» »

Wd TV Live

Wd TV Live

««
21 / 24
»»

Aar2rk ::

Nimam avasta, Microsoft Security Essentials, itak pa enako kot pred čisto instalacijo Win7, ko je videl vse sherane folderje

goldrake ::

Prosim za pomoč glede WD TV -starega .Namreč dalinec je crknu in novega se ne da dobiti(tako je rekel na servisu ).Nekje sem slišal da se da lahko priključi tipkovnica...
Sprašujem če se lahko priključi tudi samo numerično tipkovnico.
Hvala

cekr ::

Katero verzijo pa imaš? Ima že lan?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Anney ::

Na ebayu jih imaš za drobiž.
http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=...

Kako je pa s kompatibilnostjo drugega daljinca in playerja pa najdi na kakšenem forumu, mislim pa da če se oznake (modeli) ujemajo nebi smelo biti problema.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

goldrake ::

Hvala za odgovor .Lana še nima ga pa rabim v avtobusu in to kar takoj, če se da.Dostava up to 60 days pa bi bila prehuda.
Bom poskusu prosit prodajalca,če lahko probam a dela numerična al pa ne(po moje če ni nekih drajverjev za inštalirat bi moralo.)

LP

king67 ::

goldrake, jaz prodajam komplet WD-TV (verjetno takega, kot ga imaš sam). Daljinec je praktično neuporabljen, ker sem imel univerzalnega za vse skupaj. Če te zanima, me kontaktiraj na zs ali sms (041 522 639).
lp,
king67

Gregor P ::

Kateri univerzalni ti pa lepo deluje s starimi WD-TV-ji oz. katera je njihova koda?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Anney ::

Verjetno je sprogramiral univerzalni daljinec preko starega, ali pa ga je sprogramiral preko računalnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

goldrake ::

Kolikor se spomnim je serviser reku da ni možnosti aktivacije univerzalnega dalinca preko kode saj niso na kao listi proizvajalcev tv in drugih naprav...žal

Gregor P ::

To skoraj ne more biti res ker so daljinci, ki se tudi pustijo reprogramirati (torej da delujejo tudi izven okvirjev že prednaloženih kod).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Anney ::

Ja samo njemu ne pomaga kaj, razen če si od nekoga sposodi original daljinca in si univerzalnega sprogramira preko njega, tako bi šlo.

goldrake ::

Anney je izjavil:

Ja samo njemu ne pomaga kaj, razen če si od nekoga sposodi original daljinca in si univerzalnega sprogramira preko njega, tako bi šlo.

Indeed ;) Saj sem prosu na servisu pa je reku da ma samo enga za popravila ojej...

Anney ::

Iz kje pa si?

goldrake ::

Bovec .

Anney ::

Potem ti jaz težje pomagam, vsaj praktično. :)

king67 ::

Gregor P je izjavil:

Kateri univerzalni ti pa lepo deluje s starimi WD-TV-ji oz. katera je njihova koda?


Harmony One od Logitecha.

lp,
king67

goldrake ::

Prijatel ima ta Harmony..torej lahko dokupim enga univerzalnega poceni in naučim tega Preko Harmoniya osnovnih funkcil gor dol enter ,kar se edino rabi?

Anney ::

Da, samo še vedno boš rabil original daljinec, da ga naučiš komand preko njega. (nekje si ga izposodi)

king67 ::

goldrake je izjavil:

Prijatel ima ta Harmony..torej lahko dokupim enga univerzalnega poceni in naučim tega Preko Harmoniya osnovnih funkcil gor dol enter ,kar se edino rabi?

V principu, da.

lp,
king67

fishy12 ::

No včerja kupil player, me je motilo da se zunanji disk ne izklopi ko izklopim player - še vedno utripa. rešitev je da na daljincu za cca 5 sekund držite gumb za izklop in se vam vse skupaj ugasne...Me pa zanima če je to običajno, da ko player zaženem, se na ekranu pokaže startni meni od WD, potem se ugasne (prazen ekran - ext) za cca 5-10sekund in ponovno zažene začetni meni (se tudi poveže na omrežje)in gre v meni za upravljanje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fishy12 ()

e-marko ::

To je normalno, ja.

Lp
...somebody, somewhere...

fishy12 ::

Še eno vprašanje, vspostavil sem WIFI povezavo iz WD na PC, deluje, pri dveh filmih mi je prekinjalo prenos iz PC-ja...pa me zanima če se da povezavo kako optimizirati (PC je stran kakih 4-5m, povezati z kablom ga ne morem ker je na drugem koncu), na PC imam wifi + dodatni wifi adapter z 9dbi anteno...pa šeto, katere tema je dobra oz. boljša od te originalne...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fishy12 ()

McClane ::

Ali ima WD TV možnost streamanja z Netflixa? Sem hotel to preveriti v Bigbangih ipd, pa ni nikjer niti enega WDja na zalogi...
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

astras ::

ne
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

Aar2rk ::

Spet ena nova brezvezna finta na WDTV. Gledamo YouTube, recimo What to watch ali pa en prijavljen kanal, pogledamo eno zadevo in WDTV se po koncu resetira sam od sebe. Ima kdo podobne probleme? Kakšna ideja zakaj?

lp

e-marko ::

Sem tudi sam opazil pred nekaj dnevi, ja. Včasih tega ni bilo. Malo pred koncem videa pritisni stop. Bedna rešitev, vem. Upam na čimprejšnji fw updejt.
...somebody, somewhere...

MTm2H37rqt7B ::

Je kdo ze imel sledeci problem:

Gledam nek film, in kar naenkrat iz zvocnikov glasen pink noise - sumenje, res naglas - pomaga edino da ali zamenjam audio track (Audio gumb) ali popolnoma ustavim predvajanje (izhod v menu) - pavza ne pomaga.

Dogaja se poredko na razlicnih kodiranjih zvoka - DTS ali DD - oboje imam nastavljeno na passthrou na receiever.

Dogaja se mi na dveh enakih modelih WDTVja, sta na isti verziji firmwara. Je pa popolnoma nakljucno in se ne da napovedati, kdaj bo.

Ce zavrtim film nazaj, pred to anomalijo, je drugi prehod popolnoma normalen.

e-marko ::

Teh težav še nisem imel. Imam pa isto naštimano za zvok kot ti.

Lp
...somebody, somewhere...

matrix2003 ::

Ne uspem rešiti težave z WDTV Live player-jem, na katerega priklapljam zunanji disk. Jan.2013 sem nadgradil firmware na verzijo 1.06.43_V zatem je 2 meseca vse super delovalo, dokler nisem enkrat spet normalno priklopil zunanji disk, katerega pa ni WD uspel prepoznati. Torej vsakič, ko priklopim en ali drugi zunsnji disk(imam dva 500Gb) začne utripati USB lučka in se potem ne ustavi več.
Npr. prepozna pa le USB ključ do 4Gb ????

A je imel že kdo takšen primer ?

Anney ::

Priklopi USB disk na računalnik, vklopi v windovsih da boš videl skrite datoteke, in jih pobriši z diska (če so), prav tako izbriši mapo wdtv, katero si ustvari sam player, kp to urediš priklopi disk nazaj počakaj par min in boš videl kako in kaj. Poročaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

matrix2003 ::

Sem zbrisal mapo wdtv, v Orodja/možnosti mape/Pogled sem vklopil Prikaži skrite datoteke in mape, vendar skritih datotek nisem našel. Zatem sem priklopil disk na wdtv - vendar spet isto nepretrgano utripanje USB lučke :(

Anney ::

Hmm...Imaš na disku veliko fajlov (slike, video,... itd), drugače je normalno, da na začetku malo bolj dolgo melje cca 5-10min, če je disk poln. Kako dolgo pa pustiš disk, da melje?

matrix2003 ::

Disk je zaseden cca 60% in pustil se, da melje tudi 2 uri pa neuspešno. :(

Albin02 ::

Upam da še kdo od lastnikov wd tv live wifi, ali wd tv live hub, spremlja temo. Prebral sem že na stotine prispevkov, pa sem očitno spregledal, ali pa ni nikjer zapisano, kako je z preklapjanjem zvoka in podnapisov, med gledanjem filmov. Imam precej multisub, ali pa multiavdio filmom. ko jih gledam prek ps3 media server imam precejšne probleme. največkrat mi sploh ne odpre filma. kako je z fajli večjimi od 20gb, jih tekoče predvaja, če je disk s filmom direkt v predvajalnik? ko gledam iz pc, prek ps3, žična povezava, mi šteka... in moram dat pavzo, počakat da se naloži in lahko nadaljujem... (imam star rutar)... kakršnkoli odgovor je dobrodošel

e-marko ::

Sam imam žično povezavo in vse streamam iz NAS Synology. Včasih kaj pogledam tudi direkt z PC-ja in deluje tudi brez težav. Nobenega zatikanja. Fajlov večjih od 20GB še menda nisem poskusil predvajati.
NAS, wdtv in PC so vsi povezani z D-link DGS-1005D giga switchem, router pa je THOMSON ST780, ki sem ga dobil pri AMIS-u pred leti.
Podnapise in avdio preklapljaš s tipko Audio in Subtitle zgoraj na daljincu.
Zakaj uporabljaš ps3 media server? Ali gledaš nepodprte datoteke?

Lp
...somebody, somewhere...

TOP ::

Albin02 je izjavil:

Upam da še kdo od lastnikov wd tv live wifi, ali wd tv live hub, spremlja temo. Prebral sem že na stotine prispevkov, pa sem očitno spregledal, ali pa ni nikjer zapisano, kako je z preklapjanjem zvoka in podnapisov, med gledanjem filmov. Imam precej multisub, ali pa multiavdio filmom. ko jih gledam prek ps3 media server imam precejšne probleme. največkrat mi sploh ne odpre filma. kako je z fajli večjimi od 20gb, jih tekoče predvaja, če je disk s filmom direkt v predvajalnik? ko gledam iz pc, prek ps3, žična povezava, mi šteka... in moram dat pavzo, počakat da se naloži in lahko nadaljujem... (imam star rutar)... kakršnkoli odgovor je dobrodošel

Ja mev sem podoben problem,rešil pa sem tako da sem zamenjal svič.Imel sem enega navadnega potem sem pa kupil od giga in od takrat dela BP.Ti maš očitno zastarev ruter in zato ti trokira.Ali kupi Drugi ruter ali switch sam mora biti za giga prenosa.

Albin02 ::

se opravičujem... nisem še lastnik predvajalnika, zato gledam prek ps3 serverja. Televizor pa imam žal panasonic, ki je skregan z večino formatov in USB diski. Izbiram predvajalnik, zato me zanima, če bo ta wd tv live uredu. filme bom imel u glavnem na disku, zato me predvsem zanima, ali brezhibno predvaja film najboljše kvalitete, DTS zvok, iz diska z usb 2.0 na WD in direkt prek hdmi na tv. al bo treba še kaj dokupt?
TOP, se pravi ni treba da je rutar, gre tud prek sviča streamat? rutar je pa res zastarel, najbrž še 100mb nima LAN...;)
hvala vsem za informacije
LP

guererro ::

Pozdravljeni!

Rabim en nasvet. Za skoraj isto ceno (cca 10€ razlike) lahko dobim WD TV Live WIFI ali WD TV Live HUB. Sedaj pa me zanima katerega bolj priporočate. Kateri je zmogljivejši/hitrejši? Nastavitve podnapisov (velikost, postavitev...) imata oba? 3D filme tudi podpirata?

Nima noben nasveta?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: guererro ()

Albin02 ::

sem se že odločil da bom ostal pr ps3 serverju, pa kupu zmoglivejši rutar, pa sm spet naletel na CINAVIA zaščito in sem spet v dvomih. V večih postih sem prebral da vam štekajo filmi tud na teh predvajalnikih, če so višje kvalitete in DTS zvok. Ne vem več. Najbolš bo da sam testiram, če bom kje dobu z možnostjo vračanja.
LP

Anney ::

Za cinavio so vodiči kako jo na PS3 obiti.

guererro ::

guererro je izjavil:

Pozdravljeni!

Rabim en nasvet. Za skoraj isto ceno (cca 10€ razlike) lahko dobim WD TV Live WIFI ali WD TV Live HUB. Sedaj pa me zanima katerega bolj priporočate. Kateri je zmogljivejši/hitrejši? Nastavitve podnapisov (velikost, postavitev...) imata oba? 3D filme tudi podpirata?

Nima noben nasveta?



Res nima nihče nič za povedat na to temo? :S

Predvsem me od lastnikov HUB-a zanima, če le ta podpira 3D podnapise...

TOP ::

seveda podpira vse lepo dela kot mora.

guererro ::

Super, hvala.

Ker do sedaj sem filme predvajal kar preko siolovega boxa. 3D SBS filme je predvajalo brez problema, ampak je bila tažava z podnapisi. SRT podnapise je po pretvorbi v 3D na tvju razegnilo in so bili negledljivi...ostalih vrst pa žal BOX ne bere :S Tako da bom potem verjetno zdaj kar HUB-a vzel :)

Kaj pa če je HUB z televizorjem povezan preko mreže? Se da normalno vklopit podnapise?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: guererro ()

bojanallstar ::

Pozdravljeni,

imam sicer eno vprašanje, temo sem našel sicer že nekje drugje, ampak je zelo stara, nisem pa našel odgovora na moje vprašanje. Imam WD TV LIVE, v mreži so trije switchi (10/100, ne gigabit), modem je SIOL SINOPE, brez drugega routerja, lahko sem gledal preko mreže 1080p brez zatikanja, zdaj pa nam je vrezala strela, ubilo vse switche, kupil tri nove (TP-LINK 10/100), sedaj pa se 1080p zatika. Ali bi pomagalo, da bi kupil tri switche 10/100/100 (gigabit), kabli so UTP CAT5, ali vmes dal kakšen router (WRT-GL). Prosim za odgovor, če kdo pozna rešitev.

Hvala.

bojanallstar ::

TOP je izjavil:

Albin02 je izjavil:

Upam da še kdo od lastnikov wd tv live wifi, ali wd tv live hub, spremlja temo. Prebral sem že na stotine prispevkov, pa sem očitno spregledal, ali pa ni nikjer zapisano, kako je z preklapjanjem zvoka in podnapisov, med gledanjem filmov. Imam precej multisub, ali pa multiavdio filmom. ko jih gledam prek ps3 media server imam precejšne probleme. največkrat mi sploh ne odpre filma. kako je z fajli večjimi od 20gb, jih tekoče predvaja, če je disk s filmom direkt v predvajalnik? ko gledam iz pc, prek ps3, žična povezava, mi šteka... in moram dat pavzo, počakat da se naloži in lahko nadaljujem... (imam star rutar)... kakršnkoli odgovor je dobrodošel

Ja mev sem podoben problem,rešil pa sem tako da sem zamenjal svič.Imel sem enega navadnega potem sem pa kupil od giga in od takrat dela BP.Ti maš očitno zastarev ruter in zato ti trokira.Ali kupi Drugi ruter ali switch sam mora biti za giga prenosa.



Kakšen pa imaš kable? Ali to nima veze? (jaz imam UTP CAT5)

Hvala.

TOP ::

Kabel nima nobene veze mam pa CAT5.Edino če bi mel slab spoj kje.

bojanallstar ::

TOP je izjavil:

Kabel nima nobene veze mam pa CAT5.Edino če bi mel slab spoj kje.

Super, torej samo nabavim gigabit switche, pa bo 1080p deloval brez problema preko mreže?

cekr ::

Zapomni si, da moraš pri kupovanju npr. Switchev vedno upoštevati, da papir prenese marsikaj. 10/100 še ne pomeni,da zadeva res to tudi prebavi. Vedno moraš vzeti zadevo z velikooooko rezerve. Danes se itak kupuje samo gigabitna stikala. Ostalo so ostanki.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

bojanallstar ::

cekr je izjavil:

Zapomni si, da moraš pri kupovanju npr. Switchev vedno upoštevati, da papir prenese marsikaj. 10/100 še ne pomeni,da zadeva res to tudi prebavi. Vedno moraš vzeti zadevo z velikooooko rezerve. Danes se itak kupuje samo gigabitna stikala. Ostalo so ostanki.



Aha, kaj pa mrežne kartice v računalnikih morajo biti tudi gigabit ali ne?

Hvala.

cekr ::

bojanallstar je izjavil:

cekr je izjavil:

Zapomni si, da moraš pri kupovanju npr. Switchev vedno upoštevati, da papir prenese marsikaj. 10/100 še ne pomeni,da zadeva res to tudi prebavi. Vedno moraš vzeti zadevo z velikooooko rezerve. Danes se itak kupuje samo gigabitna stikala. Ostalo so ostanki.



Aha, kaj pa mrežne kartice v računalnikih morajo biti tudi gigabit ali ne?

Hvala.


Seveda.
Sploh ne vem, če se da dobiti še kakšno ploščo z manj kot 1Gb.
Že več kot 10 let je tako.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]
««
21 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xtreamer ali kaj drugega?

Oddelek: Zvok in slika
4119362 (18521) Han
»

WD TV Live HUB (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7821567 (15005) kamuee
»

WD TV.. kdo ima? (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Zvok in slika
1551150818 (33387) king67
»

Nakup WD HD TV Player

Oddelek: Kaj kupiti
115049 (3222) Robert1
»

WDTV Live ali Xtreamer?? to je zdaj vprašanje

Oddelek: Zvok in slika
407686 (3670) umexteacher

Več podobnih tem