» »

USB modem Novatel Ovation mc930d in asus wl 500gp v2

USB modem Novatel Ovation mc930d in asus wl 500gp v2

Timotko ::

Hello

Ker nimam druge možnosti za internet, sem bil primoran kupiti mobitelov modem na usb kjlučku. Da bi ga lahko povezal na več računalnikov, sem si kupil še asusov router, zanj potegnil dol nov firmware in uspel dobiti ven povezavo. Je pa en problem. Povezava je skoraj 3x počasnejša.
- nekaj sem že zaznal na internetu, da bi se bilo potrebno nekako z telnetom povezati na router, tako da če kdo kaj ve o tem telnetu, bi prosil, da mi pomaga (magari, da gre z menoj step by step preko sykpa npr. - če ima kdo čas).
- druga varianta bi bila pa tale: Zraven modema sem dobil nekakšen Y USB kabel, ki pomaga pri signalu, ker modemu preko dveh usb portov dovaja elektriko. Sicer sem tudi v router vtaknil modem v dva USB porta, vendar me skrtbi, da router ne dovede toliko elektrike do modema, kot računalnik. A je to mogoče? - Če je , a bi rešil situacijo tako, da bi si kupil usb polnilec in tisti del kabla, ki je samo za elektriko (to sem že ugotovil da je eden za elektriko, drugi pa za povezavo z računalnikom (ali v mojem primeru z ruterjem) vtaknil v polnilec?

Hvala za pomoč. Prosim če res lahko kdo pomaga - vsaj z idejami.
Timotej

Alpner ::

Hei... Ti je uspelo izboljšati signal?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1793566346 (3175) c23po
»

[Router] Asus WL500g Premium FAQ (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
61983064 (14825) brez-imenko
»

WI-FI kolobocija

Oddelek: Kaj kupiti
131878 (1456) Machete
»

Vzpostavitev brezžičnega interneta

Oddelek: Omrežja in internet
163344 (3078) barbara2
»

Kako nastavit WLAN ASUS WL500g (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
697839 (5583) DixieFlatline

Več podobnih tem