» »

Boks

Boks

««
7 / 66
»»

Vitez ::

Nemec se širokousti, ampak on Zavcu ni zrihtal berta. Zavcu je zrihtal Berta in Ameriko DiBella. Ker hoče čimprej opasati Berta, ki je na srečoostal brez WBC pasu. Zato so kontaktirali Zavca in izkoristili, da Zavec hoče čimprej borbo v ZDA.

Če bi Berto premagal Ortiza, bi se zdaj verjetno pripravljal za Mayweatherja, Zavec pa za Baileya v Stožicah.

Bailey je boksal z Oualijem za mesto prvega izzivalca v Belgiji ravno zato, ekr je pričakoval, da bo moral z Zavcem boksat v Evropi. Berto pa je že toliko zvezda, da izven ZDA nikoli en bi boksal.

Ta nemški manager Zavcu nikoli ne bi mogel zrihtati borbe v ZDA.

Tilen ::

Vitez, kakšne možnosti daješ trenutno temu, da bi Zavec branil naslov (v primeru zmage proti Bertu) v Stožicah? Se mi nekako zdi, da bodo naslednje borbe vse v ZDA - vsaj dokler Zavec ne izgubi naslova prvaka.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

mojsterleo ::

Tilen je izjavil:

Kraj dvoboja je določila Bertova ekipa oziroma management.


Dibella ima na rezervi še Baileya, kateri se lahko od predhodnega boja Bero - Zavec precej nauči. Nekako se mi zdi, da Dibella tukaj malo taktično špekulira. Za "vabo" pošilja Berta, če mu uspe bo sicer super, če mu pa ne uspe, bo pa Baileyu vsaj malo lažje, ker bo imel informacije s prve roke (Berto). DiBelli je pomoje vseeno kdo ima pas - Berto ali Bailey. Bailey je prvi izzivalec, tako da je DiBella praktično v win-win situaciji. Glede na to, da je Bertova ekipa izbrala lokacijo dvoboja je to še en dokaz za to, da mora Zavec zmagati s KO. Ne vem pa kako dolgi so lahko (morajo biti) presledki med enim in drugim dvobojem. V primeru, da bi jih Zavec konkretno dobil od Berta vendar vseeno obdržal pas, na drugi strani pa bi Bailey pritiskal za čimprejšnji dvoboj. Zavec bi hotel še vedno boksati v ZDA vendar recimo ne bi bil 100% pripravljen in bi to Bailey izkoristil sebi v prid. Ne vem, špekuliram. Vsekakor verjamem v Dejana in si želim, da oba omenjena dvoboja obrne sebi v prid vendar bo zelo, zelo težko. Bailey je tukaj zelo nevaren nasprotnik, čeprav ga je
Uf zelo je pomembno kdo ima v tem trenutku pas. Berto je namreč pas izgubil proti Ortizu, brez pasu pa je vreden bolj malo, saj publike nima, niti ni sposoben privabiti veliko ljudi pred TV zaslone. Dejansko je od vseh teh visokoprofilnih boksarjev najbolj umetno sproducirana "zvezda". Na Berto dvobojih se običajno pojavi 500-1000 ljudi, pa še to na potalanih (zastonj) kartah. Od kje jim denar, da furajo Berta, ostaja večini ljudi velika skrivnost. Fora je namreč v tem, da če borec ni privlačen za publiko, in TV ekrane, ne prinaša denarja in bo težko kdaj superzvezda. Samo biti dober v ringu je namreč premalo, imamo kar nekaj takih primerov.

Glede Berta se jim je tako mudilo, da so celo na IBF dali apel za t.i. "green card", torej dovoljenje za sankcioniranje borbe, ki ni po pravilih. Bertu namreč želijo čimprej zrihtati pas, ter ga potem na brzino spraviti v ring še z Baileyem, potem pa ga bodo verjetno propagirali kot najboljšo stvar po narezanem kruhu in ga prodajali naprej Floydu in Pacquiaotu.

Meni se npr. zdi smešno, kako po tujih forumih nekako kritizirajo Zavca, češ da je "euro-bum" oziroma zanič boksar, ker je iz evrope, ter s prstom kažejo na njegov resume, hkrati pa Berta kujejo v zvezde, čeprav je njegov resume komaj kaj boljši. Nekakšni bivši prvaki, izven kvalitetne forme, ter edini dober fajt s Collazom, ki ga je komaj premagal, ter poraz proti Ortizu. In to je po mnenju američanov dovolj za borbo s Pacquiaotom ter Floydom. My ass. Zavec je premagal povsem kvalitetna nasprotnika v Hlatswayu in Jackiewiczu, ki sta bila na vrhuncu forme, Hlatswayo celo nepremagan in mu je Zavec zadal edini poraz kariere. To so pomembni podatki.

Prvak se pa načeloma bori minimalno 2x na leto, enkrat obvezna obramba proti nasprotniku, ki ga določi organizacija, drugič pa prostovoljna obramba proti kateremukoli nasprotniku, ki je takrat v IBF top 15.

Po moje je Berto kvalitetnejši boksar od Baileya.

Nemec se širokousti, ampak on Zavcu ni zrihtal berta. Zavcu je zrihtal Berta in Ameriko DiBella. Ker hoče čimprej opasati Berta, ki je na srečoostal brez WBC pasu. Zato so kontaktirali Zavca in izkoristili, da Zavec hoče čimprej borbo v ZDA.

Če bi Berto premagal Ortiza, bi se zdaj verjetno pripravljal za Mayweatherja, Zavec pa za Baileya v Stožicah.

Bailey je boksal z Oualijem za mesto prvega izzivalca v Belgiji ravno zato, ekr je pričakoval, da bo moral z Zavcem boksat v Evropi. Berto pa je že toliko zvezda, da izven ZDA nikoli en bi boksal.

Ta nemški manager Zavcu nikoli ne bi mogel zrihtati borbe v ZDA.
Seveda Steinforth Zavcu ni zrihtal Berta koga tu hecajo? Zavec je namreč že večkrat povedal, da ima nekako 2 ekipe na terenu, ena v evropi, druga v ameriki (točno kdo je to, ni znano). Steinforth je verjetno edino toliko pomagal pri vsem skupaj, da je Zavcu dovolil delati preko ameriškega promotorja, ker drugače ima pogodbo s SES Boxing do 2012, in vsaj teoretično bi ga lahko Steinforth poslal boksati še ene dvakrat v Stožice proti noname nasprotnikom, ter bi pobasal ravno tako dober denar.
Vitez, kakšne možnosti daješ trenutno temu, da bi Zavec branil naslov (v primeru zmage proti Bertu) v Stožicah? Se mi nekako zdi, da bodo naslednje borbe vse v ZDA - vsaj dokler Zavec ne izgubi naslova prvaka.
Zavec se bo boril v ameriki... v Sloveniji vidim samo še kakšno poslovilno borbo tam 2013 leta. No, dokler bo ostal normalen in ne tak kot Martin Strel, ki mu je amerika zmešala glavo, bo vsekakor vedno dobrodošel tudi v Sloveniji, o tem sem prepričan.

ps: ne vem od kje ideja da je to win win situacij za dibello. ce kaj je lahko kvecjemu jezen kot ris ker se mora ukvarjat s tem bertovim popravnim izpitom namesto da bi presteval milijone za borbo s floydom.

Zgodovina sprememb…

Vitez ::

Jaz pa mislim, da bo borba Zavec-Bailey, če Zavec premaga Berta, v Sloveniji.

Berto je vseeno zvezda. Dovolj velika, da za vsak fajt pobaše milijon in da se prevaža z maseratiji. Bailey ni ta liga, sem že povdaril, da je bila borba Bailey-Ouali za prvega izzivalca v Belgiji, zakaj le, samo zato, da bi se oba malo navadila na Evropo kot predpriprava na Zavca.

Organizirati Bailey-Zavec v ZDA se DiBelli ne splača, ni šans.

Zavec lahko v ZDA boksa samo proti komu, ki je vsaj ranga Berto, ali pa še višje.

Vitez ::

Tako da, če hoče Zavec potem še kaj v ZDA, mora iskat zvezde, da se bo organizatorju dvoboj splačal. Tale trenitek mi prideta na misel pol-velteraša Bradley in Devon Alexander, mogoče zab Judah, če bi kateri od teh šel v veltersko. Mogoče Khan.

Lejte fantje, to je moje mnenje: Američanom so evropski boksarji nadloga. Angleži izvzeti, ekr jih nekako smatrajo za svoje. Evropejca Ne-Angleža povabijo v ZDA samo, če je tako dober, da ga praktično ni moč ignorirati..

Radi imajo latinote, predvsem Mehikance in Portoričane.

Tilen ::

Če Zavec zmaga proti Bertu nima neke izbire, ker je Bailey prvi izzivalec. Ne verjamem, da bi "Zavec - Berto" boj bil v ZDA, "Zavec - Bailey" v Stožicah, potem pa spet en boj v ZDA. Bi pa seveda po zmagi nad Bertom in morebitnem naslednjem dvoboju v Stožicah le te dobesedno razneslo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Vitez ::

Ne vidim razloga, zakaj ne. Zavec je itak še vedno last nemškega managerja, torej je ta ameriška borba zaenkrat izjema v njegovi karieri.

zdi se mi čist realno zavec-bailey v Stožicah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

Na Youtube je nekaj svežega :)



413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tilen ::



Nekdo na sveže uploada filmčke.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mojsterleo ::

Vitez je izjavil:

Jaz pa mislim, da bo borba Zavec-Bailey, če Zavec premaga Berta, v Sloveniji.

Berto je vseeno zvezda. Dovolj velika, da za vsak fajt pobaše milijon in da se prevaža z maseratiji. Bailey ni ta liga, sem že povdaril, da je bila borba Bailey-Ouali za prvega izzivalca v Belgiji, zakaj le, samo zato, da bi se oba malo navadila na Evropo kot predpriprava na Zavca.

Organizirati Bailey-Zavec v ZDA se DiBelli ne splača, ni šans.

Zavec lahko v ZDA boksa samo proti komu, ki je vsaj ranga Berto, ali pa še višje.

ja tako narekuje logika, vendar so boks promotorji in TV hise v ameriki precej prepleteni s predpogodbami in TV datumi. kako in kaj ima dibella urejeno zaenkrat ne vemo,ampak naceloma zavca in baileya ne bi bil problem ruknit na kak termin. borba v sloveniji nima smisla,saj je verjetno HBO ne bi kupil in zavec bi spet ostal brez kontakta z amerisko publiko. kar se steinfortha tice itak domnevam da je zavca ze sedaj 'prodal' ameriskemu promotorju,sam pa bo do izteka pogodbe vlekel dividende od borb.

bailey-ouali je bil v belgiji ker so belgijci ponudli vec denarja za borbo,oz.je bila edina ponudba. sej sam za info oualijev promotor ni nihce drug kot floyd mayweather...
mislim da se oba strinjava da bi bila borba zavec bailey nekaj povsem drugega,ce bi zavec prej premagal berta.
amir khan bi bil zelo realen nasprotnik zavca nekje v prihodnosti imo. se posebej ce bi uspel pokazati dober nivo borbe. to bi bil pravi superfight za zavca,saj je khan izredno popularen borec. njrmu bi z veseljem ' prodal 'pas za kak milijon$,ker ga bo rabil za borbo s floydom mayweatherjem. tu je tudi malignaggi,s katerim imata neporavnane racune,ceprav bi bil po takih zahtevnih borbah malignaggi kr malo joke.

mojsterleo ::

Sedaj mi je jasno, zakaj bo Zavec imel sparing z Jackiewiczem. Slednji naj bi se namreč oktobra pomeril s Kellom Brookom, zelo dobrim velterskim boksarjem iz anglije.

satfinder ::

Manny Pacquiao proti Floydu Mayweatherju na sodišču
"... Floyd Mayweather Mannyja Pacquiaoja obtožuje jemanja nedovoljenih sredstev,
Manny Pacquiao vse obtožbe zanika.

Floyd Mayweather je dejal,
da se mora osredotočiti na naslednji dvoboj proti Victorju Ortizu, ki bo septembra.
V javnost pa je prišlo nekaj fotografij, ki kažejo, da se je Mayweather zabaval
v Atlanti in Las Vegasu, namesto da bi se udeležil katere od sodnih obravnav. ..."
http://www.zurnal24.si/mayweather-ni-na...
http://24ur.com/sport/ostalo/pacquiao-p...

Manny Pacquiao: "Floyd Mayweather se me boji." [New York, 21.01.2010]
http://24ur.com/sport/ostalo/video-pacq...

Rocky Marciano - edini neporaženi prvak
(49 zmag, 43 KO, brez poraza v profesionalni karieri,
s TKO v 8. rundi, je med drugimi premagal tudi Joe Louisa):
http://boxrec.com/list_bouts.php?human_...
http://sportdogaja.si/zgodovina/rocky_m...
Rocky Marciano @ Wikipedia

Floyd Mayweather Jr
(41 zmag, 25 KO, brez poraza v dozdajšnji profesionalni karieri):
http://boxrec.com/list_bouts.php?human_...
Korak do konca in Naprej :).

Zgodovina sprememb…

mojsterleo ::

ja ta zadeva okrog obtozb glede prepovedanih pozivil ima dolgo brado, in je precej neposrecena. pacquiaov promotor je to tozbo vlozil proti floydu in se nekaterim drugim promotorjem, ceprav se o tem govori ze dolgo in si floyd tega ni spomnil 2009 leta (takrat so pac-floyd pogovori zastali, ker manny ni hotel sprejeti doping testa po olimpijskih standardih). zato je zadeva dokaj neposrecena da sodno preganjas nekoga, ki je samo ponovil nekaj splosno znanih zadev. poleg tega bi lahko zadeva spet zaustavila pogajanja za pac-floyd 2012.
v bistvu mi je vseeno ce se ta borba zgodi ali pa ne. tezko napovedati kdo bi zmagal, verjetno floyd saj ima pac kar probleme s tehnicnimi boksarji (morales, marquez).

Vitez ::

Au, Jackiewicz naj bi boksal Brookom???

Brook je izjemen. V bistvu je prvi izzivalec po WBO, ampak ga Pacquiao seveda ignorira, WBO pa kot zgleda sploh ne šmirgla tega, da bi moral prvak boksat s prvim izzivalcem.

Sicer pa je moje osebno mnenje, da bi Mayweather gladko premagal Pacquia-a.

Se moram popravit, Brook je drugi izzivalec, Jones je prvi. To o ignoriranju pa velja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

mojsterleo ::

no resnici na ljubo je brooka nategnil prejsnji.promotor, sicer znani frank warren. ta ga je pustil kar dolgo na hladnem ker je mislil, da bo pacquiao enkrat vrnil pas WBOju, kar pa se ocitno ne dogaja. novi promotor eddie hearns/matchroom sports pa ocitno cika na brookov vzpon po IBF lestvici. najprej n'dou, sedaj jackiewicz, potem pa verjetno kak malignaggi, bi ga pripeljali na vrh IBFjeve lestvice, kjer trenutno kraljuje nase gore list hehe.
mislim da o floydu bo veliko pokazala borba s ortizom, koliko se ima v sebi tistega vrhunskega boks instinkta ter hitrosti. definitivno pa bi lahko premagal pacquiaota, vsaj glede na to, da je to 2x skoraj uspelo marquezu, ki ga je floyd premagal prakticno brez izgubljene runde.

Double_J ::

definitivno pa bi lahko premagal pacquiaota, vsaj glede na to, da je to 2x skoraj uspelo marquezu, ki ga je floyd premagal prakticno brez izgubljene runde.


Eh, floyd je bil skoraj poražen proti Mosleyu, že čisto na začetku. Tam bi bilo seveda konec proti pacmanu. Tako da jaz menim da bi ga premlatil in celo osramotil...
Dve šivanki...

Vitez ::

Ja, Mike Jones in Kell Brook si oba definitivno zaslužita borbo za svetovnega prvaka. Sploh za Jonesa me čudi, da je še ni dobil, ker je visoko rangiran po vseh združenjih, pa še Američan je.

mojsterleo ::

mike jones bi lahko bil naslednji nasprotnik pacquiaota, saj je pred kratkim podpisal pogodbo s top rank,tako da bi bil to inhouse fight.
kell brook pa no way. zanj je trenutno se najboljsa moznost, da se bori z amir khanom, ki prihodnje leto prihaja v velter. to.bi bil za angleske razmere precej velik fajt.

mojsterleo ::

na boxingscene so objavili zanimiv intervju z dejanom, ce koga zanima: When Lou DiBella announced to BoxingScene last month that Andre Berto's first fight removed from his loss to Victor Ortiz would be a title fight with IBF welterweight champion Jan Zaveck, most observers penciled the former WBC champ in the win column almost immediately. Well, half a world away Zaveck was reading and contacted BoxingScene in order to make his case. Compared with many European fighters, he's far from content to protect his belt against lesser competition for the sake of comfortable paydays. More importantly, he says he's coming to Biloxi, Miss., on Sept. 3 to win. In our conversation, the boxer formerly known as Dejan Zavec spoke through translator Jure Doler on a variety of subjects, namely his massive following in his native Slovenia, what he plans to accomplish in his first trip stateside, and his reaction to Team Berto's comment that he's a "Winky Wright with no jab."
BoxingScene: Your real name is Dejan Zavec. I've noticed a lot of Slavic fighters change their names when they fight in Germany (like Adnan Catic to Felix Sturm). Why do you have to change your name to Jan Zaveck? Is it purely because of business? Would you prefer to keep it Dejan Zavec all the time if you could?
Jan Zaveck: To be honest, I'm really not obsessed with my name, boxing name or nickname. My boxing name Jan Zaveck was given to me in Germany, due to easier pronunciation, so the reason is business, as you also say. But the truth is, I'm Dejan and will always remain Dejan. In general, changing names in boxing is not a rarity. Let's take a look at Felix Sturm, who you mentioned or the great Muhammad Ali and many other fighters who are not Slavic.
BoxingScene: You have a lot of fans in Slovenia. In your last defense of your IBF title, 12,000 people bought tickets to see you fight Paul Delgado. One of your fans in Slovenia just emailed me saying she will travel with 50 friends to Biloxi for your fight. What do you think it is that has made you become so popular in Slovenia?
Jan Zaveck: I just can't explain you the connection between us. I need them, they need me, and together we're the strongest team. We're going through real, emotional, and unforgettable moments during my fights and the energy between us is boundless. Whenever I can, I take time for my fans. We chat together and even spend some time together. I guess the popularity comes from my open character. I can't tell you how proud and happy I'm to hear my fans are going with me also to Biloxi. BoxingScene: Like I said, you have a big fan base in Slovenia, and you can make a lot of money defending your belt there against less tougher competition than Berto. A lot of European fighters do that, so why not do the same? Why risk coming to America where there's always a concern that you might not get a fair decision from the judges? For example, look at Sturm when he fought Oscar De La Hoya in Las Vegas. Sturm should've won the fight in my opinion, but the judges gave it to De La Hoya.
Jan Zaveck: I always say you have to push harder and challenge your luck and success, because this is the only way to go beyond the limits. I want to know where I am, and if I'm not good enough to defend my title everywhere in the earth--U.S. or Europe--I don't deserve it. It's not my intention to hide a belt away. It's not moral. Yes, it would be easier to defend the title back home, but that's not my way.

BoxingScene: This is your American debut. Are you planning to come here early so you can get accustomed to your surroundings, or will you come late, like right before the weigh-in? When are you flying here?

Jan Zaveck: I've been in the U.S.A. a few times and everywhere I went, I always felt good and welcome by people. If I could choose it, I would make all the preparations for the fight to be in the U.S. However, we're coming around two and a half weeks before the fight so we'll have enough time for acclimating to the area and having final sparring. Indeed, this is my first professional fight in America, but it is not the last one!

BoxingScene: Berto and his trainer, Tony Morgan, said you're a pressure fighter who comes forward with his hands up. In the video I sent you, Morgan said you're powerful with a tight defense, but in his words, "a Winky Wright with no jab." Do you agree or disagree? How would you describe your style?

Jan Zaveck: Like they are looking for my weak points, we're also looking for his. I'll try to do my best with my jab, although as they are saying, it might not be the best. Anyway, things in the ring can change. You can do in the ring what the opponent lets you do.

BoxingScene: Now it's your turn. What do you think about Berto's style? What does your trainer think about Berto's style?

Jan Zaveck: It wouldn't be proper if I say what Andre's pluses and minuses are. Generally looking, he's a great fighter and it's actually difficult to find what he does badly. I'd rather focus on my advantages. Everybody in our team, including my coach, Dirk Dzemski, and my strength coach, Tomi Jagarinec, is sure that Andre is a great fighter. But definitely, like everyone, he's not unbeatable. BoxingScene: I watched Berto spar this week, and he's very fast, especially with his double left hook. However, he showed in the Ortiz fight than he can be hit and he can be hurt. How do you plan on beating Berto?

Jan Zaveck: Too bad you didn't come to my training. (Laughs) Anyway, everybody has his own strategy and vision but you can't be sure to realize your plans until you're in the ring and until you feel the opponent. However, I expect a great fight, a great performance from both of us, a lot of action, adrenaline, and exciting boxing.

BoxingScene: You only have one loss to consensus top ten welterweight Rafal Jackiewicz in 2008, which you avenged last September. What was the difference between the first fight, the rematch, and today? What weaknesses have you improved?

Jan Zaveck: The main difference between our first and second fight against Jackiewicz was that last September when I won, I didn't defend my title, although I was the champion. I was more offensive than in our fight on 2008 where I was counting points and defending more. That fight in Poland was a really great test and excellent schooling for me, and it showed me a lot of things.

BoxingScene: Right now, everyone in America is predicting Berto to win even though they probably have never seen you fight. What do you have to say to those people who aren't giving you a chance to win?

Jan Zaveck: I recommend these people relax, sit down in front of the T.V. or live in Biloxi, and enjoy the fight. I will show them they were wrong with their anticipation and conclusions about the winner. The essence is often hidden to the eyes.

BoxingScene: Can you give your prediction on how you think the fight will end?

Jan Zaveck: Worst-case scenario is my confident points victory. Please watch my video "Calling Out" (LINK: http:// www.youtube.com/watch? v=VWwWLZwDRR4 ) so you can learn more about me and my intentions.

vir: boxingscene.com/zaveck-hiding-belt-europe-immoral-berto-beatable--42400

Icematxyz ::

I just can't explain you the connection between us. I need them, they need me, and together we're the strongest team.


Lepo povedano.

I always say you have to push harder and challenge your luck and success, because this is the only way to go beyond the limits. I want to know where I am, and if I'm not good enough to defend my title everywhere in the earth--U.S. or Europe--I don't deserve it. It's not my intention to hide a belt away. It's not moral. Yes, it would be easier to defend the title back home, but that's not my way.


Tako se govori!

I recommend these people relax, sit down in front of the T.V. or live in Biloxi, and enjoy the fight. I will show them they were wrong with their anticipation and conclusions about the winner. The essence is often hidden to the eyes.


Tako je, pokaži gledalcem v ZDA to, kar mi že vemo. Boljši si kot Berto!

Upam, da še Dejan boksa kaj v Stožicah. Po Bertu na primer Bailey bi bilo čudovito, ampak kaj ko je stadion premajhen za vse!

Vitez ::

Bravo Dejan, dobro je povedal!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Icematxyz ::

Zavec vs. Berto



Vir: Battle in Biloxi

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

mojsterleo ::

lol najcenejša karta bo 50$...

Tilen ::

Poceni, glede na letalsko in US standard. Ni to bananistan Slovenia.

Če bi bil Bailey - Zavec fight v Stožicah, bi jaz dal 50€ za karto.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

mojsterleo ::

no ja, če bi bile karte v sloveniji po 50$, ne bi bilo 12k ljudi v stožicah garantirano. je pa res, da so tudi v ameriki za kake dobre borbe dosti cenejše, recimo 20$ je bila mislim da za zadnjo borbo saula alvareza.

ps: sicer bo pa itak zastonj po TV, tako da bo večina verjetno kar na zaslonih gledala. no tudi to šteje konec koncev.

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Zakaj pa ne? Mi smo v službi šli kot kolektiv - 2 avtobusa z vsemi navijaškimi rekviziti na Zavec - Delgado in že takrat je bila karta 35 EUR (49.84 $).

x



ZAvec - Delgado



Cena osnovne karte za ZDA je torej čisto normalna, ker je že karta v Stožicah bila 50$.

Cena kart za Alvarez - Gomez : klik


Me je pa kar strah, ko vidim, da tale Zavčeva "dvorana" v ZDA sprejme le 1500 gledalcev. HAHA. POLOM.


Zaradi precejšnjega zanimanja in želje, da si čimveč navijačev ogleda dvoboj v ZDA, je agencija Vivatreking, uradni turistični partner za ta dvoboj, pripravila posebno ugodne pakete za ogled nepozabnega športnega spektakla. Paket sicer ne vključuje vstopnic za dvoboj (odvil se bo v dvorani za 1500 gledalcev), a te zagotovi agencija po uradnem ceniku, in sicer po cenah 50 USD (35 eur) za navijaške vstopnice ali 150 USD (105 eur) za prvi sektor.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

mojsterleo ::

ce se ne motim je bila najcenejsa karta za delgada 15 eur. je pa res da so stozice precej vecje in je to na nek nacin normalno, saj so bile najcenejse karte bolj navzven in si manj dobro videl. v biloxiju je pa itak dvorana manjsa in cenejsih kart pac ni. ok makes sense. vseeno bo pomoje presenetilo americane ko bo tam vec fanov od zavca kot pa od berta LOL.

se spomnite kako so se srbi skor podelal v hlace ko je slovenska repka igrala tam, ker je blo vec slovencev kot srbov :))

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

"I always say you have to push harder and challenge your luck and success, because this is the only way to go beyond the limits. I want to know where I am, and if I'm not good enough to defend my title everywhere in the earth--U.S. or Europe--I don't deserve it. It's not my intention to hide a belt away. It's not moral. Yes, it would be easier to defend the title back home, but that's not my way."



Zavec je s tem ganil precej američanov.

If you're not liking Jan Zaveck's personality right now, I don't know what to tell you.


Okay, I was neutral on this fight before, but now I'm officially rooting for Zaveck. I've got nothing but respect for a guy who could make easy money fighting stiffs, but actually wants to go out, fight tough fights, and prove himself against good fighters.


I've never seen Zaveck fight. He looks fast on the video... is that a video trick or is he fast?



He's fucking with the world, just a little bit, and I like it.



In all seriousness I like this dude. I'm going to youtube his fights and hopefully his fighting style match his words.


Dobra analiza dvoboja : (14 min!)

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Icematxyz ::

Dobra analiza dvoboja : (14 min!)


Škoda da ni več! Takšen posnetek bi že celo lahko Dejanu pred tem dvobojem predvajal za še dodatno motivacijo. :)

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Vitez ::

V ZDA so taki fajti običajno v kazino-hotelskim kompleksih. Zavec je v ZDA precej neznano ime, zato ni čudno, da so ga dali v en manjši kazino. Ne moreš kr takoj boksat v Las Vegasu, najprej si moraš v ZDA ime nardit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vitez ()

Vitez ::

Imam vtis, da tudi gladka zmaga nad zavcem Bertu ne bi dvignila renomeja v ZDA. Navijači se na ameriških boksarskih sajtih še evdno pogovarjajo v stilu "kdo je sploh ta Zaveck, Berto se spet izogiba dobrim boksarjem".

Po drugi strani ima zavec imenitno priložnost, da šokira Američane in jim obrne boksarsko logiko na glavo.

mojsterleo ::

na stavnicah je zaenkrat 4:1 za berta, ceprav razlika v kvaliteti definitivno ni toliksna.
za americane je itak vsak ne-ameriski/angleski boksar 'kr nekdo', ceprav faktualno se ravno po svetu kvaliteta konkurence dviguje. amerika ima vse manj vrhunskih boksarjev.
kar se tice berta upostevaj, da je bil ze pred borbo z ortizom resen kandidat za pacquiaota in druge velike borbe. to samo pove kako medijsko sproducirana zvezda je. zavec je premagal po kvaliteti skoraj enakovredne borce (le enega manj), pa vsi o njem govorijo kot da nima pojma. ha! osebno bertu priznam zmago samo ce zavca totalno dominira in zmaga s KO. vsak drug nacin se zna izroditi.

Tilen ::

DZ

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Vajenc ::

Ja revež, kaj mu pa delajo?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

WarpedGone ::

Tole je EEG, Elektro-Encefalo-Graf, snemanje možganskih valov. Kontrola, al v nadzornem centru vse špila kot mora al so kakšne "posebnosti".
Zadeva je tečna v smeri, kolk močno ti napnejo gumico okrog glave in kolk suho kožo maš na glavi. Pa pol ure je treba na miru ležat.
Zbogom in hvala za vse ribe

Tilen ::

Videl sem precej vrhuncev Berto - Ortiz, zato sem se odločil pogledati celoten dvoboj.

Ojej, JOJ, bleh, haha!

Berto ni imel za pol bureka, resno! Če odštejem vse runde v katerih sta en drugega KD-jala, je Berto zmagal LE ENO rundo v kateri je bil Ortiz opozorjen s strani sodnika zaradi udarca v glavo od zadaj. Ortiz je dobil 9 rund (2x KD), Berto 3 (2x KD). Berto je prvih šest rund samo čakal na večjo napako Ortiza, katere pa ni in ni dočakal. Ortiz je bil videti kondicijsko 2x bolj pripravljen od Berta. Sodnik se je nenormalno veliko vmešaval v dvoboj in če sem malce zloben, celo reševal Berta, da ni odletel s KO. Še komentatorja sta se pritoževala, da nista prišla gledat sodnika! Skratka v tem dvoboju res ne vem, kako bi lahko Bertu pripisal dobro pozicijo, ker praktično ni skoraj nič spacal skupaj. V določenih trenutkih je samo krilil proti Ortizu, pol udarcev seveda mimo. Ortiz ga je ves čas napadal in Berto praktično ni imel možnosti za napad, ker je Ortiz že od prve runde naprej nenormalno pritiskal. Sem mislil, da bo Ortiza tam okoli 8-9 ali 10. runde načelo in da bo Berto to izkoristil. Ah, kje. Še zadnje štiri runde ga je nabliskal. Promotorji so naredili svoje in na Youtube uploadali nekaj dobrih zadetkov Berta, katere so morali pri tem dvoboju iskati z lupo.

Udarci v glavo :

Berto ---> Ortiz 132
Ortiz ---> Berto 200

Udarci v telo :
Berto ---> Ortiz 15
Ortiz ---> Berto 82

12 rund je preživel samo zaradi sodnika. Berto ni imel šans!
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Icematxyz ::

 Sparing

Sparing



1.) Rafal Jackiewicz
2.) Selcuk Aydin

Poleg odličnih treningov ima Dejan še razlog več za dobro voljo. Opravil je namreč tudi redni letni nevrološki pregled, natančna slika možganov pa je pokazala, da je vse v najlepšem redu. "Če gledajo, kaj je na glavi, bi moral že zdavnaj končati. Če pa gledajo v glavo, še niti začel nisem boksati, zato lahko brez skrbi nadaljujem, ker sem kot študent," je v svojem slogu povzel svetovni IBF prvak in še enkrat poudaril, da se veseli podpore slovenskih navijačev tudi v Biloxiju.


Dejan v Nemčiji z odličnimi "sparing" partnerji

Vitez ::

Aydin?? Uf, ta Turek je bomba. Še neporažen.

Tilen, če si pogledal cel dvoboj, se najbrž spomniš 6. runde. Ortiz je bil tam že skoraj fertik, na trenutke je zgledalo, da sodnik čaka, kdaj bo pokazal TKO. Berto udari, Ortiz pade. Pol pa nekaj sekund pred koncem Ortiz položi Berta.

Tilen ::

Po tem, ko je Ortiz padel v 6. rundi, se je pobral v sekundi. Če bi res bil "skoraj fertik" bi še malo izkoristil, pa ni.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

dolenc ::

Treba stavni račun počasi nafilat :), da bo toliko slajše ko bo namahal Berta.

Tilen ::

Zavec vs Berto @ BWIN

Andre Berto (USA) 1.14
Jan Zaveck (SLO) 5.25

:P




413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Icematxyz ::

"Nutricionist" torej že dela svoje in bo "ozdravil" Berta, da bo zdržal kakšno rundo več! ;)

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

According to reports floating around the net, Berto is blaming his poor stamina on an anemia problem. I don't buy it.


Berto-Zaveck: Will Andre run out of gas again?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mojsterleo ::

Danes sem malo brskal po filmčkih in našel tale zanimiv posnetek IBF Welterskega pasu, posnel sem ga pa očitno 15.2.2011 na showoffu v Vodafone areni pred Zavec-Delgado.Vsekakor kdaj je boljši trenutek za objavo kot sedaj? Pa btw, je kdo opazil table s plakati Berto-Zavec?

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

Kako je zdaj s temi pasovi- a tipu pas ostane, ko ga enkrat osvoji ali pa ga mora vrnit, če/ko kdaj zgubi pred izzivalcem ?
On the journey of life, I chose the psycho path.
««
7 / 66
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UFC - tema (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Šport
975136771 (729) BaTeMaN
»

Mayweather vs. Paul

Oddelek: Loža
162168 (1318) Ganon
»

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17034000 (27648) Jst
»

Boksarski dvoboj leta z zamudo zaradi težav s spletnim prenosom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
359513 (6409) Vazelin
»

Cro-cop jih je dubu po pic.. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15618876 (10939) jakaspaka

Več podobnih tem