» »

Nakup vzmetnice

Nakup vzmetnice

antireal ::

Zanima me katera je po vašem mnenju najboljša. Nekateri govorijo o dormeu, nekateri ga dejansko pljuvajo. Spet drugi hvalijo meblo, jogi itd.. nekateri vodne postelje. Sem ravno pred nakupom in me zanima vaše mnenje. Hvala!

koyotee ::

Predvsem naj te zanima tvoje mnenje. Ni neke ultimativne vzmetnice, nekaterim ustrezajo bolj trde drugim pač ne. Pojdi in testiraj. Sam imam vzmetnico 180x200 neke nemške firme za cca 300EUR iz rutarja. Je kar trda, vendar sem tako hotel.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

antireal ::

Imam namen kupiti 90x200. Vodna mi sploh ne diši. Nekako mi najbolj ustrezajo malo trše zaradi hrbtenice.

Problem je v tem, ker pri vzmetnici ne veš, ali ti je všeč ali ne, dokler jo dejanko ne uporabljaš kakšen mesec ali več. V trgovini se vležeš nanjo in ti je itak 90% vzmetnic ok.

guest #44 ::

dormeota sem mel precej časa. je zelo dobra vzmetnica, ki pa ševedno ni dovolj dobra zame. to pomen za povprečnega uporabnika je odlična, ko se uležeš gor prav čutič kako se sprostiš nobena druga nespužvasta ni bla taka.
pa sem kupu najcenejši model. meni je dejansko tko dobra kot reklamirajo.

problem je ker imam zjeban križ in rabim zlo trdo podlago, tak da čeprav je dormeo zelo trda je ševedno premalo zame. tako, da že nekaj mesecov spim na par centimetrski spužvi.

opozarjam, da pri dormeotu ležanje na strani zna bit malce boleče za rame, ker je pač trda. za hrbtno ležanje pa ni boljše.

;-) ::

Meni pa so pred časom menjali že tretji dormeo-spet reklamacija, tam ko ležim se posede pa mam 65kg:D vse delam po navodilih.

Gre za dimenzijo 180x200 memory.

Meni ustreza da mam vsakih par mesecev novo zofo, oni pa se ne bunijo.

T0RN4D0 ::

Hehe jst sm isku po dolgem in počez in se nakonc odloču za dormeota. Zanimivo da mi je od vseh razstavljenih modelov najbolj ustrezal ravno najcenejši, medtem ko je blo po drugih salonih ravno obratno, in so mi bli všeč samo modeli ki so stali eno ali dve delavski plači :D

V glavnem zdej že kak mesec spim na Comfortu (precej trd) in je bomba. Je pa res da maš pri 90*200 malo več izbire kot pri mojih 140. Je pa še vedno tako da moraš it malo okol, ugotovit kolk si prpravlen dat, in malo poležat na eksponatih :) Če je tolk mehek da v minuti čutiš hrbtenico, pol je hitr jasno da ni uredu.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

DOOM_er ::

tut jst mam dormeota, unga za 130EUR in morem rečt da je jogi totalna bomba, trd ravno prav, zjutraj te nč ne boli pa nč.
Robots will steal your job. But that's OK

Super Sonic ::

Jst sem ravnokar vzel za svojo spanilco od Jogija Hospital SUPER model.

Men je to najboljši Jogi, ki sem jih kadarkoli občutil. Je pa zelo mehak, kar mi zelo ustreza.

Cena je pa tud zelo nizka, nekje okol 250€ za 200x90.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
227104536 (9250) Vanadium
»

Nakup vzmetnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7434128 (10699) TheHijacker
»

Katero vzmetnico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8142566 (20164) matobeli
»

Ležišče DORMEO - vaše mnenje (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20691684 (27442) Ganon
»

Nakup vzmetnice - nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7730563 (16869) amigovespuci

Več podobnih tem