» »

Katere 2.1 zvočnike kupiti (do 50€)?

Katere 2.1 zvočnike kupiti (do 50€)?

Ryker ::

Mene pa zanima, katere 2.1 zvočnike bi priporočali v rangu do 50€?

Nekako mam nagledane te dvoje:
- http://www.mimovrste.com/katalog/produc... - Logitech X-230
- http://www.bigbang.si/racunalnistvo/rac... - Philips SPA2300

Philipsovi so za 15€ cenejši, zato me zanima, ali je sploh opazna razlika med temi dvojimi? Imam prenosnika z vgrajeno zvočno kartico.

Poleg tega, če ma kdo kakšne dodatne predloge, razen teh dvojih zvočnikov, kar na plano z njimi ;)
  • spremenil: Ryker ()

ncc2000 ::

V rangu do 50€ pojdi poslušat tole pa primerjaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ncc2000 ()

dexterboy ::

Ryker, pred časom sem v hrvaškem VIDIju bral veliki test računalniških zvočnikov in v cenovnem rangu so zmagali X-230. Malo sem gledal naokoli po cenah, ampak sem jih potlej kar nabavil v lokalnem Big Bangu. Glede na to, kar sem prej imel - BOMBA. Samo woofer moraš čisto zapreti. No, kaj je bilo potlej. Prišel je prijatelj in jih poslušal dva dni (bil sem na dopustu, zalival mi je rože in praznil nabiralnik :) ), po prihodu v LJ pa jih je še sam kupil isti dan. Nato je te zvočnike poslušala še njegova sodelavka in naredila isto kot on - kupila jih je že naslednji dan!
Naj nadaljujem? :D
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Spajky ::

Bom jest raje :D : če bi čuli kako funkcionira moj set Altecov iz Merkurja za dobrih 40e (predelan seveda), pol bi spet tudi kdo še nabavil in predeloval >:D po mojih navodilih :D
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

bluefish ::

kot rečno izberi X-230 ali tiste Aktecove z opravljeno dodatno predelavo.

Sam si tudi lastim X-230 in sem kar zadovoljen z njimi. Seveda je potrebne nekaj telovadbe, da se bas nastavi na ustrezno raven, v vsakem primeru pa se jim pozna pomanjkanje srednjih tonov.
Ravno zaradi tega bom verjetno slej ko prej prešel na Z-4, ki se cenovno sicer precej razlikujejo, vendar imajo tudi boljši zvok.

kixs ::

Z-2300 rabljene. Dal tocno 50€.

lp

;-) ::

Tele logitech ki si predlagal imam in sem zadovoljen. kot je že povedal bluefish je malo noro vzadaj nastavljat bas ampak zdaj ga imam skoz na največ.

bluefish ::

zdaj ga imam skoz na največ.
Pa sloploh slišiš kaj drugega kot bobnenje :P.

Ryker ::

Uf, super, hvala za odgovore, za te Logitechove sem predvideval, da so dobri. A s tistimi Philipsovimi pa potem noben nima izkušenj oz. da bi dal primerjavo med temi dvojimi? So namreč vseeno ceneješi, Logitechovi pa so nekako res na zgornji meji, koliko bi še dal, ampak to trenutno le, če so opazno boljši.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44187911 (40386) staher
»

Logitech kvaliteta no more? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6911677 (8835) boolsheat
»

Nakup zvočnikov 2.0 oz. 2.1

Oddelek: Kaj kupiti
131760 (1431) ;-)
»

Katere računalniške 2.1 zvočnike tja do 15.000?

Oddelek: Kaj kupiti
202083 (1606) dxx
»

Kateri 2.1 zvočniki za računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
452772 (2061) glinik

Več podobnih tem