» »

Siol bo podražil TV

Siol bo podražil TV

«
1
2 3

nejcpirc ::

Pri Siolu bo naročnina na vse programe po akciji 15 evrov dražja kot do zdaj. Odpoved pogodbe je možna, a s pogodbeno kaznijo. Razen če takšne klavzule v pogodbi ni.

link - zurnal24

Tr0n ::

Smesen se mi zdi tale SiOL/Telekom, nic druga. Zalostno smesen. :)

trnvpeti ::

nateg, in to orng
a temu telekomu res nihce ne more na prste stopit

zee ::

Drzava, ce bi ga enkrat ze prodala in ga zaboga nehala ujckat.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

energetik ::

Očitno je še vedno ogromno folka na Silolu oz. še preveč folka izven dosega T-2 central...
Za 35€ se dobi pri T-2 10x hitrjši net, 2 mobilni št. in 160 programov. Kaj šele za 49€ na optiki...
Na koncu bodo molzli le še podeželje, kjer ni T-2 in ostalih ponudnikov. Res, krasno taktiko imajo.. ;(

Okapi ::

Sem šel takoj preverjat, če bodo kaj spreminjali tudi na kabelski tv po optiki, pa na srečo ne bodo. Ta še vedno ostaja samo 5 € (za študente, penzioniste in obrtnike pa 3;-)

O.

zee ::

Na koncu bodo molzli le še podeželje, kjer ni T-2 in ostalih ponudnikov. Res, krasno taktiko imajo..


Se rece "poslovna strategija" :|
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Good Guy ::

Na koncu bodo molzli le še podeželje, kjer ni T-2 in ostalih ponudnikov. Res, krasno taktiko imajo..


Se rece "poslovna strategija" :|


tuš telekom ftw..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

zee ::

pun intended? Je bla ravno pred casom ena "horror" zgodba na forumu...
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

mtosev ::

vazn da nimamo Siola. smo meli enkrat leta 2000 al 1999 pa smo prekinili pogodbo. :)):))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

klemenSLO ::

Mogoče bi bi la zanimiva rešitev plečevanje po izbranih kanalih:
naročiš se na določene kanale po lastni izbiri, s tem da je recimo navaden kanal po 1€, hd pa po 1.5 €.

Večina ljudi tao ali tako gleda le nekaj kanalov.....
pa še bolj pregledno bi bilo....

AmokRun ::

Samo potem te Siol ne more več izkoriščat.

Ted ::

Amis in Tuš imata cenejše trojčke na vseh Telekomovih centralah.
Mah...

Buggy ::

...pa da to ni dovolj so lani ko je strela skurila modem dali v podpis se aneks za dve leti...banda

Tr0n ::

Zato pa moj komentar "lols" lepo opisuje celotno situacijo. ;)

šernk ::

in še najmanj 14 pofukanih mesecev me bodo muzli... to bo še veselo ob njihovi "zanesljivosti" ko se bom menil z njimi!

Sorazmerni delež TV komunikator Sagem do: 26.08.2010

in to zna biti tudi dan prekinitve pogodbe...razmišljam pa tudi da bi jim dal tistih 100€ in naj jih imajo
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

zee ::

Enako pri nas konec leta.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Mr.B ::

Ceneje je tako da 1x tedensko pošlješ priporočeno na Telekom, da ne delo to in ono, potem pa čez čas rečes da takih uslug ne mara, pa greš drugam.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Valvoline ::

Pijavke. Upam da čimprej propadejo prekleti monopolisti (vsaj do pred kratkim).

šernk ::

Ceneje je tako da 1x tedensko pošlješ priporočeno na Telekom, da ne delo to in ono, potem pa čez čas rečes da takih uslug ne mara, pa greš drugam.


ja koliko pa morajo oni omogočati dostopa do interneta na mesec, da ni potrebno potem plačati kazni?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Daedalus ::

Za 35€ se dobi pri T-2 10x hitrjši net, 2 mobilni št. in 160 programov. Kaj šele za 49€ na optiki...


Ja, pri meni doma to ni opcija (ne gre TV skoz). Bo pa Amis opcija... adijo, Silol.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Mr.B ::

Glej, če zadeve ne delajo, če ravno pri dnevniku postane slika zrnasta, ali pa prekinja, potem to ni storitev, in če se ti to dela dnevno, lahko zaradi mene to kar odnesejo.
No T-2 rabijo pa ene par konkretnih ljudi, da jih organizirajo, ker dokler dela dela, ni blema, čim pa začneš kaj konkretnega, ali pa hočeš prekiniti z njimi, pa jih imaš pk.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

energetik ::

Meni so na T-2 vedno vse zrihtali. Ker imam švoh baker, so mi takoj naslednji dan prinesli močnejši modem. V tem stanovanju so imeli že prej T-2 in so potem prekinili pogodbo, jaz sem pa novo sklenil čez pol leta in ni bilo nobenih pripomb in problemov.
Storitve pa delujejo, do zdaj je bilo prekinitev in motenj izredno malo, 1 dan je bilo enkaj nenapovedanih motenj, pa enkrat so napovedali prekinitev ponoči, ker so imeli vzdrževalna dela. Drugače pa vedno s polno hitrostjo, TV pa praktično brez kock večino časa.

ABX ::

Ceneje je tako da 1x tedensko pošlješ priporočeno na Telekom, da ne delo to in ono, potem pa čez čas rečes da takih uslug ne mara, pa greš drugam.


ja koliko pa morajo oni omogočati dostopa do interneta na mesec, da ni potrebno potem plačati kazni?



Poglej pogodbo, verjetno so si zavarovali hrbet in ne garantirajo nič.
Jaz bi poslal prijavo na zavod za varstvo potrošnikov. Ne vem če bi gaj dosegel, vendar je vsaj nekaj proti Siolu.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Mr.B ::

Sej sem rekel T-2, je ok, AMIS je celo boljši. Samo zadnja cvetka od T-2-ja: imam, namreč na svoje podjetje tri priključke na različnih lokacijah. Pošlem prekinitev pogodbe za lokacijo 3, dobim čez en teden na 2. lokacijo, ne tisto od kod sem prekinjal pogodbo, dve debeli kuverti z zahvalo da sem se odločil za storitev t-2, z vsemi izpolnenimi podatki za lokacijo 2. ? To so cvetke.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

ABX ::

Verjetno imajo zakajene študente ki urejajo papirje. Ne vem zakaj ampak vsakič ko pokličem kak ISP imam občutek da govorim z osebo ki ima sprane možgane in veselje do življenja na -5.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Valvoline ::

Eno vprašanje. Ali je delitev internetnega in kabelskega priključka legalno ali kazivo dejanje ? Me res zanima.

Tyrion ::

To je zdej čist odvisno, koliko tega si uporabljal. Pri nas se na primer ful koristi videoteka in zdej bo zastonj HBO videoteka, ki je full boljša pa mularija špila igrice. Tako da pri nas, kakorkol smo obračal za TV nismo nikol prišli skoz pod 55 eur!

kihc ::

+15 € za polno shemo v 2010??? Jao norci.

A je že kdo kaj računal kakšna "nova" shema je cenovno ekvivalentna stari polni shemi?

@Valvoline: Če se lastnik priključka strinja, potem pomoje je.
x

kihc ::

Če nisem kaj zaj*, potem je bila prej stara polna shema, 12€ dražja od osnovne. Za 12€ si lahko po novem izbereš Mega (Standard ti ni treba, ker sta Standard in Mega pomoje izključujoča paketa).

Efektivno torej bomo obstoječi naročniki prikrajšani za HBO in pa Exploziv, kjer so pa itak neki levi programi (večinoma pr0n). Ergo -> canclal so nam HBO.
x

lebang1 ::

Še dobro da imam amis :)

šernk ::

Če nisem kaj zaj*, potem je bila prej stara polna shema, 12€ dražja od osnovne. Za 12€ si lahko po novem izbereš Mega (Standard ti ni treba, ker sta Standard in Mega pomoje izključujoča paketa).


ja vendar HBO kar razumem je za doplačat 3€ do konca leta...potem pa 8€, HBO je pa praktično edina stvar ki je še kaj vredna za moje domače...sam sem poslal TV tako ali tako že zdavnaj v pozabo
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Samson ::

Eh. Vzamejo HBo ki je bil do sedaj v polni shemi. Povecajo placilo obeh - mega in hbo. Dodajo par kanalov, od katerih obljubljeni disney se sedaj ne dela. Masovno vklaplajo prevec kompresiran mpeg4. Kvaliteta slike da te kap. Vedo da velika vecina ne more do konkurence. Obljubljeno optiko so povlekli samo in le do vecjih blokov. Toliko da se vidi da so malce migali. In se hvalisajo kako je mozno povsod imeti trio. Vem in poznam veliko lokacij celo okrog same telekomove stavbe pri nas kjer ne morejo imeti nic. Samo in le telefon na pcm. Kvaliteta ki se slisi. Skrjancka prodali. Malce konfuzno, vendar povzeto, hehe. Upajmo da krepne tale dinozaver in ostanemo brez vsega, kakor v casu Jugovine. Imeli bomo petino place vec v zepu, pa brez intwrneta - kot na Kubi. Sej bo tesko, ampak bomo se ze navadili nekako in hodili v cyber kafice, al pa bomo vzeli en sam prikljucek in delili internet med seboj.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Buggy ::

Resno razmisljam za prehod na T2 navkljuv pogodbeni kazni ki so jo hinavsko podturili. Za placat imam slabih 100€ vendar pri T" dobim za slabih 40€ 10/2 paket 2sim kartice (ki jih ne rabim) TV in telefon. Sedaj placujem tudi 40€ za trio 1/256. Sedaj me zanima ce ste zadovoljni z T2 ...tisti ki ste pestopili se posebaj me zanima za tiste centrale ki niso ravno v neposredni blizini vecjih mest.

kmetek ::

LOL

Siol se ne boji bega naročnikov
Ljubljana | 9. 6. 2009, 17:08 | Polona Movrin | Komentarjev: 5

Na Siolu pojasnjujejo, da je podražitev programskih paketov, ki bo v nekaterih primerih prinesla celo manj programov, del dviga kakovosti njihovih storitev.

LOL

Samson ::

Hja seveda se ne bojijo bega narocnikov ce smo vsi vezani. Malo nas je pa "junakov" ki v danasnjih casih pljunemo za kazen 100 in vec evrov. Odvisno od vezave. Ce bi imel moznost na katerega drugega ponudnika bi jo z veseljem placal, pa cetudi 300€. Tako pa mi so iz mpeg2 saltali samovoljno na mpeg4, parica je nenadoma ze drugic ali tretjic tako slaba ratala, da se ni dalo 2tv in 10/768 neta imet. Kako zadeva delala 2x po tri mesece preden je zaribala ne vejo niti sami, kaj sele jaz. Od leta 2002 sem pri njih in me mika da bi celo dobesedno odpovedal vse skupi, ampak sem se navadu na net in sem zasvojen. Amis pa tus pa itaq da gonijo siolove storitve pod svojim imenom...Me zanima kaj bi se zgodilo, ce bi jim reku da jaz kupim tist kurtchev opticno vlakno od centrale do sebe....
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

trnvpeti ::

sej nihce ne more pobegnit
ker ni prostora na centralah :)

gringo22 ::

Dokler nimam možnosti HD tvja pr sijolu nebom plačval več kot 40€ ker že to je preveč dobim eno k.rca vredno linijo 1 mega pa tv k dela al pa tud ne pa telefon s katerim so že od samga začetka problemi. Ludi božji 50€ na mesc ma lahko napelejo zlatga koksialca zarad mene hehe :D dokler ne vidm optike pred bajto postavlat ne plačam 50€ i basta!!!!!!

Lp

gregor_m ::

Sedaj se bodo siolovi konkurentje veselili novih naročnikov, ki bodo množično prehajali od siola.
Čez pol leta pa bodo vsi dvignili ceno IPTV storitev, ki bo 1€ cenejša kot pri siolu (ali celi evro dražja), toliko da se uporabniku ne bo splačalo migrirati k drugemu ponudniku.

trnvpeti ::

nic se ne bojo veselili, folk bo lepo pri siolu ostal
ce ne bodo, pa sploh ne bodo vec imeli interneta,tv,tel.

šernk ::

sej nihce ne more pobegnit
ker ni prostora na centralah :)


če prekinim z siolom...potem se prostor na centrali sprosti in lahko sklenem pogodbo drugje?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

trnvpeti ::

ne bos mogel,ker bo ze nekdo drug to zasedel

BluPhenix ::

J***** jim... ŽE tako je slika na HD televiziji katastorfalna, da o delovanju sagema ne izgubljam besed, sedaj pa še to.

Za HBO, katerega edinega občasno gledam, bom moral sedaj dajati orenk več denarja. Jao, ko bi lahko šel kam drugam ... grrrr.

Hmmm, zdej sem naredil izračun preko SiOLove strani, a mi še vedno piše 39€ s polno programsko shemo. Moram kaj poklicat.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

Uzames kabelsko pri siolu in ni nikakrsnih tezav.
Jest sm zaenkrat ze 1 leto pri siolu in nimam nikakrsnih pripomb.
Poceni in vse dela, tako kot treba.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Opkow ::

Bo cas, da se skensla gledanje televizije na splosno. ;)
Jaz to prakticiram ze par let.

šernk ::

ne bos mogel,ker bo ze nekdo drug to zasedel


imo da grem osebno odrezat kabel tistemu ki mi zasede parico;(...prostora za našo vas je za 3 linije, vse so zasedene in le še dveh poznam ki si želijo DSL povezavo...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

BluPhenix ::

Kaj je pa ta digitalni dostop, ki ga povsod omenjajo in bo treba doplačati?
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Senitel ::

Postavka za razvezan dostop.

Zheegec ::

Res zabavno... Skenslali so navadni vmesnik in sedaj MORAŠ imeti tistega drugega. Ki je noro počasen. TV že nekaj časa nisem gledal, prejšnji teden pa sem slučajno gledal eno tekmo pa dnevnik. Kvaliteta slabša, kot je bila in pa bistveno več kockic kot včasih.

Za foro sem sprobal tisti HD sample, ki ga imajo v videoteki in kljub slabi kakovosti samega sampla je internet padel na hitrost dial-up, slika je bila kockasta in kmalu se je vse sesulo.

Druge opcije pa seveda nimam - Siol ali nič drugega. Precej drago, stanje storitev se pa slabša. Vsaj ni več toliko izpadov, kot včasih. Zadnje čase deluje kar precej zanesljivo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Phil ::

Ne vem zakaj silijo ljudi na novi vmesnik, IMO ga do zdaj (OK, razen videoteke) zaradi počasnosti ni uporabljal nihče. Sam grem sicer iz polne sheme na standardni paket, je 40€ na mesec za SIOL povsem dovolj, se raje odrečem parim programom :P. Dodani programi v Mega/HBO/Eksplozivni so pa krneki. Če bi bil Cinemax vsaj ameriški ...
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1881563389 (389) MrStein
»

Telekom brezplačno povečuje hitrost DSL dostopa do interneta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22253959 (42518) Senitel
»

T-2 dobra in slaba novica (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
18635276 (26474) Spajky
»

SiOL Trio vs T-2 Trojček

Oddelek: Omrežja in internet
349403 (7381) Mare2
»

SiOL ZELO poizveduje za T-2jevci ! Jim teče voda v grlo? :) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
19117618 (9696) pizdindim

Več podobnih tem