» »

Dodatki GTA SA

Dodatki GTA SA

Problem Host ::

Zivjo! Mene pa zanima ena stvar... Dodatki za GTA San Andreas... (avtomobili, letala, motorji, itd.) Te stvarce
e se ne motim se imenujejo patch (upam) LINK.
Ne igram vlk igrce in se ne spoznam tok na igrce...pa ker je glih ta tok kul me zanima kam se te datoeke k jih lohk iz zgornjega linka downloadas, kopirajo oz. instalirajo. Prosim za kak nasvet.
Hvala!:D

NiMH ::

če se ne motim rabiš nek program...nisem ziher kater...mogoče gtamods samo nisem ziher...No ko maš ta program pa odstranjuješ stare avtomobile in letala itd. in vanje kopiraš nove...torej briši tiste ki so pod istim imenom kot datoteka (oz fajli v njej) kopiraš pa ... eh saj boš vido
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

NiMH ::

a si me zastopil?? :)) ker jaz namreč še sam sebe nisem...
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Slo-One ::

Dolvlečeš lahko vse mode vendar pazi, da se ti nebojo skregali. 0:)
Na tej strani je malo bolj nazorno narejeno...

M@73Y ::

Lep pozdrav. najboljši pack za san andreas je: Gta san andreas Spaceeinstein mod installer. tle imaš vse potrebne dodatke noter. Res brilliant.
Matej
..jump into psytrance tunnel..

iNooby ::

Nabavi si IMG tool To je vse kaj rabiš za dodajanje avtov, motorjev in podobnih reči v igerco.
-Odpreš IMGTool
-file>open>tam ko maš inštaliran gta>models>gta3
-tukaj noter so vsi avti, motorji, letala ki so v igrci
-ko potegneš z neta npr. avto maš dve datoteki .dff in .txd
-odpri jiju z winrarom al pa winzipom pol pa jih označi in pritisni ctrl+c(kopiraš)
-prilepi jih na namizje
-idi v imgtool>edit>find>pa vpišeš ime enega avta npr.jester(oz ime ki je pred datotekama ki si jih potegnil z neta)
-potem datoteko z končnico dff v imgtoolu zamenjaš s tisto dff ki jo imaš na namizju, isto narediš z datoteko s končnico.txd
-avto imaš inštaliran v gta
-priložen še maš dokument z nekimi številkami, to je za pravilno obnašanje avta v igri, te nastavitve moraš zamenjati z onimi ki jih imaš že inštalirane(ampak ni nujno)
pri delu ne smeš bit v igerci

tukaj je link1, link2, link3 do dodatkov
;)
Haters gonna hate...

NiMH ::

img tool ja...Nisem se mogel spomnit...Samo to zahteva kar dosti živcev :)
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

iNooby ::

Ja sej to je tui res ja :) jaz sn rabo celo večnost da sem pogri+untal za kaj se gre...samo pol ko obvladaš pa gre dalje ;)
Haters gonna hate...

NiMH ::

ma ja sicer če hočeš vse avte menjat morš tudi časa met...Cel dan sem to delal pa sem prišel na 3/4 ... pol nasledn dan sem se pa raz**** pa je šlo vse bolj hitro :P

EDIT: to je blo pa fejst offtopic :8) Se opravičujem...
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NiMH ()

Urc ::

Jah... lepo da ti je uspelo vse avte menjati. Ko sem jaz namreč to delal se mi je potem igrica sesula :(

tanov ::

Pozdrav!
Mene zanima če slučajno pozna kdo kakšno stran na kateri bi našel vlake (vagone, lokomotive) po možnosti evropske.
Hvala!
LP:))

NiMH ::

a to za GTA???
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

tanov ::

Torej za tiste ki ne vidite najbolje. Temi je naslov: GTA SA DODATKI.

iNooby ::

google anyone?
Haters gonna hate...

tanov ::

Ja sem ze iskal pa nic ne najdem. Pozna kdo kaksno konkretno stran

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tanov ()

xsoldier ::

Hey.

Mogoče bo katerega zanimalo, izšel je novi dodatek za GTA SA, imenuje se VC2SA - Vice City too San Andreas Beta 1:
info in link za DL / je pa free v. : http://gta-worldmods.planet-multiplayer...

Ta stran ima tud veliko drugih modov ki so zelo vredu.

Bi pa vprašal če je kdo z mb pa ma GTA SA, saj se mi je cd uničil pa DL traja predugo, tak da me lahko kontaktira na msn : darker_x@email.si in se bova dogovorila za dalje.

LP . Xwarior

PS: Par strani z takšnimi in drugačnimi modi za SA.
http://gta-worldmods.planet-multiplayer...
http://gta.gamigo.de/news.php
http://www.gtapro.com/
http://gta.criminalrussia.ru/ / stran v ruščini. ampak veliko modov iz tej strani najdete na 1 linku

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xsoldier ()

benko11 ::

a ma kdo kksn link za gta sa offline editor??? lp

gtacemi ::

GTAinside.com
to je najbolša stran za mode vlečt (vozila,letala...cleo mode)
za avte inštalirat pa je najbolj uporaben program GGMM.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gtacemi ()

bobi1992 ::

Naj vam povem za najbolše deločanje in delovanje da neboste zgublali živcev je program IMG Editor 1.5 ker vam samodejno zamenja vse kr mate v gta.img in ni treba zgublati cajta in živce.

- Lahko oa tudi preko GGMM 2.5 programa dodajate avtomobile in vse! sam je pa mal vec zivcev pa časa gre!

Res modeliranje je kr fino! ampak k sme pogrutal vse programe za celo igro je cistro preprosto in tudi GTA San Andreas z 1.0 sem ga dal na 3.5 in dela vse ok! tud mapa se nalaga z grafično ATI 5600 z 512Mb in je noro! Vozila pa so zamenjana in delajo tud ok! sem pa moral prilagoditi GTA.dat za bolše delovanje.

lp.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bobi1992 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477135501 (31742) Sandi1987
»

Gta san andreas kode

Oddelek: Igre
3815625 (4062) Cold1
»

Gta san andreas multy player

Oddelek: Igre
4812262 (3774) matko12
»

GTA SAN ANDREAS

Oddelek: Igre
71777 (1613) pr0wiz
»

GTA:SA in novi avtomobili

Oddelek: Igre
202378 (1731) Jspren

Več podobnih tem