» »

kako naredis

kako naredis

miki16 ::


nekaj me zanima glede gta3
kako naredis tisto misijo k mors prodajalke ljubezni pobrat,a mors kaksen tak avto vzet da peljes vse naenkrat ali kaj in kje dobiti hitri avtomobil za tisto nalogo k moras premagati 3 avtomobile?


oprostit k sem zaj***l ampak zdej ne wem kako to dati v gta3 temo

lp
  • spremenilo: miki16 ()

Polde ::

O kateri igri govorimo če o gta je odgovor naji bus :D

ok
za race sem vzel avto hammer ne vem zakaj sem zmagu(Sem poskušal tudi z hitrejšimi avtomobili pa sem se parkrat zaletu pa mi je mašino razfukal). za prostitutke sem pa z taksijom prpelu do šole lahko pa probaš bus najdt pa probi.
Ni da ni!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Polde ()

ChiefThunder ::

jep, za kurbe prevažat vzem taxi, v katerega lahko strpaš tri. za hiter avto pa počak do drugega dela mesta, kjer maš Stingerje in Cheetahe. Lahko pa tud policajem pluneš avto...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Thanatos ::

v prodajalni avtov, pri 8-ballu lahko dobiš enga hudega roadsterja. To je najhitrejši avto v prvem mestu se mi zdi. Drgač pa jaz sem tisto dirko zmagal z diablo stallionom.

_Mortal_ ::

Thantos: Tisto je Banshee in trga gate. Športni je. Najboljše pa je to ,ko sfukaš enga greš nazaj tm po druzga>:D
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

matic ::

ma une kurve lahk s kerim kol avtom.. jest sem vzel kombi ji je kao za 9 pa sem lih tko lahk sam 3 pelal.. pa sej cajta je tolk da bi skor lahko 1 pa po 1!

Soni ::

Vzemi kombi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26519253 (4239) Nyana
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69250490 (15093) Heavy
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477137291 (33532) Sandi1987
»

Dodatki GTA SA

Oddelek: Igre
187935 (2333) bobi1992
»

Novi avti za GTA3

Oddelek: Igre
61217 (880) the_unborn

Več podobnih tem