» »

Peka fimlov

Peka fimlov

Dragoyx ::

Imam zelo motečo težavo z filmi ki jih zapečem s programom Nero Express.
Težava je sledeča, film zapečem na najnižji hitrosti(za vsak slučaj) in včasih dam multisession(ne vem če je prav zapisano =) ) in mi ga lepo zapeče, vendar ko dam v DVD predvajalnik mi slika vedno preskakuje, ali pa mi kaže zelene, modre in rdeče pixle.

In me zanima ali narobe zapečem film ali je težava z DVD predvajalnikom?


Se zahvaljujem za kakršnokoli pomoč.

drzni86 ::

ja kaj pa če film gledaš na računalniku? Dela normalno?

dzinks63 ::

Vse skupaj mora biti ok. Od samega posnetka filma, zapisovalnika, dvd medija in tudi samega računalnika. Če je bolj švoh mašina, moraš v času snemanja izklopiti vse programe, tudi tiste kateri laufajo v ozadju( kakšni antivirusi).

Dragoyx ::

Na računalniku dela normalno, vendar mi večina DVD-jev ne zažene pa ne vem zakaj, disk vstavim v CD-ROM in mi ga cel čas zaganja pa nič, drugače tiste ki mi zažene mi lepo delajo.

Dami ::

Multisession ne rabiš, kr tak posnames celi dvd. Ko pečeš glej, če kaj buffer crkuje al dela lepo konstantno. Če vse to ok, probaj s kakimi drugimi mediji (jaz že par let uporabljam verbatim dvd-r). Če nič od tega ne pomaga, je očitno kriv player.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

bukev ::

gledaš NTSC standard s PAL televizorjem
Bukev

comgen ::

Zgleda da zapise slabo al kaj. Poizkusi namestiti kaksno drugo razlicico NERO programa, tudi sam sem imel namrec taksne probleme, da mi sploh ni hotelo prebrati dvd-ja ki sem ga zapisal.

Valvoline ::

1. DVD mediji ne podpirajo multisession !!!
2. Če uporabljaš dvd+r nastavi booktype dvd-rom.

Zgodovina sprememb…

Dami ::

gledaš NTSC standard s PAL televizorjem
Bukev

NTSC dvdji delajo čist lepo s PAL televizorjem.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Han ::

@Valvoline: DVD mediji podpirajo multisession. 8-)

StratOS ::

Problem bo z dekompresijo na procesorju predvajalnika ali pa z kompatibilnostjo streama - kodekov.
Sam vem, da določeni DVD predvajalniki ne morejo premlesti prevelik video ali avdio bitni stream, po drugem pa je kompatibilnost dekompresije in samega kodeka zelo pomembna, predvsem na eksternih DVD predvajalnikih.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

bukev ::

Dami
Drži, da novejši PAL TV nimajo problemov s predvajanjem NTSC, na žalost pa za stare TV to ne velja!
na mojem starem Sonyju slika z NTSC DVD skače in barve se čudno prelivajo - zadeva je negledljiva!
Bukev


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Pioneer predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
53671828 (16590) LexLuthor
»

Pretvorba DIVX v KVCD (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11928269 (7705) LexLuthor
»

Dosnemavanje DVD-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
7928 (812) StajercSSS
»

DVD - WS in FS

Oddelek: Zvok in slika
71383 (1272) Stepni Volk
»

DVD SmartBuy problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
171285 (1100) Lime

Več podobnih tem