» »

DealExtreme - poceni gadgeti

DealExtreme - poceni gadgeti

««
35 / 42
»»

z3ro ::

Sem včeraj napisal ticket, danes so mi odgovorili nekaj v smislu Your package is delayed in Custom... pa me zanima kaj je sploh to Custom?

Looooooka ::

Carina

z3ro ::

Hvala.Se lahko zgodi da sploh ne dobim paketa? Vrednost je okoli 19$.

darkolord ::

Prej ali slej ga boš dobil.

driver_x ::

Do mene je danes prišel paket po enem mesecu, čakal sem tudi že več. Ko je imel paket številko za sledenje, sem opazil, da je precej časa stal na kitajski izhodni carini.

cordoba ::

Oj. Danes sem dobil 2 uri, ki sem ju naročil skupaj za 10 eur in sta super. A so kakšne uporabne, poceni stvari, ki jih priporočate? Mal bi zapravljal :-D

darkolord ::

Je kakšno področje, ki te bolj zanima?

cordoba ::

Vse pomalem. Sem misli, če je kdo res z nečem zadovoljen, da priporoča....

jest10 ::

Svetilke:P Samo to zna postati drag hobi, pa tudi na splošno se tega ne kupuje na dx.

darkolord ::

O, tudi na DX se med vsemi tisočimi najdejo res odlične (in poceni).

cordoba ::

Kakšen link? Tudi sam imam fetiš na dobre svetilke :-D

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

jest10 ::

darkolord je izjavil:

O, tudi na DX se med vsemi tisočimi najdejo res odlične (in poceni).

Ampak kaj, ko se jih da večino dobiti tudi v zaneslivejših štacunah za isto ceno

printer ::

Lahko prosim napises te stacune kje se dobi za isto ceno, sicer nevem kaj je nezaneslivega pri DX amapak cakalna doba se mi ne dopade prevec :D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: printer ()

cordoba ::

Koyotee, hvala zanimiva zadeva. Baterije so ok? Močne so že...

koyotee ::

baterije so izmed najboljših če ne najboljše... :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

darkolord ::

Kakšen link? Tudi sam imam fetiš na dobre svetilke :-D
Tale recimo. HUDO dobra zadeva za 13 eur.

jest10 ::

darkolord je izjavil:

Kakšen link? Tudi sam imam fetiš na dobre svetilke :-D
Tale recimo. HUDO dobra zadeva za 13 eur.

Pa ne moreš no generično zoom svetilko z absolutno premajhno lečo za XM-L LEDico priporočat kot hudo dobro zadevo:|

printer je izjavil:

Lahko prosim napises te stacune kje se dobi za isto ceno, sicer nevem kaj je nezaneslivega pri DX amapak cakalna doba se mi ne dopade prevec :D.

Fasttech, manafont, intl-outdoor, kaidomain, cnqualitygoods/fancyflashlight, določeni zaupanja vredni ebay prodajalci itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

darkolord ::

jest10: valda lahko. Brez težav pelje scat monogo precejkrat dražjih brand name zadev, stane pa ene toliko kot zaponka za pas zanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

švrk ::

Kakšne imate kaj izkušnje z naročili. Jaz sem naročil in plačal eno zadevo in že 4 mesece ne duha ne sluha. Vprašanje, če bom sploh dobil.

darkolord ::

Pri DX se da zmeraj vse uredit. Lahko traja, na koncu pa vedno dobiš robo ali vrnjen denar.

Kakšen je status tvojega naročila? Piši jim na Customer Service.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

jest10 ::

darkolord je izjavil:

jest10: valda lahko. Brez težav pelje scat monogo precejkrat dražjih brand name zadev, stane pa ene toliko kot zaponka za pas zanje.

A kaj ko je za celo manj denarja še toliko boljših svetilk, ki tole gladko peljejo scat.;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

darkolord ::

Pol pa še tolk bolš. Kakšen link?

jest10 ::

darkolord je izjavil:

Pol pa še tolk bolš. Kakšen link?

Recimo Convoy C8, Convoy M1, Keygos M10, Keygos KE-5 itd (so še cenejše, samo sem dal samo tiste, ki sem jih že sam sprobal)

darkolord ::

OK. Sam tista moja ima zoom. Throw jasno res ni nič posebnega, flood je pa fenomenalen z lečo.

jest10 ::

Pri floodu izgubiš okoli 50% svetlobe, pri throw pa okoli 80%. Jp, res super;)
XM-L rabi za vsaj približno spodobno zoom svetilko vsaj 4,5cm lečo. Pri manjših lečah so svetlobne izgube konkretne. Ampak kitajčkov to nič ne moti, oni v svetilko namenjeno XR-E LEDicam tlačijo XM-L:))

deadzone ::

Laserji so zabavni :) Res super, za 30-40€ dobiš 50-100mW :)) Ure pa so tudi kul. Kar precej kvalitetne ter zastojn. Odlično, če greš po kakih divjih žurih :))
AMD Fx-8120 4.5GHz, XFX 7870 2GB, TGX 4Gb 1600MHz, GIGABYTE 990XA-UD3
Xbox 360 Slim 500GB JTAGd Origin:Matija2209 Xfire:matijaz

darkolord ::

Pri floodu izgubiš okoli 50% svetlobe, pri throw pa okoli 80%
Ah bejž no.

Sicer pa je vseen bolš kot hot spot, okrog pa en kakec. Ne tč ne mš :))

jest10 ::

darkolord je izjavil:

Pri floodu izgubiš okoli 50% svetlobe, pri throw pa okoli 80%
Ah bejž no.

Sicer pa je vseen bolš kot hot spot, okrog pa en kakec. Ne tč ne mš :))

Jebat ga, taka je žal realnost pri poceni zoom lučkah, še posebno pri XM-L LEDicah v lučkah za XR-E, kot je standard pri Kirajcih.
Sicer pa okrog hot spota je marsikaj. Je pa fino, če znaš uporabljati še kaj drugega, kot le max in off.

darkolord ::

le max in off.
SOS? :))

Lej, sej mam tut take "taprave" lučke za XM-L. Svetijo fajn, ne rečem, uporabne pa vseeno niso toliko kot ta - hotspot je premočan za čisto na blizu, obroč je prešvoh (pa premajhen) za na daleč; na vmesni razdalji je treba pa preklapljat (in vsakič iti čez epilepsy in SOS načina).

Tkole iz fotelja je lahko bit pameten, v realnosti pa ni vedno tako.

koyotee ::

nimaš osnov :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

jest10 ::

Heh, torej si nabavi lučko, ki nima disko opcij ali pa sam menjaj driver. Dve taki že imaš ne prejšnih linkih.
Jaz recimo nimam nobenih problemov pri reflektorskih svetilkah. Vsak z malo soli v glavi na blizu uporablja low in medium, max pa le na razdaljo. In spill-a imam pri večini svetilk za izvoz. Osvetlijo širše območje kot katerakoli poceni zoom lučka.
Sicer pa se lahk prerekamo v temi o svetilkah, da se ne smeti tukej

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

XsenO ::

Sem pred mesecem prvič naročil iz dx pa je končno prilezlo do nas nažalost v carino, kjer so zahtevali, da jim pošljem račun. Koliko časa ponavadi rabi, da prileze od tam?
1 + 1 = 1

Dr_M ::

Drug dan ponavadi oz najvec 2 dni.

XsenO ::

Urgh zdej me je brat poklical, da je prišlo in je moral doplačati 25 EUR carine >_>. Je to normalno za 5 izdelkov s skupno ceno 55 USD?
1 + 1 = 1

Rias Gremory ::

Če je iz ZDA.
Davek na dodano vrednost se v skladu z določbami Zakona o DDV lahko obračuna po splošni stopnji 20 % (od 1. 7. 2013 stopnja 22 %) ali znižani stopnji 8,5 % (od 1. 7. 2013 stopnja 9,5 %). Trošarinski izdelki, npr. alkoholne pijače in tobačni izdelki, so ob uvozu zavezani tudi plačilu trošarine.

Blago, katerega skupna vrednost na pošiljko ne presega 150 evrov, je pri uvozu oproščeno plačila carine, medtem ko se oprostitev DDV lahko uveljavlja le za blago do vrednosti 22 evrov. Za uvoz alkohola, alkoholnih pijač, tobačnih izdelkov ter parfumov in toaletnih vod oprostitve ne veljajo.


Vir: http://www.carina.gov.si/si/vprasanja_i...
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

šernk ::

XsenO je izjavil:

Urgh zdej me je brat poklical, da je prišlo in je moral doplačati 25 EUR carine >_>. Je to normalno za 5 izdelkov s skupno ceno 55 USD?


predvidevam da je bila zastonj poštnina? Torej 55 USD je nekje 42€, 22% davek na to znese 9,2€ + stroški carinjenja je 15€ (recimo 16 max). 25€ pa nikakor ne more bit.

naslednjič, da se temu izogneš izdelke naroči posebej, iz tujine se splača združevati naročila samo iz evrope, drugo pa redko.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

XsenO ::

Ja sej bom videl točno kaj je blo, ko pridem domov.
Glede grupiranja pa pač šola za drugič :)
1 + 1 = 1

XsenO ::

Prišel domov in zdej videl kaj je. Kreten na pošti je na kuverto pri dajatvi namesto 9 EUR napisal 19 EUR...
Anyhow vse so mi grupirali pod računalniške izdelke čeprav je bil vmes powerball in ionizator zraka za avto...
1 + 1 = 1

hunter01 ::

Pri tem znesku itak ne plačaš carine ampak samo davek, torej nima pomena tip artiklov. Stroški carinjenja so pa za moje mišljenje tudi nenormalni ... 6€. V to so vštete zelo zanimive postavke. 1€ printanje dokumentov, 1€ vročanje obvestila o carinskem postopku, 3€ carinjenje, pa še nekaj kar sem pozabil mislim, da ponovno vročanje obvestila o pošiljki.

Za višek, kaj si plačal se pa pritoži, da je prišlo do napake, pa naj še enkrat preračunajo, pa ti vrnejo 10€

teoo ::

WTF moment: Z dx sem dobil prazen paket. Odprem kuverto, notri kartonasta embalaža kupljenega BT zvočnika ( http://dx.com/p/nh-bt002-handsfree-blue... ), v njej pa nič! Manjka zvočnik in usb kabel, mala navodila so pustili. Zdaj se balinam z njihovim bednim supportom. Najbolj čudno pa mi je, ker zgleda, kot da sem prvi ki je odpiral paket, a teža na embalaži zgleda kot da je gizmo bil notri.

Deluje, kot da ga je nekdo na njihovi pošti ukradel, a to težko dokažem. Ne spomnim se, če sem pri prejšnjih pošiljkah v kuverti dobil tudi kak list/račun, tu namreč ni bilo nič.
defying gravity

zuz3k ::

zato moraš vedno, kot odpiraš paket vse posnet in imaš dokaz
Life is a psychological game.

wolf123 ::

Pozdravljeni!
Vidim da mate eni že precej izkušenj z naročanjem in dx.
Zanima me koliko časa po navadi paket rabi da pride do vas.
Dejte mal napisat vaše "rekorde", da je paket prišel najhitreje in kdaj približno ste naročili.

Lp

šernk ::

9 dni je najhitreje. Zadeva je pa bila v akciji na DX offers in mislim da sem nekje marca naročil.

prvič ko sem naročil je pa trajalo najprej 20 dni, da so zadevo sploh odposlali (mislim da začetek novembra) in nato zadeva nikoli ni prišla. Po en kup dopisovanja je v marcu prišlo drugo pošiljanje spet v roku 14 dni.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

xxxul ::

16 (iz singapurja) do 60 dni; čas od naročila pa da pošljejo je pa dejansko ful odvisen od tega kolk različnih izdelkov daš v 29USD paket
jst osebno nisem imel še nobenega problema z DX, tud ko je šla naročena zadeva off-stock sm dubu v 10h dneh refund;
ampak če rabiš nekaj hitro pol se ebay (HK) bol splača, pa tud cenej je dostkart;

darkolord ::

Iz DXa:

- najhitreje: 7 dni (april 2011)
- najpočasneje: 53 dni (avgust 2012)
- povprečno vsi tracked: 20 dni
- povprečno tracked brez ekstremnih (>30 dni): 16,5 dni
- povprečno untracked: 24 dni

Tole je čas od obvestila o oddani pošiljki do prejema. Povprečen čas, preden so pošiljko odposlali, je bil 9 dni od plačila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

wolf123 ::

Evo iz čistega firbca bi kupil tole tablico: http://www.focalprice.com/CE0574W/Yuand...
Zanima me ali je iz te strani tudi free shipping v slovenijo?

koyotee ::

Si spregledal "Worldwide Free Shipping"???
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

wolf123 ::

Ok ma kdo izkušnje, oziroma je že kdo nakupoval z focalprice?

Pyromanic ::

Isto kot dx, razn mogoče mal hitrej dobiš. nazadne ko sm naročval iz dx je trajal skor 2 mesca.
Sm pa dobil paket tud že v 7 dneh, tako da težko povedat točn rok.
««
35 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naročanje preko Aliexpress (strani: 1 2 3 4187 188 189 190 )

Oddelek: Loža
94501559628 (4385) hotig
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4106 107 108 109 )

Oddelek: Kaj kupiti
5435936415 (5767) lolipop2
»

Aliexpress dostava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6514581 (8321) Luka99
»

Pošta mi izgubila 2 paketa :( (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8529765 (23792) darkolord
»

Deal Extreme - zamuja

Oddelek: Loža
273901 (2903) borisk

Več podobnih tem