» »

Boks

Boks

««
29 / 66
»»

Vitez ::

Vso srečo Simčiču..

Fajt Kličko-Charr me ne zanima, čakam Dawson-Ward! To bo vojna.

Okapi ::

Vso srečo Simčiču.
No ja, v prvi rundi je bilo konec.:(

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Icematxyz ::

Videl sem samo posnetek nekaj sekund in Simčič je kar hudo izgubil da, škoda.

Fajt Kličko-Charr me ne zanima


Saj v bistvu nikogar ne, ampak OK, PR in to da preprosto na koncu moraš pogledati, če je torej prenos. Sedaj pa torej Dejanov klub naj razmisli o svojih prioritetah in gremo naprej.

oo7 ::

Spet en brezvezen box.Kličko mu razbije Arkado in je konec ravno,ko mu jih je Nemec malo nametal po buči.3 ure čakaš,da se začne potem pa ena arkada in konec.Boljše,da bi imeli profesionalni boksarji čelade tako kot na OI pa 15 rund in gas do konca,ker to prav ciljajo na arkado ahhhh brezveze.

borinho ::

Men pa sploh ni blo tko švoh..... kr dost akcije, krvavljenje je blo pa itak prehudo da bi mu dovolili nadaljevat.
if you miss your ex reload and try again

Icematxyz ::

Težavo glede poškodbe bi verjetno lahko rešili drugače, ampak Charr ni imel realnih možnosti, kar smo verjetno nekako vseeno vedeli že v naprej.

Vitez ::

Ward brez večjih težav odpravil tudi Dawsona in to s TKO..res je kralj supersrednje, pa še kakšne kategorije zraven.

Tilen ::

Manny Pacquiao ni več prvi na boxrec lestvici, ker ga je premagal Bradley? Kdaj je bil ta fight?

edit : 2012-06-09 147 Timothy Bradley
SD 12 12
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Okapi ::

mojsterleo ::

Vitez je izjavil:

Ward brez večjih težav odpravil tudi Dawsona in to s TKO..res je kralj supersrednje, pa še kakšne kategorije zraven.

ward je s to zmago pmm napredoval med top 5 na svetovni jakostni lestvici (p4p). zelo impresivno kako je opravil z dawsonom ki je tudi sam izjemno dober boksar. ceprav je res da je chad moral iti kategorijo nizje kar je bila prednost za warda, videlo se je da nima nog. ward ni ravno velik puncher pa je dawsona kr fejst zatresel.
sedaj pa da vidimo kdo bo zmagal v martinez/jcc jr... menim da bo zmagovalec tega fajta precej resen potencialen nasprotnik za warda.
klicko-charr ni vreden komentarja. zal mi je za denisa simcica... prvi top 50 ki ga je srecal ga je posteno namahal....

Vitez ::

Berto se vrača novembra, kot najverjetnejša opcija se omenja Guererro, možen bi pa bil najbrž tudi kakšen Bradley.

CleanPower ::

kdaj bomo vidl bradley-mayweather ali berto-mayweather? oziroma kdo bo nasprotnik mayweatherja? bo sploh še fajtal?
Celsius - če hodlaš $400 za 30dni, dobiš 50$ nagrade
https://celsiusnetwork.app.link/1453486815

Vitez ::

Mayweatherja vidim samo še proti pacquiau, mogoče še rematch s Cottom. Ostali borci primerljive teže so komercialno enostavno premalo zanimivi.

Vitez ::

Za zdaj še neuradno: Bertov nasprotnik naj bi 24. novembra bil K9 Bundrage, svetovni prvak IBF v višji velterski.

Hu, zanimivo, torej berto odhaja v 154-ko, kar pri njegovih 174 cm niti ni presenetljivo. Bundrage je majhen, ampak zelo močan, dvakrat je nokautiral Spinksa, ki je še večji od Berta. Za berta bi bil to prvi resen fajt v 154-ki in res me zanima, kako bi to zgledalo.

Vitez ::

Martinez-Chavez..kakšen boj!!...kakšna borba, kakšna zadnja runda....Boks rabi take bitke, navijamo za rematch!

Canelo prez problemov čez Lopeza...zdaj hoče Cotta, ali Mayweatherja..

Dejan končno začel trenirat..

borinho ::

Ok Vitez zakaj rematch? Martinez je prevladoval 11 rund in bil v zadnji za hip nepazljiv in zato skoraj izgubil.
In zdej rematch kljub tebu da je bil Sergio dva razreda boljši?
if you miss your ex reload and try again

Vitez ::

Mja, če se v zadnji rundi komaj izogneš nokautu, po moje nisi dva razreda boljši.

Kolikor berem odzive obeh strani po fajtu, rematch najverjetneje itak bo. Pač obstaja interes, verjetno predvsem ekonomski. Bo pa treba malo počakat, ker ima Martinez zlomljeno roko.

Icematxyz ::

Dejan končno začel trenirat..


Decembra se omenja borba da in če prav razumem je zadovoljen s sanacijo poškodbe komolca.

?

Ah brisanje odgovor in tako naprej...

Zgodovina sprememb…

Icematxyz ::

Če kdo dvomi v težave s komolcem lahko na Dejanovem FB profilu pogleda nekaj "nazornih dokazov", da je šlo za real deal. Torej poškodovan komolec in operacija le tega.

Vitez ::

Ha?

Uushona je drugi izzivalec po WBO, pred Zavcem, po novem?! Zavec je tretji.

Upam, da je to pomota na lestvicah, drugače mi res ni jasno, kako je Uushona z zmago nad hlatshwayom prehitel Zavca in prišel tako visoko, kot še nikoli ni bil.

oo7 ::

Vitez ::

Bučke.

Pa Zavec mi gre že počasi na živce, ko tako poudarja, kako ni usklajen s svojim managerjem. Ja bi pa menjal managerja, big deal, on pa že celih 9 let svoje profi kariere vztraja v istem klubu.

Icematxyz ::

Decembra dvoboj s kakšnim izmed top boksarjev v tem trenutku bi vsekakor bilo OK, bomo videli.

bajsibajsi ::

Borci sami vedno hocejo mocne nasprotnike in velika imena. Mogoce se pa manager zaveda, da Zavec nima sans proti omenjenim. Denimo Floyd ga premaga z eno zvezano roko ob telesu...

Icematxyz ::

Denimo Floyd ga premaga z eno zvezano roko ob telesu...


Dvomim.

V-i-p ::

X2. Dejan vseeno ni "kren" ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

borinho ::

Danes je umrl Corrie Sanders... človek ki je v dveh rundah demoliral Wladimirja in povzročil ogromno težav Vitaliju, z malo več resnosti pri treningu bi bil velik šampion. Tako pa mu je vedno bolj dišalo igranje golfa.
if you miss your ex reload and try again

Vitez ::

bajsibajsi je izjavil:

Borci sami vedno hocejo mocne nasprotnike in velika imena. Mogoce se pa manager zaveda, da Zavec nima sans proti omenjenim. Denimo Floyd ga premaga z eno zvezano roko ob telesu...


Tudi če bi to držalo, je vsakemu normalnemu managerju v interesu, da svojemu boksarju zrihta borbo s čimboljšim nasprotnikom. Dvomim, da Zavčev trener kaj dost zasluži, ko Dejan pretepa bokarske vreče.

Icematxyz ::

Točno tako.

bajsibajsi ::

Vitez je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Borci sami vedno hocejo mocne nasprotnike in velika imena. Mogoce se pa manager zaveda, da Zavec nima sans proti omenjenim. Denimo Floyd ga premaga z eno zvezano roko ob telesu...


Tudi če bi to držalo, je vsakemu normalnemu managerju v interesu, da svojemu boksarju zrihta borbo s čimboljšim nasprotnikom. Dvomim, da Zavčev trener kaj dost zasluži, ko Dejan pretepa bokarske vreče.


V bistvu se tvoj dvom z lahkoto razblini, ko Zavec izgubi dvoboj proti boksarju, ki ni niti priblizek Floyda. Proti omenjenim imenom, bi bil Zavec sam boksarska vreca.

CleanPower ::

drgač fajt berto-floyd bi bil zanimiv

če se berto nadopingira, nikol ne veš kje si
Celsius - če hodlaš $400 za 30dni, dobiš 50$ nagrade
https://celsiusnetwork.app.link/1453486815

Zgodovina sprememb…

Icematxyz ::

Tudi če to drži si še vedno popolnoma vsekal mimo s trditvijo:

Mogoce se pa manager zaveda, da Zavec nima sans proti omenjenim.


Tako Dejan, kot "manager" bi verjetno zelo hitro podpisala, če bi se takšna priložnost ponudila. Berto pa daleč od tega, da ni kvaliteten boksar in Dejan je bil v ringu prej matador, ki je taktično zelo dobro krotil s poživili prežetega bika Berta in ta se je že utrudil, ampak je pač žal prišlo do poškodbe Dejana, kot torej boksarska vreča in kdo ima rad boks bi Dejana še rad videl v takšni vlogi, kdor pa torej dvomi pa naj dvomi še naprej, ker je to irelevantno.

borinho ::

Icematxyz je izjavil:

Tudi če to drži si še vedno popolnoma vsekal mimo s trditvijo:

Mogoce se pa manager zaveda, da Zavec nima sans proti omenjenim.


Tako Dejan, kot "manager" bi verjetno zelo hitro podpisala, če bi se takšna priložnost ponudila. Berto pa daleč od tega, da ni kvaliteten boksar in Dejan je bil v ringu prej matador, ki je taktično zelo dobro krotil s poživili prežetega bika Berta in ta se je že utrudil, ampak je pač žal prišlo do poškodbe Dejana, kot torej boksarska vreča in kdo ima rad boks bi Dejana še rad videl v takšni vlogi, kdor pa torej dvomi pa naj dvomi še naprej, ker je to irelevantno.

Se ne bi mogel bolj strinjat s tabo... Dejan ni nikakršna vreča, Dejan je proti Bertu pokazal da je boksar svetovnega kova, ki se lahko bori proti vsakemu. Po dvoboju se je tudi precej spremenil odnos na tujih boks forumih do njega, včasih so ga klicali paper champ... zdaj se govori o njem s spoštovanjem in pizdijo na njegov management da ne zrihta kakega fighta čez lužo.
if you miss your ex reload and try again

mojsterleo ::

zanimivo, na sceno se vraca britanec ricky hatton, bivsi prvak velterske in polvelterske. 24. novembra se bo na otoku pomeril z nikomer drugim kot .... hja vjaceslavom sencenkom. tistim slavnim boksarjem ki ga je TKOjal paul malignaggi hehehe.
berto je zamenjal promotorja, sedaj naj bi bil pri golden boy. njegov naslednji fajt bo verjetno k9 v polsrednji mogoce pa tudi bradley v velterski enkrat nov/dec.
glede zavca pa se mi skoraj zdi kot da pocasi koncuje kariero. premika se prav po polzje vse skupaj.

Vitez ::

Uau, kakšen card bo 20.10 v New Yorku. 4 title fajti.

Garcia-Morales, lahka velterska
Malignaggi-Cano, velterska
NDam NJikam-Quillin, srednja
Alexander- Bailey, velterska

Pa še Collazo v eni od predborb, ravno tako bivši svetovni rpvak v velterski..

Še prej pa po evropskem času 20.10 v Angliji Brook-Saldivia...

Zadnjič sem bral, da je Brook zavrnil Bradleya in izbral raje Saldivio, preko katerega namerava postati prvi IBF izzivalec. Zelo pogumna poteza, ta dokaj neznani Argentinec je tiger. Verjetno so Bradleyevi ponudili premalo keša za tak fajt?

mojsterleo ::

Vitez je izjavil:

Še prej pa po evropskem času 20.10 v Angliji Brook-Saldivia...

Zadnjič sem bral, da je Brook zavrnil Bradleya in izbral raje Saldivio, preko katerega namerava postati prvi IBF izzivalec. Zelo pogumna poteza, ta dokaj neznani Argentinec je tiger. Verjetno so Bradleyevi ponudili premalo keša za tak fajt?
Hja zanimivo da Bradleyu zmaga nad Pacquiaom ni kaj dosti pomagala pri prepoznavnosti, kvečjemu nasprotno. Očitno ne more dobiti nasprotnika niti znotraj svoje promocijske hiše, zato iščejo tudi zunaj, kot si omenil Brooka in pa tudi Berto.
Je pa res da je v zadnjih 2 borbah Bradley dobil več kot 1 milijon $ na borbo, Brookovi pa mu toliko denarja sigurno ne morejo ponuditi, da bi prišel čez lužo v anglijo.
Sicer pa me Brook še ni kaj dosti prepričal, prvi resen nasprotnik Carson Jones mu je povzročal hude težave. Zanimivo: Saldivia je z Danielom Mirando obračunal bolj prepričljivo kot Zavec. Skratka bo kar nevaren fajt za Brooka.

Vitez ::

Gledal fajt Brook- Carson, kot sem takrat napisal, po moje bi moral Carson zmagati. V zadnji rundi se je samo čakalo, ali bo Brook ostal na nogah.

Bradley bi lahko dobil Clotteya ali Mika Jonesa, Clotteya verjetno nočejo, ker je zvezda iz preteklosti, Mike Jones pa najbrž rabi kakšen lahek fajt za vzpodbudo, potem ko ga je Bailey KO-jal.

Na koncu bo Bradley lepo moral za decemberski fajt vzeti nekoga iz WBO liste izzivalcev, verjetno koga iz spodnjega dela.

Vitez ::

Bradley decembra s petersonom

Posledično najbrž Berto s K9

Carson pa spet v Anglijo, proti Purdyju

Bundu brani decembra evropski naslov, kaj čakajo Zavčevi?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Tilen ::

Penzijo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

oo7 ::

Nekdanji boksarski prvak Khan ob pomoči brata nokavtiral šest roparjev :)

http://www.24ur.com/bivsi-boksarski-prv...

pokler ::

http://www.zurnal24.si/zelim-boksati-v-...
Zavec bi se moral že zdavnaj znebit tega Ulfa!!!! Mislim kakšne nasprotnike mu rihta!!!

Ulf bi se moral zavedat da bi ob morebitni zmagi Zavca v Ameriki proti enem od top10 boksarjev 100x več pridobil on, njegov klub in Zavec sam kod pa da pobira ostalo navlako(respect do vseh boksarjev) iz evrope in bivše sovjetske zveze!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pokler ()

pokler ::

Bi pa Zavec naredil potezo in odkorakal po končani pogodbi naprimer k 50 centu!!!Ziher bi mu prej zrihtal dobrega nasprotnika kot tale švaba!!!

Vitez ::

Vprašanje, kateri ameriški promotor bi ga sprejel. Bolj so naklonjeni Američanom in latinom.Khan je uspel priti h Golden boy promotions, a on je Anglež, kar je v boksu skoraj, kot da si Američan.

Zavec zdravo razmišlja, sicer.

WarpedGone ::

Ravno pred tremi tedni se je na Twitterju veliko pisalo o dvoboju Mayweather - Zavec, a menedžer sploh ni reagiral. Čakali so, da rečemo da, Ulf pa niti ne zna angleško in je šlo vse mimo njega, reakcije ni bilo. Ko pa se odvija, se odvija hitro," je dejal Zavec.

Huda kritika je tole, huda...
Zbogom in hvala za vse ribe

Okapi ::

A povedati (Zavec Ulfu) mu pa ni znal?8-O

O.

mojsterleo ::

jaz nisem nic zasledil o kakem dvoboju mayweather-zavec. verjetno mayweather sploh ne ve kdo je zavec....
je pa meni ze dolgo jasno da s tem ulfom zavec ne bo prisel dalec ker je prevec ambiciozen. publika pa tudi ne bo v nedogled gledala kako razbija neke noname kante.

Vitez ::

No, druga plat medalje pa je, da brez Ulfa Zavec nikoli ne bi videl profesionalnega ringa, posledično tudi IBF pasu ne.

Vitez ::

16. novembra v Magdeburgu SES boxing organizira večer, predstavili se bodo Krasniqui, Pianeta in Bosel, vsi člani kluba. Večina ostalih je imela fajt pred kratkim. Zgleda, da je Zavec res vedno manj integriran član v klubu. Mogoče bodo sporazumno razdrli pogodbo. zavec itak lahko trenira v svoji telovadnici v Sloveniji, je pa veliko vprašanje, če si bi uspel sam dogovoriti kak pomembnejši fajt.

mojsterleo ::

Vitez je izjavil:

No, druga plat medalje pa je, da brez Ulfa Zavec nikoli ne bi videl profesionalnega ringa, posledično tudi IBF pasu ne.

ne vidim kje je tu argument. promotorje boksarji menjavajo ko iztece pogodba ali pride do nesporazumov. vecje zvezde ustanovijo svoje promocijske hise in si fajte iscejo sami.
ulf je hotel iz zavca narest molzno kravo se za ta cajt k bo boksal (lahki nasprotniki v cimvecji areni). to je standarden problem evropskega boksa.
zavec bi raje se kak velik fajt, tu so razhajanja. tale ulf se mi zdi da zavcu dopoveduje, da brez naslova prvaka ne more dobiti dobrega nasprotnika. menim da je to skrajno smesno ce pogledas recimo s kom se je fajtal manj kvalitetni poljak jackiewicz pa recimo turek aydin.

Vitez ::

Razumem jaz dobro v čem so razhajanja. Ciljam na to, da se zdaj Zavec obnaša, kot da nemcev nikoli ni potreboval. In ni mi všeč, da jih opravlja po slovenskih cajtngih, namesto da bi po moško razdrl pogodbo. V Ameriki boksarji res dost trashtalkajo po portalih o svojih managerjih, ampak Zavec se žal v Evropi ne more obnašat, kot da je v Ameriki, ker zaenkrat še ni.

Res me zanima, kaj bo ukrenil zavec in ali si bo uspel dogovorit kak večji fajt. Če bo, kapo dol. Bojim pa se, da bo predolgo čakal. Če res misli čakat pol leta na fajt, naj raje kar neha. On bo marca v tem primeru zaradi neaktivnosti padel z lestvice in potem to zanj pomeni konec večjih borb.
««
29 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UFC - tema (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Šport
959132966 (912) oo7
»

Mayweather vs. Paul

Oddelek: Loža
162145 (1295) Ganon
»

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17033609 (27257) Jst
»

Boksarski dvoboj leta z zamudo zaradi težav s spletnim prenosom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
359446 (6342) Vazelin
»

Cro-cop jih je dubu po pic.. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15618788 (10851) jakaspaka

Več podobnih tem