» »

Company of heroes- prištevanje zmag/porazov pri multiplayerju

Company of heroes- prištevanje zmag/porazov pri multiplayerju

M-XXXX ::

Kaj je s tem kreteističnim Company of Heroes in točkovanjem zmag/porazov??? Ko zmagam se mi prišteje pod poraz, ko zgubim se mi prišteje pod poraze? Na primer v zadnjih dveh dneh sem zgubil 2 igre, ter zmagal 5-6 prištelo pa se mi je kot da sem 7-8 zgubil?

huelz ::

Replace the user and try again :D

M-XXXX ::

Probal sem tudi z novim profilom- in glej ga hudiča- danes 2x zmagal pa mi piše 2 poraza:|

Good Guy ::

Probal sem tudi z novim profilom- in glej ga hudiča- danes 2x zmagal pa mi piše 2 poraza:|


jah pol pa zgubuj ane
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

OldSkul ::

suicer že dolg ne igram več, samo takrat ko sem, so bili z online igranjem sami problemi.

Berserker ::

online je res baje slabo pošlihtan, jaz itak igram sam skirmish pa champaign. me pačudi da se sploh kdo to igra kr je res ena izmed najboljših strategij sam jih ful malo to igra.

Quickbeam ::

Najboljša strategija do zdaj igram jo že od začetka. Strašnih težav online ni, se pa zgodi da včasih pade povezava. Če pomislim kakšne težave so bile včasih pri Generals je COH prava milina. Najlažje in hitro pa dobiš igro na automatch.

Berserker ::

Ma premalo načinov igranja je. Pa premalo map.Pa kdo igra z kakšnimi modami to igro ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neverwinter MMO (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11318914 (8165) Lizzy
»

V šahu čedalje več remijev, prednost belega pa ostaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7226826 (19761) Jst
»

2 perfektna igralca šaha kdo zmaga (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
20613883 (11021) GregiB
»

Slo košarka, Vujačič, Zdovc,... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12711246 (8069) T.A.D.E.J

Več podobnih tem