» »

Microsoft je razmišljal o ukinitvi prodaje Viste

1
2
3 4

energetik ::

Sem se pogovarjal z enim iz našega IKT sektorja (firma s par 100 zaposlenimi) in je rekel, da sploh še ne razmišljajo o kakšni migraciji. Vsi uporabljamo XPje in lahko vse naredimo bp. Povprečno računalo je C2D 2,4 GHz in 2GB RAM. Pa laufamo tudi dokaj zahtevne aplikacije, ki računajo numerične izračune. Nobene potrebe nimamo po Visti.
Smo pa naredili migracijo na MSO 2007 in je katastrofa. Porabimo več časa že zaradi iskanja funkcij, ki so bile prej kot na pladnju, da ne govorim o zmrzovanju Excela itd. Včasih je bolje bit konzervativen.

MacQ ::

aja?
zakaj potem v solah uporabljajo najnovejsi Office?

Ker jim ga MS da zastonj in ker so navajeni nanj. Pa še ministri fašejo malo denarčkov za kaki Mercedes.

mtosev ::

aja?
zakaj potem v solah uporabljajo najnovejsi Office?

Ker jim ga MS da zastonj in ker so navajeni nanj. Pa še ministri fašejo malo denarčkov za kaki Mercedes.

aja a res? meni so povedali da SW v moji bivsi soli ni bil free in da so ga rabili kupit.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Spc ::

Office 2007 je tak stramota človek se ven nič ne spozna.
Office 2003 je dosti bolj pregleden, stabilen in še lepo dela na xpjih.
Kaj majnka office-u 2003 ?

:)
 

MacQ ::

aja a res? meni so povedali da SW v moji bivsi soli ni bil free in da so ga rabili kupit.

Jah, vseh licenc pač ne dajo zastonj, ker potem ne bi res nič zaslužili. Je pa res, da so jih ogromno dali zastonj.
Sicer pa kdo odloča o temu, kaj bo katera šola kupila? Ministri. In kdo pomaga ministrom pri njihovih odločitvah? Microsoft.

energetik ::

Office 2007 je tak stramota človek se ven nič ne spozna.
Office 2003 je dosti bolj pregleden, stabilen in še lepo dela na xpjih.
Kaj majnka office-u 2003 ?

:)



Točno tako. Če bi vsaj omogočili 2003 look, ali kaj podobnega. Ne pa da iščem po tistih zavihkih željeno funkcijo, potem pa ugotovim, da se mi je po 3-4 klikih odprlo staro okno iz 2003, ki sem ga dobil 1-2 klikom... ;(

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

aja a res? meni so povedali da SW v moji bivsi soli ni bil free in da so ga rabili kupit.

Jah, vseh licenc pač ne dajo zastonj, ker potem ne bi res nič zaslužili. Je pa res, da so jih ogromno dali zastonj.
Sicer pa kdo odloča o temu, kaj bo katera šola kupila? Ministri. In kdo pomaga ministrom pri njihovih odločitvah? Microsoft.

V. Kdo je upravičen do nakupa akademskih licenc?

O. Poleg izobraževalnih ustanov, ki s strani ustreznega ministrstva (Ministrstvo za šolstvo ali Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in tehnologijo) izvajajo verificirane izobraževalne programe, ki omogočajo pridobitev pravno veljavne formalne izobrazbe, so do nakupa AE licenc upravičene samo še naslednje ustanove:
Javne knjižnice
Javna knjižnica, ki ponuja brezplačno osnovne splošne knjižnične storitve prebivalcem v določeni skupnosti, okolišu ali področju.Javni muzeji
Javni muzej, ki deluje permanentno in predvsem v izobraževalne in estetske namene, ima zaposleno strokovno osebje ter redno in za javnost razstavlja predmete v materialni obliki.Dobrodelne organizacije
Dobrodelna organizacija, ki deluje nepridobitno in katere cilj je i) odpravljanje revščine, ii) napredek na področju izobraževanja, iii) napredek na področju blaginje skupnosti ali družbe, iv) napredek na področju kulture ali v) napredek podeželskih okolij.
V kolikor bi želeli preveriti ali ste upravičeni do nakupa akademskih licenc, nam lahko prošnjo z obrazložitvijo pošljete na elektronski naslov siinfo@microsoft.com, preko faksa 01/583 69 11 ali na naslov Microsoft Informacije, p.p. 420, 1001 Ljubljana.


http://www.microsoft.com/slovenija/msce...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Spc ::

Točno tako. Če bi vsaj omogočili 2003 look, ali kaj podobnega. Ne pa da iščem po tistih zavihkih željeno funkcijo, potem pa ugotovim, da se mi je po 3-4 klikih odprlo staro okno iz 2003, ki sem ga dobil 1-2 klikom...

Recimo ena grda finta je tista z tistim "rumenim krogom" zgoraj, ki odpre filemeni..
Zdaj pa kako naj to nekdo ve, da je to vbistvu gumb, ki odpre file meni, da lahko izbere save as ?
 

Senitel ::

Še vedno nobenega konkretnega razloga, zakaj bi bil prehod iz XP na Visto/W7 smiselen.

Zakaj pa je smiselen prehod iz Win2k na WinXP?

energetik ::

Mogoče zato, ker ima XP integriran FW in ker lahko inštaliraš IE8, MSO2007 ipd?

Icematxyz ::

Zakaj pa je smiselen prehod iz Win2k na WinXP?


Načeloam če se še prav spomnim je blo bolj aktualno migrirati iz win 98 na XP. Tukaj pa mislim da ni potrebe sploh nekaj pretirano se sprenevedati kaj je to pomenilo.

Sam nisem Win2k nikoli uporabljal in nebom sodil kakšen OS je to bil.

krneki0001 ::

No nekateri smo v službah še na win2000 in delujejo definitvno hitreje kot XP. Doma pa vista deluje že več kot 2 leti brez problemov. In bo še naprej, dokler se win7 ne bodo pokazali, da so že tok upedenani, da se ne bodo sesuval.

Senitel ::

Mogoče zato, ker ima XP integriran FW in ker lahko inštaliraš IE8, MSO2007 ipd?

...in iz WinXP na Visto greš ker ima UAC, DX10 in MSO2010... Kaj je razlika?

Načeloam če se še prav spomnim je blo bolj aktualno migrirati iz win 98 na XP. Tukaj pa mislim da ni potrebe sploh nekaj pretirano se sprenevedati kaj je to pomenilo.

Sam nisem Win2k nikoli uporabljal in nebom sodil kakšen OS je to bil.

Ne pozabit Win Mistake Edition... Point je, da en XY uporabnik še danes povsem enostavno shaja z Win2k. Seveda ne boš mogel inštalirat IE8 (FF/Opera anyone?), pa MS Office 2007, pa firewall boš moral ekstra nalagat, pa z DX9c boš imel probleme... Point je, da če nisi ravno en najstnik s preveč časa, ki 3x na dan preinštalira OS, se ti niti ne da delat migracije, če ni absolutno nujno (ker se je kišta usula, disk crknil,...). Če so ti XP cool jih uporabljaj, če ti Vista ni cool pa ne poviševat XP-jev v višave, ker so v primerjavi z Win2k en tolk bolj cool kot Vista od XP.

Icematxyz ::

Ne Vista pač ni bolj kul od XP. Tukaj pač se ne strinjama.

Vista ima več okoli pasu kot okoli prsi in bokov. XP pa ima več okoli ramen kot okoli bokov. W7 bo morda Vista ki je bila na dieti in hodila na fitness. Odvisno od tega koliko volje je W7 imel pri vsem skupaj. Vsekakor rekord drži še vedno XP.

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

nebivedu: RC Win 7 se ne sesuva. Pa sem kar konkretno pretestiral... Sklepam, da bo končna verzija enaka.


RC še vedno ni končna verzija, tako da se niti ne sekiram, beta se mi je po enem tednu začela sesuvat - explorer je začeldelat štalo, pa je potem letela dol.

Ko bo pa na MSDNaa, jo bom imel pa doma in jo bom lahko sprobal v dual bootu z visto da se malo stestira.

Senitel ::

Icematxyz: Ja eko, isto ti lahko jaz rečem nazaj za Win2k vs. XP. In od tod sledi, da je Win2k "the best windows ever"?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Senitel ()

Icematxyz ::

In od tod sledi, da je Win2k "the best windows ever"?


Morda. ga nikoli nisem preizkusil. Po statistiki sodeč pa sedaj ni. Je to XP.

Bistri007 ::

IRIX? IRIX je za workstation, ne za desktop. Pa še to lahko govorimo v pretekliku, saj je SGI nehal razvijati IRIX tri leta nazaj, poleg tega pa je šel SGI zugrunt.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

mtosev ::

In od tod sledi, da je Win2k "the best windows ever"?


Morda. ga nikoli nisem preizkusil. Po statistiki sodeč pa sedaj ni. Je to XP.


bo potrebno pokacat se 1,5-2let pa potem sodit. podpora w2000 se je kuncala leta 2005. XPju komaj pred enim mesecem. tak da to ni nic presenetljivo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Icematxyz ::

bo potrebno pokacat se 1,5-2let pa potem sodit


Seveda ampak mi se pogovarjam v sedanjiku. Statistično gledano je do sedaj best OS XP. Ko pa ne bo več pa bomo vsi vedeli tudi to.

mtosev ::

statisticno gledano je leta 2002 bilo vec uporabnikov na w2000 kot na XPjih. get it?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Icematxyz ::

Ne najboljši OS je stvar sedanjosti. Get it? Kaj pa je bilo leta 2002 pa je stvar preteklosti. In Vista ki jo imaš rad niti prbližno ni tako dober OS kot XP.

Če ne vrjameš poglej statistiko. Pa ne tisto iz leta 2002.

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

enako bo cez 1,5let XP.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Icematxyz ::

enako bo cez 1,5let XP.


Bomo pa se o tem pogovarjali leta 2011.

Senitel ::

Najboljši OS = OS, ki ga največ ljudi uporablja... => Renault Clio najboljši avto v Sloveniji?
Zakaj potem delež WinXP pada, delež Viste in Linuxa v splošnem pa raste, če so WinXP "najboljši"?

Spc ::

Mogoče zato, ker dobiš visto vsiljeno na skoraj vsak prenosnik, ki ga kupiš ?
:)
 

carot ::

Ma ostanem na XPjih, Glista je itak za en kurac in ta 7, bo verjetno prav tako, saj glede na to, koliko zasede ti da ze misliti, bog ve, kaj vse so dali gor. Folk, XP si dobil na CDju, kaj ta 7 bo na DVDju ali celo HDDVDju?

Ce hocejo dober XP, samo, naj XPju odvzamejo par nepotrebnih programov in driverjev in dajo uno sminkarijo od VISTE in valda DX11 in to je tudi vse. Sistem mora zasesti cimmanj placa in biti cimbolj odziven in pregleden, ter enostave za uporabnika. Se windows 98 SE je bil zelo super sistem, ce bi lahko zdaj naprave delovalena njemu bi blo super.

Zahtevam podporo XPjem za celo zivljenje, cene nima smisla kupovati nobih komponent, ce ne bodo bile XP compatible.

Icematxyz ::

Zakaj potem delež WinXP pada, delež Viste in Linuxa v splošnem pa raste, če so WinXP "najboljši"?


Delež XP je dovolj visok da pove da Vista ne prepriča in da je XP boljša izbira.

Ko bo Vista presegla XP boš pa lahko rekel da je nasplošno gledano Vista OS ki bolj prepriča uporabnike kot katerikoli drug OS. Do takrat pa rekord in prvo mesto drži XP. Zato lepo prosim malo spoštovanja. :) Gre za OS ki ima vodilno vlogo na desktop tržišču.

bluefish ::

in ta 7, bo verjetno prav tako, saj glede na to, koliko zasede ti da ze misliti, bog ve, kaj vse so dali gor.
Hudimana, sistem v najslabšem primeru zasede 10GB, kar je ob velikosti povprečnih diskov dandanes kaplja v morje. Saj te razumem, da se na tvojem 40GB disku bojiš za ves dragoceni p0rn.

XP si dobil na CDju, kaj ta 7 bo na DVDju ali celo HDDVDju?
Ampak Windows 3.1 si dobil na disketah, zakaj forsirati CD za bogi XP z vso njegovo navlako.
In da, Windows 7 bo na čisto običnem DVD-ju, ki je trenutno najbolj razširjen medij, zasedel celih 2,4GB. Katastrofa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

MacQ ::

Najboljši OS = OS, ki ga največ ljudi uporablja... => Renault Clio najboljši avto v Sloveniji?
Zakaj potem delež WinXP pada, delež Viste in Linuxa v splošnem pa raste, če so WinXP "najboljši"?

Tako kot sem prej rekel, kvantiteta ni enaka kvaliteti. Renault Clio pa še zdaleč ni najboljši. Po moje je kar precej slab, tako kot vsi Renaulti.
Delež XP pa pada, ker ga več ne moreš kupiti in ker MS vsiljuje Visto na vsakem koraku. Če bi XP, Vista in W7 ostali normalno kupljivi, bi lahko govorili o realnih številkah, ampak to se ne bo nikoli zgodilo, ker si MS ne more privoščiti tega, da bi kdo kupoval "zastarel" sistem.

MacQ ::

V. Kdo je upravičen do nakupa akademskih licenc?

O. Poleg izobraževalnih ustanov, ki s strani ustreznega ministrstva (Ministrstvo za šolstvo ali Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in tehnologijo) izvajajo verificirane izobraževalne programe, ki omogočajo pridobitev pravno veljavne formalne izobrazbe, so do nakupa AE licenc upravičene samo še naslednje ustanove:
Javne knjižnice
Javna knjižnica, ki ponuja brezplačno osnovne splošne knjižnične storitve prebivalcem v določeni skupnosti, okolišu ali področju.Javni muzeji
Javni muzej, ki deluje permanentno in predvsem v izobraževalne in estetske namene, ima zaposleno strokovno osebje ter redno in za javnost razstavlja predmete v materialni obliki.Dobrodelne organizacije
Dobrodelna organizacija, ki deluje nepridobitno in katere cilj je i) odpravljanje revščine, ii) napredek na področju izobraževanja, iii) napredek na področju blaginje skupnosti ali družbe, iv) napredek na področju kulture ali v) napredek podeželskih okolij.
V kolikor bi želeli preveriti ali ste upravičeni do nakupa akademskih licenc, nam lahko prošnjo z obrazložitvijo pošljete na elektronski naslov siinfo@microsoft.com, preko faksa 01/583 69 11 ali na naslov Microsoft Informacije, p.p. 420, 1001 Ljubljana.

http://www.microsoft.com/slovenija/msce...

Kaj si hotel s tem povedati?

bluefish ::

ampak to se ne bo nikoli zgodilo, ker si MS ne more privoščiti tega, da bi kdo kupoval "zastarel" sistem.
Enako kot pri vseh ostalih potrošniških rečeh.

MacQ ::

Ja, saj zato pa je "prosti trg" ena velika iluzija.

Spc ::

Hudimana, sistem v najslabšem primeru zasede 10GB, kar je ob velikosti povprečnih diskov dandanes kaplja v morje. Saj te razumem, da se na tvojem 40GB disku bojiš za ves dragoceni p0rn.

To ni res.
Danes sem sprobal RC1 in zadeva zasede 17GB ob inštalaciji.
Če inštaliraš še virtual XPje pa pride tam nekje na 21GB plus tega pa si 7ka naredi še eno particijo katera zasede 1GB.

:)
 

bluefish ::

potem sem pa jaz očitno ena svetla izjema, sploh kar se tiče dodatne particije. No, sedaj sem še na 7068, v kratkem pa namestim RC, pa bom potem govoril.

c00L3r ::

Ma ostanem na XPjih, Glista je itak za en kurac in ta 7, bo verjetno prav tako, saj glede na to, koliko zasede ti da ze misliti, bog ve, kaj vse so dali gor. Folk, XP si dobil na CDju, kaj ta 7 bo na DVDju ali celo HDDVDju?

Ce hocejo dober XP, samo, naj XPju odvzamejo par nepotrebnih programov in driverjev in dajo uno sminkarijo od VISTE in valda DX11 in to je tudi vse. Sistem mora zasesti cimmanj placa in biti cimbolj odziven in pregleden, ter enostave za uporabnika. Se windows 98 SE je bil zelo super sistem, ce bi lahko zdaj naprave delovalena njemu bi blo super.

Zahtevam podporo XPjem za celo zivljenje, cene nima smisla kupovati nobih komponent, ce ne bodo bile XP compatible.

Nekateri uporabljajo Visto, pa imajo nastavljeno klasično temo. Ker ni finta viste v izgledu, ampak v stvareh, ki ti jih nudi. Če hočeš lahko še enkrat naštejem zakaj je Vista boljša od XP-ev, ampak mi preprosto ni, ker smo to že debatirali v drugih temah.

Ta tema se nanaša na smiselnost Viste ob izidu Win7. In NE o tem, kaj je boljše, Vista ali XP. To se nanaša na vse poste, kjer spet in spet fopate kak vam je XP všeč.

MacQ ::

Ontopic torej:
Mislim, da nima smisla Visto držati pri življenju po izidu Windows 7, saj bodo načeloma ista stvar, le malo boljša. Upam samo, da dovolj, da bom imel razlog menjati.

KandazaR ::

Kaj je boljše ali slabše bi se dalo debatirati. Je pa dejstvo, da osebno nevidim razloga zakaj bi kupoval visto. Če bi jo dobil ob prenosniku kot je nekdo omenil pa je ne bi menjal na xp. Čisto preprosto. Je pa dejstvo da bodo xp-ji odšli v zgodovino kot windowsi z zelo dolgim stažom. Kar poglejt koliko ljudi pa je po osmih letih od izida še uporabljalo win 98.
Aja pa še glede Offica. Osebno se mi zdi 2007 veliko boljše od predhodnikov ko se ga enkrat navadiš. Res je, da je na začetku veliko problemov (sam sem npr iskal 5 min kako dati stran printat :)) ampak kasneje je pa uporaba čisto enostavna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KandazaR ()

T-Majo ::

Visto uporabljam že od Bete in sem zelo pozitiven glede nje. Je hitra, lepa in tudi tečnih opozoril se hitro navadiš. Vmesnik tudi boljši, če pa imaš solidno mašino pa praktično ni razlike med XP in Visto.

Spc ::

Če je bila vista delana za otrokece je Win7 delan za dojenčke:
http://blogs.msdn.com/e7/archive/2009/05/02/a-little-bit-of-personality.aspx

:))
 

mtosev ::

Če je bila vista delana za otrokece je Win7 delan za dojenčke:
http://blogs.msdn.com/e7/archive/2009/05/02/a-little-bit-of-personality.aspx

:))

in kje je tu problem. saj ti ne bos uporabljal ne Viste ne win 7. tak da kje je problem?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

carot ::

MS naj se zresni in naj naredi raje windows XP ver 2 z dx 11 in bodo vsi veseli.

frudi ::

statisticno gledano je leta 2002 bilo vec uporabnikov na w2000 kot na XPjih. get it?

XP so v enem letu dosegli 20% delež, da srede 2003 (dve leti po izzidu) pa so s 40% že prehiteli Windows 2000. Pa so takrat imeli konkurenco treh drugih aktivnih verzij - 98, ME in 2000, pri čemer so bili od zadnjih skoraj zanemarljivo različni.
Vista je sedaj med nami že skoraj dve leti in pol, v tem času pa je dosegla dober 20% delež; XP so to dosegli v pol krajšem času in imajo še vedno 3x več uporabnikov. Vista ne bo nikoli dosegla priljubljenosti XP, verjetno ne bo prišla niti do polovice njihovega najvišjega tržnega deleža.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

PrimozR ::

Ja, zesnijo naj se in outdated sistem opremijo z najnovejšim DXom. Obenem pa naj zaradi tega po možnosti na novo spišejo pol sistema. Ful praktično in ekonomsko.

Senitel ::

MS naj se zresni in naj naredi raje windows XP ver 2 z dx 11 in bodo vsi veseli.

Boš plačal tak OS še enkrat?

r0ker ::

zanimivo, da je potrebno debatirat ČE bi uporabljal star OS ali namestil novega. Ker 7 ni na pogled drugačna kot Vista je pol to že en izrodek Viste, za Visto pa itak vemo, da so vsi govorili kak bedn sistem je in rulja ima absolutno prav! Do zdaj pa še vsak, ki si je namestil Visto z SP1 in ni imel v mislih besed rulje je bil več kot zadovoljen z Visto in ni pomislil na vračanje v XP. ampak rulja ima prav! brez dvoma. brez dvoma. brez dvoma. brrr
butalci se že od pradavnine bojijo novosti in sprememb

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r0ker ()

MacQ ::

Še enkrat:
1. navedite hladna dejstva, zakaj je Vista boljša od XP in jih argumentirajte.
2. prav tako tudi zakaj bi človek šel nanjo in plačal za nekaj, kar ima že doma.

Senitel ::

frudi: Se povsem strinjam! Dodal bi samo to, da kljub ogromni podobnosti Win2k in WinXP desktop uporabniki niso nikoli na veliko migrirali iz Win98/WinME na Win2k. WinXP je "ubil" Win9x in Win2k hkrati. Vzporednice med Win2k in Visto ter WinXp in Win7? Čeprav se po moje tudi Win7 ne bodo niti približno približali pridobivanju 2-4% na dva meseca...

Furbo ::

Samo da smo vsi zadovoljni s tem kar imamo...
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

gzibret ::

Tema je prečiščena linux vs windows flamewara. Če že mora biti kreganje, naj bo vsaj na temo XP vs Vista vs Win7 (vs Win2000 vs Win98 vs Win95 vs Win3.1 vs Win3.0......).
Vse je za neki dobr!
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konec podpore za Windows 7 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
14270748 (62998) dr.Akula
»

Windows Blue še letos, Windows 8 precej slabo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9931308 (25359) krneki0001
»

Mac OS X 10.6 v petek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
21017908 (12410) ShARk63
»

pohitritev računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
362346 (1446) Pepc619
»

Windows XP so zares šteti dnevi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
13015483 (10762) tinlad3n

Več podobnih tem