» »

Grand Theft Auto: San Andreas (PC)

Grand Theft Auto: San Andreas (PC)

««
30 / 30
»
»»

Pegaz ::

Probaj tiščat shift, ker potem skočiš višje. Ali pa dobi malo zaleta. Ni težko, boš videl. ;)

JambrEK ::

aa senda kdo save gaim ud san andresa xP k sn skor ubrnu p mi zbrisal use :O

ke ke ::

povezava : klik
jih je več.. pod njimi piše kai je odklenjeno.. zberi si =]

JambrEK ::

ve kdo kk se dajo uni avti pa tist u san andreas k ne znamm :(

ke ke ::

hey probaj se tu včlanit .. jaz sem že uplodo mod ko maš vse avte zamenjane da zgleda bol realno

JambrEK ::

tnx amm a to nucaš kak prugram pač za to?=)

ke ke ::

če se boš tam gor včlano pa si potegno dol... potem ne kr sm tak naredo da samo prekopiraš v directory... drgač če pa hočeš avte menjavat pa rabiš program ja

JambrEK ::

a če niam neki emaila heh xP amm ja kir prugram ? :(

sharkboy ::

ke ke kje si dal mod ko ti zamenja vse avte v san andreas??


LP Jure

rallyboy ::

Nabavi si IMGTool. To je vse kaj rabiš za dodajanje avtov, motorjev in podobnih reči v igerco.
-Odpreš IMGTool
-file>open>tam ko maš inštaliran gta>models>gta3
-tukaj noter so vsi avti, motorji, letala ki so v igrci
-ko potegneš z neta npr. avto maš dve datoteki .dff in .txd
-odpri jiju z winrarom al pa winzipom pol pa jih označi in pritisni ctrl+c(kopiraš)
-prilepi jih na namizje
-idi v imgtool>edit>find>pa vpišeš ime enega avta npr.jester(oz ime ki je pred datotekama ki si jih potegnil z neta)
-potem datoteko z končnico dff v imgtoolu zamenjaš s tisto dff ki jo imaš na namizju, isto narediš z datoteko s končnico.txd
-avto imaš inštaliran v gta
-priložen še maš dokument z nekimi številkami, to je za pravilno obnašanje avta v igri, te nastavitve moraš zamenjati z onimi ki jih imaš že inštalirane(ampak ni nujno)
pri delu ne smeš bit v igerci

tukaj je link1, link2, link3 do dodatkov

kak se mi je dalo?:\
pa eni ste prav nesposobni glede tega
lp

js pa te datoteke gta 3 ne morem odpreti

1950pro ::

hey, mene pa namreč zanima če obstaja kak patch al pa kaj za novejše grafične, ker namreč imam radeona hd3850 in mi igra dela le na osveževanju 60hz, na vseh resolucijah. vsaka pomoč bi bla zelo dobrodošla, kajti igra, zgleda da ne podpira novejših grafičnih kartic.

jedom86 ::

oj!

Mene pa zanima če dela igra na 64bitni visti!?
Na 32bitni visti je delala!

pharaon ::

Morala bi delati, saj meni dela na win7 64 bit.
Mam pa eno vprašanje povezano s savegami z neta...nikakor ne morem uporabit drugih savegamov, pred leti sem špil že obrnil na 100%, zdaj pa me je pograbila želja po ponovnem igranju, samo ne od začetka. Problem je, da vedno ko loadam kak drug savegame, mi naloži, potem pa ko bi se moral prikazat CJ, se igra sesuje in vrže v win. Bral sem po googlu in bi naj bila kriva različna verzije skripte. Kake skripte? Kje to izvem katero mam sam? Probal sem tudi možnost brisanja set file-a al kako se mu že reče...isto brez uspeha.

BlaĹž ::

dajte mi pomagat. mam orginal igerco pa jo krekam da lahko špilam brez cdja. ampak je tu problem da ni zvoka ko CJ govori pa ko vozi avto tudi ni zvoka mašine. če ma kdo kaj pojma kak bi to popravo. hvala za odgovore

Lp

blaž

69charger ::

Verjetno moraš preštelat v opcijah za zvok na 5.1 če imaš tak sistem ali pa na stereo če imaš take zvočnike.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Nemixxx ::

Si morm mal reklame nrdit :D
hec...moj stunt movie
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

69charger ::

Morem naš stunt video enkrat uploadat.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

whiteghosted ::

No men se je mal zaluštal san andreasa špilat, pa sm si ga inštaliro. Prvič sm šol notr vse normalno pol drugič pa je ludek hodo brez da bi jaz kaj pritiskal, pa ko se vsedem v avto mi kamero vrže čist v podn.
Ko sm še meu xp je delal normalno vse.
Sm probo tut v združljivostnem načinu če bi to bilo mogoče, pa je isto.

Zgodovina sprememb…

GeForce ::

Dela na Windows 7 32-bit brez problema...no vsaj meni, tako da...

whiteghosted ::

Možno da pri meni ne zaradi 64 bitnrga sistema.

c00L3r ::

Dela na Win7 64 bit brez težav. Nekaj drugega te zafrkava.

69charger ::

Mislim da je problem v temu,da San Andreas v Win7 narobe zazna in ti vklopi gamepad/joystick,poskusi preštelat v opcijah-controls.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Sandi1987 ::

Ali obstaja kakšen mod, da bi imeli avtomobili resnično hitrost?

Testman42 ::

Sam si lahko urediš tist handling.cfg ali kaj je že fajl ker so hitrostia vtomovilov zapisane.

Mesar ::

Pa modane handling .dat file tudi lahko dobiš na netu. Drugače pa GTASA dela bp na Win 7 64bit.
Your turn to burn!

Sandi1987 ::

Testman42 je izjavil:

Sam si lahko urediš tist handling.cfg ali kaj je že fajl ker so hitrostia vtomovilov zapisane.


Hvala. Sploh nisem vedel. Jaz sem vedno samo Handling nastavil pri dodatnih avtomobilih.

Mesar ::

Lahko noter spreminjaš nastavitve za vse avtomobile.
Your turn to burn!

Sandi1987 ::

Ali mogoče obstaja Fiat Punto MK2 (II) Mod za igro? Na Googl-u sem našel samo Grande Punto.
««
30 / 30
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto V (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Igre
2390443185 (9801) Kayzon
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820698 (2092) meho7
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69249314 (13917) Heavy
»

Gta san andreas kode

Oddelek: Igre
3815631 (4068) Cold1
»

GTA: IV (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
508300 (6578) roli

Več podobnih tem