» »

DealExtreme - poceni gadgeti

DealExtreme - poceni gadgeti

««
33 / 42
»»

trnvpeti ::

Sem ti podal podatek ,trije paketi, dx, isti dan, en prisel v enem tednu,dva se po 40 dneh ne.
Samo iz tega podatka lahko marsikaj sklepas.

Drugi podatek, ista drzava, isti prazniki, 5 ali 6 dni dobava, spet na isti dan, kot zgornji primer.


Podobne primere, ni bilo sicer na tocno isti dan kot zgoraj, lahko se nastevam.

Lahko se sicer gremo druge dejavnike gledat, ne samo datume,iste praznike,recimo tipi artiklov.

Sklep,dalec stran od dx.

darkolord ::

Ta tvoj sklep nima nobene prave logike zadaj.

trnvpeti ::

Sklep je narejen na izkusnje.

jest10 ::

No jaz sem pa z DX zelo zadovoljen>:D Vse do sedaj dobil, nekatere stvari tudi večkrat(stvari brez tracking cifre-se pritožiš, da nisi dobil in ti pošlejo znova):D
Za razliko od recimo Manafont, LED-DNA, DinoDirect itd, kjer je njihova podpora globoko v riti.

trnvpeti ::

Tukaj je moj predlog, kot vidim, tudi drugih, da se gre preko ebaya.

BladE_ ::

Glej... naročiš paket, zadeva je na zalogi in je odposlana takoj... druga stvar ni na zalogi in se čaka na njo, poslana je ko pride na zalogo... te zaloge se lahko čaka par tednov in normalno, da paketa ne bosta prišla istočasno do tebe.

Ravno sem preveril paket, ki ga čakam... poslan naj bi bil 19.9. ampak pri meni ga še ni, dva paketa pa sta prišla prejšnji teden, naročena 19.9.... vse naročeno preko Ebaya, različni prodajalci, ni samo DX tisti, ki zna zavleči zadevo.

Z DX imam načeloma dobre izkušnje... dobil se tudi že refound brez komplikacij.
Akcija - Reakcija

trnvpeti ::

Ebay se ima zadaj sistem, ocenjevanja,supporta, drugacen kot dx.
Pri dx je to drugace.

Ce support rece,da je poslal, tracking kaze da ne, support rece,da je zaloga,...

Ce kupis en artikel, pa dobis,valjda da si zadovoljen.

Ce pa vec, dobis neke izkusnje.
In zaradi slabih gres po drugem nacinu,drugih dobaviteljih, in tam dobis iste artikle
In z drugacnim odnosom,..

Pac dx,ali so preveliki, ali ne znajo, ali se samo trudijo,ali....
Pac stran od njih.

Seveda, ce ne dobis nikjer,pa da dx ima, bos narocil.

jest10 ::

trnvpeti je izjavil:



Ce kupis en artikel, pa dobis,valjda da si zadovoljen.

A bo 37 nakupov brez težav dovolj za dobro oceno?:| Od tega sem pri 6 nakupih sfehtal, da so mi poslali šeenkrat, tako da imam 2x iste artikle>:D

čuhalev ::

jest10 je izjavil:

trnvpeti je izjavil:



Ce kupis en artikel, pa dobis,valjda da si zadovoljen.

A bo 37 nakupov brez težav dovolj za dobro oceno?:| Od tega sem pri 6 nakupih sfehtal, da so mi poslali šeenkrat, tako da imam 2x iste artikle>:D

Zaradi tega morda nekateri prenehajo pošiljati v Slovenijo.

mat xxl ::

jest10 je izjavil:

trnvpeti je izjavil:





Od tega sem pri 6 nakupih sfehtal, da so mi poslali šeenkrat, tako da imam 2x iste artikle>:D



Meni to veliko pove o poštenju nekoga ;) Za te je več, kot očitno, da nisi poštenjakar, prav zaprav si lažnivec, ker vem, da nisi sfehtal, ampak si jih "nasral".

jest10 ::

mat xxl je izjavil:

jest10 je izjavil:

trnvpeti je izjavil:





Od tega sem pri 6 nakupih sfehtal, da so mi poslali šeenkrat, tako da imam 2x iste artikle>:D



Meni to veliko pove o poštenju nekoga ;) Za te je več, kot očitno, da nisi poštenjakar, prav zaprav si lažnivec, ker vem, da nisi sfehtal, ampak si jih "nasral".

Jebat ga. Tako kot xyz kitajčkov nateguje na ebayu itd, tako lahko tudi ti koga nategneš.

šernk ::

Doslej meni je samo en poskušal nategnit, pa mu ni uspelo, ker je itak ebay zaščita zadaj. Sem pa že ene 5x zahteval in tudi dobil refund nazaj in ko je prišel izdelek sem jih kontaktiral in plačal.
nič ne skrbi, verjamem v pregovor, da se vse vrača ;)

najbrž so takšni razlog da je shipping to EU in pol excludes: slovenia, potem pa ko mu pišeš če je kakšna možnost za slovenijo ti sploh ne odgovori. Na srečo niso vsi takšni in sem namesto 90€ pri nas za izdelek dal 40€ v nemčiji kljub temu da ne pošilja v Slovenijo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

medenko ::

lol

the new package RQ131063312SG was sent on 29-10-2012

please don't worry.

we have urgent our colleague contact the post office to ship your package faster.

hope you will receive it soon.
"

don't worry be happy man :))

31.8.2012 oddano in plačno....2 meseca in pol obračajo mojih 24 buksov :=)

tole sem jih pa nahrulu dons.

still nothing!!!!!!
I have enough of you, I WONT EVER ORDER ANYTHING FROM YOU and also share this NEGATIVE EXPERIENCE to all forums and to all my friends = to all people i know....
I want my money back REFUNDED!

oni pa don't worry rastaman :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medenko ()

barakus ::

Ali imajo na DX elastike? Nic ne najdem, sploh nimam pojma kje bi to dobil :)

darkolord ::

Kakšne elastike?

barakus ::

Assass1n ::

Barakus to se še v kmetijski zadrugi dobi :)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

darkolord ::

To dobiš v papirnicah zelo poceni, tako da se sploh ne splača kupovati iz tujine.

Če pa res želiš, pa išči pod "rubber bands" na eBayu.

barakus ::

Ampak jaz bi naročil to prek neta, zgleda da ni to popularna roba na netu. No, zdaj sem že offtopic.

francek1 ::

Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Avenger ::

Z dealextrema ne naročam več, ker so na ebayu običajno precej cenejši izdelki in do zdaj je bilo vse ok. Potem sem pa naročil, pri vsakemu od treh različnih uporabnikih (veliko prodanih izdelkov, dober rejting) po eno LED sijalko/reflektor in po več kot enem mesecu nič dobil. Vsi trije so me potem refundali. Ampak WTF. Se tudi vam izgubljajo pošiljke?? A ni v bistvu tko, da lahko katerikoli poštar v verigi stvar vzame in noben ne more nič dokazat?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Dr_M ::

Jest vedno, ko kaj kupujem, pogledam cene na ebay in dx. Dolocene zafeve, sploh kaksne drobnarije so na dx bistveno cenejse, pa se popust na kolicino.
Zadnje case iz ebaya roba rabi toliko casa,kot iz dx, se pravi 4+ tedne.

-žiga- ::

Avenger je izjavil:

Z dealextrema ne naročam več, ker so na ebayu običajno precej cenejši izdelki in do zdaj je bilo vse ok. Potem sem pa naročil, pri vsakemu od treh različnih uporabnikih (veliko prodanih izdelkov, dober rejting) po eno LED sijalko/reflektor in po več kot enem mesecu nič dobil. Vsi trije so me potem refundali. Ampak WTF. Se tudi vam izgubljajo pošiljke?? A ni v bistvu tko, da lahko katerikoli poštar v verigi stvar vzame in noben ne more nič dokazat?


Tudi jaz sem LED GU10 čakal 6-7 tednov pa ni prišla. Sem dobil refund. Pa je bil prav tako prodajalec z dobrim ratingom (ebay). Pa je bila to šele druga izgubljena pošiljka od 100+.

first_line ::

Avenger je izjavil:

Z dealextrema ne naročam več, ker so na ebayu običajno precej cenejši izdelki in do zdaj je bilo vse ok. Potem sem pa naročil, pri vsakemu od treh različnih uporabnikih (veliko prodanih izdelkov, dober rejting) po eno LED sijalko/reflektor in po več kot enem mesecu nič dobil. Vsi trije so me potem refundali. Ampak WTF. Se tudi vam izgubljajo pošiljke?? A ni v bistvu tko, da lahko katerikoli poštar v verigi stvar vzame in noben ne more nič dokazat?


Meni je v zadnjih par mesecih 'izginilo' 50% stvari s kitajske. Sedaj vedno zahtevam tracking pošiljanje pred nakupom 2 do 5$.

OK.d ::

Jaz tudi iz ebaya nisem dobil že 5 zaporednih pošiljk, 3x refundali, 1x pomagal claim za 1 se še pogajamo.
Mislim da je čedalje več kraj pošiljk, kakor tudi fake trgovcev H&R:P
LPOK.d

darkolord ::

OK.d, kdaj si te pošiljke naročil?

medenko ::

evo še ugotovil da iz focalprice čakam 6 tednov lol.

in spet pušnil 45dni lol. zdaj ne jebem nad 30 dni takoj DISPUTE.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medenko ()

darkolord ::

Eh, sej boš dubu zadevo.

medenko ::

gremo probat še buycoins.

OK.d ::

darkolord je izjavil:

OK.d, kdaj si te pošiljke naročil?

v septembru in avgustu
LPOK.d

mat xxl ::

Imaš nategune , eden me je nekoč nategnil, kako je delal je "kao " poslal šele po 3 tednih, prej se ni odzival, ker je sory bil na potovanju, nato je poslal in mi dal tracking, ki ni deloval, je obljubljal bo bo, no po 7 dneh je ugotovil, da ga je kao ta firma obvestila da v Slovenijo ne dostavljajo in da dobi izdelek v nekaj dneh nazaj, no na cca 40 dan je kao res poslal delno defekten izdelek tokrat z pravim dhl om in me prosil, da ga ocenim pozitivno, ker izdelka 44 dan še ni bilo sem odprl dispute za vsak slučaj, no izdelek je prišel 47 dan defekten in jaz sem protestiral najprej pri njemu in ne na uraden dispute in nekako sva se v 2 dneh zmenila, da mi vrne 40% kupnine , kar je tudi storil, ob enem me je prosil, da prekličem dispute in ga vseeno pozitivno ocenim, ker sva rešila in zgladila problem. No sam sem to naredil PRASEC je pa takoj naslednji dan preklical vračilo 40% kupnine in denar so mi nazaj pobrali iz Paypal. Sem pisal na Ebay in Paypal pa so rekli, da ker tovrstnih pritožb na tega prodajalca še ni bilo, da mi ne morejo pomagati ..........

.......napisal sem vse to zaradi vas, da se nekaj naučite z tujih napak in ne samo svojih, kar je dražje !

Torej pustite dispute odprt dokler vračilo denarja ne sede na vaš račun ne le na Paypal ali pa ga zaprite takrat ko on več ne more preklicati plačila, če kdo ve te roke naj pove .........

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

Matko ::

Kako dolgo hodi pošiljka iz evropskega skladišča DX (EU Direct Stocking)?

darkolord ::

Samo enkrat sem naročil pa ni prišla sploh.

koyotee ::

Matko je izjavil:

Kako dolgo hodi pošiljka iz evropskega skladišča DX (EU Direct Stocking)?


 u blind?

u blind?

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

freesty ::

Ce narocim tole:
http://dx.com/p/arduino-uno-rev3-develo...

Cena je 15$, do 22€ je brez dodatnih stroskov? Torej me pride vse skupaj 15$ ane?

Kaj pa v primeru, ce narocim 2? Potem moram placat carino+davek na vse skup al gledajo ceno po komadu? Ker potem raje 2x posebej narocim.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

darkolord ::

Ja, $15 je vse skupaj.

Če naročiš dva bi moral načeloma plačati davek, vendar je verjetnost, da ti bojo to sploh odpirali, kaj šele zahtevali račun, zelo majhna.

Če pa posebej naročiš pa sploh ne bo problema.

medenko ::

ne naročaj nikoli na dx, čakam od 31.8. prav tako na focalprice od 15.9

freesty ::

Torej je tisti 1 delovni teden laž? :>

Se se kje drugje dobi poceni arduino, pa da je hitrejsa dostava?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

hunter01 ::

Če rabiš hitro dostavo poglej angleški ebay, pa glej da je prodajalec iz evrope. Take pošiljke pridejo v parih dneh, so nekoliko dražje, vendar če niso preveč, se velikokrat splača. Sploh če bi stvar rad čim prej :)

Vem, da je sodelavec kupil arduino od enega angleža tudi preko ebaya že pred časom.

jest10 ::

freesty je izjavil:

Torej je tisti 1 delovni teden laž? :>

Se se kje drugje dobi poceni arduino, pa da je hitrejsa dostava?

1 teden je da odpošlejo(čeprav je včasih več, dostikrat pa še isti dan).
adapipika pa malo trolla. Njegov problem, če je toliko časa čakal brez pritožbe. Izguba pošilke ni težava prodajalca, ampak pošte, vendar se da v 99% s prodajalcem zmeniti, da ti znova pošlje ali pa vrne denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

šernk ::

A ima kdo idejo zakaj mi noče dodat trackinga h naročilu?

gre se za naslednjo zadevo: http://dx.com/p/protective-pvc-case-cov...

v shopping card mi doda tracking number: Grand Total: $4.10

potem pa ko želim plačat mi pride 2,4$ v paypalu za plačat :S
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

medenko ::

kaj jaz trollam? 3 mesece bo sedaj, pritožbe sem začel pisati po 6 tednih, na paypal dispute bi moral dati...to je edini očitek samemu sebi.
ni pa trollanje, kvečjemu ti trollaš. izguba pošiljke je krivda prodajalca, 3 mesece moj denar obračajo.

zmeniti se pa z njimi ne da prav ničesar.

Ribic87 ::

Moj paket pod 20$, ki sem ga naročil 1 mesec pred paketom ki je čez 50$, je prišel(Focalprice). Čakal sem dober mesec, tisti večji paket pa sploh še ni prišel in ga čakam že od 11.9. Tako da bom od zdej naprej naročeval samo male pakete do 20$ in predlagam da ostali ki to niste, naredite tako.
Sej v trgovinah so razumljivi in bodo vrnili denar ali pa ponovno poslali.

Lp R.

medenko ::

so razumljivi moj burek, dx 3 mesece, focal 2 meseca.....niti slišat nočejo o denarju, samo kao "poslali še 1x preko dhl"...vmes pa čas in denar obračajo mesece.

jest10 ::

Če takole lajaš na njih, kot tukaj, ni čudno, da te ne jebejo>:D
Zmeniti se da praktično vse.

jest10 ::

Eh za 2,4$ se pa res ne boš matral s trackingom. Drugače pa piši na dx podporo(boš pa čakal ene 3 dni na odgovor)

šernk ::

Brez trackinga zna zadeva hodit do mene 4 mesece...zadevo bi pa rabil do novega leta enkrat...zato se mi gre za tracking...
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Magic1 ::

Zakaj toliko traja od tega, ko pošljejo pri dx, do prihoda? Ko naročim na kitajskem preko ebaya, dobim v dveh do treh tednih, preko dx pa kr traja čez mesec.
Magic

medenko ::

ROFL danes dobim od carinske pošte....ne morem verjeti.

tomaz- ::

bad karma, my friend :D
««
33 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naročanje preko Aliexpress (strani: 1 2 3 4187 188 189 190 )

Oddelek: Loža
94501558267 (3024) hotig
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5435935900 (5252) lolipop2
»

Aliexpress dostava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6514562 (8302) Luka99
»

Pošta mi izgubila 2 paketa :( (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8529744 (23771) darkolord
»

Deal Extreme - zamuja

Oddelek: Loža
273900 (2902) borisk

Več podobnih tem