» »

Wd TV Live

Wd TV Live

««
7 / 24
»»

PlayR ::

Danes dobil zadevo iz http://www.odnesi.si/wd-tv-media-player...

Ceneje nisem našel nikjer drugje

virusZz ::

Jaz sem danes kupil zadevo v leclercu in moram res pohvalit. Je super stvar. Sem takoj pogledal en 720p film in slika in zvok sta res kot se šika.
Prej niti nisem računal da bi uporabljal še mrežo in internet, ampak sem zdaj toliko stvari tu prebral da me tudi to mika. Problem imam pa tak da imam router precej oddaljen in povezava s kablom ne pride v poštev. Se mogoče da dokupiti antenco tako kot ima xtreamer da bi bil potem povezan z wd live preko wirelessa. Je to sploh mogoče?
help please......

LP


Podprte wlan usb adapterje imaš na spodnji povezavi.

http://wdc.custhelp.com/cgi-bin/wdc.cfg...!!&p_li=&p_topview=1#wireless
virusZz

Han_Sol ::

V TEHNOX je 129,90EUR redna cena

zelo ugodno

bastadu ::

Žalostno je, da je pri nas najnižja cena še vedno 35% višja, kot npr v Nemčiji (vir: Geizhals.at)

goran_r ::

Na SLO Pixmania.si pa stane skupaj z dostavo 118,80 EUR
Lep pozdrav
Goran

kmetek ::

Žalostno je, da je pri nas najnižja cena še vedno 35% višja, kot npr v Nemčiji (vir: Geizhals.at)


60 mio proti 2 mio je ravno 30:1, torej 30x večjo količino uvozi glavni distibuter.

bastadu ::

Švica ima nekje (samo) 3-4x več prebivalstva od nas in so cene primerljive nemškim oz. so dostikrat še občutno nižje ... Tako da to očitno ne bo ravno prava primerjava ... Ne rečem razlike v ceni okoli 10%, ne pa 35% ali ponavadi celo bližje 50%, kar je že oderuštvo. Naši prodajalci se izgleda ne znajo zmeniti za "prave" cene ali pa imajo precej višje marže kot v Nemčiji ...

goran_r ::

Švica ima nekje (samo) 3-4x več prebivalstva od nas in so cene primerljive nemškim oz. so dostikrat še občutno nižje ... Tako da to očitno ne bo ravno prava primerjava ... Ne rečem razlike v ceni okoli 10%, ne pa 35% ali ponavadi celo bližje 50%, kar je že oderuštvo. Naši prodajalci se izgleda ne znajo zmeniti za "prave" cene ali pa imajo precej višje marže kot v Nemčiji ...


Mislim, da bo bolj to drugo... je treba pač na hitro zaslužit ;)
Lep pozdrav
Goran

Snail ::

Pri nas je itak vse drago ...

ironmaiden ::

Predvsem je večina vas na telih forumih retardiranih.

Lahko vam naštejem en kup avdio/video artiklov ki so ta moment v SLO de facto najcenejši v celem EU-ju, ampak morte jambrat - tipično slovensko.

In vse spletne trgovine seveda objavljao cene brez poštnine, ni strošek to kar se vidi ko stopiš na spletno stran.

WD TV live - cena 120 EUR je v redu cena, saj ga za ta denar dobiš na dom, če vam je pa to preveč potem je pa problem drugje.

silvom1a ::

No, na primer povej mi vsaj za en tak proizvod v Sloveniji,ki je po tvoje najcenejši v Evropi :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: silvom1a ()

staher ::

pomoč
kupil sem ga!
sedaj pa mi na philipsu napiše da videosignal ni podprt philips pfl9603 ne morem vrjet kaj pa zdaj?
vjok pa na drevo:D

silvom1a ::

Če si ga priklopil preko HDMI ne bi smelo biti nobenih problemov.

staher ::

l.p.
Sreča, da imam dva tv in na strejšem philipsu, pa je zalafal in takoj sem ga posodobi in se vrnil zdaj gre. Mreža dela, dela kr dober,
samo bidefender me spravlja ob pamet ker morem požarni zid izklopit da gre.

ja hudiča po petih minutah mi pade mreža, nekje so pisal o tem??

virusZz ::

To ni težava v napravi marveč v windows 7. Obstaja neki register hack ... malo pobrskaj google, kjer boš našel kar nekaj debate na to temo. Sam se pa ne spomnim točnega postopka za odpravo te težave, vendar mi sedaj deluje :)
virusZz

staher ::

hmm a se res noben ne spolni postopka
:(

virusZz

imaš kaki link ??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: staher ()

royani ::

Evo ravnokar imam prvi problem. Včeraj sem gledal film iz ključka, danes pa sem nanj priklopil toshiba prenosni disk in zdaj ko predvajam 720p mi kaže sliko a zvoka ni.
Lahko kdo pomaga?

edit: sem zrihtal. V nastavitvah sem imel naštimano za audio da je digital, in nimam še priklopljen zvok optično, tako da sem tam nastavil stereo, zdaj pa dela, samo ni to to. Film je 720p dts. Kaj ni bilo rečeno da naj bi dts zvok šel tudi preko hdmi? Očitno ne gre. Grem pa jutri po optični kabel in bom poročal kako je.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: royani ()

royani ::



Podprte wlan usb adapterje imaš na spodnji povezavi.

http://wdc.custhelp.com/cgi-bin/wdc.cfg...!!&p_li=&p_topview=1#wireless


Hvala za odgovor. Pa mogoče za katerega od teh veš da je preverjeno dober in da se ga dobiti v sloveniji po nekih normalnih cenah (mimovrste in podobno)?

cekr ::

Sem šel pred časomkupit točno enega iz spiska pa zadeva ne mrdne.
Bo potrebno še malo počakat, da bo vse delovalo.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

PARTyZAN ::

l.p.
Sreča, da imam dva tv in na strejšem philipsu, pa je zalafal in takoj sem ga posodobi in se vrnil zdaj gre. Mreža dela, dela kr dober,
samo bidefender me spravlja ob pamet ker morem požarni zid izklopit da gre.

ja hudiča po petih minutah mi pade mreža, nekje so pisal o tem??


http://slo-tech.com/forum/t380677/p2544...

Task offload.

staher ::

Start > Control Panel > View network status and tasks > Change adapter settings (na levi) > Desni klik na Local Area Connection (na mrežno kartico, ki jo rabiš) > Propreties > Configure > Advanced > Task Offload > Value nastaviš na "Off".

Če nimaš enake mrežne kartice je možno, da te nastavitve ne boš imel.


nimam te nastavitve in kaj zdaj? imam xp

virusZz ::

Si napravo posodobil na zadnjo različico?
virusZz

staher ::

Ja
tisto verzijo ki se sam posodobi ! 1.01.17

staher ::

l.p.
naj mi kdo pove kateri sw je najboljši za uporabo in kak je postopek točen in tak mal na pomoč če se komu da!

hvala staher

virusZz ::

Najverjetneje nas večina uporablja zadnjo različico sw-ja in čakamo na nadaljne izbolšave :)
Če pa si vešč v linux OS pa si lahko ogledaš tudi stran http://b-rad.cc/.

Sicer pa sam uporabljam še program ThumbGen, ki najde slikovni material za filme in imaš v library lepši pregled. Za urejanje mkv datotek pa uporabljam še program mkvmerge s katerim dodajam podnapise ali pa ostranjujem glasove v tujih jezikih.

Če je pa še kaj koristnega, pa bo pokomentiral še kdo drug ;)
virusZz

staher ::

kaj naj to pomeni da vsem pade povezava, ali sem jaz štor za te stvari.

virusZz ::

Meni po nekaj modifikacija v sistemu windows 7 deluje teko, kot bi moralo in nimam več težav. Večinoma pa predvajam datoteke iz prenosnega diska.
virusZz

staher ::

ja zdaj sem opazil, da tudi če sem na You Tube pade mreža.

staher ::

l.p.
Seveda ni pomoči od nikoder, sem se lotil stvari z razpoložljivimi sredstvi sam.
Ugotovil sem, da xp ne gre po mreži( 5 min) na kar pa sem priklopil prenosnik na katerem je vista home pa ti ga on tera brez problema.
Sedaj moram ugotoviti ali ne gre zaradi strojne opreme ali zaradi operaciskega sistema.
Naprošam znalce operaciskega sistema, kakšna je razlika v mreži med obema sistemoma?

hvala

ankow ::

oprostite ker nisem sledil temi,,, prašam sam če je tudi od ruterja odvisno če bo podprti usb wireless delal? Ker imam en gnil ruter pa me zanima če bom mel dvojne stroške

virusZz ::

Mislim da s samim routerjem ne bi smelo biti težav pri povezljivosti...
virusZz

ankow ::

Mislim da s samim routerjem ne bi smelo biti težav pri povezljivosti...

ok, hvala za hiter odgovor

ankow ::

Meni po nekaj modifikacija v sistemu windows 7 deluje teko, kot bi moralo in nimam več težav. Večinoma pa predvajam datoteke iz prenosnega diska.


kateri usb wifi pa imaš?

staher ::

ali obstaja rešitve, za xp mrežo, da ne bi metalo ven?

virusZz ::

Upam da si boš kaj s tem lahko pomagal ...

http://wdtvforum.com/main/index.php?top...
virusZz

staher ::

l.p.

Pa sem rešil problem zdaj dela brez problema.

http://tversity.com/download/


I couldn't get the WD to access my XP machine as a network share no matter what I did (and I tried pretty much every suggestion I could find), just kept getting the "this media server can not be accessed" message.

Then I installed TVersity (free) and BOOM!, it recognized the WDTVLive immediately, I added shared folders and the WDTVLive saw it as a media server. no problems since.

ankow ::

jaz sem pravkar dobil WD HD TV LIVE in še usb wireless ključek Linksys http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist... in vse za zdaj dela perfektno (sistem Win 7).
Sedaj me pa zanima za šumnike, ker mi jih ne prebere (glih kar sem updatal v zadnjo posodobitev).

hvala lp

EDIT: JA NA CENTRAL EUROPE MORM DAT :) sm pogledu nazaj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ankow ()

staher ::

l.p.
Sedaj sem prejadral na visto, vse dela, apak mkv format mi dela 3min in nato se ustavi in ponovno naloži in tako naprej.
Mislim, da je nekaj z pretokom mreže ali kaj podobnega, kakšna je rešitev?

roberto07 ::

Ali se je mogoče kdo sračal z naslednjo težavo ?

WD TV Live sem posodabljal preko interneta in po tem ko je naložil firmware in se je WD TV prvič izklopil je zadeva zmrznila na naslednjem zaslonu ( WD TV). Čez več kot pol ure sem ga izključil ( kabel iz vtičnice drugo ni delalo) in pri ponovnem vklopu je napisalo tole: Insert usb drive with firmware to recover your WDTV. Poskusil z nalaganjem preko USB-ja in ne gre !

Vsak nasvet je dobrodošel.

PS
Zadeve nisem posodabljal prvič in do sedaj ni bilo težav. Poskušal sem naložit 1.01.17.

staher ::

L.P.
Sedaj mi je uspelo ! še sam ne vem kako, ampak niga fajla na mojem copu, da ga ne bi prebral! To pomeni da z xp tudi dela vse ok.

bastadu ::

Včeraj se mi je dogodilo, da nikakor ni šlo prestavljati časovnega zamika podnapisov, reštartal pleyer, nič pomagalo... Se je še komu to zgodilo?

virusZz ::

Časovnega zamika podnapisov ne moreš urejati, kdar so podnapisi integrirani v sam film in niso kot dodatek k le temu. Če se podnapisi ne ujemajo, je najbolje da si potegneš nove, katerim boš lahko nastavljal zamik (če bo to sploh potrebno).
virusZz

bastadu ::

Pozabil sem napisati, da so podnapisi bili externi ... Any idea?

White666 ::

WDTV Live imam povezan prek routerja na PC. Na WdTVLive pa priključen USB disk.

Ko kopiram datoteke (prek mreze) je hitrost porazna (manj kot 4000 kbytes/s), če pa omenjeni disk priklopim direktno prek usb kabla pa gre več kot 45000 kbytes/s.

Ni mi neke logike zakaj, a ni mreža 100Mbit ? Mi lahko kdo pomaga?

V naprej hvala

cekr ::

To je čisto normalna hitrost za te zadeve.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

White666 ::

Hm, ni mi ravno logočno. Zakaj bi imela mreža manjšo prepustnost, kot navadn USB? mislim, še brezžično mi hitrej kopira na prenosnik. WdtvLive mam pa po kablu povezan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: White666 ()

cekr ::

Normalno bi že bilo, da bi bila linija hitrejša, vendar v tej škatlici ni ravno najhujšega čipovja, ki bi zadevo recimo pognal vsaj za 4-5x.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

bastadu ::

Zakaj mi na nekaterih filmih/folderjih ne prikaže slikice folderja, če imam nastavljeno na Thumbnailview? V vseh imam notri posterje filmov (kot jpg slikico) ...

matjazek ::

A zna tale WD pisat in brat preko Wirelessa na disk, ki je priključen nanj?

Gre za to: na WD bi priklopil disk, potem pa bi želel s prenosnikom želel brezžično šarit po disku.


Hvala in LP, M.
Za domovino, z biciklom navhrib!

cekr ::

Imam problem z zvokom pri WMV. TV mi pravi, da ni podprtega avdio codeka WMApro... A ima predhodnik rešen ta problem? Ali bom moral v prekodiranje.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]
««
7 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xtreamer ali kaj drugega?

Oddelek: Zvok in slika
4119284 (18443) Han
»

WD TV Live HUB (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7821442 (14880) kamuee
»

WD TV.. kdo ima? (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Zvok in slika
1551150475 (33044) king67
»

Nakup WD HD TV Player

Oddelek: Kaj kupiti
115034 (3207) Robert1
»

WDTV Live ali Xtreamer?? to je zdaj vprašanje

Oddelek: Zvok in slika
407678 (3662) umexteacher

Več podobnih tem