» »

Tomaž Humar

Tomaž Humar

Heavy ::

Po velikem mediskemu bumu o smrti enega največjih alpinistov v Sloveniji in svetu se prah počasi polega. Po žalosti in čustvih pa prihaja na plano zdrava pamet. A ni kretensko it plezat tako zahtevno smer sam? Zakaj ni s seboj imel odprave oz. soplezalca, ki bi lahko pomagal v slučaju nesreče? Je dokazova da ima jajca?Slučajno ni še nikoli obtičal na gori in so ga morali reševat? Tako pa je šel v skoraj prostovoljno smrt in doma pustil DRUŽINO. Nebo otrokom težko, ker nimajo očeta? Nanje ni mislil?

Sedaj da bi jaz šel dirkat z avtom in bi se zabil pri 180km/h v drevo. Vsi bi govorili da je ta človek kreten, debil, da je kaj takega počel. Toda, a ni isto počel Humar na gori? Mene bi imeli za bedaka, njega pa vsi dvigujejo v zvezde.

Pšenični ::

"Sedaj da bi jaz šel dirkat z avtom in bi se zabil pri 180km/h v drevo. Vsi bi govorili da je ta človek kreten, debil, da je kaj takega počel. Mene bi imeli za bedaka, njega pa vsi dvigujejo v zvezde."

Točno tako.

imallears ::

Počel je kar je hotel, pa si rihtu svoja sredstva, in plačeval zavarovalnino. Športnikov mamo pa polno, pa tut počnejo kar hočejo, pa zaposleni so po vojski/policiji, pa "krovne zveze" težke majo za sabo, pa baje hudo promocijo delajo.

Go figure.

aljazh ::

"Sedaj da bi jaz šel dirkat z avtom in bi se zabil pri 180km/h v drevo. Vsi bi govorili da je ta človek kreten, debil, da je kaj takega počel. Mene bi imeli za bedaka, njega pa vsi dvigujejo v zvezde."

Točno tako.


Če bi se ti to zgodilo na Finskem in bi bil rally dirkač, bi v tamkajšnjih medijih požel podobno "slavo" kot jo je Humar pri nas.

A je potem tudi rally en brezvezen šport za bedake s samomorilskimi nagnjenji?

WarpedGone ::

Zbogom in hvala za vse ribe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

STOP voznikom s prekratko var. raz. - modra LED TABLICA (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
888988 (6865) Mehmed

Zakaj ni hitrost novih avtomobilov omejena Na 130km/h (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
23835289 (29486) dzinks63

Nesreča na primorski avtocesti (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Na cesti
632105466 (88268) dzinks63
»

Letos 62 lani 50 smrtnih žrtev na naših cestah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12813586 (9652) Irbis
»

Dilema - avto z manjšo kubituro pokuri manj ali več na avtocesti? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23676728 (73731) Azrael

Več podobnih tem