» »

Peticija za legalizacijo konoplje

Peticija za legalizacijo konoplje

««
8 / 13
»»

jype ::

gruntfürmich> ne strinjam se s trditvami

Nepomembno je, če se strinjaš z dejstvi, ali se ne.

[Michael] ::

---Dej povej ti enga dobrega proti?
ne strinjam se s trditvami da se bo zmanjšala poraba in da se bo trava odnesla iz ulic in šol (na kratko)

---torej podpiši, da legaliziramo stvar. Potem bomo debatirali dalje.
sem že!


Odlično!

Zakaj se ne strinjaš, kaj ti "govori", da se ne bo zmanjšala poraba?

Na Nizozemskem se je zmanjšala poraba (link-e si išči sam), torej se bo tudi pri nam. Treba bo izobraževat otroke že v šolah okoli drog, bolj kot se to izvaja danes. Jaz sem prepričan, da se bo zmanjšala poraba in da bo to pozitivna sprememba v vseh pogledih.

A si videl kakega dilerja, ki bi prodajal alkohol po šolah in ulicah? Jaz ga nisem.

Zheegec ::

ne strinjam se s trditvami da se bo zmanjšala poraba in da se bo trava odnesla iz ulic in šol (na kratko)

Torej nisi za nek ukrep, ki bi mel nekaj pozitivnih učinkov, kar se tiče porabe drog pa (po tvojem) ne bi bilo spremembe? Torej če so trije pozitivni učinki in en nevtralen to kar naenkrat ni dobro?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

gruntfürmich ::

kakšna dejstva prosim vas (predvsem jypeja da neha klamfat bedarije)

---Na Nizozemskem se je zmanjšala poraba (link-e si išči sam), torej se bo tudi pri nam.
ne, TO je odlično!

---A si videl kakega dilerja, ki bi prodajal alkohol po šolah in ulicah? Jaz ga nisem.
jaz jih pa vidim polno; vinogradnikov in destilaterjev.

---Jaz sem prepričan...
točno to in čisto nič več. prav tako jaz za obratno stvar.

---Torej nisi za nek ukrep, ki bi mel nekaj pozitivnih učinkov, kar se tiče porabe drog pa (po tvojem) ne bi bilo spremembe? Torej če so trije pozitivni učinki in en nevtralen to kar naenkrat ni dobro?
kaj ti pravzaprav bluziš? kakšni +, kakšna poraba, kaki 3×+ in 1×0!?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

imagodei ::

gruntfürmich,

daj si dejansko preberi tole temo (pa še kakšna je bila z isto vsebino), boš not našel cel kup nekih linkov in povzetkov študij.

Vpadeš sredi debate in namesto, da bi šel mal brskat nazaj, govoriš, kako klamfamo bedarije...?!
- Hoc est qui sumus -

gruntfürmich ::

mah daj, jst sem že itq svoje povedal. nevem zakaj me morate vedno znova vlačit not. bom samo kakšen komentar spustu od časa do časa, ko se mi bo zazdelo...:D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

imagodei ::

Eh, al pa tudi, če ga ne... Zakaj bi si pridrževal pravico do pobalinskih medmetov, če ne znaš prisluhnit argumentom?
- Hoc est qui sumus -

gruntfürmich ::

-če ne znaš prisluhnit argumentom?
če pa smo že use predelali
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

imagodei ::

Seveda, mi smo... Ti jih pa zavračaš:
samo ostale države so vaš argument, in čisto nič drugega. samo to povdarjam že skos.
zakaj je trhel? ker dokler ne bo veljal sa slovenijo ne bo močan.


To je tako stališče, kot če bi ti mi kakih 20 let nazaj dokazovali, da prosti trg deluje in se pri tem sklicevali na ostale države. Ti bi pa rekel, da je to trhel argument, ker se sklicujemo na ostale države in da dokler ne bo držal za Slovenijo ne bo močan.

To je brezvezno opletanje z besedami. Torej je na Portugalskem to tudi bil švoh argument, dokler niso zrelaksirali politike. Potem je pa začel magično držat in je postal močan?!

Dej se zresni no. Tko se na da debatirat. To je trolanje.
- Hoc est qui sumus -

krneki0001 ::

Trolanje je blebetanje o legalizaciji droge. Droga ni še nikomur nič dobrega prinesla. Tudi legalizirana ne.

gruntfürmich ::

imagodei -> OMG :|
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zheegec ::

Trolanje je blebetanje o legalizaciji droge. Droga ni še nikomur nič dobrega prinesla. Tudi legalizirana ne.

Ilegalna droga je pa po nekem čudnem sistemu boljša ali kako?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

gruntfürmich ::

imagodei; zate in za ostale samo vidim da sploh nisi sposoben trezno presoditi razlik, ki se pojavljajo med različnimi objekti, katere pa ti izredno rad kar o domače enačiš in postavljaš v enak položaj. samo toliko o mahanju z argumenti.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

imagodei ::

grunt,

če pišeš neke skrivnostne fraze, tako da te nihče ne razume, še ne pomeni, da padamo na klasično foro in mislimo, da si kaj pametnega povedal.

Dejstvo ostaja, da ima Nizozemska manjši procent uživalcev drog, kot Velika Britanija ali ZDA. Dejstvo ostaja, da na Portugalskem opažajo drastično zmanjšanje uživanja drog med mladoletnimi (in na sploh). Dejstvo je, da je Ameriška prohibicija alkohola pokazala, kako kriminalizacija droge ustvari pogoje za organiziran kriminal in celo serijo sekundarnih kriminalnih dejanj - od pranja denarja, do kraj in tatvin, prostitucije. Organiziran kriminal pa se navadno ne ustavi samo pri drogah, ampak nadaljuje tudi s tihotapljenjem orožja, ljudi... In kot je dejal že ABX, dobiček, ki se ustvari na črnem trgu, morajo mafijci nekako oprat.

Skratka, ne poslušaš empiričnih dejstev, ampak jih označuješ za trhle in praviš, da dokler ne veljajo za Slovenijo, da so šibka.

Ne vem, meni se to zdi brezvezno opletanje z besedami, ki je zgolj samemu sebi namen. Prepričuješ samega sebe v svoj prav. Vehementno in vsem na očeh odpisuješ povsem sound dejstva kot nerelevantna. To ni drugega, kot trolanje na polno.

Zagovorniki legalizacije smo svoj del naloge opravili: več kot enkrat smo jasno pokazali empirično preverljiva zgodovinska dejstva. Zdaj, ko je na potezi vaša stran, najprej zahtevaš neke druge, boljše dokaze, nato pa poveš, da te itak ne moremo prepričati.

Otročjih igric v smislu "Ja pa ja" in "Ne pa ne" se pa menda ne bomo šli?! Če ti tema ne da miru, argumentom se pa ne daš prepričat, si naredi uslugo in počisti tistole polje Moje teme takoj na dnu sporočil, pa se ti tema ne bo več kazala na seznamu tvojih tem. Boš boljše spal, mogoče.
- Hoc est qui sumus -

donfilipo ::

Imagodei +1. In še malce vpogleda v pekel:)
gruntfurmich se je podpisal. Nebivedu ne bi verjetno nikoli resnično vršil pogroma nad odvisneži. Razmišljata povsem predvidljivo in sta bistra fanta. In real life, se bo treba soočiti z visoko in manj visoko do neizobraženimi buteljni, ki bodo poleg tega spektra argumentov, na dan privlekli tudi šrotarice:) Potem ko se tega zavemo, postane za ene boj nesmiselen, za nekatere in to predvsem principielne ljudi kot je jype, ki sploh ne rola, pa šele zares zanimiv. In verjamem, da ima dovolj podobnih sovrstnikov med katere se na tem polju lahko uvrstiš tudi ti. Upam vsaj!
In times of Universal Deceit, telling the truth
becomes revolutionary act. Orwell

USS Liberty ::

jaz sem za legalizacijo, tudi trdih sintetičnih drog
drogirajo se itak slabiči in deviantneži... drogiranje je neke vrste naravna selekcija, ki iz družbe izloči labilne in nesposbne...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

jype ::

USS Nimitz> drogirajo se itak slabiči in deviantneži...

Hm? Drogira se dobrih 95% prebivalstva. Da so slabiči? Morda. Deviantneži? Nemogoče - kvečjemu smo "vedno trezni" deviantneži.

ABX ::

Prešeren je bil narkoman. Glih toliko o slabičih.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Arto ::

Trolanje je blebetanje o legalizaciji droge. Droga ni še nikomur nič dobrega prinesla. Tudi legalizirana ne.


Če si parkrat ne mesec s prijatelji privoščiš kakšen joint in se imaš potem fino, se mi zdi, da je to dobra stran droge. V isto kategorijo pade večerno pivo.

To, da se imaš fino brez večjih posledic (sploh pri travi), se mi zdi dobra stvar.

Pa da ne bo pomote, govorim o zmernih količinah.

innerspace ::

Droga ni še nikomur nič dobrega prinesla.

Hmm...odvisno od droge in od posameznika. Ne mores kar tako vse vrst v en kos in rect: Bad! Preprosto ne drzi...

Za hec in za razmislek si poglej tole:)

krneki0001 ::

Trolanje je blebetanje o legalizaciji droge. Droga ni še nikomur nič dobrega prinesla. Tudi legalizirana ne.

Ilegalna droga je pa po nekem čudnem sistemu boljša ali kako?


Ne nobena droga ni dobra. Tudi legalna ne bo.

ABX ::

Reklame imajo bistveno bolj negativen učinek na naše življenje.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zheegec ::

Trolanje je blebetanje o legalizaciji droge. Droga ni še nikomur nič dobrega prinesla. Tudi legalizirana ne.

Ilegalna droga je pa po nekem čudnem sistemu boljša ali kako?


Ne nobena droga ni dobra. Tudi legalna ne bo.

Torej to ne more biti razlog za ne-legalizacijo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

krneki0001 ::

Trolanje je blebetanje o legalizaciji droge. Droga ni še nikomur nič dobrega prinesla. Tudi legalizirana ne.

Ilegalna droga je pa po nekem čudnem sistemu boljša ali kako?


Ne nobena droga ni dobra. Tudi legalna ne bo.

Torej to ne more biti razlog za ne-legalizacijo.



In tudi ne za legalizacijo.

jype ::

nebivedu> In tudi ne za legalizacijo.

Saj ni. Edini argument za legalizacijo je dejanska kontrola nad drogami (ker potem v šolah, ne glede na to kaj pametuje gruntfürmich, ne prodajajo več drog, ampak manj) in prihranjen denar, ki se zdaj porabi za bedasto vojno proti drogi, ki dostopnosti in količine droge v 50 letih ni popolnoma nič zmanjšala.

ABX ::

Trolanje je blebetanje o legalizaciji droge. Droga ni še nikomur nič dobrega prinesla. Tudi legalizirana ne.

Ilegalna droga je pa po nekem čudnem sistemu boljša ali kako?


Ne nobena droga ni dobra. Tudi legalna ne bo.

Torej to ne more biti razlog za ne-legalizacijo.



In tudi ne za legalizacijo.


Si že slišal za izraz: živi in pusti živeti?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

jype ::

Ne, ni.

Ko bomo prepovedal terence, takrat bo šele spoznal Niemollerja.

Karaya 52 ::

Cilj: 40000 Stevilo podpisov: 122


Bolj slabo jim gre. Podpisali se niso niti zagovorniki/borci na forumu (kolikor vas poznam po imenu). :))

T0RN4D0 ::

Kaj so pa terenci nardil tazga da bi bli lahko legalni? Zaradi terencev pomojem umre več ljudi kakor za vsemi prepovedanimi drogami. In Zdej lahko vsak butelj kupi terenca in se vozi z njim in ubija ljudi z njim v karambolih.


Kar se tiče pa 122 podpisov, no pot dealer is stupid enough to wish for pot to become legal. Kokrkol je že to ironično, ene zadeve konc koncev gredo kr lepo skup. Dilerji so zadovolni ker "tapridni" pr 15tih služjo kiruške plače ker je zadeva prepovedana, otroc ki kadijo so kul, ker je zadeva prepovedana, raja je pa itak vesela že samo zato ker je zadeva prepovedana. Edini ki se jim ne izide najbolje so nekateri uporabniki, ki morajo zato plačvat malce več. Tisti ki se ne izpostavljajo lahko v miru kadijo kolikor jim paše.

Res mi pa ni čisto jasna utopija nekaterih, da to preganjaje kaj ključnega pomeni. Lahko kakšen od strastnih zagovornikov prohibicije navede, kako se mu zdi da naj bi to delovalo. V praksi.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

imagodei ::

Eh, podpisal se nismo zato, ker je zadeva zastavljena rahlo neprofesionalno...
- Hoc est qui sumus -

gruntfürmich ::

Eh, podpisal se nismo zato, ker je zadeva zastavljena rahlo neprofesionalno...

ker podpise zbira folk v dolgih lasah in raztrganih cotah?:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

imagodei ::

grunt,

vidim, da še vedno mešaš vsebino in obliko... A še vedno nisi uspel miške zapeljat na tisto kljukico?
- Hoc est qui sumus -

krneki0001 ::

Ne, ni.

Ko bomo prepovedal terence, takrat bo šele spoznal Niemollerja.


jype, ti tega nisi sišal. Ti v drogo terence vlečeš, pa pedre in muslije. Mislim da si ti edini na forumu, ki se tega sigurno ne drži.

jype ::

Česa? I stand up for anybody. Nisem musliman, nisem gej in nisem uporabnik droge. Tudi nisem katolik in nisem neocon, pa bi se boril za njihove pravice, če bi jim jih kdo kratil. Jebiga, jaz pač verjamem Kardelju: "Vsak je svoje sreče kovač." Tut za tvoje terence se bom postavil, če bo kdaj kdo razmišljal, da bi jih prepovedal.

Ampak tu sploh ni finta v tem, da bi legalizacijo zagovarjali zaradi uporabnikov drog (čeprav bodo seveda tudi oni imeli od nje koristi) - legalizacija drog zgolj pomeni večji nadzor nad nevarnimi drogami in predvsem izpodrivanje črnih trgov, ki so povezani s kriminalom (ki se ga potem pripisuje drogam). Hkrati se prihrani ogromno sredstev, ki se jih zdaj porabi za represijo nad uporabniki, ki je seveda popolnoma neučinkovita, namesto da bi se jih uporabljalo za preventivo skozi izobraževanje in pomoč pri odvajanju.

krneki0001 ::

Samo tega kriminala pri travi je bore malo. O tem sva že debatirala. Torej je razlog manj kriminala trhel kar se tiče trave.


Razloži mi še tole. Sam ne smem imeti thc-ja v krvi, ker če me služba pošlje na pregled in najdejo thc, izgubim službo - se je že zgodilo parim sodelavcem. Kako bo pa pri legalizaciji? Imam lahko thc v krvi, pa mi nič ne morejo? Po moje ne, in tukaj bo kr nekaj ljudi padlo na to foro legalizacije in bodo izgubili službe.

Arto ::

Samo tega kriminala pri travi je bore malo. O tem sva že debatirala. Torej je razlog manj kriminala trhel kar se tiče trave.


Razloži mi še tole. Sam ne smem imeti thc-ja v krvi, ker če me služba pošlje na pregled in najdejo thc, izgubim službo - se je že zgodilo parim sodelavcem. Kako bo pa pri legalizaciji? Imam lahko thc v krvi, pa mi nič ne morejo? Po moje ne, in tukaj bo kr nekaj ljudi padlo na to foro legalizacije in bodo izgubili službe.


THC v krvi ali urinu? Če je bil kdo počen na delovnem mestu, in so mu ob pregledu krvi ugotovili vsebnost thc, potem je to smiselno. Enako, kot če bi bil pijan na delovnem mestu.

Če pa so odkrili THC v urinu, potem je skrajno nesmiselno, da osebo odpustiš. Sej uživanje marihuane niti ni ilegalno, to pa je tudi vse, kar test urina pokaže.

EDIT: Pa dvomim, da bojo takoj ko bo trava legalna kar vsi začeli kadit. Kadili bojo tisti, ki so jo itak že prej. Ali si ti predstavljaš, da bo šlo v smislu "O, trava je legalna, gremo se vsi hitr zapohat!"?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Arto ()

krneki0001 ::


EDIT: Pa dvomim, da bojo takoj ko bo trava legalna kar vsi začeli kadit. Kadili bojo tisti, ki so jo itak že prej. Ali si ti predstavljaš, da bo šlo v smislu "O, trava je legalna, gremo se vsi hitr zapohat!"?


Ravno to si predstavljam. Vsi mulci, ki so prej odlašali, bodo z veseljem sedaj poskusili in se ga zadevali. Cenejše je en gram trave kupit, kot pa 3 pire naročit v lokalu že sedaj, kaj bo šele potem.

[Michael] ::

Sedaj pa ne poskušajo? Ne vem kaj hočeš s tem povedat?

T0RN4D0 ::

Čaki, ti torej praviš da je bolje da spijejo tri pire kot da bi skadili gram trave? :) Kul.

Kar se tiče trave in delovnega mesta. Kaj pa če ti dajo pihat? Madona sej alkohol je legaln, čudn da ma sploh še kdo službo. Res, neverjetno.

In tretje, imam travo konstantno dostopno nekje na isti ravni kot alkohol. Pa sem jo probal lih dvakrat v življenju. Kadil je nisem še nikoli. Pa ne zato ker bi bila prepovedana, ker se na prepovedi ne oziram ravno pretirano. In sem prepričan da ogromno ljudem trava pač ne sede, povečini ne zaradi tega ker je prepovedana. In je pač ne uživajo. Navdušenci pa verjemi da nimajo težav z dobavo tudi po sedanjem sistemu. ;)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

OrkAA ::

Ravnokar sem bil na eni rojstnodnevni zabavi, kjer je bilo polno otrok. Govoril sem z enim enajstletnikom, ki mi je navdušeno razlagal, kako ga večkrat tedensko poha za šolo s prijatelji.

krneki0001 ::

Tornado, tudi alkota ne pijem. Kar se pa tiče mulcev, bi pa alko prepovedal vsaj do 18, če ne do 21 leta.

OrkAA ::

Pa ti si prav nesramen ignorant. Daj preberi en post nad sabo.

Arto ::

Ravno to si predstavljam. Vsi mulci, ki so prej odlašali, bodo z veseljem sedaj poskusili in se ga zadevali. Cenejše je en gram trave kupit, kot pa 3 pire naročit v lokalu že sedaj, kaj bo šele potem.


Ej, če misliš, da kdo zdaj odlaša zato ker je prepovedano, si malo trapast. Kvečjemu bolj kul si, ravno zato ker JE prepovedano. Poleg tega pa ne vem če je res cenejše, sploh pa mularija ne kupuje piva po lokalih ampak po štacunah.

krneki0001 ::

en đoint je kok 1 evro, mogoče 2, gram je od 2 do 4 evre za domačico in 5 pa naprej za skuno. Kok je pivo v trgovini? Kok jih rabiš, da si nažgan, če se ga napiješ vsak petek in soboto?

Ceneje je da trije enga skadijo in so zadeti, kot pa da vsak 5 pirov spije iz štacune. Če ti to ne potegne, potem pa pojdi in sam preveri.

Okapi ::

Ceneje je da trije enga skadijo in so zadeti,
:)):)):))

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Arto ::

en đoint je kok 1 evro, mogoče 2, gram je od 2 do 4 evre za domačico in 5 pa naprej za skuno. Kok je pivo v trgovini? Kok jih rabiš, da si nažgan, če se ga napiješ vsak petek in soboto?

Ceneje je da trije enga skadijo in so zadeti, kot pa da vsak 5 pirov spije iz štacune. Če ti to ne potegne, potem pa pojdi in sam preveri.


Če se gremo že take primerjave, prav. Ob rednem kajenju ne bodo trije NIČ zadeti od enega džointa. Pa ko sem jaz nazadnje kupoval, je bil en gram 10€. Se mi zdi čudno, da bi se pocenila v parih letih.

Je pa res, da pivo težje dobijo, kot travo. Pri kupovanju trave jih namreč ne bo nihče vprašal za osebno.

imagodei ::

nebivedu> "Ceneje je da trije enga skadijo in so zadeti, kot pa da vsak 5 pirov spije iz štacune. Če ti to ne potegne, potem pa pojdi in sam preveri."

OK, cen in doziranja ne poznaš, ti ne bomo šteli v slabo... Ampak, ostanimo pri vsebini povedanega: Točno to ti razlagamo. Cenejša in lažje dostopna je trava danes srednješolcem in osnovnošolcem, kot alkohol.

Mogoče, če fejst mižimo in se pretvarjamo, da kriminalizacija drog deluje, mogoče bodo pa 11-letni mulci nehal kadit travo?

Al pa je boljš legalizirat jo in jo prodajat v ustreznih prodajalnah, pod videonadzorom, mogoče (če se vam zdi potrebno) s prodajalcem za blindirano šipo in varnostno službo... Pa se zahteva osebna izkaznica in če gor piše, da še nisi star 18, je ne dobiš.

Pol vas je pa treba sam še prepričat, da se ne bodo kr pojavljali dilerčki, ki bodo nabavljali v teh štacunah in po osnovnih šolah iskali "žrtve".
- Hoc est qui sumus -

Y0sh1 ::

Pa ko sem jaz nazadnje kupoval, je bil en gram 10€..


Uf, ti pa drago preplačuješ tole zadevo. Indoor skuna je okoli 5-6€, white widow direktno iz amsterdama pa okoli 7-8€. Domačica je pa itak zastonj enkrat na leto ko je žetev, saj jo vsak tretji ali pa četrti frend goji, vendar je dobra kvečjemu za piškote.

blackbfm ::

Men je zanimivo da se vedno najde nek model, začne nakladat o white widow, direkt iz amsterdama:) Sam pozabil si povedat da si jo ravno par dni nazaj kadil, en dim pa si bil ves zaliman ane?

[Michael] ::

Ni vse doma posajeno domacica.
So tudi sortna semena oziroma bilke.
Izbira semen je na trgu zelo pestra >:D
««
8 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Legalizacija marihuane 2016 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Problemi človeštva
904143288 (56111) gushto
»

Zakaj ni konoplja legalizirana? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
21741477 (29746) jype
»

Dekriminalizacija, legalizacija in odgovorna uporaba vseh psihoaktivnih snovi (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Problemi človeštva
80658132 (25089) jype
»

Razlogi proti legalizaciji ganje ? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
37233166 (23346) tomi66

Več podobnih tem