» »

Neprebojni jopiči za policiste

Neprebojni jopiči za policiste

1 2
3
»

bluefish ::

Evidenco za vsak kos opreme je težko voditi. Jasno je, da bi morali po končanem usposabljanju takoj zahtevati zadeve nazaj, samo enako se pričakuje od bodočega častnika.

Ziga Dolhar ::

AnonimkeOP:

No, od tebe bi dejansko pričakoval malce bolj odgovorno oceno. Dejstvo je, da zagotavljajo človekove pravice narodu, ki si tega tudi dejansko želi.


sprasujem se ali si to povedal sarkasticno ali si res tak popoln imbecil da mislis da kapitalisticen skupek lobijev imenovan USA porablja milijarde $$$ zaradi pravic in svobodnih volitev enih "sandmonkey"-jev po kakrsnih scijejo v raznih Guantanamih?


Opozorilo pred nazivom. Pravila
https://dolhar.si/

ABX ::

Evo kam so končali neprebojni jopiči za policiste
http://24ur.com/novice/slovenija/pazite...
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Karaya 52 ::

T-h-o-r> spravite se kr na navijaške skupine ja, ki ogrožajo vaša življenja

Bil je že čas, do potencialnih cestnih prekrškarjev so ubrali trši pristop. Očitno predstavljajo nevarnost lastnini, drugače nebi umikali avtov in ustavljali vlakov. Njihovo obnašanje je deležno nerazumljivo velike doze tolerance in sprenevedanja.

T-h-o-r ::

kolikor je povedal marsikdo, tisti navijači na vlaku niso storili prav ničesar

umikali avtov?

ne spomnim se, kdaj je bil nazadnje na kakšni tekmi poškodovan avto, ali nasploh kakšna lastnina

spomnim se, da so pred dvema ali tremi leti nemški navijači razdejali center Celja, to pa je tudi vse
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

gruntfürmich ::

novi jopiči? hja, vsak bi rad imel novo in najboljšo opremo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

noraguta ::

Evidenco za vsak kos opreme je težko voditi. Jasno je, da bi morali po končanem usposabljanju takoj zahtevati zadeve nazaj, samo enako se pričakuje od bodočega častnika.

a dej no a težko? preden nisi "razdužil" stvari nisi šel iz kasarne.

unedva tumbca sta pa itak imela jopiče, še na disciplinsko bi morala it. Matr kot bi šel v opankah na triglav. al pa v kratkih hlačah delat.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

GoldRakun ::

Mtošev - a ti si tudi sam kupiš delovno opremo v službi?

Aja, ti še ne hodiš v službo in o teh zadevah pravzaprav nimaš dosti pojma.

policisti imajo vse kaj rabijo. tak ogrozeni niso da bi vsak to rabil met.

Si pa ogrožen TI in tebe varujejo.

Poldi112 ::

>kolikor je povedal marsikdo, tisti navijači na vlaku niso storili prav ničesar

Aha, po principu ena ni nobena (okno...).

>ne spomnim se, kdaj je bil nazadnje na kakšni tekmi poškodovan avto, ali nasploh kakšna lastnina

Mogoče zato, ker imajo, kamorkoli gredo, spremstvo policije? Vprašaj se raje, zakaj so policaji konstantno zraven? Verjetno jim ni ravno v interesu.

Sem spremljal kak mesec ali dva nazaj eno tako procesijo na Žibertovi v lj, kamor sem šel na kosilo. Izgledali so precej brutalno in bil sem kar vesel, da imajo spremstvo. Pa tisto njihovo dretje tudi ni spadalo pod kulturo.

Pa daleč od tega da bi bil osamljen v svojem opažanju. Kolegico sem komaj prepričal, da ostaneva tu in ne zamenjava restavracije, šef lokala je šel na ulico nadzirati, da ne bo škode, in mimoidoči so se občutno nelagodno umikali z ulice.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Daedalus ::

Navijači ala GD v skupini premorejo tolko ene inteligence, ko kako govedo. In temu primerno se tudi vedejo. Sem enkrat srečal eno tako procesijo na poti v Tivoli... okoli pa policija na konjih, z avtom in še kaka marica se je našla. Pa seveda, treba se je ustaviti sredi križišča in se dreti neke jadne navijaške parole.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

ABX ::

Navijači ala GD v skupini premorejo tolko ene inteligence, ko kako govedo. In temu primerno se tudi vedejo. Sem enkrat srečal eno tako procesijo na poti v Tivoli... okoli pa policija na konjih, z avtom in še kaka marica se je našla. Pa seveda, treba se je ustaviti sredi križišča in se dreti neke jadne navijaške parole.


Zanimive živali. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

noraguta ::

no na koncu se izkaže tole http://www.siol.net/slovenija/novice/20...

jopiče je potrebno le nadet. da bi pa cel dan hodili polcaji v jopičih, pa ne verjamem, tudi če so težki le 2 kg.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pištola (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5815075 (10543) St235
»

Kaj menite o peticiji Ukinimo vojsko? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21933514 (31099) bluefish
»

Razpustitev vojske (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1128922 (7317) jzgorisek
»

PATRIJE-samo oklepi brez opreme in gum (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1257910 (5462) mojsterleo
»

SV nakupuje (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
929520 (7437) sid911

Več podobnih tem