» »

DealExtreme - poceni gadgeti

DealExtreme - poceni gadgeti

««
34 / 42
»»

medenko ::

itaq moram vrniti, ker ne rabim več....rma request odprem, a ne?

jest10 ::

Magic1 je izjavil:

Zakaj toliko traja od tega, ko pošljejo pri dx, do prihoda? Ko naročim na kitajskem preko ebaya, dobim v dveh do treh tednih, preko dx pa kr traja čez mesec.

Hja, niso vsi v istem kraju veš;)

Pezdicek ::

Mene pa zanimajo te kitajske android naprave..

recimo tole http://dx.com/p/mk808-dual-core-android...

Ima kdo kaj podobnega doma?

menjalnik ::

Danes mi je znanec govoril, da je na dx možnost nakupa, da plačaš po povzetju, je to res?

PARTyZAN ::

Ne.

listje123 ::

Ali je možno preko dealextreme kupovati s paysafecard?

hojnikb ::

direktno ne.
#brezpodpisa

SaXsIm ::

a ima kdo izkušnje s temi walkie-talkie napravami na dx? Naprimer kaj takšnega. Nabavili bi jih ene par, imeli pa kot pripomoček pri organizaciji prireditev.
SaXsIm

hunter01 ::

Teh Baofeng-ov je v Sloveniji že kr precej in po mojih podatkih so vsi zelo zadovoljni z njimi. Ampak je ta model že kr zahteven za uporabo, tako da kak enostavni PMR bi za organizacijo prireditev moral zadoščat. Poglej še za kake midland-ove modele, če dobiš kje ugodno.

SaXsIm ::

Aha. Kako pa je z legalnostjo te robe? Zasledil sem, da je brez radioamaterske licence dovoljeno uporabljati PMRje z močjo do 0.5W, s fiksno (nezamenljivo) anteno.

Enostavnih PMRjev nočem, imam slabe izkušnje z njimi. Recimo na koncertu ni od njega popolnoma nič. Na Škisovi smo vsako leto rentali opremo, smo uporabljali Icomove naprave (sicer ne vem na kateri frekvenci). Si samo obrnil gumb za menjavo kanala, in drugega za glasnost, pa tudi varnostna služba je imela svoje naprave, ki so bile očitno na istih frekvencah, saj si samo zamenjal kanal in že si komuniciral z njimi.

Skratka, načeloma je opcija rentati naprave, ampak ob takšnih cenah na DX, se mi ne zdi smiselno, ker za najem 10 postaj jih lahko 10 kupimo. Sicer bi potreboval kakšnih 5 postaj, ampak vseeno.
SaXsIm

Hayabusa ::

lucky13 ::

Ali ti na DX vrnejo celo kupnino, če odpoveš naročilo, ker določene zadeve nimajo na zalogi in ti pošljejo sporočilo o možnosti spremembe/odpovedi naročila? Specifikacije, česa ni na zalogi ni zraven.

OK.d ::

ponavadi ti naložijo na tvoj račun
LPOK.d

lucky13 ::

Dobripis na DX račun ali nazaj na PayPal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lucky13 ()

darkolord ::

Paypal oz. kartico

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

jest10 ::

darkolord je izjavil:

Paypal oz. kartico

Zadnje čase se zelo trudijo vračati denar na DX račun. Jim je treba kar lepo takoj reči, da hočeš na pp/kartico

darkolord ::

Jaz sem včeraj avtomatsko dobil refund prek Paypala, ker eno naročilo/izdelek očitno ni bilo dobavljivo.

Stopi ::

A je že kdo kupil na dx.com tablični računalnik? Zanima me, kako je s carino in DDV-jem? Ima že kdo izkušnje za naročanjem preko DX.com za več kot 150 EUR, kar naj bi bila meja za carino?

Hvala za odgovore... 8-)

darkolord ::

Carine ni, DDV pa je.

Stopi ::

darkolord je izjavil:

Carine ni, DDV pa je.

Govoriš iz lastnih izkušenj? Sam sem sicer pregledal spletno stran Carinske uprave RS, a je tam malo zmedeno (po pravniško) zapisano kaj je komercialno blago, kaj ni, do katere vrednosti je lahko brez carine, kaj so izjeme... Skratka, ni mi povsem jasno ali bi za pošiljko vredno ca. 160 EUR plačal kakšne dodatne dajatve...

Ima kdo lastne izkušnje?

Dr_M ::

Ja res majo zelo zmedeno napisano, sem tudi sam iskal ze, ampak carina je zanemarljiva proti ddvju. Mislim da je okoli 3%.

darkolord ::

Govoriš iz lastnih izkušenj?
Za takšno elektroniko carine ni v nobenem primeru.

Carina je med drugim namenjena tudi zaščiti domačega (= evropskega) gospodarstva.

Karen ::

Ja, fino bi bilo, če bi v EU kdo dejansko delal tablice, potem bi človek še razumel zaščito>:D

Okapi ::

Zgleda da bom moral v vsako temo posebej limat link>:D

Tule je kalkulator, ki ti (glede na robo in kraj, od koder uvažaš) izračuna dodatne stroške (carino + DDV). Vpisati moraš ceno + poštnino. K cifri, ki ti jo pokaže ta kalkulator, moraš prišteti še 5 evrov poštno-carinskega postopka.

http://www.dutycalculator.com/new-impor...

O.

MeGreat ::

Stopi je izjavil:

A je že kdo kupil na dx.com tablični računalnik? Zanima me, kako je s carino in DDV-jem? Ima že kdo izkušnje za naročanjem preko DX.com za več kot 150 EUR, kar naj bi bila meja za carino?

Hvala za odgovore... 8-)


Jaz sem naročil tablični računalnik za 90usd pa ni bilo ne davka ne carine :), ker mi paketa pač niso ustavili na carini

Adrijan0 ::

Kolko časa se zadnje čase čaka, da pošta prispe iz Kitajske?

lucky13 ::

Preko e-bay-a 2,5 tedne. Z DX-a dolgo kot po navadi. 4 dni za transport od enega do drugega Kitajskega mesta (Shenzhen -> Guangzhou). :)

Vanich ::

Adrijan0 je izjavil:

Kolko časa se zadnje čase čaka, da pošta prispe iz Kitajske?


Čakam eno stvar iz Hong Konga - danes bo genau 1 mesec - pa še ni prišla.

darkolord ::

Če je tracked je ~12-20 dni, če ni tracked je ~15-30 dni

šernk ::

7.2. Naročena zadeva je hodila dobre 3 tedne do mene. Tako da bo dobr mesec dni trenutno kar čakalna doba.

do mene so še vedno vsi paketi prišli v obdobju: 10-14 dni ali 25-30 dni ali 42-45 dni ali 60-65 dni.

kot da bi letalo/ladja karkoli pač na vsakih 14 dni vzletelo in če uloviš pravi dan za naročilo imaš zadevo takoj. Iz DX pa hja...mislim, da bo 2 leti pa paketa še ni (poslali drugega umes po tistem ko ti 3x rečejo da počakaj 14 dni in če ne pride jih kontaktiraj) :))
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

thramos ::

Poslano 5. 2, prejeto 14. 3. Dan po tem, ko sem se pritožil ...

listje123 ::

Ali je mozno placilo izvesti preko paysafecard ali kako drugace saj nimam paypala ker nisem polnoleten

Rias Gremory ::

Živjo,

Je kakšno grobo povprečje za čas dostave?
Zdaj čakam 7 delovnih dni.

Lp
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

WaterBoy ::

14+ dni, če majo gužvo pa še več

clothes ::

Rias Gremory je izjavil:

Je kakšno grobo povprečje za čas dostave?


Povprečje je med tremi tedni in tremi meseci. Če traja več ali manj od tega, je nenevadno.

Rias Gremory ::

Hvala obema.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Okapi ::

Eno brzinsko vprašanje - ko dobiš obvestilo od carine, da rabijo račun z ebaya/paypala, ti pa ne veš, katerega od recimo 5 naročil so dobili - a jim lahko pošlješ vseh 5 računov, pa potem oni izberejo pravega, ali kaj težijo v tem primeru?

O.

Rias Gremory ::

Moja prva misel je bila:
Pošlji jim mail in vprašaj.

Vendar tega še nisem počel tako, da ne vem kako to poteka in se lahko motim.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Dr_M ::

Kar sem letos narocal, je vedno trajalo 4 tedne. Kaksen dan gor ali dol.

Okapi je izjavil:

Eno brzinsko vprašanje - ko dobiš obvestilo od carine, da rabijo račun z ebaya/paypala, ti pa ne veš, katerega od recimo 5 naročil so dobili - a jim lahko pošlješ vseh 5 računov, pa potem oni izberejo pravega, ali kaj težijo v tem primeru?

O.


Ponavadi pise na obvestilu stevilka narocila, ki ti ga da dx.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

5er--> ::

Jaz sem jim vse poslal, pa ni bilo panike (niso nič odgovorili, izdelek sem dobil domov).

Qcube ::

Okapi je izjavil:

Eno brzinsko vprašanje - ko dobiš obvestilo od carine, da rabijo račun z ebaya/paypala, ti pa ne veš, katerega od recimo 5 naročil so dobili - a jim lahko pošlješ vseh 5 računov, pa potem oni izberejo pravega, ali kaj težijo v tem primeru?

O.


Sem imel podoben problem in mi je gospodična iz carine po telefonu povedala kaj je v paketu.

Tilen ::

 x

x



Ultra-Value Bright LED Keychain Flashlights - Black (10-Pack)
Item# 20243 $3.98 USD 1 $3.98 USD

Black Flashlight Keychain 22000mcd 10-pack KENJOD
Item# 1253 $4.47 USD 1 $4.47 USD

Tole sem recimo kupil ohoho časa nazaj na Dealextreme, sedaj pa nikakor ne najdem. Kam so odšli ti artikli?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

darkolord ::

Najdu ene (sam so razprodane, kar pomen da jih ni vec)

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Hvala. Sem še malo iskal in potem naročil tukaj. Upam, da gre za enake, ker tisti z DX so bili celo vodotesni. ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

jest10 ::

15-tga bo zgleda na DX ena akcija.
Me zanima, če bodo znova kakšni idiotski pogoji za popust>:D (Pri zadnji 50% akciji si moral kupiti za točno 100$)

z3ro ::

Počasi bo 2 meseca od naročila pa paket še vedno ni prišel. Zanima me kam naj se obrnem ali je še prezgodaj?

darkolord ::

Kdaj točno je bilo poslano?

z3ro ::

11.5. naročeno, 17.5. poslano

šernk ::

Počasi jim začni težit da nisi dobil paketa :)

itak ti bodo vsaj 2x rekli da počakaj še 14 dni, potem pa ti bodo ponovno poslali. Po mojih izkušnjah je namreč še precej možnosti da bo paket prišel tam do 25. Julija, če ga do takrat ne bo, ga pa ne bo najbrž nikoli.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

SaXsIm ::

Če koga zanima glede kitajskih radijskih postaj po katerih sem pred časom spraševal, nabavili smo 12 komadov baofengov bf888s (sicer ne direktno s kitajske, ker ni bilo časa). Kupili so se tudi airtubi (slušalke "FBI style") in vse se je izkazalo izjemno dobro. Domet postaje s polno baterijo je cca 700m brez vidne linije (med postajama sta bila dva hriba, najbrž je delalo zaradi odbojev), in 1.5 km z vidno linijo (vmes drevesa, tako da ni bilo čisto vidno). Na večji razdalji nisem imel možnost preizkusiti, ampak bi verjetno postaje nesle še dlje. Ampak, mi jih ne potrebujemo zaradi razdalje. Zvočnik in mikrofon na postaji sta zadovoljiva, vendar pri večji glasnosti na prireditvi odpovesta. So se pa earpieci izkazali, sem sicer malce modificiral luknjico za mikrofon, ampak drugače je bil govor še kar razločen, pri sprejemanju na earpice od oddaljene postaje, ki je bila na tišji lokaciji, pa sploh ni bilo problema. V prihodnje bomo stestirali še earpice z airtubom in throat micom, ravno zaradi višjih glasnosti. Prav tako bomo nabavili še 12 komadov zvočnikov z mikrofonom na spiralnem kablu (da zapneš postajo za pas, mikrofon pa recimo za ovratnik majice). Na prireditvi se je zadeva izkazala, pri koordinaciji redarske službe, za urejanje prometa in komunikacijo med organizatorji.

Postaje sem tudi preprogramiral, če prav so bile že v začetku nastavljene na EU frekvence. Zamenjali smo subtone in "kodiranje," ravno toliko, da se nam ne more vsak vtikati v kanal.

Če kdo potrebuje za testiranje, je oprema na voljo v Krškem oz okolici, prav tako pa je na voljo za rentanje (12 postaj + dodatna oprema, vse v alu kovčku), cena po dogovoru.
SaXsIm
««
34 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naročanje preko Aliexpress (strani: 1 2 3 4186 187 188 189 )

Oddelek: Loža
94401552002 (398) Ajnstajn`
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5435934027 (3379) lolipop2
»

Aliexpress dostava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6514489 (8229) Luka99
»

Pošta mi izgubila 2 paketa :( (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8529663 (23690) darkolord
»

Deal Extreme - zamuja

Oddelek: Loža
273886 (2888) borisk

Več podobnih tem