. So, I guess that when [Bailey's promoter] Lou DiBella is able to get back into the office, we'll probably head in that direction.

Because Zaveck has been pretty much talking about it on Twitter. Twitter has worked to make a lot of fights these days. Twitter has been active, and me and Zaveck have been going back and forth on Twitter.

Zaveck is saying that he's up for it, and I know that I'm up for it, so, I think that we'll see what we can do about making it happen.

Izjava Baileya torej rabita sam še žegen Lou ja DiBella.

mojsterleo ::

ne vem ce se bo dibelli splacal da zavca pripelje v ameriko za se en fajt. res je da se na tviterju velik naklada in trashtalka ampak se ponavadi zgodi nek drug fajt od pricakovanega. ker na koncu odloca almighty $.
je pa res da zavec tudi za baileya ni slab nasprotnik zelo tezko da bo bailey nasel koga bolje rangiranega.

Vitez ::

Bomo videli, kaj se bo izcimilo, me pa veseli, da je velterska spet dobila globino, ki jo je v preteklih 2 letih kar nekako izgubila. Nikogar ne zanimajo fajti, kjer se tepeta recimo osmi na svetu in 150-i. Tudi za IBF pas zdaj same močne borbe in to v razmiku par mesecev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

boris111 ::

A bo kdo gledal Berto-Guerrero u soboto?Me zanima za kakšen link...

Vitez ::

Tukaj jaz ponavadi najdem linke:

http://atdhe.eu/

Vitez ::

Zasledil sem tudi twitte predlogov, da naj bi Zavec boksal 19. januarja v 154-i proti IBF prvaku Corneliusu Bundragu alias K9.

oo7 ::

Strelne rane prehude, Macho Camacho umrl

http://www.24ur.com/strelne-rane-prehud...

Vitez ::

Začenja se Hatton-Senčenko. Polna dvorana, pravi spektakel.

Okapi ::

Hvala za opozorilo.;)

O.

Tilen ::

Vitez, se da kje videti prenos?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Vitez ::

Vitez ::

Hoho, nice job za Ukrajinca. Senchenko s KO v 9 rundi. En udarec v trebuh in hatton se ni pobral.

Pretežno negledljiv dvoboj. senchenko se vrača med žive, hattonu pa vrnitev ni ravno ratala, cinično rečeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

boris111 ::

Hatton si je zbral pretrd oreh...sem predvideval to...

Okapi ::

Je pa komentator preroško povedal v sedmi ali osmi rundi, da je mogoče Hatton naredil napako, ko se za prvi fajt po treh letih ni odločil za samo 8 rund.>:D

O.

mojsterleo ::

no ja sencenko je precej vecji borec z dolgim dosegom rok, zato je bila to za bivsega pretezno polvelterasa hattona dokaj zahtevna naloga. sicer pa s takim nastopom kot danes bi sencenko morda ugnal tudi maligaggija.

Vitez ::

Velikost ni vedno odločilna, če bi bila, bi Margarito razmrcvaril Pacquiaja. Priznam, da sem pričakoval, da bo Ricky gladko zmagal. Očitno sem podcenjeval Senčenka in precenjeval Hattonove sposobnosti po dolgi pavzi. Namesto hattonove vrnitve smo dočakali vrnitev Ukrajinca po katastrofi z Malignaggijem. Senčenko je tokrat zgledal 10-krat boljše, kot proti Maliognaggiju. ta senčenko zna še marsikomu pomešat štrene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Vitez ::

Hatton je že povedal, da se ne bo več boril.

Ghost Guerrero je z UD premagal Berta v eni izredno grdi borbi, polni držanja, klinčev in sodnikovih prekinitev "stop stop". Zgledalo je, da bo vsega skupaj konec že zelo zgodaj, ker je bil Berto prvič na tleh v prvi rundi, drugič v drugi..Berto je imel po 2 undah že dobro zdelano oko. Potem je Berto s svojo agresivnostjo in aperkati nekako vzspostavil delno ravnotežje. Vse skupaj je nato zgledalo kot en street fight. Zmaga za Guerrera 9-3v rundah , če sem prav videl.

Guerrero zdaj upa na Mayweatherja, vprašanje, kaj je prihodnost za Berta, mogoče končno Ortiz 2, mogoče kakšen Maidana..Mislim da mi Slovenci ne bi imeli nič proti niti glede revanše z Zavcem. Bertoje še vedno isti boksar, agresiven, na nek način zabaven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Vitez ::

Kaj pa tole?!

http://www.delo.si/sport/drugi-sporti/z...

Ben Rabeh ali Aydin...to sta oboje precej neugodna tekmeca.

borinho ::

Superca, takega nasprotnika se rabi... čeprav bi ga jaz srčno rad videl kako bi razmontiral Kell Brook-a.
if you miss your ex reload and try again

mojsterleo ::

Vitez je izjavil:

Kaj pa tole?!

http://www.delo.si/sport/drugi-sporti/z...

Ben Rabeh ali Aydin...to sta oboje precej neugodna tekmeca.

uf v trenutni situaciji sta oba precej neugodna nasprotnika, niti ne vem ce jih je zavec zmozen premagati. samo verjetno bo treba se koga solidnega razbiti v evropi ,ce hoce zavec karto za kak undercard v ameriki.

Vitez ::

No, z Aydinom je spariral v pripravah na Berta. Baje mu je šlo takrat proti Turku precej dobro. Je pa Aydin rangiran samo po WBC in to na prvem mestu. Ben Rabeh je pa rangiran samo po IBF, če sem prav videl.

Po moje noben od teh ni nič slabši od Baileya. Če bo možnost, bo Zavec najbrž vzel fajt z Baileyem, drugače pa je tudi fajt v Mariboru proti enemu od teh dveh zelo privlačna rešitev.

Vitez ::

Veliko presenečenje v NY: superzvezdnik Cotto je gladko izgubil proti Troutu.Trout je dokazal, d aje pravi šampion in da nima kar tako naslova, Cotto pa je očitno že izven svojih najboljših let in nima več pravega dinamita.

mojsterleo ::

o kar pozabil sem na ta fajt, pol pa danes zjutraj preberem da je trout premagal cotta. wtf?
drugace pa kolikor sem videl fajt je imel trout prednost v dosegu in je cotta drzal na distanci, ta pa je nekolikanj neuspesno igral agresorja. osebno sem pricakoval da bo veliko klincanja pa temu ravno ni bilo tako. recept ki ga je uporabil cotto proti floydu mayweatherju se ni posrecil bolje da bi boksal kot proti margaritu.
sicer pa sodniki so spet malo pihnili mimo ker ne verjamem da je ocena 119-109 realna. 117-111 je sprejemljivo sploh upostevajoc da je bil fajt na cottovem terenu.
je pa fajt pokazal koliko vecji je trout in cotto bi lahko sel bp nazaj v veltersko. zgleda pa da lahko pricakujemo kljub porazu alvarez-cotto enkrat v prihodnje.
kaj je z zavcem? december gre not in dogaja se nic.

Vitez ::

Zavec naj bi v kratkem obelodanil, katera varianta mu gre skoz: fajt v ZDA, verjetno z Baileyem, ali pa januarja-februarja v Mariboru Aydin ali Ben Rabeh.

Naslednjo soboto pa pacquiao-marquez! Ta boks mi zadnej čase ne da spati, heh.

Ma ja, sej Cotto zarad svoje višne bolj spada v veltersko. Samo, če že greš v 154-ko, ne moreš pol rečt "ja, je pa on dost večji". Maragrito je večji od Pacquia-a za glavo, pa je dobil take bombe, da so ga dolgo sestavljali.

Fajt Canelo-Cotto bi bil zanimiv, čeprav, de la Hoya, šefe GBP pravi, da ga že vsi sprašujejo, kdaj bo fajt Floyd-Canelo. Če ameriška raja hoče ta fajt, ga bo de la Hoya zrihtal.

boris111 ::

Sej ne morem verjet da je cotto izgubil, sodeč po tem kaj je pokazal v svojih zadnjih dveh fajtih :/ ampak nekak kr privoscim Troutu kr je tak skuliran...

Vitez ::

WBO je pripravil za fajt Marquez-Pacquiao poseben pas, fajter desetletja. Na pasu sta podobi obeh borcev.

Vitez ::

Žal obstaja vedno manj šans za Mayweather-Pacquiao. Mayweather se bo leta 2013 boril dvakrat, maja in septembra. Maja skoraj zagotovo proti Guerreru. pacquiao s ebo boril aprila 2013, verjetno proti Riosu. Tudi Pacquiao se bo boril še enkrat jeseni in teoretično bi se lahko borila septembra, ampak nekako dvomim.

Maja 2014 naj bi se zgodil fajt Floyd-Canelo.

pokler ::

Kaj je zdaj s tem Zavcem bo še sploh boksal al je že zaključil kariero???

boris111 ::

Uuuu zvečer pa Pacquiao - Marquez... Kdaj točno začnejo?

mojsterleo ::

pacquiao se bo boril se naslednje leto, vendar ob predpostavki da zmaguje. izbira nasprotnikov ne bo zelo enostavna, saj v top rank prakticno ni nobenega drugega atraktivnega nasprotnika. rios je dokaj tvegan fajt niti pa fant ni v velterski trenutno.
mayweather ima malo vec opcij. cotto rematch, canelo, pa seveda je tu guerrero ki pleza proti vrhu. ne bi izkljucil niti bradleya ki ima samo se en fajt pri top ranku.
zavec ce hoce ostati relevanten se mora fajtati pred marcem 2013. potem pade z lestvic in postane nerelevanten, verjetno pa tudi izgubi vse naslove ki jih ima.

Vitez ::

To nesodelovanje med Top rankom in GBP je totalno sranje za boks. Oba sodelujeta z vsemi drugimi, samo med sabo ne, wtf.

Vitez ::

V velterski je Dan Ion , precej soliden Romun, podpisal za Di Bello, managerja baileya in bivšega managerja Berta. In že decembra ima prvi fajt, 8-rundni, v ZDA. Gre sicer za fanta, ki trenira v Kanadi, njegov največji uspeh pa sta dva poraza proti Turku Selčuku, zelo verjetnem naslednjem tekmecu Zavca.

Tilen ::

Bo mogoče pri nas na TV spremljati dvoboj Pacquiao - Marquez?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Okapi ::

Uauu, kako je sesul Pac-Mana, to se pa ne vidi vsak dan.

O.

Vitez ::

Kaj si nor, kakšen KO! Sem prav vesel za Marqueza. Če bi šlo na pike, bi bržkone ponovno izgubil. Za Pacquia-a je bolje, da gre v penzijo. Po moje nima šanse niti proti Riosu, kaj šele Mayweatherju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()
««
31 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UFC - tema (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Šport
975136428 (386) BaTeMaN
»

Mayweather vs. Paul

Oddelek: Loža
162167 (1317) Ganon
»

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17033973 (27621) Jst
»

Boksarski dvoboj leta z zamudo zaradi težav s spletnim prenosom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
359510 (6406) Vazelin
»

Cro-cop jih je dubu po pic.. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15618870 (10933) jakaspaka

Več podobnih tem