» »

DVD SmartBuy problem

DVD SmartBuy problem

Edelweiss ::

Moja težava je sledeča:
Imam DVD pekač LG Multirecord,kar pomeni,da snema čisto vse medije tako + kot - !
Zraven sem dobil softwer Nero 6.0.
Kupil sem DVD-RW ploščo SmurtBuy in posnel podatke pred tem pa nastavil na : Start Multisession Disk,ker je bil še prazen.Posnel sem za cca. 1Gb podatkov.
Nakar sem čez nekaj dni hotel dosnemati podatke na to isto ploščo,čeprav sem nastavil: Continue Multisession Disk pa ni šlo.
Enostavno noče posneti.Čeprav je pečica Multi Record sem kupil tud DVD+R ploščo pa ni šlo.
Finta v tem pa je,da CD/RW-je pa ta postopek gre brez frke edino na DVD-jih se na posnet DVD ne da dosnemavat pa naj bo + ali - !!!:( :( >:D >:D
Ker pa pekač snema tudi DVD/RAM plošče,ki se dajo tud brisat in dosnemavat pa ta postopek deluje brez problema.
Ta plošča - komad pa stane 2.600 tolarjev.>:D

No tud v trgovini sem bil,kjer sem vseskupaj kupil pa mi niso znali povedati.
Kupil sem kompleten računalnik totalno opremljen (198.000 samo kišta),tako da v priklopu ni napake,ker je original še zapečaten Comp.
Dajte ljudje povedat,kaj bi to bilo.
Hvala ! :(

iskra ::

Smart Buy mediji so zadnja stvar na svetu, na katero bi pekel podatke -- raje si ročno prepišem vse 1 in 0 na papir kot pa da jih zapečem na Sm(a)rt Buy. Kupi raje kak kvaliteten DVD od priznanih firm kot so recimo Sony, Verbatim in drugi. Oglej si ostale teme v forumu, kjer govorijo o peki na raznorazne DVD medije.

Edelweiss ::

Iskra, to mi je rekel prodajalec ! Naj probam z drugo znamko DVD-jev.
Najbolj me ras***i, ko bi rad nekaj dosnemal pa moram pred tem najprej s plošče spravit vse na disk nato pa skupaj z novimi podatki speči - too much.>:D
Danes se bom odpravil po Traxdato, da vidim kako se bo obneslo.
Če ne pa naj gre vse skupaj v .......... >:D >:D >:D !

Edelweiss ::

Tako,sedaj bom pa popenil.>:D ;(
Zgoraj sem opisal svoj problem.Šel danes v trgovino kupil novo ploščo DVD+RW in vstavil v pekač in mi po 3 sekundnem snemanju napiše: Illegal disk !!!!!!!!
Pa saj to ni več res !!>:D Disk ni SmartBuy ampak Creation,ki stane 800 sit, noben denar ampak vseeno.Enostavno NE VEM KAJ NAJ NAREDIM !! Help Me !!

Cosmo ::

Creation je isto sranje, kot Smartbuy :D
Kupi znano firmo.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cosmo ()

Edelweiss ::

Ja, ampak posebej sem vprašal tipa v trgovini če je to isti šid kot SmartBuy, pa je rekel da so za nianso boljši.
Saj so imeli Verbatim,ampak samo v kompletu 5 komadov za 5500.
Rabim samo enga,koj če mi k.... 5 komadov.

No moram pa povdarit,da sem na SmartBuy-u lahko 3 ali 4 krat naredil to,da sem k obstoječim podatkom dosnemal nove.Sedaj pa ne gre več pa tud če novega kupim,kar sem tud storil.Kupil nov Smart... pa ni šlo,na tega Creaton al kaj je že pa sploh ne gre nič posnet.Napiše ILLEGAL DISK ter BURN ERROR AT 2.4 nekaj takšnega.
Moj pekač pa omogoča snemanje DVD-jev na brzini 3.1 !

Zgodovina sprememb…

mile ::

kje ti to kupujes?

Edelweiss ::

Kaj to misliš Mile ?? DVD-je ??
V Comtronu alipa pri Rolan-u .
Zame dve ta boljši trgovini.

Dr_M ::

mam en memorex (philips) dvd+rw 4x in delajo odlicno, 2 traxdata (ricoh) dvd+rw 4x tut delata odlicno, pa se 2 melody 2.4x dvd+rw in delata odlicno. dvd-rw se ne dotikam sploh.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Edelweiss ::

Tud jaz sem dans kupu DVD+RW pa ništa . Sploh ga noče posnet DVD-RW mi vsaj posname in nato ne dovoli dosnemavat.8-O
Pa sem deinstaliral Nero 6 in sem naložil BS Recorder Gold 5.0 pa isto,tako da ni finta v Softweru.Ne vem več !!>:D

Dr_M ::

dvd-r/w ne podpira multisession...nekdo je to ze omenu forumu par dni nazaj.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

zile ::

Odlično se obnesejo eProformance DVD-R mediji.

cegu ::

JAZ imam Pioneer DVD-RW in nimam težav s Smartbuyevimi ali katerimi koli dvd-rji. Vse mi dela lepo, dosnemava, vse. Mogoče je res s pekačem kaj narobe.

Dodgeviper ::

Jaz mam lite-on dvd pečko dvd-r/rw, dvd+r/rw
Pa mi brez problemov dosnemava na rw-je, smart buy se ne dotaknem, pa če so zastojn!!!

Lp

iskra ::

Če stane DVD+-RW 800 SIT pa mora bit res dober podstavek za pivski krigl ... :\ DVD+-RW mediji navadno stanejo okrog 1500 SIT in več -- za 500 SIT dobiš dober DVD+-R. Na tvojem mestu bi reklamiral vse, kar si do sedaj kupil.

Cveto ::

Eni pekači so pač manj kompatibilni!

Jest mam Pioneerja in mi je doslej posnelo vse, kar sem da noter, tud taka jajca, kot so Smartbuy, Creation, SKY, Pego, Melody, MMore...

Jest kupujem zase Verbatim, ker so menda zelo dobri, pa še cena ni pretirana (10 kom = 4290 sit). Problemov pa res nisem imel z nobenimi mediji.

DVD-RW se dobi že za 600 sit, če češ pa malo boljše, pa lahko kupiš TRAXDATA ali VERBATIM za manj ko 800 sit!

Ne vem, kje vi to kupujete po takih cenah. Še plextorjeve DVD+R se dobi po 640 sit, pa so menda najboljši, kar se jih da dobiti.

Vikking ::

edelweiss, kot so že drugi povedal, kupu si najslabšo robo kar je možno, creation in smartbuy je največje sranje, sam imam iste izkušnje z smartbuy in creation nič ni zapeku pekač, sam erorje je pisu,,, kupi sony, tdk, verbatim!

Lime ::

Sam imam tudi LG multi recorder in na Smartbuy piše normalno. Dosnemavati sicer še nisem poskusil.

Nova serija Smartbuy CD in DVD medijev je zelo dobra. Morda celo boljša kot Traxdata.





Če imaš medije iz serije, ki so na sliki zgoraj, sigurno niso krivi, ker delujejo zelo dobro.

Če pa imaš medije iz serije, ki so na sliki spodaj, pa je možno da je medij kriv, ker je zelo nihala kakovost te serije.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Philipsov najhitrejši DVD zapisovalnik

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
142756 (2756) Byla
»

DVD-R mediji, njihova kvaliteta z NEC 2500a in TEAC DV-W50D (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
13810282 (7435) reber
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379931 (6255) jastreb
»

DVD mediji

Oddelek: Kaj kupiti
292117 (1493) TheHijacker
»

pekač asus drw 0402P7P problem pečenje

Oddelek: Strojna oprema
6868 (824) polde66

Več podobnih tem