» »

lg kp500 cookie ali nokia 5320

lg kp500 cookie ali nokia 5320

mare_ ::

Kupujem nov telefon in se ne morem odločiti med lg cookijem in nokio 5320. Pri nokii mi je všeč predvsem to, da ima 3g in wlan ter baje super web brskalnik s flashem, po drugi strani je pa zaslon za takšne podvige (brskanje po netu) itak precej majhen. LG naj bi imel pa malce slabšo baterijo, poleg tega je pa tudi brez 3g, wlan in flash podpore, ima pa seveda touchscreen in kolikor berem na netu oz. kolikor sem se na hitro poigral z njim na mobitelu, precej kul vmesnik (nad symbianom oz. s60 po pravici povedano nisem najbolj navdušen).
Tako da nimam pojma, katerega bi vzel, in bi bil zelo vesel kakšnega nasveta oz. če ima kdo katerega od teh telefonov, če malo pove, kako mu je kaj všeč :)

overlord_tm ::

Imel v zadnjih 6 mesecih 2 LGja pri hisi, oba sla rakom zvizgat (vlaga - tak prvjo na servisu)

dronyx ::

Jaz imam kakšen mesec LG cookie in sem z njim zadovoljen. V bistvu nekakšen iPhone za reveže. Zaslon je OK, edino kar me res malo moti je nekako neodzivni drsnik (recimo ko imaš kontaktov več kot en zaslon, se pomikaš navzdol z drsnikom), ali pa se ga nisem naučil pravilno uporabljati. Drugače je zelo uporaben za pisanje SMS sporočil, ker imaš polno QWRTY tipkovnico, prepozna pa tudi pisavo (demo video).

Osebno ne pogrešam 3G, WLANa in podobnega, ker enostavno na takem telefonu ne morem brskati po internetu, oziroma v tem ne vidim uporabne vrednosti.

mare_ ::

Vlaga je menda zadnje čase precej priljubljen izgovor na servisih, a ni? :)

Ma ja, internet v kombinaciji z wlanom bi prav prišel recimo, ko bi človek na hitro pogledal mail pa je prelen, da bi se sprehodil na drugi konec hiše do računalnika :P Drugače pa za kdaj pa kdaj na hitro pogledat mejl/vozni red/kino spored/facebook... ampak če sem lahko to do sedaj počel na mobitelu, ki še za gprs ni slišal, mi verjetno tut brez 3g ne bi bilo hudega, ja :)

No sej, tipkovnica na nokii mi je skoraj premajhna, tukaj je pa, če ne drugega, vsaj stylus zraven... Koliko ti pa kaj baterija zdrži?

dronyx ::

Glede baterije nisem imel preveč zamar, takole po občutku, če ne govorim preveč in ne poslušam MP3 predvajalnika, kakšne 4-5 dni (če en bi nič govoril po telefonu verjetno 6 dni). Takoj ko pa poslušaš MP3 predvajalnik, pa se izprazni bistveno hitreje, kar je logično.

mtosev ::

in kje ma nokia wlan?

http://www.gsmarena.com/nokia_5320_xpre...

WLAN > NO
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mare_ ::

Aha, ok... pomoje bom kar tegale piškota vzel :)

maš prav mtosev, my bad

HONDATRX ::

Lg ga mam pa se je uprau(sicer v žepu od bunde)pa še kr dela.

sgdjkdlsugi4 ::

Proti Tattoju nimata oba skupaj za burek.

strictom ::

+1
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

mare_ ::

No, na koncu sem potem vzel kukija. Meh... sej je ok, ni pa nič posebnega... šparam za iphone :P

strictom ::

Nabavil bi HTCja ne pa nek krš okrnjen od LGja...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia 5800 XpressMusic (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
4043365936 (5698) hoodaudrey
»

HTC Tattoo - Simobil (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24235605 (16760) errhec
»

HTC Desire vs Nokia N8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10216221 (11756) AvtoR
»

Kater mobitel?

Oddelek: Mobilne tehnologije
393341 (2490) tey007
»

kaj kupiti: SE p1i, n95, iphone (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
568525 (6294) Nesta

Več podobnih tem