» »

Nokia 5800 XpressMusic

Nokia 5800 XpressMusic

««
2 / 81
»»

Percineli ::

Res je občutna razlika v ceni vendar se mi zdi dokaj rizično kupit telefon v tujini. Kaj če imajo napako, kaj če se okvari. Tukaj imaš 2 leti garancije, brezplačni servis (razen pri MobiSvet, ki s temi cenami šunjajo, ko pa rabiš servis, pa plačaš kot nor). Jaz bom v kratkem ponosna lastnica, nabavila pa ga bom kar na akcija.si, saj imajo na ceneje.si zelo visoke uvrstitve kar se cen tiče.

LuGi ::

Celih 120€ več..yeah "akcija"

Keyser Soze ::

Ma itak da bodo moral konkurirat EU cenam. Če ne bodo se lahko poslovijo od slo. tržišča. In logično, da bom rajši kupil telefon v UK al DE al kje drugje v EU, če me pride že 20EUR ceneje kot pri nas.

Ni dileme.

Za njih pa tudi ne.
OM, F, G!

djordjevic ::

Malo gledam tole ponudbo v UK, pa je sila konkurenčna napram ostali evropskim državam. V Nemčiji hočejo za tole nokio met 399€, Francozi 450€, Finci 400€. Načeloma razen drugega polnilca (oziroma uporabe pretvornika) ne bi smelo biti nobenih drugih težav, če jo naročiš. Ali pač? Se je kdo že kaj zanimal?
No grave is deep enough to keep us in chains.

Keyser Soze ::

Pgledat moraš vsebino embalaže. Ker le ta lahko varira glede na tržišče.

Samo IMO, enih bistvenih razlike za trge EU ne bi smelo bit. Aja. Mrbit telefon en bo imel priloženih slo. navodil. Samo to ne bo glih problem?

Garancija ni panike, pa splača pogledat review na gsmarena.com, da ne bo razočaranj.

P.S.: Sam je bang/buck ratio kar zadovoljiv.
OM, F, G!

djordjevic ::

Mrbit telefon en bo imel priloženih slo. navodil. Samo to ne bo glih problem?

Po mojem bi preživel. :)

P.S.: Sam je bang/buck ratio kar zadovoljiv.

Vsekakor.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Shad0wM4n ::

edge540 ::

Pri Mobitelu še kar 'nič ne vedo' kdaj bodo 5800 dobili. Sem jim napisal mail, pa sem dobil odgovor:

podatkov o prihodnji ponudbi vam žal ne moremo podati, ker so poslovna skrivnost družbe Mobitel. O novih akcijah vas bomo obvestili prek medijev. Širok izbor akcijskih aparatov si lahko že sedaj ogledate tu: http://www.mobitel.si/slo/Ponudba/GSMna...

Ice-Heki ::

@Raptor001 govori se o sredini februarja ...

alexa-lol ::

no če bo kdo rabil mu lahko jaz iz VB zrihtam k mam enga prijatelja tam :)

ivanuscha ::

Za kolk € lahk zrihtaš? Pa a so res problemi z Mobisvet, če uveljavljaš garancijo?

Mr.Nice ::

To tudi mene zanima?
Dont worry.......be happy!!!:)

LuGi ::

Kaj vam bo ta plastičen telefon :D

Mr.Nice ::

Če imaš pritožbe, raje te komentarje zadrži zase.....
Dont worry.......be happy!!!:)

3furious ::

Pa a so res problemi z Mobisvet, če uveljavljaš garancijo?


Garancijo uveljevljaš pri uradnem servisu za Nokio, v Sloveniji je to Teleray. Potrebuješ le račun, kjer so vidni podatki prodajalca, datum in mesto nakupa ter podatki telefona (IMEI ali serijska številka).
In the age of information, ignorance is a choice.

823483 ::

Pa a so res problemi z Mobisvet, če uveljavljaš garancijo?


Garancijo uveljevljaš pri uradnem servisu za Nokio, v Sloveniji je to Teleray. Potrebuješ le račun, kjer so vidni podatki prodajalca, datum in mesto nakupa ter podatki telefona (IMEI ali serijska številka).

Ne bo držalo...
Mobisvet ima svoj servis, oz. telefone pošilja na popravilo v tujino.
Če se kaj pokvari imaš navodila na spletni strani, načeloma pa telefon na popravilo pošlješ po pošti.

ivanuscha ::

Kaj pa mislte glede kakšne take ponudbe?

delfinus ::

Prodajalec: martinsjohn72
Uporabnik od: 23.01.09
Dobro preberi tekst, ki je preveden z auto translatorjem. Nateg in cyber kriminal preko Bolhe.

ivanuscha ::

No sem mi je sumljivo, samo lahko bi pač anglež prodajal zadevo legalno...

delfinus ::

Ce bi ga prodajala britanska oseba bi oglas napisala verodostojno in ne tako slampasto. Oglas preprosto ni prepicljiv. Tudi datum registracije pove svoje. Sicer pa pristnost lahko preveris, tako da gres na ebay.co.uk in pogledas tam koliko priblizno se v UK prodajajo te nove ali malo rabljene Nokije in ugotovis, da je to okrog 300GBPjev.

Sicer pa je podobna taktika na bolhi s strani kriminalcev ze skoraj stalna praksa. Ponavadi pa se prodaja popularne produkte, katerih cena je boljsa od najboljse ponudbe kjerkoli. Ko zavohas to, ves da je to past, kjer se preprosto poslovis od svojega vplacanega denarja.

lp, D.

urosh ::

Si ga lastim (mobisvet iz mb) in dela svetovno :)

Škoda edino, da še Garmina ni zanj... :(

Lp

DixieFlatline ::

A lahko poveš kej več o odzivnosti vmesnika in če je veliko napak pri pritiskanju(kolikokrat je treba večrat isto pritisnit)?
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.

XsenO ::

BTW a podpira predvajanje videa (tipo divx) :)
1 + 1 = 1

ZGI ::

z ustreznim softwerom ja
Tajiti zmoto, je dvojna zmota.

Mr.Nice ::

Si ga lastim (mobisvet iz mb) in dela svetovno :)

Škoda edino, da še Garmina ni zanj... :(

Lp


Bo pa, malo bo pomojem treba počakat....

Kaj pa Tom Tom?
Dont worry.......be happy!!!:)

Shad0wM4n ::

Garmin Mobile XT on Nokia touch screen devices (5800)
http://www.ipmart-forum.com/showthread....

StratOS ::

Nekateri nucajo signed aplikacijo - počakam raje na Garmin XT za 60ed5
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

urosh ::

Deluje zelo vredu. Baterija mi ob "normalni" uporabi (beri nekaj klicev dveno, čekiranje maila itd) drži okrog 5 dni. Ima pa punca enako, pa je težava v bateriji, dober dan, max 2 - tudi če nič ne dela... Bo nesla nazaj, pa da vidimo. Drugače pa kar se ekrana tiče je superca (tudi filme se da lepo gledat na avjonu), odzivnost odlična.

Težava je pa nastopila pri obeh telefonih, da slušalka nekje nima najboljšega stika. Če stisneš skupaj zgornji del dela ok, drugače pa tak nekje v izadju slišiš vse :S

Bomo nesli nazaj, pa naj rešijo. Upam, da to ni kak generalni "bug".

Lp

Mirabella ::

no jest sem vseeno upala, da jo bom zadela na festivalu modri zob, pa ni uspelo :(
ampak je bilo lušno vseeno na zaključni prireditvi, sem lušno majčko dobila, pa tudi fajn ideje za drugič posneti kakšen film z mobitelom:D
who cares?

urosh ::

No, pa je telefon šel na servis... In da 2-3 tedne ne bo...

Yeeeee! not!

Naj e kdo drugi pove, če se mu dogaja enako kar se tiče slušalke. Se mi zdi bolj kot general bug kot nesreča...

Lp

Denos ::

Se mi zdi bolj kot general bug kot nesreča...

Lp

Na tujih forumih tudi opisijejo to težavo tako, da je to očitno napaka v izdelavi. Baje pa to lahko popraviš v 5min vendar izgubiš garancijo.

urosh ::

Kak link mogoče?

Lp

Denos ::

LeLa ::

V glavnem... jaz sem rahlo jezna in kar razočarana zaradi komplikacij pri tem zloglasnem in povsem novem nokiinem gsm aparatu... ;(

Denos ::

Cene pri Mobitelu so previsoke, saj je v splošni akciji za 199 € ob vezavi za 2 leti kar je preveč za telefon, ki se v prosti prodaji prodaja tudi za 340€.

ivanuscha ::

Kaj je zdej to pri Simobilu, da ne moreš izbrat proizvajalca telefona več. :\ Upam da bo tale 5800 tud pri njih kmalu na voljo. So pa dal v ponudbo Innov8.

urosh ::

to je feature, ne bug :)

edge540 ::

199€ je pri Mobitelu kr pričakovana cena, glede na ostale telefone celo nizka. Sem kar zadovoljen, drug teden v sredo ali petek jih dobijo (tako so mi rekli prej ko sem bil tam).

Mr.Nice ::

199€ je pri Mobitelu kr pričakovana cena, glede na ostale telefone celo nizka. Sem kar zadovoljen, drug teden v sredo ali petek jih dobijo (tako so mi rekli prej ko sem bil tam).


Uf no, mislim, da se ga bolj splača kupit v prosti prodaji, ker 33 € plačevati vsak mesec 24 mesecev mi ni nikakor vredi.
raje ga kupim potemtakem kar pri mobisvet za tiste 130 € več pa imam kar obstoječ đabest paket pa ne bom nič kaj preplačal mobitela.
Kar izračunajte si, koliko boste po 24 mesecih dali za aparat:D

792 + 199 =?:D
Pa tudi ta paket 33 € mi ne odgovarja, kaj pa je 33 minut v druga omrežja, no res je, da so znotraj klici zastonj, toda 33 sporočil?Jaz napišem na mesec ziher ob normalni porabi več kot pa 100 sporočil...
To bi pa potem bil račun moj ziher več kot pa 33 € in se mi niti ne splača, se odločam za prosto prodajo, tako, da mi ne bo žal dati naenkrat ven 350 € tam nekje...

lp
Dont worry.......be happy!!!:)

Mr.Nice ::

http://www.mobitel.si/slo/Ponudba/GSMna...

Kaj pomeni 199 € ***?

Ups, nisem prebral prej mobitelove strani, kaj je to prosta prodaja oziroma kolk sem prebral, podaljšanje naročnine, ko imajo 199 € pa tiste 3 zvezdice...
Ja meni je lani decembra potekla naročnina umts in če podaljšam naročnino plačam 199 €? pa potem ne rabim vsak mesec dajat 33 €?Pa lahko obdržim že obstoječi đabest?
Sori, ker sem offtopic....
Dont worry.......be happy!!!:)

grizzlybear ::

Mr.Nice:Jaz sem glih danes vzel 5800 pri mobitelu. Plačaš 199€ in to je to, naročnino plačuješ še vedno samo 15€ za džabest.

Mr.Nice ::

Aha sem po brskanju tudi sam dognal, da je tako, hvala za odgovor, jutri grem po njega:)Torej ta 199 € je za druge naročniške pakete, za druge, ki ne vedo, kot jaz nisem vedel.

lp
Dont worry.......be happy!!!:)

delfinus ::

Danes sem nabavil tale stvor. Ker bolj poredkoma menjujem mobilce. Ta je pravzaprav moj drugi, mam vprasanje. Ali je potrebno pri prvem filanju tudi dlje casa pustitu baterijo, da je prikljucena na filanje? Baterija se je napolnila v manj kot uri. V navodilih ekstra filanje ni omenjeno.

Drugo vprasanje pa je z opremo, ki je poleg v paketu. Ne znam razvozlati kaj je tista zadeva, ki je zapakirana skupaj s tisto zascitno masko. Se razklene v obliki crke V in je podobna kaksnem haklcu? V navodilih nisem nasel kaj je to.

Prvi vtis je kar dober, se mi zdi kakovostno narejena zadevca. Bomo vidli kako bo z uporabo.

lp, D.

urosh ::

Priporočljivo je, ja...

To stojalo pa je za to, da si ga postavil (ležeče) na njega (priročno recimo na letalu - jaz sem svojega žal pozabil doma, pa sem ga zato moral v roki držati, ko sem gledal muvi).

Uporaba je tudi zelo dobra. Ok, programov še ni nekaj dosti zunaj (nabavil sem tudi handy profiles - da mi lepo ob urah preklaplja profile). Garmin & Stuff pa še čakam. Sem pa gledal na avjonu en film (hackers - ja stari je, ja), pa se na koncu pri porabi baterije niti ni kaj dosti poznalo...

Zaenkrat sem zelo zadovoljen - seveda pa kar se tiče slušalke, pa boš čez nekaj dni videl :)

delfinus ::

Tnx urosh, sedaj mi je jasno; stojalce za gledanje filmov. S slusalko pa sem opazil, da so problemi, tudi kako se porihta na youtube. Zacela je vse slabse delovat v nekaj dneh al kako?

Gledanje filmov, zanimivo nisem pricakval da bo tut to mozno. Ze z obstojecimi programi na fonu ali s kaksnim posebnim?

Zdaj gledam se, katero zascitno filijo bi vzel. Hvalijo Invisibleshield, je pa alternativa tudi Vikuiti DQC-160. Kaj je boljse, ima kdo prakso?

lp, D.

Keyser Soze ::

OK, samo filanje ni več potrebno, tako kot včasih. Večinoma pridejo telefoni že nafilami in eno "ciklanje" ni potrebno.

Samo dofilaš baterijo.

Ali pač?
OM, F, G!

urosh ::

Kar se polnjenja tiče: načeloma ni treba, škoda pa sigurno ne :) (ok, vsi vemo, kako je ko dobiš novo igračko)

Gledanje filmov je mogoče z obstoječim predvajalnikom. Jaz sem edino z ojosoft total video konverterjem malo skrčil divx, da je manjši in deluje hitreje in lepše. Načeloma predvaja tudi direkt, s tem da .avi ne predvaja. .mp4 pa zelo lepo.

Slušalka: ja, po nekaj dneh uporabe je bilo vedno slabše. Pa saj boš opazil :) Moj dela od kar sem si ga popravil super.

Zaščitne folije jaz nimam. Se mi zdi, da je ekran kar kvaliteten - do zaj po skoraj mesecu uporabe ni še nobene praske. Pa niti v etuiu je ne nosim...

Lp

Mr.Nice ::

Tudi jaz sem lastnik te nokie, danes sem jo nabavil:)Sem prišel h mobitelu in je rekla, da so jo dobili šele danes,tak da je še niti preizkusit niso mogli hehe.
Mene zanima ali je 8G micro sd poleg v paketu?ali je že v telefonu, ker toliko nisem gledal še, vem da je v škatli ni bilo, pri mobitelu piše da bi naj bila priložena....
Ali pa sem slep hehe
Dont worry.......be happy!!!:)

Mr.Nice ::

Oky sem res slep, vidim, da prehitro sprašujem, se opravičujem, sem jo že našel, bila je v telefonu.
Dont worry.......be happy!!!:)

urosh ::

Točno ;)
««
2 / 81
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia X6 firmware update

Oddelek: Mobilne tehnologije
402545 (1967) krneki0001
»

Kakšen mobitel imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6714421 (11984) Thunder wave
»

Nokia ali HTC

Oddelek: Kaj kupiti
294619 (3380) rzidar1
»

Nakup telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
152011 (1393) pleomax
»

[fork] GPS v telefonu ali Garmin - kaj je bolje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7111677 (10918) bond007

Več podobnih tem