» »

IPTV na računalniku

IPTV na računalniku

Stoyc ::

Kolega mi je namestil "paket" iptv na računalnik. On ima sicer Siol, jaz pa T2. Pri njem je vse delovalo o.k., saj tudi pri meni, na nek način. Pri njem,(seveda je govora o mojem računalniku) je deloval friptv in Aditeya. Pri meni, deluje samo Aditeya, friptv pa je samo črn ekran, imena kanalov pa se izpišejol. Prenesti sem poskušal tudi najnovejšo listo kanalov in jo tudi uspel, a mi jo je preneslo v Winamp playlisto, čeprav sem označil pred prenosom" Vse datoteke" (imel sem dve možnosti- vse datoteke in winamp playlista, označil sem vse datoteke). Z winampom se seveda ne da predvajati vsebine, zato sem desno kliknil playlisto in izbral VLC player, ki je odprl vse programe in jih tudi normalno predvajal- tudi zaklenjene in celo RTL (hrvaški), ki ga sicer tudi Aditeya predvaja ter Nova tv (hrvaški), ki ga na Aditeyi nisem našel. Še nekaj, na Aditeyi zahteva za določene (xxx) kanale kodo, direkt na VLC pa jih odpre normalno pa tudi HBO in HBO comedy nisem našel na Aditeyi, na VLC pa ja. A ja, še to. Z packetmonom sem vohal za IPjem in mi je nekaj našel, a ko sem ga vpisal v mrežno in v VLC ni delovalo. Ko pa je nastavljen IP na tistega, ki mi ga je dal kolega, ki ima zraven vsega še Siol priključek, mi deluje tudi pri meni normalno, a ni to čudno. Mislim, da sem bil še preveč obširen, če ima kdo idejo, kaj narediti, bom vesel nasveta.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol TV <-> client za PC, etc... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
380105360 (21727) jurre
»

IPTV na PC: STB vs. VLC (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Omrežja in internet
483122635 (46835) Looooooka
»

SiOL IPTV preko VLC

Oddelek: Omrežja in internet
1612014 (6952) Thunder wave
»

IPTV klient (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Programiranje
18532380 (13830) ToniT
»

Siol Tv in tv kartica

Oddelek: Omrežja in internet
121837 (1687) kihc

Več podobnih tem