» »

Grand Theft Auto: San Andreas (PC)

Grand Theft Auto: San Andreas (PC)

««
27 / 30
»»

cypher ::

Ali mi lahko kdo da karto mesta na kateri je označeno kje se nahaja katera ženska?(če greš do nje postane CJ-jeva punca?

xabre ::

xabre - na mail sem ti poslal 100% rešene save!! lp


Hvala, ampak sem sam mislil naredit še tistih 10% do konca, ki so mi še manjkali.:D

Lp

Chronoboy ::

Ne mores rect, da ti manjka 10% procentov. Ker tistih 10% procentov so lahko misije, taxi misije, ambulanca, tags...
Got the point?

mzagy ::

zanima me naslednje:
Al je v san andreasu tud kaka avtohiša, kot je bla v vice city, ko si lahko dal noter več avtov; tam so ble štiri garaže, pa v vsako si lahko dal dva avta pa en motor. A je tudi tud kaka taka hiša??? Prosim za pomoč!!

lp:(
Zagy

]Fusion[ ::

ko kupiš letališče maš zraven garažo v katero lahko spraviš vsega boga...
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

xabre ::

V un hangar grejo samo 4 vozila. Ali pa en ogromen avion:D

hunter01 ::

ja tam je garaža za 3 avtomobile + hangar... nikoli nisem imel tam toliko avtomobilov, da ne bi vsi stali noter :) (s tem da sta tank in tisti reaktivec potniški vedno noter) :)

vrtnyka ::

Bu neki me zanima :)

misija learning to fly, ko pac letis z letalom skoz kroge najprej pol na konc pa mors raztrelit tri tovornjake pa dva avta pa pristat. To vse nrdim samo nikakor mi pa ne rata pridet nad 70 %. Dosedaj je blo 50 % najvec. Kako nej nrdim, da bom mela usaj 70 % da bom nrdila misijo.
vrtnyka ma resota rada

Chronoboy ::

Steje se tudi hitrost. Moras biti malo bolj hitra.

vrtnyka ::

Ja to sem nekako dojela :) Sej zdele pridem ze pod 3 min, samo se zmeri ni dovolj :( Ne vem vec kaj nej se nrdim ;(
vrtnyka ma resota rada

xabre ::

Ko sem jaz delal te misije, sem skoraj živcni zlom dobil, ampak pol se navadiš, pa se zdej najrajš z avionom okol fijakam:D

Myth ::

Naj bo en tak dober pa pove kak narediš misije pri letalu. Ko začenjaš leteti. Namreč naprej ne znam od tiste misije ko morš zavit en krog ... >:D

hvala
nasvidenje
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Chronoboy ::

Pri tazadnji, ko moras unicit 3 kamjone in 2 auta je najboljse, ce uporabis minigun namesto raket, ker minigun sam pomeri v target. Prisparas si lahko kar nekaj casa.

vrtnyka ::

Ok, sem nrdila misijo na letaliscu (KOMI) - tud sem skori zivce zgubila :)
Pol sem mogla it v nek klub pa enga vozit okoli v je bil prvezan na havbo avta pa ga prestrasit, tud to sm nrdila.
Zdej morm pa na eno gradbisce neke dinamite dobit, predn eksplodirajo. Mam lopato, sam kako hudica, dobis tisti dinamit ?

Vidm, da bo se ena misija, kjer bom zgubila zivce ;(


Mr|Ce : misija learning to fly to ?
vrtnyka ma resota rada

jurre ::

za tisto misijo ti nekaj pise..moras mensezdi uzet un tovornjak ta komadn pa potem povozis da dinamit ven skoc pa poberes. Al nekaj takega..vem da je samo en nacin da ga dobis, mislim da prav tovornjak.

vrtnyka ::

Si mel ja prav, ja ! Hvala ti :) Zdej mam sam probleme s tem, kako ven potegnit, skoz padem dol z zidu in morm od zacetka ;(
vrtnyka ma resota rada

jurre ::

s katerega zidu to misls? (sem ze mal pozabil:D)

vrtnyka ::

K mors najdet drug izhod zarad strazarjev in se mors pelat cez une naprave, da prides vn v glavnem tiste puscice ti kazejo pot :D
vrtnyka ma resota rada

Saladin ::

Vzameš motor in greš se prebijaš do vrha po tistih strojih in naprej ob stenah.
Puščice ti jasno kažejo pot, samo mirno roko nucaš.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

vrtnyka ::

Ja ;) Samo je ful tezko, ker ful hitr dol pades ;)
vrtnyka ma resota rada

Myth ::

A bi kdo meni odgovoril? Be so nice, pls!
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

vrtnyka ::

Ha, nrdila sem! 11 prou sreco mi prinasata!

Hvala:d

Mr|ce, sem te ze vprasala, ce to mislis misijo learning to fly? Caki te pobaram rajs na msnu ;)
vrtnyka ma resota rada

Zgodovina sprememb…

Neac ::

HELLO!

Sem se pred kratkim registriral na ta forum ker se mi zdi enkraten! Me pa nekaj zanima v zvezi z igro GTA SA:

Pred kratkim sem zamenjal grafično kartico, saj nekaj novih igrer ni več delalo kot bi moralo, med drugim tudi GTA SA. Zdaj imam veliko močnejšo (256 MB) kertico, vendar je ena težava ostala:
Včasih mi začne slika na ekranu (ko igram) valoviti, kot pri npr. formuli 1 (če razmete - kot toplota). Če ima še kdo kak tak problem in ga je uspešno rešil, bi bil vesel vsake vaše pomoči.


Lp, Neac8-)
BODITE TO KAR STE!

OmegaBlue ::

Si prepričan da to ni samo efekt v igri?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Nejc Pintar ::

to je grafični efekt;)
Lahko je biti prvi, če si edini!

Paramedic ::

It's a feature, not a bug!! :D

Naj ugibam, to se ti dogaja le v vročih puščavskih mestih?
End transmission.

Neac ::

aha hvala lepa8-)


kje pa greš lahko delat izpit za pilota, jst nikjer ne najdem kake stavbe, al ka je to?:))
BODITE TO KAR STE!

Brudol ::

Moreš tolk nalog narest da se ti odpre letališče sred puščave. Pol pa res moreš narest tist izpit drugač ne obrneš špile :D (se mi zdi)
LP Brudol

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brudol ()

Neac ::

aja, pa še ena misija me matra. kej morš prouzamprou narest pr tisti (bolj na začetku) misliji, ko si na nekem tekmovanju z avti s hidravliko. a morš met uklopleno hidrauliko pa sam stiskat uno kar ti napiše (puščice)?


pa ma kdo kak dobr url od cheatsov?:)


Thanks;)
BODITE TO KAR STE!

Chronoboy ::

Za cheatse: GameWinners
Pri tisti misiji pa poglej v optionsih komande, mislim da po defaultu so nastimane puscice na numpadu. Moras cimbolj tocno stisnit tapravo smer.

Neac ::

n hidravliko med uklopleno?
BODITE TO KAR STE!

Nejc Pintar ::

seveda, da skačeš u ritmu:D
Lahko je biti prvi, če si edini!

Neac ::

aja, sem že pogruntal:D
BODITE TO KAR STE!

bosti1 ::

ojla a ma kdo fajl main.scm iz špila, ker jest sem se neki drk...:) pa sem vse zajebu

xabre ::

Fajl je 1 GB velik. Še enkrat inštaliraj špil, pa je.

Vitor ::

Jaz bi vprašal če mogoče veste, kako lahko dva frenda igrata San Andreas na isti mapi?
PRIŠEL,VIDEL,ZMAGAL

bosti1 ::

Ja xabre jes to vem, sam sem meu to posnet na disku, tko da nisem meu cd-ja. Sem pa ze zrihtiou, ker mi je en frend poslou fajl.

Myth ::

Jaz še kuj delam izpit za letalo. Kak pri hudiču se da narediti vse z več kot 98%?? Niti enega zlata namreč ne morem dobit. >:D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

bosti1 ::

A ma kdo narejen ta izpit za avion;( , ker men to ne gre pa ne gre od rok ;((

Myth ::

Kaj te muči? :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

bosti1 ::

ma ne morem naredit tistih krogov, pol pa še pristat

vrtnyka ::

Mr|Ce, mislis 75 % ?:)

Jaz sem pa ze pri cist zadnji misiji in je ne morem nrdit ;(
vrtnyka ma resota rada

jurre ::

@vrtnyka
en nasvet pri zadnji misiji...naredi naprej misije s gasilci, saj tako postanes fireproof. Potem gres pa delat zadnjo misijo in ti ni treba gasit skoz ognja pa gledat na cas da prides ven ampak samo laufas;) pa kaksnga pospravs umes ce je treba..veliko casa ti ostane:D

bosti1 ::

a mi lohka kdo pošlje ta jeb.. izpit za avion, ker jest sem že čist na koncu z živci

Myth ::

kere kroge? Ko morš levo (desno letet) /kasneje tudi pristat? Ali ovi luping?

vrtnyka, jaz sem že nardil izpite. Zdaj delam na tem da bi mel zlato, torej več kot 98%. :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

bosti1 ::

ja te ja, ko morš letet levo (desno) pol pa pristat, a mi lohka pošlješ ta sejve?

Myth ::

Dans ti ne morem. Do jutri pa se zabavaj sam...

glej kak sn jaz to naredil. Prvo je tista ko samo vzletiš pa morš krog naredit. Meni je lažje v levo- clockwise. Dvigni se pa zapelji skozi prvi krogec. Za malenkost stisni tisto kar ti napiše na ekranu, zatem pa umiri letalo in običajno leti skozi krogec. V bistvu moraš držati oz. gledati le na to da imaš pravo višino in da zavijaš . Jaz sem vedno stiskal gumb za v levo, tako da je malce poševno zavil v krog. Poskusi... jaz sn tam nekje v 15-ih poskusih naredil.

Isto je ko pristajaš, le da v zadnem krogecu zavij desno, pa ne malo, ampak tako da boš mel pisto ravno pred sabo. Verjamem, da te bo htelo z 'letalom kao zmetat' ampak s par pritiski levo/desno uravnavaš letalo in mirno pristaneš. Ne pozabi stiskat S (slowdown) takoj ko vidiš pisto ravno pred sabo.

pa obilo smeha in sreče :D
ciao
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

vrtnyka ::

jurre:
To sm ze slisala ja, mogoce ves kako nrdim ta izpit ? Vzamem gasilca pa se vozim okoli ?:P
Mr|Ce, cestitam, sem ti rekla, da ti bo uspelo ;)
vrtnyka ma resota rada

jurre ::

jap, sj ti napise ko se not vsedes press 2 da zacnes delat misije. Potem se pa okol vozis pa gasis...mal se mors navadit ker prav od blizu ne zadanes z vodo, potem pa gre;) :P

vrtnyka ::

zakon, tnx ;)
vrtnyka ma resota rada
««
27 / 30
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto V (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Igre
2390443706 (10322) Kayzon
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820739 (2133) meho7
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69249361 (13964) Heavy
»

Gta san andreas kode

Oddelek: Igre
3815634 (4071) Cold1
»

GTA: IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
508310 (6588) roli

Več podobnih tem