» »

Izkusnje z Linkom

Izkusnje z Linkom

trilko ::

Cist tko me zanima, ce je kdo ze kaj tacga probov in kaksne izkusnje ma. Namrec, v stanvanju v Ljubljani smo trije studentje, mamo Linkov kablski internet za kerga placujemo 8k sit/mesec. Zdele konc maja gremo vsi ven iz stanvanja in pridemo nazaj zacetk oktobra. In zdej mene zanima ce je ksna varianta da ta cas ne bi placval narocnine na internet, ker ga noben ne uporablja. Da nas odklopjo in oktobra spet prklopjo. Al pa da prekinemo pogodbo in jo potem se enkrat sklenemo... Kwa pravte?

msmiha ::

Pomoje bi se pogodba morala dati prekinit in nato na novo sklenit oktobra. Najboljše pa bi bilo da to njih vprašaš.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

the_unborn ::

Ti trilko, kako vam pa kej vlece? Men se zdi tko od oka, da so omejil hitrost na 256/256, ker ne gre vec kot 30kb/s.
Ce je se kdo na bivsem linku nej pove svoje izkusnje.
ps. Vcasih je blo prov zabavno, ko so mel na strani se forum.:D, zdej pa se strani ne obnavlajo vec.

Zgodovina sprememb…

trilko ::

Ma tale Link je cist v k.... Sem jim napisan en mail v zvezi s tem pa se jim ocitno ne zdi vredn niti odgovort. Drugac pa tud sux. Sm lahko vesel ce gre s 35kb/s dol...

perci ::

Pri meni isto največ 35k(ponoči), da ne govorim o stabilnosti, ki je porazna. Baje je neki z ojačevalcem v šiški narobe :(. Ja in? Popravte kreteni

the_unborn ::

No s stabilnostjo sem zadovoljen, ampak odkar imam kabel je to ze drugo znizanje hitrosti, seveda nenapovedano in nihce ni nic rekel o tem (kot vedno). Zdej sem mal matki pojamral kaj se dogaja in je rekla da bo zrihtala kaksno inspekcijo (ma veze) in tako naprej. Mal se bo treba kregat, ce so pa tko ignorantski.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sinfonika (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
30027814 (11999) overlord_tm
»

Telemach hitrejši in cenejši (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
21023539 (12403) smash
»

To se lahko zgodi samo pri nas

Oddelek: Omrežja in internet
422980 (1657) Robert_S
»

KKS Online dvig hitrosti povezav ?! (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
27819353 (12386) darkolord
»

ADSL iz 512/128 na 1024/128 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
60734765 (17847) RedOS

Več podobnih tem