» »

Grand Theft Auto: San Andreas (PC)

Grand Theft Auto: San Andreas (PC)

««
29 / 30
»»

bluefish ::

načeloma ga instaliraš.

sharkboy ::

kako

bluefish ::

preberi navodila, ki so zraven moda.

sharkboy ::

sem in sm tudi nardil to in sploh ni razlike js sploh ne vem več kaj nardit. ma ta mod kaj spremeni?

sharkboy ::

mogoče obstajajo kake kode

T-h-o-r ::

niso kode, avto moreš sam "inštalirat" v igro
dobi si program gta mod installer in datoteko od avtomobila potem pa sledi navodilom

sharkboy ::

a mi lahko pošljete gta mod instaler na jure.strekelj@gmail.com



vseh podatkow bom srečen

T-h-o-r ::

jao a si totalno nesposoben:|

sharkboy ::

ja na neto ga ni

sharkboy ::

tej modi za avte menjajo avte al kaj

bluefish ::

Na nek način, ja. Avto, ki je originalno v GTA spremenijo v npr. Audija ali pa kaj podobnega, s tem da poimenovanje ostane.

sharkboy ::

js sm dobu na netu mod za en avto ki ima možnost in tudi tako je slikan da lahko priklopiš prikolco.kako jo priklopit?

bluefish ::

poglje v navodila zraven moda.

sharkboy ::

pri navodilih ki so zraven moda nič ne piše. pa še nekaj kaj bi se dalo dobit kako prikolco na modu kot se dobi za kamjon.če mi lahko pošljete naslove strani na kateri bi se dalo dobit še več modow za gta san andreas

sharkboy ::

A JE SPLOH KDO PRIKLOPU PRIKOLICO

jurre ::

za mod ne vem, vendar v originalu se je dalo priklopit, ce si tisti tovornjak zapeljal pod neko parkirano prikolico se je sama priklopila. Odklopil si pa s ctrl ali nekaj takega, ne vem vec...

sharkboy ::

za tovornjak vem ampak za avto ali tistegapoltovornega se da sploh dobit prikolico?

eales ::

Mogoče je že blo kje omenjeno na teh 30-ih straneh ampak vseeno vprašam. Kako se vam zdi mod SASLO(če ga seveda kdo ima) To je mod, ki spremeni podnapise, navodila,... v slovenski jezik. Edini minus je to ker ni popolnoma dokončan in so nekje mešani pogovori(mal slo mal pa ang)

sharkboy ::

js ga imam in je en brez veze ker ti ne delajo drugi modi meni je čelo igrco sesu in sm jo moru inštalirat še enkrat.prej nism mogu vozit kakih kul avtov. no men je brez veze.

ke ke ::

alo kai mogoče kdo ve ki so kaka natančna slovenska navodila kak se naredi server pri sa-mp ?:\

enzo16 ::

mene pa zanima če mi lahko kdo pošle na email 100% rešene save za gta sa, prosim!!!

sharkboy ::

povej email pa ti jih lahko zrihtam

sharkboy ::

sharkboy ::

si našu

cigu-migu ::

Zakaj ko hočem instalirat GTA San Andreas,se instalirava in pol kar naenkrat napiše podatkovna napaka CRC ?
Kako da v takem primeru instaliram to igro ?

LP

Zgodovina sprememb…

njok ::

Medij je poskodovan, potreboval bos drugega.

bluefish ::

poskusi še posneti image z kakšnim CloneDVD-jem ali čim podobnim.

sharkboy ::

če boste pogledali na kako stran na kateri so slike avtov na gta san andreas boste vidli da v spodnjem desnem kotu slike je števec.a se da ta števec kako dati na to igrco

bluefish ::

Ja, v ozadju moraš imeti prižgan majhen programček (morda se v novejših verzijah zažene sam).

eales ::

pa kdo ve kako se imenuje ta programčk??

bluefish ::

če se ne motim je bil nek Speed "o" meter ali nekaj podobnega. Sem poskusil v Googlu, vendar ne najde nič pametnega. Poglej par postov na prejšnji strani, kjer sem postal link do modov - mogoče je na tisti strani.

bluefish ::

sem ga našel

sharkboy ::

mi lahk poveste zakaj ne delajo modi za motorje

sharkboy ::

speed "o"meter je zakon

bluefish ::

je kar fina zadeva, ja. Vendar sem se ga jaz čez nekaj časa naveličal odpirat vsakič pred zagonom igre.

sharkboy ::

ma modi obstajajo sam za motorje in avte al še za kaj drugega

sharkboy ::

Kako se inštelira mode za garaže, pištole za kake take stvari?

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

sharkboy ::

a se da dati tak speed"o"meter

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

sharkboy ::

a mi lahko kdo pošlje mod ali mi da ime strani kje bi lahko dobu avto na katerega se da priklopit prikolco

sharkboy ::

kaj ve kdo kje bi se dalo dobitgta san andreas mod instaler

iNooby ::

Nabavi si IMGTool. To je vse kaj rabiš za dodajanje avtov, motorjev in podobnih reči v igerco.
-Odpreš IMGTool
-file>open>tam ko maš inštaliran gta>models>gta3
-tukaj noter so vsi avti, motorji, letala ki so v igrci
-ko potegneš z neta npr. avto maš dve datoteki .dff in .txd
-odpri jiju z winrarom al pa winzipom pol pa jih označi in pritisni ctrl+c(kopiraš)
-prilepi jih na namizje
-idi v imgtool>edit>find>pa vpišeš ime enega avta npr.jester(oz ime ki je pred datotekama ki si jih potegnil z neta)
-potem datoteko z končnico dff v imgtoolu zamenjaš s tisto dff ki jo imaš na namizju, isto narediš z datoteko s končnico.txd
-avto imaš inštaliran v gta
-priložen še maš dokument z nekimi številkami, to je za pravilno obnašanje avta v igri, te nastavitve moraš zamenjati z onimi ki jih imaš že inštalirane(ampak ni nujno)
pri delu ne smeš bit v igerci

tukaj je link1, link2, link3 do dodatkov

kak se mi je dalo?:\
pa eni ste prav nesposobni glede tega
lp
Haters gonna hate...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: iNooby ()

sharkboy ::

hvala
pa se nekaj kje se najde obleke policistov, gasinlcev prosim če mi jih označite na zemljevidu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sharkboy ()

sharkboy ::

kako se inštalira spojlere pa druge reči

tanov ::

Lep pozdrav!
Igram igrico GTA SA pa ne zato ker je še nisem obrnil ampak zato ker sem jo enkrat obrnil s kodami sedaj sem se pa lotil igranja brez kod. Nikakor ne morem narediti misije kjer moram z motorjem zapeljati na avion (na tistem zapuščenem letališču).
Mi lahko prosim kdo pomaga?
Hvala!
LP

Matjaz19 ::

ceprov nevem zaka spilas spil k je ze tok za cajtom da kr res ni i povem da ti sam pejd po gasu pa pc mors mal pazt na gune zaboje k padajo vn pel po desn stran tko da te ne more zadet (al pa po lev) pol pa pride ... Drgac ce mal popuscas po plinu zgleda nemogoce pridt v takmu cajtu gor u glavnem pejd gor pa po gasu to je to...

iNooby ::

Drži gas(W) polek pa še tipko za gor stiskaj ko zmešan, takrat dobiš pospeške ;)
Haters gonna hate...

sharkboy ::

a je kdo poskušal narediti mod za gta san andreas??????

če ga je,kako ga je nardeil - postopek



:-)

sharkboy ::

Kako se inštalira v igrco tak kamjon???

Link:http://gta.gamigo.de/download.php?do=ca...


ime kamjona je pa to: Mercedes-Benz Actros LH


in kako se inštalira prikolico??????

LP jure

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sharkboy ()

njok ::

I'm done with this thread...

tanov ::

Lep pozdrav!
Ponovno igrm GTA-SA ker nikoli nisem prišel do 100%.
Sedaj poskušam ponovno in ne morem narediti misije z BMX-om. Treh krogcev ne morem pobrati. Ima kdo kakšno idejo kako jih dosežti?
««
29 / 30
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto V (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Igre
2390441347 (7963) Kayzon
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820591 (1985) meho7
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69249165 (13768) Heavy
»

Gta san andreas kode

Oddelek: Igre
3815625 (4062) Cold1
»

GTA: IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
508260 (6538) roli

Več podobnih tem